Sprawdzam, czy państwo działa. Ksiądz zgwałcił dziecko! Żydzi do gazu!

Prześlij dalej:

Proszę sobie wybrać jeden z alarmów, kto co lubi i na chwilę zapomnieć o całej reszcie. Jest temat, nad którym można się z pełnym oburzeniem pochylić i wystarczy do tego sam nagłówek. Treść jest nieważna, bo i tak mało kto tam zagląda. Istnieją jednak, przynajmniej głośno o tym mówią, odpowiednie organa, które takich alarmów nie mogą pozostawić bez sprawdzenia. Nawet najgłupsze powiadomienie, że w remizie podłożono dziesięciokilogramową bombę musi być przez odpowiednie służby sprawdzone. Nie inaczej mają się sprawy w kwestii działalności internetowej i tak się składa, że właśnie wchodzi w życie nowa ustawa, którą histerycy nazywają „inwigilacyjną”. Chwalić się nie zamierzam, ale kontrowersje.net z całą pewnością odwiedzały i odwiedzają liczni przedstawiciele państwa, nie ma to jednak znaczenia, w końcu niejakiego Brunona K. wyśledzono w całkowitej niszy Internetu. Opiszę dziś pewien ciąg zdarzeń, które według wszelkich przepisów prawa powinny co najmniej zakończyć się nalotem odpowiednich służb kontrolujących, czy aby na pewno w remizie nie ma bomby. Kompletnie nic poza opisem nie zamierzam uczynić, nie zgłaszam sprawy do prokuratury i innych urzędów, bo po prostu nie muszę tego robić, zresztą swoje już dawno zrobiłem. Publikuję stan rzeczy i czekam na reakcję państwa. Dla mnie to nie jest zabawa, dla mnie to jest ostateczny test, w jakim państwie żyję i jakie organa dbają o nasz narodowy interes.

Proszę państwa, dotarły do państwa następujące dokumenty, które udawały rozliczenia i sprawozdania z rozdysponowania środków zbiórki publicznej.

Pierwsza wersja sprawozdania ze zbiórki publicznej w ramach 23 Finału WOŚP (rok 2015), która wpłynęła w dniu 11 marca 2015 roku. Suma zebranych środków pieniężnych 52 504 364,27. Koszt organizacji zbiórki 2 155 908,46.

1spr.png

Druga wersja sprawozdania ze zbiórki publicznej w ramach 23 Finału WOŚP (rok 2015), która wpłynęła w dniu 18 marca 2015 roku. Suma zebranych środków pieniężnych 39 233 688,66. Koszt organizacji zbiórki 2 155 908,46 zł.

2spr.png

Pierwsza wersja sprawozdania z rozdysponowania środków, czyli po prostu na co Fundacja WOŚP wydała zebrane pieniądze, wpłynęła 25 marca 2016 roku. Suma rozdysponowanych środków pieniężnych 24 483 691,33 zł. Koszt rozdysponowania środków 0 zł w rubryce do tego przeznaczonej. Poza rubryką WOŚP wpisuje, że zakup sprzętu kosztował fundację 819 206, 62 zł, a łączny koszt zbiórki 2 155 908,46 zł.

1zbr.png

Druga wersja sprawozdania z rozdysponowania środków, wpłynęła 12 kwietnia 2016 roku. Suma rozdysponowanych środków pieniężnych 21 508 576,25 zł. Koszt rozdysponowania środków w rubryce do tego przeznaczonej 819 206, 62 zł, a łączny koszt zbiórki 2 155 908,46 zł ze sprawozdania znika.

2zbr.png

Strony

24348 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

16 (liczba komentarzy)

 1. żeby obronić się przed sądem.

  Michnik jest katolickim fundamentalistą,
  i stosując najwyższe standardy internetowego dziennikarstwa, jestem w stanie to łatwo wykazać.

  Chlor, jestem tak skrajnym oszołomem, że nawet takie oszołomy jak jak Terlikowski Ziobro i Błaszczak nie traktują mnie poważnie.

  Próbowałem przekazać że papież Franciszek ma konkretne powody żeby podejmować działania, które wkurzają Terlikowskiego, to odmachnął ręką że może intencje to papież ma dobre. A potem dostał w twarz referendum w Irlandii i parlamentem we Włoszech, który wykrzyczał że katolicy nie mają prawa wypowiadać się jak mają wyglądać włochy, ot tacy obywatele drugiej kategorii, bez wolności wypowiedzi. Pełna demokracja.

