Suczka alfa na czele stada PO

Prześlij dalej:

Zacznę jak spece od budowania napięcia i podam kilka „interesujących danych”. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, że członkowie PO skorzystali z nowej formuły demokratycznej zdefiniowanej przez jej lidera, prezydenta wywodzącego się z PO i kilkudziesięciu zwolenników „nowoczesnej demokracji”. Głosowanie nogami, czyli innymi słowy komunikat: „Donald pocałuj mnie w dupę ze swoim referendum” wrzuciła w przestrzeń, a nie do urny połowa członków partii. Gdyby zastosować nową formułę demokratyczną, to Donald Tusk odnowienie stołka przegrał frekwencją. Blisko 1700 głosów komisja uznała za nieważne, to stanowi 7,8% wszystkich głosów, absolutny rekord, niespotykany w wyborach powszechnych do parlamentu (2011 rok 4,3%) i w wyborach prezydenckich (2010 0,6%). Wynik ten można tłumaczyć stwierdzeniem „nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy” albo inna ciekawostką. Z ankiety przeprowadzonej wśród wyborców wynika, że ponad 25% „młodych, wykształconych, dobrze zarabiających z wielkich miast” nie zrozumiało instrukcji głosowania. Z kolei najdoskonalszy system głosowania internetowego uziemiono w połowie głosowania z obawy przed atakami hakerskimi. Czas na dane kluczowe. 37% (16 028) spośród uprawnionych do głosowania było skłonne wskazać Tuska jako samca alfa, ale o tym będzie jeszcze szerzej z zastosowaniem nowej terminologii. Jarosław Gowin, który jest kojarzony tylko i wyłącznie z jednym skrzydłem partyjnym i w związku z powyższym miał niezwykle ograniczone możliwości, w bezpośrednim pojedynku z niezastąpionym Tuskiem uzyskał wynik 20% (4114).

Strony

7626 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

7 (liczba komentarzy)

 1. Kilka lat ciężkiej pracy Tuska przy wycinaniu partyjnej opozycji sprawiło że struktura platformy niczym nie różni się od budowy partii bolszewickich... Stąd oczekiwanie 100% poparcia ,a nasz gensek dostał tylko 80% co jest przez wszystkich obierane jako katastrofalna porażka. 
  Okazuje się że można przegrywać piękniej niż Gołota, Donald każde zwycięstwo przekuwa w klęskę.

 2. ci od tłumaczenia ciemnemu ludowi słupków sondaży już dali głos: WAKACJE
  Gdyby przyjąć za dobrą monetę ich jazgot, gdyby te wakacje uznać za coś oczywistego, to wychodzi na to, że aktyw PO to stare repy uwiązane TP Neostrada.
  Jednym, krótkim słowem - chujnia.
  Oczywistym wygranym jest Grześ Szetyna. Wielki nieobecny. I to jego głowę, już niedługo, będą kopać Tomczykiewicz z Biernatem.

 3. avatar

  W końcu to przecież sam Donaldu zadecydował o głosowaniu w wakacje. To jak teraz można podważać rozkazy Jaśnie Oświeconego Słońca Peru?!

 4. partii wolalo pograc w pilke niz wybrac premiera i szefa partii na najblizsze 4 lata.

  czy sad wydal juz wyrok w sprawie pokazania przez niszowe satyryczne pismo premiera Tuska jako kartofla?

 5. Głosów nieważnych było 1658 (7,61%). Na części kart do głosowania skreślono Tuska i Gowina tudzież dopisano Szetyna!
  W związku z tym przypomniał mi się epizod z lat mojej młodości. Opowiadał mi kolega, który był członkiem obwodowej komisji wyborczej, że na jednej karcie do głosowania komisja "ujawniła" taki oto fakt: kartka była przekreślona na czerwono, a u samej góry widniał napis NIKSON!!!
  Jest tu pewna paralela, w obydwu przypadkach wyborca dał wyraz swej frustracji.

 6. Warto zauważyć … w mijającym tygodniu - 23.08.2013 | TV Trwam - http://www.radi...

  Podoba mi się przenikliwość pani Katarzyny Orłowskiej-Popławskiej.

  17:00 - prowadzący: Bufetowa zrobiła bufet z kawą w metrze ;-).

  Odnośnie samego Gowina - wyznaję teorię spiskową Michalkiewicza. Zdaję się (nie mam telewizora, nie oglądam i nie słucham reżymowych mediów), że Gowin cieszył się dużym zainteresowaniem mediów o określonej proweniencji, z czego można wnioskować, że cały teatrzyk z Gowinem był zorganizowany, żeby dostarczyć tematu "przykrywkowego" i osłabić "zużytego" Tuska, by móc wymienić go na kogoś nowego, nie obarczonego tak negatywnymi emocjami elektoratu.

 7. avatar

  Depresja, jako że trzech z pięciu zniechęconych jest, stąd RIP, no i git, czyż nie?

 8. Strony