Prześlij dalej:

Co widać na zdjęciu? Naiwny zacznie opowiadać o treści i formie, odgadywać postaci i tak dalej, a oszołom antysemita od razu postawi trafną diagnozę. Na zdjęciu widać żydowską arogancję, butę i pogardę. Ten bezczelny typ w adidasach obok, pożal się Boże, prezydenta Polski to Dyrektor Ligii Przeciw Zniesławieniom (ADL) Abraham Foxman. ADL to jedna z najbardziej zakłamanych, rasistowskich i złodziejskich organizacji żydowskich, jakie świat nosił. Między innymi ADL stoi za „przedsiębiorstwem holokaust”, które tak trafnie i dobitnie opisał Norman Finkelstein, syn żydowskich emigrantów z Polski.

Wszystkim zabawnym osobnikom, którzy z całą pewnością powiedzą, że przesadzam i przerabiam się na większego oszołoma niż jestem, wklejam dla odmiany inne zdjęcie.

DdWV6oQXcAAFVbM.jpg

Obok poważnych ludzi i poważnych przywódców Abraham Foxman nie ma odwagi okazać pogardy i lekceważenia, nikt by mu zresztą na to nie pozwolił, zatem proszę sobie dać spokój ze wszystkimi spiskami i przypadkami. Nie, to żaden przypadek, to od lat wyćwiczone zachowanie żydowskich panów wobec gojów, a nawet Ostjuden, bo przecież obok Adriana stoi Agata. Abraham Foxman pokazuje całemu światu, co ADL może zrobić z Polską i śmieje się przy tym od ucha do ucha. Pytanie, czy Polska może jakoś zareagować? Oczywiście, że tak, nawet musi, ale musiałaby zacząć od Polski. Dopóki będziemy mieli w Polsce Michnika właściwego i po drugiej stronie „patriotyczną” szkołę „prawicowego rozsądku”, to każdy Żyd nienawidzący Polski, a tych jest najmniej 70% z całej populacji, będzie mógł robić, co mu się podoba. Banalna zasada, jeśli nie masz szacunku dla samego siebie, to nikt cię nie uszanuje. Nie jest to pierwsze i ostanie zdjęcie Andrzeja Dudy, na którym przecież nie on, co mnie mało interesuje, jest poniżany, ale poniża się Polskę…

duda zydzi.JPG

Obie fotografie nigdy nie powinny powstać i jeśli się mylę, to proszę mi pokazać Elżbietę II w trzecim szeregu poprzedzonym myckami albo Abrahama Foxmana w trampkach na oficjalnym spotkaniu z prezydentem Rosji. Takie rzeczy nie przydarzają się państwom i głowom państw, które się szanują. Gdyby ktokolwiek z korpusu dyplomatycznego miał odrobinę godności i jaj, powiedziałby krótko, panie Foxman, ubierz się pan jak człowiek albo wypad z kadru. I to powinien zrobić właśnie ktoś w dresie i w adidasach, jakiś podrzędny ochroniarz, broń Boże szef protokołu. Niestety po takiej akcji Michnik właściwy napisałby, że to skandal i polskie kompleksy, z kolei „obóz patriotyczny” podniósłby lament nad brakiem politycznego realizmu, w kontekście naszego sojuszu z USA. Obraz naszej dyplomacji, naszej pozycji świecie i przede wszystkim naszych relacji „sojuszniczych” jest zawarty na tych dwóch fotografiach i co gorsza takimi fotografiami zbudowaliśmy już całe albumy. Nie ma się czemu dziwić, jeśli przez tydzień Michnik właściwy i lustrzane odbicie po prawej stronie, tłumaczy, że lokalizacja Pomnika Katyńskiego obok ścieku, nie jest lokalizacją obok ścieku, tylko przyszłą rewitalizacją terenu, to o czym mowa?

Strony

Źródło foto: 
22254 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

28 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  a'propos

  zastanawiam się czy to nie doprowadzi do upadku tego rządu..bo mieć postawę Tołdiego w stos do Fulopa to 1na sprawa..a egzekucja roszczeń i instalacja placówki operacyjnej Mossadu w CPL to 2ga sprawa..do tego przygotowania do wojny z Iranem w której wezmiemy udział czy nam się podoba czy nie..to inna sprawa..

  a najważniejsze jest to..

  czego tak naprawdę nie wiemy..a co jest PRAWDZIWYM powodem tej uległości..???

  bo przecież te ćwoki z PISu doskonale sobie zdają sprawę dzis z tego że mogą się pożegnać z reelekcją 1-go..a różnego rodzaju tajne porozumienia;zobowiązania do czegoś i t.p. w naszym życiu publicznym mogą doprowadzić do dezintegracji społeczeństwa i ustroju państwa jako takiego..i co dalej będzie?

 2. wiele nie wiemy, ale już niedługo się dowiemy. Szykuje sie wojna ...

