Reklama

Co widać na zdjęciu? Naiwny zacznie opowiadać o treści i formie, odgadywać postaci i tak dalej, a oszołom antysemita od razu postawi trafną diagnozę. Na zdjęciu widać żydowską arogancję, butę i pogardę. Ten bezczelny typ w adidasach obok, pożal się Boże, prezydenta Polski to Dyrektor Ligii Przeciw Zniesławieniom (ADL) Abraham Foxman. ADL to jedna z najbardziej zakłamanych, rasistowskich i złodziejskich organizacji żydowskich, jakie świat nosił. Między innymi ADL stoi za „przedsiębiorstwem holokaust”, które tak trafnie i dobitnie opisał Norman Finkelstein, syn żydowskich emigrantów z Polski.

Wszystkim zabawnym osobnikom, którzy z całą pewnością powiedzą, że przesadzam i przerabiam się na większego oszołoma niż jestem, wklejam dla odmiany inne zdjęcie.

Reklama

DdWV6oQXcAAFVbM.jpg

Obok poważnych ludzi i poważnych przywódców Abraham Foxman nie ma odwagi okazać pogardy i lekceważenia, nikt by mu zresztą na to nie pozwolił, zatem proszę sobie dać spokój ze wszystkimi spiskami i przypadkami. Nie, to żaden przypadek, to od lat wyćwiczone zachowanie żydowskich panów wobec gojów, a nawet Ostjuden, bo przecież obok Adriana stoi Agata. Abraham Foxman pokazuje całemu światu, co ADL może zrobić z Polską i śmieje się przy tym od ucha do ucha. Pytanie, czy Polska może jakoś zareagować? Oczywiście, że tak, nawet musi, ale musiałaby zacząć od Polski. Dopóki będziemy mieli w Polsce Michnika właściwego i po drugiej stronie „patriotyczną” szkołę „prawicowego rozsądku”, to każdy Żyd nienawidzący Polski, a tych jest najmniej 70% z całej populacji, będzie mógł robić, co mu się podoba. Banalna zasada, jeśli nie masz szacunku dla samego siebie, to nikt cię nie uszanuje. Nie jest to pierwsze i ostanie zdjęcie Andrzeja Dudy, na którym przecież nie on, co mnie mało interesuje, jest poniżany, ale poniża się Polskę…

duda zydzi.JPG

Obie fotografie nigdy nie powinny powstać i jeśli się mylę, to proszę mi pokazać Elżbietę II w trzecim szeregu poprzedzonym myckami albo Abrahama Foxmana w trampkach na oficjalnym spotkaniu z prezydentem Rosji. Takie rzeczy nie przydarzają się państwom i głowom państw, które się szanują. Gdyby ktokolwiek z korpusu dyplomatycznego miał odrobinę godności i jaj, powiedziałby krótko, panie Foxman, ubierz się pan jak człowiek albo wypad z kadru. I to powinien zrobić właśnie ktoś w dresie i w adidasach, jakiś podrzędny ochroniarz, broń Boże szef protokołu. Niestety po takiej akcji Michnik właściwy napisałby, że to skandal i polskie kompleksy, z kolei „obóz patriotyczny” podniósłby lament nad brakiem politycznego realizmu, w kontekście naszego sojuszu z USA. Obraz naszej dyplomacji, naszej pozycji świecie i przede wszystkim naszych relacji „sojuszniczych” jest zawarty na tych dwóch fotografiach i co gorsza takimi fotografiami zbudowaliśmy już całe albumy. Nie ma się czemu dziwić, jeśli przez tydzień Michnik właściwy i lustrzane odbicie po prawej stronie, tłumaczy, że lokalizacja Pomnika Katyńskiego obok ścieku, nie jest lokalizacją obok ścieku, tylko przyszłą rewitalizacją terenu, to o czym mowa?

