Reklama

Reklama

Gazeta Wyborcza to jest jednak klasa, oni wyszli z opresji tak jak w najpiękniejszych żydowskich szmoncesach.
– Szmul czy ty mnie pożyczysz 10 złotych?
– Czemu nie? Jak tylko wrócę z Radomia!
– A kiedy ty wrócisz z Radomia?
– Ja się do Radomia nie wybieram.

Wczoraj taki dylemat miałem w imieniu partii, której pomagać nie zamierzam, ale dylemat jako taki mnie interesuje. O te nieszczęsne sondaże chodzi. Jaka będzie sondażowa odpowiedź? Łgarstwa tak ordynarne jak dotąd oczywiście odpadają. Podanie sondażu takiego bliżej prawdy, to być może nawet wygrana Kaczyńskiego, a to mogłoby przez redakcję nie przejść, z drugiej strony może mobilizować młodych wykształconych po licencjacie. No i co GW zrobiła? Tu proszę państwa trzeba uważać, bo ja najpierw zesrałem się ze śmiechu, potem puknąłem się w czoło, a na końcu i ostatecznie się przeraziłem i dzięki temu pozbawiłem resztek niepokoju wywołanych popieraniem Kaczora. Gazeta Szmuli, poprosiła szefa pracowni, aby ten jako właściciel pracowni przedstawił prognozę… tu właśnie zesrałem się ze śmiechu. Szef pracowni podjął się tego zdania co sprawiło, że popuściłem drugi raz i puknąłem w czoło. Ten pajac z DGA wygłosił co nachuchał w szklaną kulę i wyszło mu 50:50. Trzeba przyznać, że pan prezes, a na zdjęciu widać, że ma z 70 lat, zatem robił badania już wtedy gdy na głowę mieszkańca przyrastało 1,5 tucznika rocznie, poszedł po bandzie. Przy takiej prognozie nie można się pomylić, bo dalej to jeszcze było uzasadnienie, że wszystko zależy od mobilizacji elektoratu Kaczyńskiego i Komorowskiego.

Fenomen „poważna” gazeta publikuje taki szajs, a szef pracowni wchodzi w coś co jest zaprzeczeniem profesjonalizmu jakiegokolwiek, to jest tak jakby lekarz odesłał pacjenta do Horpyny. No ale taki wynik to nie zadawala. Gdy prawda i fakty nie wyglądają tak jak powinny, chcąc nie chcąc trzeba jechać do Radomia. GW ma jeden patent na fakty, zatrudnia się ekspertów i autorytety, aby ci zacni mężowie wytłumaczyli ludziom co powinni widzieć. Ekspert Markowski i Czapliński, chętnie podjęli się tego wyzwania, oczywiście również bez żadnej podstawy naukowej pokazali swoje szklane kule, jednemu wyszło 53 do 47 dla Komorowskiego, drugiemu 51 do 48 i tu pan naukowiec Czapliński, chyba nawet zapomniał do stu policzyć, albo zecerowi omsknęła się czcionka. Obaj naukowcy oczywiście dodali motywację i mobilizację wyborców, plus frekwencję, zastrzegając, że jak tego nie będzie, to naukowa prognoza może nie okazać się prawdziwa. Proszę państwa, to się w demokratycznym państwie prawa, w XXI wieku w gazecie, która mieni się europejska, dzieje i to dzieje naprawdę. Ten PRL propagandowy, przekazywany jako nauka jest modelowym przykładem na to jakiego „inteligenta” wychowują Szmule z GW. I tu żadnego skandalu nie będzie, skandal jest gdzie indziej.

