Stary Świat w komie, strach w koronie...

Prześlij dalej:

Jeszcze nie wiemy, czy jak twierdzą wyznawcy teorii spiskowych, pandemia koronawirusa jest operacją specjalną chłopaków zainteresowanych w urządzeniu naszego świata na nowo, czy też jest to wypadek przy pracy, który dobrze pasuje do pożądanego scenariusza tych samych sił. W sumie na jedno wychodzi, ale wiele zależy od tego jak zachowają się ofiary eksperymentu, czyli MY. Wiadomo, że biorąc technicznie  przełom w zmaganiach z najnowszą zarazą koronawirusa zakończy się wraz z spadkiem wzrostu nowych zarażeń i co ważne z opracowaniem prostego testu, który przypominałby test ciążowy. W ciągu kilku minut człowiek mógłby sam sprawdzić swój status zdrowia. Tak jak ostatnio Trump po 1 minucie “testowania” otrzymał wynik w ciągu 14 min. Jednak i tu ciągle są problemy, chińskie testy posiadały aż 80% błędu i zostały zwrócone (np. Czechy, Hiszpania). Cyrk i kasa.  Przydałby się też jakiś test na mierzenie poziomu strachu i paniki. 

https://www.theglobeandmail.com/resizer/-ZGj349BAnEiG_46YmNfzmI0AMw=/620x0/filters:quality(80)/arc-anglerfish-tgam-prod-tgam.s3.amazonaws.com/public/XR3WHGQKWZKSHACPG4BBPLTW3I.JPG 

Jest podejrzenie, że zarządzający rządzącymi zapragnęli ze schyłkowej epoki industrialnej napędzanej naftą i innymi industrialnymi smakołykami, przestawić nas pełniej na kontrolowany przez nich i napędzany strachem wiek informatyczny. Komentatorzy podejrzewają, że wykorzystuje się tu odwieczny ludzki strach przed śmiercią i strach przed nieznanym, tak aby ludzkie owieczki łatwiej podporządkowały się rządzącym autorytetom. Konkludując, na końcu tej drogi widać zarys powszechnej szczepionki. W tej sytuacji najbardziej rozsądnym wyjściem byłoby porównanie statystyk zachorowań na grypę i śmierci z lat poprzednich z tegorocznymi, wtedy pole manipulacji medialnej uległoby poważnemu zawężeniu. Choć ponoć i statystyki są największym kłamstwem (autor: b. premier Wielkiej Brytanii, Benjamin Disraeli, 1804-1881) i ich wyniki zależą od pożądanych przez nas rezultatów (angielskie powiedzenie: “garbage in, garbage out”). Właśnie wróciłem (wielka okazja w kwarantannie!) ze spaceru z moim pieskiem o imieniu Ninja, statystycznie każde nas miało po 3 nogi i jakoś nam “się szło”. 

Strony

Źródło foto: 
6882 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.