Żaden Żyd nie dyskutowałby o najmniejszym kompromisie, ale na myśl o przesunięciu żydowskiego pomnika o milimetr zalałby gojów szambem antysemityzmu, nazizmu i holokaustu, po dziurki w nosie. Polski prezydent wręcza bezczelnemu żydowskiemu chamowi książkę o Katyniu, robi niby groźną minę, a pożyteczni polscy idioci tłumaczą prostemu ludowi jakież to było racjonalne, patriotyczne i „ponad małości”. Efekt? Po wyjeździe polskiego prezydenta z gminy New Jersey żydowski sołtys Steven Foulop oświadcza, że nie przeprosi Polski, ale uczyni Polsce zaszczyt i będzie startował na ambasadora. Oświadczenie padło przy pomocy Twittera, ale jestem pewien, że Steven Foulap był w tym czasie w samych gaciach i drapał się po półdupku. Polska będzie gojem, czyli pachołkiem świata, dopóki nie zacznie szanować samej siebie. Bogu dziękować tę mądrość lud zaczyna przyswajać wbrew pożytecznym idiotom od lewa do prawa.

Reklama

56 KOMENTARZE

 1. a’propos

  a'propos

  zastanawiam się czy to nie doprowadzi do upadku tego rządu..bo mieć postawę Tołdiego w stos do Fulopa to 1na sprawa..a egzekucja roszczeń i instalacja placówki operacyjnej Mossadu w CPL to 2ga sprawa..do tego przygotowania do wojny z Iranem w której wezmiemy udział czy nam się podoba czy nie..to inna sprawa..

  a najważniejsze jest to..

  czego tak naprawdę nie wiemy..a co jest PRAWDZIWYM powodem tej uległości..???

  bo przecież te ćwoki z PISu doskonale sobie zdają sprawę dzis z tego że mogą się pożegnać z reelekcją 1-go..a różnego rodzaju tajne porozumienia;zobowiązania do czegoś i t.p. w naszym życiu publicznym mogą doprowadzić do dezintegracji społeczeństwa i ustroju państwa jako takiego..i co dalej będzie?

  • Zwykła,spokojna analiza

   Zwykła,spokojna analiza dostępnych na internecie opisów wydarzeń ,z różnych żródeł,logicznie dowodzi,że cały tzw zachodni świat od  dawien dawna podlega wpływom żydowskiej mafii.Mafia z zasady nie produkuje tylko zabiera innym stosując terror,bo przecież dobrowolnie nikt nie chce oddać.To przecież nie przypadkiem żydzi wybrali się do innych ,powodem była logika pasożyta -pasożytować można tylko na obcych,którzy coś produkują,nie można pasożytować na własnych,kłótliwych nierobach.Jak odebrać innym?Pożyczać na lichwe-przede wszyskim na wojny -pożyczamy zawsze obydwu stronom konfliktu aby wojna trwała długo ,aż do wyczerpania stron.którakolwiek strona wygra jest nam wdzięczna a powojenne majątki kupujemy za grosze .Wraz z postępem techniki drukujemy gazety,potem książki.Podobno pierwsze wzmianki o Chrystusie pochodzą dopiero z XIII i wtedy żydzi awanasują do rangi tzw narodu wybranegoNo i lud boży to kupił.Póżniej ten sam lud został zaszczycony udziałem w niekończących się wojnach królewskich ,potem kolonialnych i doznał szczęścia  wojny secesyjnej w Ameryce,Rewolucji Francuskiej,Napoleon,rozbiorów Polski.Ile forsy i majątków wpadło wtedy we właściwe ręce.Ale ciągle mało.IWŚ zaraz potem IIWŚ w ,której obydwie strony były zaopatrywane  przez szlachetnych bankierów-słynny Lend-Lease Act[prawie całe zaopatrzenie armii sowieckiej przypływało z Ameryki].Ale to ciągle małoNa dzień dzisiejszy ok.100 najbogatszych wybranych rodzin posiada tyle co reszta 7,5mld ludzkości.W tym samym czasie wszystkie państwa mają coraz większe dłudi i nikt nie wie kto jest ich właścicielemAle to mało aby tzw homo sapiens sie zorientowało co jest grane,aby się zorganizowali w obronie własnej.Nawet Dawid Rockefeller ,tuż przed śmiercią,[dwa lata temu ,jest na YT] nagrał video i powiedział wprost gojom kto tu rządzi na tym padole ziemskim.Ale III wojna od dawna się toczy i kiedy ma się skończyć nikt nie ujawnia na YT.To co się dzieje u nas jest częścią tej wojny ,bo przecież to ciągle jest mało.Te moje ,jakże chaotyczne strzępy wiedzy są w internecie,którego udostępnienia szerokiej publice obecnie jej założyciele  gorzko żałują,bo tacy jak my psują misterne plany i nie wiadomo czy nie trzeba tego internetu zakazać.https://pl.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease_Act