Kaczyński powiedział o Gierku, że za niego choć komunista, to jeszcze dało się jakoś żyć miał narodowe ambicje mocarstwowe i jakoś tam tolerował opozycję, bo jej nie zamykał. Po kolei bym chciał zacząć. Oczywiście jest to powiastka pod lewicowy i to śląski elektorat, gdyby coś takiego powiedział Kutz, nie pierdnie żadne światłe medium, a Niesiołowski nie przypomni o swoich ranach. Ale powiedział to Kaczyński i analizom nie ma końca. Dorzucę swoją, taką na spokojnie. Kaczyński zrobił to co w polityce irytuje najbardziej, taka zagrywka polityczna pod publiczkę, niewiarygodna, właściwie trzeba powiedzieć wprost, że hipokryzja. Co więcej z tymi więzieniami Kaczyński zapędził się za daleko, palnął po prostu. To wszystko można oczywiście wykorzystać tak jak robi to PO i w tym co robi PO nie ma nic niewłaściwego, normalka trwa kampania. Normalką w polityce jest to co zrobił Kaczor, normalka to co robi Komorowski brzydząc się liberalizmem i prywatyzacją. Natomiast prawdziwym obłędem jest to co robią lewicowe i liberalne media oraz antylustracyjne tuzy, którzy przecież o przeszłości chcą zapomnieć. Gdy ja słyszę, że Kaczyński uważa Gierka za komucha z ludzką twarzą, to ja się z tym oczywiście nie zgadzam, bo komuch ludzkiej twarzy nie ma, ale jeśli wybrać kogokolwiek z PRL, pod którego rządami było jeszcze najznośniej, to jest to oczywiście Gierek.

Mówiąc krótko Kaczor ściemnił i rzucił kiełbachę wyborczą dziadkom z PRL, ale w tej ściemie to on jest dla mnie bardziej wiarygodny, niż GW z TVN, które się zbulwersowały patriotycznie i wyciągnęły Pyjasa. Dżizus GW Maleszki Ketmana epatująca Pyjasem? To jest dopiero syf. Jak ja widzę choćby tu na tym portalu, że najgłupsi lewacy, tacy co bandytów Kiszczaka, Urbana, Jaruzelskiego bronili jak niepodległości, a teraz Gierek jest dla nich bydle ostatnie, to mnie się po słowach Kaczora odbiło, ale po słowach michnikoidów rzygnąłem pełnym pawiem. Kaczyński dla mnie przegiął w sferze mojego poglądu, politycznie trafił w 10. Wybrał najmniejszego bydlaka, za którego w Polsce żyło się najlepiej, dorzucił jego ambicje dla wielkiej Polski, co się łączy z wizją Kaczora i najinteligentniej jak się dało zgarnął lewicowy elektorat, dlatego taki ryk się podniósł. Natomiast to jak to jest komentowane przez tych, co im młodość gierkowska łezką w oku się kreci, to już jest naprawdę zeszmacenie dokumentne. Polityka odbierana na zasadzie odruchów bezwarunkowych, to jest coś obrzydliwego w obserwacji. Przecież normalnie, opinia takiego michnikoida powinna wyglądać następująco. Nie wierze temu pieprzonemu hipokrycie Kaczorowi, zaliczył już totalne dno, robi to tylko dla władzy, bydle szczerbate. Ale z Gierkiem ma rację, za Gierka komuna siliła się na zachód i choć było to życie na kredyt, dało się odpocząć tym dużym Fiatem od gomułkowskiej szarzyzny.

