Reklama

SYLWIA CZUBKOWSKA tak walcząca o prawa m.in. transeksualistów i gejów, dostająca od tych środowisk różnorakie nagrody, tak szarżująca o homotolerancje, moralizująca innych, sama jak tchórz ucieka.

SYLWIA CZUBKOWSKA tak walcząca o prawa m.in. transeksualistów i gejów, dostająca od tych środowisk różnorakie nagrody, tak szarżująca o homotolerancje, moralizująca innych, sama jak tchórz ucieka. Typowa moralność Kalego. Szantażująca, plująca jadem w stosunku do Katarzyny, sama nie mogła znieść paru gorzkich słów prawdy komentarzy i uciekła jak tchórz z naszej klasy – http://nasza-klasa.pl/profile/388221 – miejmy przynajmniej nadzieje, że ze wstydu. Tu możecie zobaczyć tę lanserkę, straszącą brukowcami (zdjęcie sama wrzuciła) http://photos.nasza-klasa.pl/725545/1/main/026af06c41.jpeg

Jej KLASOWI koledzy gratulują jej dziennikarskiej fuchy:
http://nasza-klasa.pl/school/44583/86
http://nasza-klasa.pl/school/44305/21

Reklama

To niesamowicie zdolna kobieta… zdolna do wszystkiego. Osobiście uważam, iż to nic dziwnego, że z takimi dziennikarzami nakład Dziennika praktycznie z miesiąca na miesiąc osiąga co chwila nowe minima. Przeganiana od “Polityki”, “Rzeczpospolitej”, przez “Przekrój” czy “Polska The Times” w końcu znalazła ciepłą posadkę w niemieckim “Dzienniku” gdzie może się realizować poprzez artykuły tego typu:

“Patriotyzm grozi utratą zębów”
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article350404/.html

“Nowy zawód: fryzjer psów”
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article355010/.html

“To już 10 lat “Świata według Kiepskich””
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article341142/.html

Skąd takie parcie na szkło pani redaktor? Ta sympatyczna z zewnątrz osóbka nie kryje się wcale z tym jak udało jej się skończyć studia, latynoamerykanistykę. Jak sama mówi: “Błagałam o zaliczenia” profesorów. A jak ta słodka blondyneczka – o takich zasadach etyczno-moralnych, jakich użyła w stosunku do Kataryny – mogła “brać na litość” profesorów, każdy logicznie myślący człowiek może się tylko domyślać… Smutne, iż ta Pani zamierza zdobyć kapitał by prowadzić własną działalność gospodarczą, z tego co widzimy przez gnębienie i zastraszanie drugiego człowieka. Tak żerować na kimś – straszne

Jak to każdego łatwo można oczernić.

Mam nadzieję, iż poczuła się Pani, Pani Sylwio dobrze potraktowana, naprawdę nie chcemy Pani skrzywdzić! I dedykujemy utwór Kazika “Wszyscy artyści to prostytutki”

Jak napisała Sylwia Czubkowska na jednym portalu (GL):
“Właśnie piszę artykuł o homorodzinach. W związku z tym szukam rodzin… Oczywiście zapewniam całkowitą anonimowość, interesują mnie historie życia,…, a nie dane osobowe. Gwarantuję też możliwość autoryzacji tekstu, czyli posiadania kontroli nad tym co i w jakiej formie się ukarze. ”

W praktyce widać gdzie ma Pani Sylwia czyjąć anonimowość i co się dla Niej liczy. Po trupach do celu.

Parafrazując Orwella: ” RAZ (k..) HIENA – ZAWSZE HIENA”

amaze555@gmail.com

Reklama