 2. a’propos

  a'propos

  zastanawiam się czy to nie doprowadzi do upadku tego rządu..bo mieć postawę Tołdiego w stos do Fulopa to 1na sprawa..a egzekucja roszczeń i instalacja placówki operacyjnej Mossadu w CPL to 2ga sprawa..do tego przygotowania do wojny z Iranem w której wezmiemy udział czy nam się podoba czy nie..to inna sprawa..

  a najważniejsze jest to..

  czego tak naprawdę nie wiemy..a co jest PRAWDZIWYM powodem tej uległości..???

  bo przecież te ćwoki z PISu doskonale sobie zdają sprawę dzis z tego że mogą się pożegnać z reelekcją 1-go..a różnego rodzaju tajne porozumienia;zobowiązania do czegoś i t.p. w naszym życiu publicznym mogą doprowadzić do dezintegracji społeczeństwa i ustroju państwa jako takiego..i co dalej będzie?

  • Zwykła,spokojna analiza

   Zwykła,spokojna analiza dostępnych na internecie opisów wydarzeń ,z różnych żródeł,logicznie dowodzi,że cały tzw zachodni świat od  dawien dawna podlega wpływom żydowskiej mafii.Mafia z zasady nie produkuje tylko zabiera innym stosując terror,bo przecież dobrowolnie nikt nie chce oddać.To przecież nie przypadkiem żydzi wybrali się do innych ,powodem była logika pasożyta -pasożytować można tylko na obcych,którzy coś produkują,nie można pasożytować na własnych,kłótliwych nierobach.Jak odebrać innym?Pożyczać na lichwe-przede wszyskim na wojny -pożyczamy zawsze obydwu stronom konfliktu aby wojna trwała długo ,aż do wyczerpania stron.którakolwiek strona wygra jest nam wdzięczna a powojenne majątki kupujemy za grosze .Wraz z postępem techniki drukujemy gazety,potem książki.Podobno pierwsze wzmianki o Chrystusie pochodzą dopiero z XIII i wtedy żydzi awanasują do rangi tzw narodu wybranegoNo i lud boży to kupił.Póżniej ten sam lud został zaszczycony udziałem w niekończących się wojnach królewskich ,potem kolonialnych i doznał szczęścia  wojny secesyjnej w Ameryce,Rewolucji Francuskiej,Napoleon,rozbiorów Polski.Ile forsy i majątków wpadło wtedy we właściwe ręce.Ale ciągle mało.IWŚ zaraz potem IIWŚ w ,której obydwie strony były zaopatrywane  przez szlachetnych bankierów-słynny Lend-Lease Act[prawie całe zaopatrzenie armii sowieckiej przypływało z Ameryki].Ale to ciągle małoNa dzień dzisiejszy ok.100 najbogatszych wybranych rodzin posiada tyle co reszta 7,5mld ludzkości.W tym samym czasie wszystkie państwa mają coraz większe dłudi i nikt nie wie kto jest ich właścicielemAle to mało aby tzw homo sapiens sie zorientowało co jest grane,aby się zorganizowali w obronie własnej.Nawet Dawid Rockefeller ,tuż przed śmiercią,[dwa lata temu ,jest na YT] nagrał video i powiedział wprost gojom kto tu rządzi na tym padole ziemskim.Ale III wojna od dawna się toczy i kiedy ma się skończyć nikt nie ujawnia na YT.To co się dzieje u nas jest częścią tej wojny ,bo przecież to ciągle jest mało.Te moje ,jakże chaotyczne strzępy wiedzy są w internecie,którego udostępnienia szerokiej publice obecnie jej założyciele  gorzko żałują,bo tacy jak my psują misterne plany i nie wiadomo czy nie trzeba tego internetu zakazać.https://pl.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease_Act

 3. Jest co najmniej kilka

  Jest co najmniej kilka podobnych zdjęć w sieci z aktualnej wizyty w USA, na których ten Żyd stoi obok Dudy i jest obuty przyzwoicie do okoliczności. Sam nie wiem, ale może być to ordynarny fotomontaż. Dobrze było by to sprawdzić u źródeł.