Tymczasem michikoid nadaje jak Macierewicz o więzieniach i represjach, bo usłyszał, że Kaczor. Zobaczyłem TW Lityńskiego na konferencji PO, tego co do LiD się zapisał razem z tymi co u Gierka robili i on TW Lityński gada jak magister Zyzak. Nie ma mowy o hipokryzji w wypadku takiego esbeckiego szpicla. Podobnie jak nie było żadnego halo, że PO przyprowadziło na konferencję Wilczka, który wygłosił laudację dla Rakowskiego. Nie ma żadnego oburzenia, że Jaruzelski, Urban, popiera PO i to przeciw Napieralskiemu, tu nie ma żadnej hipokryzji. Śmiać mi się chce jeszcze bardziej, gdy czytam i słyszę, że Kaczor pozbył się swojego żelaznego i patriotycznego elektoratu. Bezwątpienia, radykalna prawica zagłosuje na WSI, Dukaczewskiego, razem z Urbanem, Kiszczakiem, Michnikiem, Jaruzelskim, przeciw Gierkowi. Dlaczego ja łącze te dwie sprawy? Ano dlatego, że ci idioci nie biorą się znikąd, to są wychowankowie Szmuli z GW. W Polsce nie ma czegoś takiego jak oddzielenie ziarna od plewy. Ten sam półgłupek wychowany na szmulowskiej gazecie będzie uważał Kiszczaka za człowieka honoru i Gierka za bydlaka, ważne kto mu powie, na kogo jak patrzeć, sam popatrzeć nie potrafi. Kaczyński dla mnie może sobie Gierka wsadzić… do zimnej wody, dla mnie to był taki reformator jak z koziej trąbka, to oczywiście hipokryzja Kaczora, niemniej Kaczor przynajmniej zachował jakieś proporcje, michnikoidy proporcji w hipokryzji nie mają. Na koniec uwaga ogólna. Oglądam tylko TVN24, prawie tylko, no i dziś mamy prawdziwą jazdę, nie ma już żadnej ostrożności jadą na ostro po Kaczorze. Z tego prosty wniosek, sondaż z GFK jest bardzo bliski prawdy. Dla mnie niedzielny wybór to jest wybór między Rydzykiem, który w manipulacjach jest prostakiem i ma szansę zagospodarować z 5% niezbyt lotnych ludzi. A wyrafinowanym peerelowskimi szmulowskim aktywistą Michnikiem, który manipuluje na wystarczająco wysokim poziomie, aby porwać miliony ćwierćinteligentów i prowadzić ich w dowolnym kierunku. Z Rydzykiem poradzi sobie każdy co porachuje do 100, on się sam osłabi, wspieranie Michnika to powrót do analfabetyzmu, przynajmniej w wersji wtórnej.

PS Owsiaka Kaczor rozegrał perfekcyjnie, wręczył mu tam jakiś album z podpisami wszystkich ważnych polityków, żeby sobie pomagał  powodzianom.

 

Reklama

46 KOMENTARZE

 1. No dobrze, olać sondaże. Obaj
  No dobrze, olać sondaże. Obaj jesteśmy zdeklarowani. Wyobraźmy sobie, że Kaczyński wygrywa. Po pewnym czasie pojawiają się głosy o realizację wyborczych obietnic. I tutaj mam pytanie, co powie Kaczyński? a raczej czego zażąda? Jak myślisz?

  • To co zawsze odpowie. Na
   To co zawsze odpowie. Na pewno nie sam, tylko jakiś jego rzecznik. Ale w przypadku Gajowego będzie to samo, a nawet będzie mu łatwiej się ze wszystkiego wyłgać, bo to Donald powie, że Komorowski to obiecywał, ale to takie tam tylko jego gadanie, a rzund przecie nie ma już z czego naruchać…

 2. No dobrze, olać sondaże. Obaj
  No dobrze, olać sondaże. Obaj jesteśmy zdeklarowani. Wyobraźmy sobie, że Kaczyński wygrywa. Po pewnym czasie pojawiają się głosy o realizację wyborczych obietnic. I tutaj mam pytanie, co powie Kaczyński? a raczej czego zażąda? Jak myślisz?

  • To co zawsze odpowie. Na
   To co zawsze odpowie. Na pewno nie sam, tylko jakiś jego rzecznik. Ale w przypadku Gajowego będzie to samo, a nawet będzie mu łatwiej się ze wszystkiego wyłgać, bo to Donald powie, że Komorowski to obiecywał, ale to takie tam tylko jego gadanie, a rzund przecie nie ma już z czego naruchać…

 3. Ja dzisiaj słucham TOK FM.
  Ja dzisiaj słucham TOK FM. Spikerka czytająca wiadomości sprawia wrażenie, jakby stał nad nią Sławek Nowak z pistoletem. Rozumiem, że Żakowski z Lisem, Wołkiem i Władyką mogą przez dwie godziny pluć na Kaczora, nie poświęcając Komorowskiemu ani chwili, ale na miłość boską, serwis informacyjny powinien przynajmniej zawierać jakieś obiektywne treści. Dlatego uśmiecham się sam do siebie i czekam na Markowskiego z Czapińskim.

 4. Ja dzisiaj słucham TOK FM.
  Ja dzisiaj słucham TOK FM. Spikerka czytająca wiadomości sprawia wrażenie, jakby stał nad nią Sławek Nowak z pistoletem. Rozumiem, że Żakowski z Lisem, Wołkiem i Władyką mogą przez dwie godziny pluć na Kaczora, nie poświęcając Komorowskiemu ani chwili, ale na miłość boską, serwis informacyjny powinien przynajmniej zawierać jakieś obiektywne treści. Dlatego uśmiecham się sam do siebie i czekam na Markowskiego z Czapińskim.