 3. Zwykła,spokojna analiza dostępnych na internecie opisów wydarzeń ,z różnych żródeł,logicznie dowodzi,że cały tzw zachodni świat od  dawien dawna podlega wpływom żydowskiej mafii.Mafia z zasady nie produkuje tylko zabiera innym stosując terror,bo przecież dobrowolnie nikt nie chce oddać.To przecież nie przypadkiem żydzi wybrali się do innych ,powodem była logika pasożyta -pasożytować można tylko na obcych,którzy coś produkują,nie można pasożytować na własnych,kłótliwych nierobach.Jak odebrać innym?Pożyczać na lichwe-przede wszyskim na wojny -pożyczamy zawsze obydwu stronom konfliktu aby wojna trwała długo ,aż do wyczerpania stron.którakolwiek strona wygra jest nam wdzięczna a powojenne majątki kupujemy za grosze .Wraz z postępem techniki drukujemy gazety,potem książki.Podobno pierwsze wzmianki o Chrystusie pochodzą dopiero z XIII i wtedy żydzi awanasują do rangi tzw narodu wybranegoNo i lud boży to kupił.Póżniej ten sam lud został zaszczycony udziałem w niekończących się wojnach królewskich ,potem kolonialnych i doznał szczęścia  wojny secesyjnej w Ameryce,Rewolucji Francuskiej,Napoleon,rozbiorów Polski.Ile forsy i majątków wpadło wtedy we właściwe ręce.Ale ciągle mało.IWŚ zaraz potem IIWŚ w ,której obydwie strony były zaopatrywane  przez szlachetnych bankierów-słynny Lend-Lease Act[prawie całe zaopatrzenie armii sowieckiej przypływało z Ameryki].Ale to ciągle małoNa dzień dzisiejszy ok.100 najbogatszych wybranych rodzin posiada tyle co reszta 7,5mld ludzkości.W tym samym czasie wszystkie państwa mają coraz większe dłudi i nikt nie wie kto jest ich właścicielemAle to mało aby tzw homo sapiens sie zorientowało co jest grane,aby się zorganizowali w obronie własnej.Nawet Dawid Rockefeller ,tuż przed śmiercią,[dwa lata temu ,jest na YT] nagrał video i powiedział wprost gojom kto tu rządzi na tym padole ziemskim.Ale III wojna od dawna się toczy i kiedy ma się skończyć nikt nie ujawnia na YT.To co się dzieje u nas jest częścią tej wojny ,bo przecież to ciągle jest mało.Te moje ,jakże chaotyczne strzępy wiedzy są w internecie,którego udostępnienia szerokiej publice obecnie jej założyciele  gorzko żałują,bo tacy jak my psują misterne plany i nie wiadomo czy nie trzeba tego internetu zakazać.https://pl.wiki...

 4. Jest co najmniej kilka podobnych zdjęć w sieci z aktualnej wizyty w USA, na których ten Żyd stoi obok Dudy i jest obuty przyzwoicie do okoliczności. Sam nie wiem, ale może być to ordynarny fotomontaż. Dobrze było by to sprawdzić u źródeł.

 5. Foxman to skurwysyn uratowany w czasie wojny przez Polaków (oraz ochrzczony) ale mieszkam w Stanach i widziałem, niestety, pełno ludzi w garniturach w adidasach. Co nie zmienia faktu, ze ten skurwiel WIEDZIAŁ co robi.

 6. Niektórzy już wiedzą że Duda jest przegrany - stąd luzik i trampki.

 7. u mnie istnieje wyłącznie w kategorii Jaja_kobyły

 8. ...Czyli coś, co nie istnieje. Bo istnieją jajniki kobyły. Wyłącznie.

  Powtórzę po raz kolejny: świat jest doskonale obżydzony, ale przyjdzie jeszcze taka chwila, że ktoś się wreszcie postawi. I nie będą to Niemcy, ani tym bardziej zęby Schetyny. Bo żeby się postawić, trzeba mieć co.

 9. O Skurwielu pisać nie zamierzam, o Żydach także nie wspomnę, bo nie rozumiem dlaczego "antysemityzm" jest złem, a "antypolonizm" jest zaletą. Po ostatnich wydarzeniach mam wątpliwości co tak naprawdę skrywane jest za pojęciem "żyd". Wiem, że słowo Polak brzmi dumnie i nie rozumiem dlaczego "nasi" wstydzą się tego słowa.

 10. Michnik Orła Białego w Pałacu Prezydenckim odbierał w klapach ogrodowych.

 11. to prawda, ale Michnik miał pozwolenie od Urbana...

 12. Zatwierdzenie ustawy JUST w sprawie " heirlees property" zgrabnie przykryto sztucznie wykreowaną awanturą z Pomnikiem Katyńskim.  Ustawa 447 jest podpisana. To jest dla Polski bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.

  ...Żydzi robią spis nieruchomości i liczą należności w setkach mld $, a Polacy się cieszą ze "zwycięstwa" bo pomnik "ocalono" i przesunięto w okolice pobliskiego ścieku...

  http://pomnik-katynski/

  Przepraszam urażonych, że to piszę ale dla mnie sprawa czy pomnik zostanie w Jersey, czy zostanie przeniesiony w inne miejsce to sprawa wybitnie peryferyjna w stosunku do przyszłych strat wynikłych z egzekwowania zapisów ustawy 447.