 4. Jest co najmniej kilka

  Jest co najmniej kilka podobnych zdjęć w sieci z aktualnej wizyty w USA, na których ten Żyd stoi obok Dudy i jest obuty przyzwoicie do okoliczności. Sam nie wiem, ale może być to ordynarny fotomontaż. Dobrze było by to sprawdzić u źródeł.

 5. O Skurwielu pisać nie

  O Skurwielu pisać nie zamierzam, o Żydach także nie wspomnę, bo nie rozumiem dlaczego "antysemityzm" jest złem, a "antypolonizm" jest zaletą. Po ostatnich wydarzeniach mam wątpliwości co tak naprawdę skrywane jest za pojęciem "żyd". Wiem, że słowo Polak brzmi dumnie i nie rozumiem dlaczego "nasi" wstydzą się tego słowa.

 6. O Skurwielu pisać nie

  O Skurwielu pisać nie zamierzam, o Żydach także nie wspomnę, bo nie rozumiem dlaczego "antysemityzm" jest złem, a "antypolonizm" jest zaletą. Po ostatnich wydarzeniach mam wątpliwości co tak naprawdę skrywane jest za pojęciem "żyd". Wiem, że słowo Polak brzmi dumnie i nie rozumiem dlaczego "nasi" wstydzą się tego słowa.

 7. włoski rząd wystawi UE i

  włoski rząd wystawi UE i Berlinowi słony rachunek za przetrwanie UE. Rząd Morawieckiego zamiast rozbudowy infrastruktury Polski na kraje ościenne i osiągnieciu dominacji w regionie, zalatwił mały pasek energetyczny na Litwe. 

  Gospodarka przede wszystkim głupcze, i nie w 2021 ale już w tym roku!

  • Wciąż drogi panie musimy

   Wciąż drogi panie musimy udawać śmiertelną powagę w traktowaniu Timmermansa i pozostałych Guy'ów (czyt. niemieckich knechtów). I podobnież śmiertelnie poważnie odpowiadać na ichnie zaczepki   Taka sytuacja.

   A co do "już", to jest takie powiedzenie: Nie od razu Wąchock zbudowano. Choć w naszym, "na dzień dzisiejszy" przypadku, lepiej powiedzieć: odbudowano. Zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza można śmiało porównać do zniszczeń wojennych. Howgh!

 8. włoski rząd wystawi UE i

  włoski rząd wystawi UE i Berlinowi słony rachunek za przetrwanie UE. Rząd Morawieckiego zamiast rozbudowy infrastruktury Polski na kraje ościenne i osiągnieciu dominacji w regionie, zalatwił mały pasek energetyczny na Litwe. 

  Gospodarka przede wszystkim głupcze, i nie w 2021 ale już w tym roku!

  • Wciąż drogi panie musimy

   Wciąż drogi panie musimy udawać śmiertelną powagę w traktowaniu Timmermansa i pozostałych Guy'ów (czyt. niemieckich knechtów). I podobnież śmiertelnie poważnie odpowiadać na ichnie zaczepki   Taka sytuacja.

   A co do "już", to jest takie powiedzenie: Nie od razu Wąchock zbudowano. Choć w naszym, "na dzień dzisiejszy" przypadku, lepiej powiedzieć: odbudowano. Zniszczenie polskiej gospodarki przez Balcerowicza można śmiało porównać do zniszczeń wojennych. Howgh!