 5. Wychowanek GazWyb-u
  Jeśli chodzi o idiotów wychowanych na GazWyb to ostatnio rozbawił mnie Danio Olbrychski w wywiadzie dla WP.

  WP.PL: Czy słowa profesora o „hodowcy zwierząt futerkowych” nie były zbyt ostre?
  Olbrychski: Prof. Bartoszewski to człowiek, który sam umie się ocenzurować. Skoro tego nie robi, to znaczy, że całkowicie za swoje słowa odpowiada, z wyżyn swojego intelektu potrafi ocenić sytuację. Jestem ostatnią osobą, która by krytykowała profesora, jest on dla mnie absolutnym autorytetem.

  Ziemkiewicz zawsze ostro polewa że michnikowszczyzna “z wyżyn swojego intelektu” ocenia świat, ale myślałem że to żarty takie są. A oni naprawdę tak mówią! I to jest ich prawdziwy argument! Kmicic kurwa, kończ waść wstydu oszczędź.

 6. Wychowanek GazWyb-u
  Jeśli chodzi o idiotów wychowanych na GazWyb to ostatnio rozbawił mnie Danio Olbrychski w wywiadzie dla WP.

  WP.PL: Czy słowa profesora o „hodowcy zwierząt futerkowych” nie były zbyt ostre?
  Olbrychski: Prof. Bartoszewski to człowiek, który sam umie się ocenzurować. Skoro tego nie robi, to znaczy, że całkowicie za swoje słowa odpowiada, z wyżyn swojego intelektu potrafi ocenić sytuację. Jestem ostatnią osobą, która by krytykowała profesora, jest on dla mnie absolutnym autorytetem.

  Ziemkiewicz zawsze ostro polewa że michnikowszczyzna “z wyżyn swojego intelektu” ocenia świat, ale myślałem że to żarty takie są. A oni naprawdę tak mówią! I to jest ich prawdziwy argument! Kmicic kurwa, kończ waść wstydu oszczędź.

 7. Szmulowski…
  “Kaczor przynajmniej zachował jakieś proporcje, michnikoidy proporcji w hipokryzji nie mają.”-jak zwykle trafnie.A po za tym Kaczyński perfekcyjnie rozegrał Zagłębie i Śląsk.Przecież tu za Gierka,żyło się najlepiej!A Komorowski to nawet nie wie ,gdzie jest Huta Katowice,a był tam przecież!Niech sobie macha szabelką w Brodnicy.Ani szlachcic,ani robotnik,ani inteligent z niego.No !Żyrandolowiec “jowialny”
  “wspieranie Michnika to powrót do analfabetyzmu, przynajmniej w wersji wtórnej”-a idiotów to ci u nas dostatek,Szczególnie wśród tzw.elit.Aha!Kaczyński wczoraj pięknie “rozprowadził” z uśmiechem na twarzy M.Olejnik!Ma, to co powinien mieć polityk-jaja.A Tusk w to wątpił!Nawet jak nie wygra…to i tak jest THE BEST!Kłaniam się!
  PS.J.Kwieciński -“największym zagrożeniem dla demokracji jest Czerska”-i ja się pod tym podpisuję…

 8. Szmulowski…
  “Kaczor przynajmniej zachował jakieś proporcje, michnikoidy proporcji w hipokryzji nie mają.”-jak zwykle trafnie.A po za tym Kaczyński perfekcyjnie rozegrał Zagłębie i Śląsk.Przecież tu za Gierka,żyło się najlepiej!A Komorowski to nawet nie wie ,gdzie jest Huta Katowice,a był tam przecież!Niech sobie macha szabelką w Brodnicy.Ani szlachcic,ani robotnik,ani inteligent z niego.No !Żyrandolowiec “jowialny”
  “wspieranie Michnika to powrót do analfabetyzmu, przynajmniej w wersji wtórnej”-a idiotów to ci u nas dostatek,Szczególnie wśród tzw.elit.Aha!Kaczyński wczoraj pięknie “rozprowadził” z uśmiechem na twarzy M.Olejnik!Ma, to co powinien mieć polityk-jaja.A Tusk w to wątpił!Nawet jak nie wygra…to i tak jest THE BEST!Kłaniam się!
  PS.J.Kwieciński -“największym zagrożeniem dla demokracji jest Czerska”-i ja się pod tym podpisuję…

