Sterta desek i nielegalne światłowody.

Prześlij dalej:

Czyli III RP w pigułce. Są tacy, którzy twierdzą, że można to zmienić. Niektórzy z nich mają nawet  RECEPTĘ! Szkoda, że z reguły przeterminowaną - no, ale jak to w Polsce - przedatować zawsze można.
Sterta desek, od której ponoć zaczął się pożar Mostu Łazienkowskiego, świetnie konweniuje z położonymi bez stosownych zezwoleń  światłowodami. Z Janiną Ochojską, której bez stosownych zezwoleń nie udało się wsiąść do Pendolino.
Właściwie sam tytuł notki wystarcza, sam w sobie będąc nader smutną diagnozą nadwiślańskiego TU i TERAZ,
Nic to - Pan Prezydent pręży muskuły, po Polsce pędzi Dudabus -  a przeze mnie przemawia zwykły pesymizm.

7718 liczba odsłon

Autor artykułu: thor

2 (liczba komentarzy)

  1. a pesymizmu prosze sie pozbyc - w koncu obserwowanie tego egzemplarza (prezydenta)  dostarcza wiele radosci, wystarczy, ze otworzy usta czy pojawi sie na wizji. Myslalem, ze po LW i AK nic gorszego nas nie spotka a tu taka mila satyryczna niespodzianka. I ten "bon ton" z kieliszkiem szwedzkiej krolowej w stylu niedzwiedzia na rowerze. Robmy swoje jak spiewal nieoceniony Wojciech Mlynarski. Moim marzeniem jest 2 tura i debata, w ktorej wyszlo by z tego organizmu cale buractwo. Ale sorry - taki mamy kraj i takich obywateli. Analfabeta jest prezydentem a naprana premierowa jak w wesolym miasteczku urzadza dzikie rajdy nie widzac, ze nie jest na kursie i na sciezce.

  2. Problem, że po swojemu.
    Quodlibet, Szanowny lakeshore, niestety.