   

 13. avatar

  Mnie dziwi, dlaczego sprawa pomnika przykryła 447. Czy my mamy tylko jedną osobę i to bez podzielnej uwagi, która sie tymi rzeczami miała zajmować? 

 14. Jajako, PiS, opozycja i media łatwo pogodzili sie z tym, że największy przyjaciel Polski prezydent USA Trump zdradził Polskę podpisując 447, więc media zajęły się tematem zastepczym (w stylu matki Madzi) czyli heroiczną, patriotyczną walką o nową lokalizację pomnika - zgrabnie i z wdziękiem odwracając uwage od tematu głównego - czyli egzystencjalnego zagrożenia dla Polski

   

  nieliczni świadomi patrioci piszący całą prawdę o 447 są w mniejszości i są w niszowym dostępie do  szerokich mas

 15. avatar

  Czyli wychodzi na to, że mamy zdradę na całej linii. Obecne władze nie działają w interesie naszego kraju i jego obywateli. W zasadzie wszystko jedno, czy to z braku umiejętności poruszania się w polityce, czy jest to celowe działanie.

   

 16. Czy ustawa 447 pozwoli narodowi wybranemu wyciągnąć kasę od Egiptu za Exodus? Sprawa jest opisana w księdze wyjścia i nie powinno być większych kłopotów w amerykańskich sądach z osiągnięciem należnych zysków z kar nałożonych na spadkobierców Państwa Faraonów. Bo jak nie nie, to burmistrz przeniesie Pomnik Waszyngtona (Washington Monument) – wzorowany na egipskim obelisku, znajdujący się w parku National Mall w Waszyngtonie do magazynu.

 17. avatar

  No niezupełnie, proszę doczytać w Biblii, oni wtedy obrobili Egipcjan na odchodnym.

 18. avatar

  A co to ma do rzeczy, że obrobili Egipcjan na odchodnym? Pan stosuje myślenie linearne, Jak zresztą większość z nas. Żydzi stosują myślenie lateralne, czyli bardziej twórcze. Dzięki temu wymyslili np heirlees property

 19. Tym bardziej, że nas też obrobili. Przecież nie przybyli do nas z majątkami, czy kamienicam. I wciąż obrabiają... odchodami.

 20. avatar

  Sorry, ma Pani rację, gojem się urodził i gojem zejdę z tego świata ...

 21. avatar

  Trzeba montować KOSY NA SZTORC

 22. włoski rząd wystawi UE i Berlinowi słony rachunek za przetrwanie UE. Rząd Morawieckiego zamiast rozbudowy infrastruktury Polski na kraje ościenne i osiągnieciu dominacji w regionie, zalatwił mały pasek energetyczny na Litwe. 

  Gospodarka przede wszystkim głupcze, i nie w 2021 ale już w tym roku!

 23. Wciąż drogi panie musimy udawać śmiertelną powagę w traktowaniu Timmermansa i pozostałych Guy'ów (czyt. niemieckich knechtów). I podobnież śmiertelnie poważnie odpowiadać na ichnie zaczepki   Taka sytuacja.

  A co do "już", to jest takie powiedzenie: Nie od razu Wąchock zbudowano. Choć w naszym, "na dzień dzisiejszy" przypadku, lepiej powiedzieć: odbudowano. Zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza można śmiało porównać do zniszczeń wojennych. Howgh!

 24. To dla tych co nie znaja 

 25. MK, mówisz o rzeczy kluczowej, najistotniejszej - kompleksach naszej klasy politycznej (wszystkich opcji) i braku szacunku dla samego siebie. Z tego bierze się całe zło. Miałam okazję spędzić prawie trzy lata w USA, (było to co prawda 20lat temu) i z moich niewyrafinowanych usług (sprzątanie) korzystały głównie bardzo bogate nowojorskie żydowskie rodziny. Doceniali mnie wszyscy bardzo, oj bardzo...dlatego, że byłam dobra w tym co robię. Kwękali i targowali się przy ustalaniu stawek o każdego $, ale póżniej szanowali. Nigdy żaden z nich nie potraktował mnie tak, jakbym była człowiekiem drugiej kategorii, bo to ja wybierałam sobie klientów. 

  Per analogiam

  https://jozefbi...

   

   

   

 26. avatar

  Jak się ma ojca i teścia żydów to trudno być szabes gojem, nawet jak się łapie hostię

 27. avatar

  Ten paskudny, zakłamany naród, którego nawet Bóg się wstydzi, pewnego dnia znowu się doigra - tym razem być może ostatecznie. Wszystko co spada na nich to skutek ich własnego zachowania wobec innych narodów świata. Inne narody są mądrzejsze od Polaków i nie chcą mieć z nimi żadnych kontaktów. Marzę aby i mój Kraj olał ich na zawsze.

 28. Ja domagam się ale wiem ,że ten stan rzeczy ,jak wszystko co w przyrodzie,ma przyczynę i ona wywołuje skutek.Niestety bez "płaczu i i zgrzytania zębów" się nie obejdzie bo tak prawie zawsze było w przeszłości.

 29. Strony