 9. Szmulowski…
  “a wszystko przez hulaszczy tryb życia rencistów i emerytów?”-tak?A po za tym to mojej żony już nic tu nie ma ! I dziadkowego też nie!?Bo moje to ktoś sprywatyzował…pardon, a może skomercjalizował.He! He!Pamiętacie takie hasło “Polak potrafi”Oj ma ci on energię!

 10. Szmulowski…
  “a wszystko przez hulaszczy tryb życia rencistów i emerytów?”-tak?A po za tym to mojej żony już nic tu nie ma ! I dziadkowego też nie!?Bo moje to ktoś sprywatyzował…pardon, a może skomercjalizował.He! He!Pamiętacie takie hasło “Polak potrafi”Oj ma ci on energię!

 11. A to proste jest, wystarczy
  A to proste jest, wystarczy być idiotą lub bydlakiem co najmniej w drugim pokoleniu. Taki Michnik gdyby był pierwsze pokolenie, dziś głosowałby biedny i sfrustrowany na Kaczyńskiego. A, że jest bydle już w drugim, to i on i jego brat jeździli do Tunezji, kiedy Ciebie na świecie nie było. Może inaczej spróbuję. Tu nie chodzi o tych co zapracowali na siebie, jak ich doskonale rozumiem, bo jestem jednym z nich. Tu chodzi o tych co dostali, ukradli, albo liżąc dupę dostali w spadku idiotyzm i pieniądze. Znasz jakiegoś innego opozycjonistę co obraca podobną kasą, przecież oni wszyscy w tureckich sweterkach chodzili. Daj mi to co dostał Michnik na starcie, a pokażę Ci jak się robi gazetę i pieniądze. Bądźmy poważni w tych podziałach na inteligentnych.

  PS Znasz jakiś tytuł książki Michnika? Bez wiki i google oczywiście. To powiedz mi jak taki idiota i bydle zostało jednym z najbogatszych ludzi w Polsce? Na dodatek jego broszura przez lata była niemal monopolem, nie licząc Trybuny.

 12. A to proste jest, wystarczy
  A to proste jest, wystarczy być idiotą lub bydlakiem co najmniej w drugim pokoleniu. Taki Michnik gdyby był pierwsze pokolenie, dziś głosowałby biedny i sfrustrowany na Kaczyńskiego. A, że jest bydle już w drugim, to i on i jego brat jeździli do Tunezji, kiedy Ciebie na świecie nie było. Może inaczej spróbuję. Tu nie chodzi o tych co zapracowali na siebie, jak ich doskonale rozumiem, bo jestem jednym z nich. Tu chodzi o tych co dostali, ukradli, albo liżąc dupę dostali w spadku idiotyzm i pieniądze. Znasz jakiegoś innego opozycjonistę co obraca podobną kasą, przecież oni wszyscy w tureckich sweterkach chodzili. Daj mi to co dostał Michnik na starcie, a pokażę Ci jak się robi gazetę i pieniądze. Bądźmy poważni w tych podziałach na inteligentnych.

  PS Znasz jakiś tytuł książki Michnika? Bez wiki i google oczywiście. To powiedz mi jak taki idiota i bydle zostało jednym z najbogatszych ludzi w Polsce? Na dodatek jego broszura przez lata była niemal monopolem, nie licząc Trybuny.

 13. Te mistrzostwa wygrali
  Te mistrzostwa wygrali bukmacherzy, nie wiem jak i czy obstawiali wybory, ale chyba też mieliby spore szanse. Owsiaka mógł kaczor rozegrac perfekcyjnie gdyby mając już w ręku tamten egzemplarz konstytucji powiedział chwila,chwila, podpiszę ale pójdzie przez caristas a nie przez owsiaka skoro też mam coś już w tym do powiedzenia. Zresztą owsiaka już nie ma. Myslalem, że facet ma jaja. Pamiętam jak chelstwoski go namawiał żeby z tym potencjałem poszli w politykę. Owsiak wtedy wysmiał waltera, który nigdy inteligencją nie grzeszył. Teraz dołączył.