  Mówiłem Ziobrze, że jeśli jedna z gazet nawołuje zrobienia rządowi hamasu, to powinien wziąć gazetę pod swój  nadzór, ale potraktował to jak żart. Teraz, politycy opozycji wzywają do wojny domowej, a  w autobusach i pod radiowozami wybuchają profesjonalnie przygotowane bomby, Ziobro przestał się już śmiać z mojego "żartu".

  Mówiłem Błaszczakowi że zdarzenie w Gdańsku jest szkodliwe dla PiS i rządu z kilku powodów, bynajmniej nie z tego co michnik napisze, i nic.

 2. Drugi raz piszesz o wydarzeniach w Gdańsku. Nie wiem o jakie chodzi bo ostatnio ciągle coś się zdarza w miastach peowskich..

 3. kiedy dopadła ją zgraja policjantów i spałowała czy jakoś tak.

 4. Aaaa, ta córka radnej? To chyba objaw walk frakcyjnych w "bezpieczeństwie".
  Dziwnie wszystko wygląda. Skoro np w szajce bombowej udział wykonawców amatorów, do śledzących ich wtyczek wynosi 3 do 5 to może oznaczać, że siły antypaństwowe są bez szans, albo coś wręcz przeciwnego.

 5. avatar

  dla mnie testem lojalnosci najwyzszych urzedników w stosunku do "suwerena" bedzie cofniecie zgody na rocznicowe "błotko"..o co od samego początku;chyba juz z góra od 2 lat podpisuje niemal kazdy swój wpis co do a'propos szopenfeldziarza w czerwonych gaciach..jest tyle powodów ze w zasadzie nie wiadomo który móglby sobie wybrac minister błaszczak..od sanitarno-epidemilogicznych poprzez perwersyjnie łamany zakaz sprzedazy alkocholu z dostępem dla nieletnich.NIEOGRANCZONY DOSTEP DO WSZYSTKICH GATUNKÓW NARKOTYKÓW;poprzez seks i przemoc....poprzez zagrozenie atakiem terrorystycznym w imprezie o tak wielkiej ilosci uczestników..do okolo 2 tyg temu nie bylo pktu odniesienia..ale wrocławski szybkowar i warszawski parking policyjny powinien uzmysłowic panu błaszczakowi kim jest i co robi..to tez tyle z mojej strony..dzis nie jest pora na tematy stricte polityczne;bo temat felietonu nie taki;dzien swiateczny tez mnie nie upowaznia do tego..ale mam coraz mniej powodów uwierzyc w #dobrazmiana....
  suplement:
  ostatnio pisałem o redaktorach i hamasie..jak sie okazuje panowie bombiarze mają znajomosci z patrotyczną młodzieża niemiecką ktora była goscmi u nas na marszu 11.11.11 ..
  panie ministrze Błaszczak..co pa z tym zrobi??

  http://niezalez...

 6. "Jeśli nie, ja się z takiego państwa wypisuję i wyjeżdżam do Kanady." - I chciałby Pan naprawdę do zarażonej na maxa,gender Kanady,GMO w każdym sklepie,banderowców,nienawidzących Polaków,na każdym rogu ulicy,etc,etc?

 7. avatar

  na emigrację do Kanady córka Kopacz :)

 8. Ona już tam podobno jest.Jej mąż to Ukrainiec i myślę,że nawet banderowiec,bo tam ich nie brakuje i dla nich Kanada,to druga ojczyzna.Bywam tam nieraz.

 9. Tak na prawde, to troche przesadzasz!
  Najwiecej "Indian" i Ukraincow jest w Winnipeg. (Manitoba)  ( nigdy tam nie bylem i nie bede!;)
  Co do GMO, to masz racje!  
  W Toronto - GTA jest troche tych "banderowcow", ale ja ich nie widuje...
  moze dlatego, ze mieszkam poza miastem, a w dodatku duza czesc czasu spedzam na...Treasure Island FL. i Long Island NY. (mam tam dzieci i wnuki;))

  Pozdrawiam Pana i MK .

  PS.Dla MK nie polecam Kanade, lepiej USA!  Jak mawia (smieje zie ze mnie) moj amerykanski kuzyn; "na  polnoc od rzeki Swietego Wawrzynca nie powinni mieszkac normalni ludzie... (Europejczycy) tam jest miejsce dla bialch niedzwiedzi, bialych lisow...i eskimosow!;)))

 10. Desperacki oraz ryzykowny felieton, ale i faktyczny sprawdzian jakości naszego państwa.
  Popieram takie działanie. Ja także pragnę dowiedzieć się w jakim państwie żyję.

  Nie wierzę by mogli "rżnąć głupa", że nie czytają "kontrowersji", tym bardziej, że w tytule zawarte są prowokujące sformułowania, wymuszające ich zainteresowanie.

 11. Strony