 9. Zatwierdzenie ustawy JUST w

  Zatwierdzenie ustawy JUST w sprawie " heirlees property" zgrabnie przykryto sztucznie wykreowaną awanturą z Pomnikiem Katyńskim.  Ustawa 447 jest podpisana. To jest dla Polski bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.

  …Żydzi robią spis nieruchomości i liczą należności w setkach mld $, a Polacy się cieszą ze "zwycięstwa" bo pomnik "ocalono" i przesunięto w okolice pobliskiego ścieku…

  http://pomnik-katynski/

  Przepraszam urażonych, że to piszę ale dla mnie sprawa czy pomnik zostanie w Jersey, czy zostanie przeniesiony w inne miejsce to sprawa wybitnie peryferyjna w stosunku do przyszłych strat wynikłych z egzekwowania zapisów ustawy 447.

   

   • Jajako, PiS, opozycja i media

    Jajako, PiS, opozycja i media łatwo pogodzili sie z tym, że największy przyjaciel Polski prezydent USA Trump zdradził Polskę podpisując 447, więc media zajęły się tematem zastepczym (w stylu matki Madzi) czyli heroiczną, patriotyczną walką o nową lokalizację pomnika – zgrabnie i z wdziękiem odwracając uwage od tematu głównego – czyli egzystencjalnego zagrożenia dla Polski

     

    nieliczni świadomi patrioci piszący całą prawdę o 447 są w mniejszości i są w niszowym dostępie do  szerokich mas

    • Czyli wychodzi na to, że mamy

     Czyli wychodzi na to, że mamy zdradę na całej linii. Obecne władze nie działają w interesie naszego kraju i jego obywateli. W zasadzie wszystko jedno, czy to z braku umiejętności poruszania się w polityce, czy jest to celowe działanie.

      

   • Czy ustawa 447 pozwoli

    Czy ustawa 447 pozwoli narodowi wybranemu wyciągnąć kasę od Egiptu za Exodus? Sprawa jest opisana w księdze wyjścia i nie powinno być większych kłopotów w amerykańskich sądach z osiągnięciem należnych zysków z kar nałożonych na spadkobierców Państwa Faraonów. Bo jak nie nie, to burmistrz przeniesie Pomnik Waszyngtona (Washington Monument) – wzorowany na egipskim obelisku, znajdujący się w parku National Mall w Waszyngtonie do magazynu.

 10. Zatwierdzenie ustawy JUST w

  Zatwierdzenie ustawy JUST w sprawie " heirlees property" zgrabnie przykryto sztucznie wykreowaną awanturą z Pomnikiem Katyńskim.  Ustawa 447 jest podpisana. To jest dla Polski bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.

  …Żydzi robią spis nieruchomości i liczą należności w setkach mld $, a Polacy się cieszą ze "zwycięstwa" bo pomnik "ocalono" i przesunięto w okolice pobliskiego ścieku…

  http://pomnik-katynski/

  Przepraszam urażonych, że to piszę ale dla mnie sprawa czy pomnik zostanie w Jersey, czy zostanie przeniesiony w inne miejsce to sprawa wybitnie peryferyjna w stosunku do przyszłych strat wynikłych z egzekwowania zapisów ustawy 447.

   

   • Jajako, PiS, opozycja i media

    Jajako, PiS, opozycja i media łatwo pogodzili sie z tym, że największy przyjaciel Polski prezydent USA Trump zdradził Polskę podpisując 447, więc media zajęły się tematem zastepczym (w stylu matki Madzi) czyli heroiczną, patriotyczną walką o nową lokalizację pomnika – zgrabnie i z wdziękiem odwracając uwage od tematu głównego – czyli egzystencjalnego zagrożenia dla Polski

     

    nieliczni świadomi patrioci piszący całą prawdę o 447 są w mniejszości i są w niszowym dostępie do  szerokich mas

    • Czyli wychodzi na to, że mamy

     Czyli wychodzi na to, że mamy zdradę na całej linii. Obecne władze nie działają w interesie naszego kraju i jego obywateli. W zasadzie wszystko jedno, czy to z braku umiejętności poruszania się w polityce, czy jest to celowe działanie.