 14. Te mistrzostwa wygrali
  Te mistrzostwa wygrali bukmacherzy, nie wiem jak i czy obstawiali wybory, ale chyba też mieliby spore szanse. Owsiaka mógł kaczor rozegrac perfekcyjnie gdyby mając już w ręku tamten egzemplarz konstytucji powiedział chwila,chwila, podpiszę ale pójdzie przez caristas a nie przez owsiaka skoro też mam coś już w tym do powiedzenia. Zresztą owsiaka już nie ma. Myslalem, że facet ma jaja. Pamiętam jak chelstwoski go namawiał żeby z tym potencjałem poszli w politykę. Owsiak wtedy wysmiał waltera, który nigdy inteligencją nie grzeszył. Teraz dołączył.

 15. To są dwie różne sprawy.
  To są dwie różne sprawy. Żadnego usprawiedliwienia dla swojego stanu posiadania w złodziejstwie Michnika nie widzę. Złodziejstwo PC jest dla mnie równie widoczne i kłócił się nie będę. Ale problem jest gdzie indziej. Kiedy złodziej staje się monopolistą w branży handlowej i etycznej, to mam przynajmniej prawo nazwać go złodziejem, a nie inteligentnym wydawcą co sobie poradził. Problem polega na tym, że złodziej epatuje przedsiębiorczością, konkurencję co nie ma szans w takich realiach nazywa nieuczciwą i zawistną krytyką. Czujesz bluesa? To jest patent nieśmiertelny. Owszem jak chcesz handlować marchewką, albo zbudować sobie piekarnię, to będziesz na swoim. Ale spróbuj wejść w drogo tym co mają poważne interesy, skończysz jak Kluska, a monopolowi nawet Aksel Springer nie dał rady i Dziennik zdechł. Ślusarz, szewc, ale poważny biznes, poważny dziennikarz, poważny ekspert, albo podbije kartę w GW, TVN, albo będzie nikim, sfrustrowanym nikim. Takiego Michniaka, 10 tu piszących wciąga nosem, ale na życie zarabiają marchewką.

 16. To są dwie różne sprawy.
  To są dwie różne sprawy. Żadnego usprawiedliwienia dla swojego stanu posiadania w złodziejstwie Michnika nie widzę. Złodziejstwo PC jest dla mnie równie widoczne i kłócił się nie będę. Ale problem jest gdzie indziej. Kiedy złodziej staje się monopolistą w branży handlowej i etycznej, to mam przynajmniej prawo nazwać go złodziejem, a nie inteligentnym wydawcą co sobie poradził. Problem polega na tym, że złodziej epatuje przedsiębiorczością, konkurencję co nie ma szans w takich realiach nazywa nieuczciwą i zawistną krytyką. Czujesz bluesa? To jest patent nieśmiertelny. Owszem jak chcesz handlować marchewką, albo zbudować sobie piekarnię, to będziesz na swoim. Ale spróbuj wejść w drogo tym co mają poważne interesy, skończysz jak Kluska, a monopolowi nawet Aksel Springer nie dał rady i Dziennik zdechł. Ślusarz, szewc, ale poważny biznes, poważny dziennikarz, poważny ekspert, albo podbije kartę w GW, TVN, albo będzie nikim, sfrustrowanym nikim. Takiego Michniaka, 10 tu piszących wciąga nosem, ale na życie zarabiają marchewką.

 17. No chyba sondażowniom już
  No chyba sondażowniom już wszystko jedno. Dziś Homo Homini przeprowadził trzy sondaże dla “Dziennika”, “Super Ekspresu” i Polsatu. Rozrzut jak ze śrutówki gajowego, różni się też frekwencja. Ale jaja, hehehe.

 18. No chyba sondażowniom już
  No chyba sondażowniom już wszystko jedno. Dziś Homo Homini przeprowadził trzy sondaże dla “Dziennika”, “Super Ekspresu” i Polsatu. Rozrzut jak ze śrutówki gajowego, różni się też frekwencja. Ale jaja, hehehe.