      

   • Czy ustawa 447 pozwoli

    Czy ustawa 447 pozwoli narodowi wybranemu wyciągnąć kasę od Egiptu za Exodus? Sprawa jest opisana w księdze wyjścia i nie powinno być większych kłopotów w amerykańskich sądach z osiągnięciem należnych zysków z kar nałożonych na spadkobierców Państwa Faraonów. Bo jak nie nie, to burmistrz przeniesie Pomnik Waszyngtona (Washington Monument) – wzorowany na egipskim obelisku, znajdujący się w parku National Mall w Waszyngtonie do magazynu.

 11. MK, mówisz o rzeczy kluczowej

  MK, mówisz o rzeczy kluczowej, najistotniejszej – kompleksach naszej klasy politycznej (wszystkich opcji) i braku szacunku dla samego siebie. Z tego bierze się całe zło. Miałam okazję spędzić prawie trzy lata w USA, (było to co prawda 20lat temu) i z moich niewyrafinowanych usług (sprzątanie) korzystały głównie bardzo bogate nowojorskie żydowskie rodziny. Doceniali mnie wszyscy bardzo, oj bardzo…dlatego, że byłam dobra w tym co robię. Kwękali i targowali się przy ustalaniu stawek o każdego $, ale póżniej szanowali. Nigdy żaden z nich nie potraktował mnie tak, jakbym była człowiekiem drugiej kategorii, bo to ja wybierałam sobie klientów. 

  Per analogiam

  https://jozefbizon.wordpress.com/2018/03/14/razny-kleska-opcji-amerykanskiej/

   

   

   

 12. MK, mówisz o rzeczy kluczowej

  MK, mówisz o rzeczy kluczowej, najistotniejszej – kompleksach naszej klasy politycznej (wszystkich opcji) i braku szacunku dla samego siebie. Z tego bierze się całe zło. Miałam okazję spędzić prawie trzy lata w USA, (było to co prawda 20lat temu) i z moich niewyrafinowanych usług (sprzątanie) korzystały głównie bardzo bogate nowojorskie żydowskie rodziny. Doceniali mnie wszyscy bardzo, oj bardzo…dlatego, że byłam dobra w tym co robię. Kwękali i targowali się przy ustalaniu stawek o każdego $, ale póżniej szanowali. Nigdy żaden z nich nie potraktował mnie tak, jakbym była człowiekiem drugiej kategorii, bo to ja wybierałam sobie klientów. 

  Per analogiam

  https://jozefbizon.wordpress.com/2018/03/14/razny-kleska-opcji-amerykanskiej/

   

   

   

 13. Ten paskudny, zakłamany naród

  Ten paskudny, zakłamany naród, którego nawet Bóg się wstydzi, pewnego dnia znowu się doigra – tym razem być może ostatecznie. Wszystko co spada na nich to skutek ich własnego zachowania wobec innych narodów świata. Inne narody są mądrzejsze od Polaków i nie chcą mieć z nimi żadnych kontaktów. Marzę aby i mój Kraj olał ich na zawsze.

  • Ja domagam się ale wiem ,że

   Ja domagam się ale wiem ,że ten stan rzeczy ,jak wszystko co w przyrodzie,ma przyczynę i ona wywołuje skutek.Niestety bez "płaczu i i zgrzytania zębów" się nie obejdzie bo tak prawie zawsze było w przeszłości.

 14. Ten paskudny, zakłamany naród

  Ten paskudny, zakłamany naród, którego nawet Bóg się wstydzi, pewnego dnia znowu się doigra – tym razem być może ostatecznie. Wszystko co spada na nich to skutek ich własnego zachowania wobec innych narodów świata. Inne narody są mądrzejsze od Polaków i nie chcą mieć z nimi żadnych kontaktów. Marzę aby i mój Kraj olał ich na zawsze.

  • Ja domagam się ale wiem ,że

   Ja domagam się ale wiem ,że ten stan rzeczy ,jak wszystko co w przyrodzie,ma przyczynę i ona wywołuje skutek.Niestety bez "płaczu i i zgrzytania zębów" się nie obejdzie bo tak prawie zawsze było w przeszłości.