Spisek Medyków i wizja ich dyktatury!

Prześlij dalej:

W roku MMXX za panowania Wirusa I-go “Uzdrowiciela” ze wschodniej dynastii Kung-flu, wielkich osiągnięć dokonał wezyr Bill Dr Gates z klanu El-Czipo inspirowany czarownikiem Fuci-fuci z plemienia Big Pharma. Ze starych legend wynika, że przed atakiem wirusa C19 podobno ludzie wcale nie umierali i cieszyli się dobrym zdrowiem. W operacji “Covid 19”  wyprowadzając atak z wschodniej prowincji Wuhan w Państwie Środka medycy skierowali światową gospodarkę do wychodka. Epidemia poważnie zmieniła  dotychczasowe struktury władzy i unowocześniła semantykę. Na czele rządów stanęli już nie Premierzy, ale ordynarnie mówiąc Ordynatorzy, zmieniono też dotychczasowe konstytucje na księgi porad medycznych z których korzystano aplikując zdrowie i dobrobyt.. Nad głównymi narodowymi ordynatorami czuwał Główny Ordynator Banku (oczywiście krwiodawstwa!). Tu i ówdzie wzrastało ciśnienie (społeczne), a nawet  dochodziło do miejscowych (żywiołowych) wylewów i zawałów. Jednak podobne zjawiska wzrastania globalnego (teraz wstecznego) ocieplenia, Ordynatorzy traktowali niezwykle ozięble. Stare nazewnictwo zmieniono i dostosowano tak żeby lepiej odzwierciedlało nową rzeczywistość, pojęcie “Obywatel”, zamieniono na “Pacjent”, stare kojarzone pejoratywnie “Policjant” zastąpiono bardziej oddającym funkcje opiekuńcze “Pielęgniarz”. Ci pacjenci, którzy nie chcieli iść z duchem czasu byli bezpłatnie przemieszczani przez pielęgniarzy do bezklamkowych domów opieki odwykowej. Rzymianie historycznie kojarzą się z rozsądnym kronikarstwem, dlatego użyłem powyższego stylu do oddania być może wkrótce aktualnego stanu rzeczy. https://th.bing.com/th/id/OIP.Sp5JMaxElVMQD1BLAZo2MgAAAA?w=192&h=186&c=7&o=5&pid=1.7          Ostatnia konspiracja medyków może kojarzyć się z późnym Stalinem, który to biedaczek wyzionął ducha zanim zabronił im oddychać. Pomyśleć tylko, (wracając do tematu) jakiż jest sens,  aby najbardziej zagrożoną kategorię wiekową dziadków i babcie wyposażyć w przysłowiowe wrotki i hulajnogi, a niech szaleją ledwie dysząc w maskach blokujących oddychanie, odwiedzają i po 10 sklepów dziennie! Natomiast rozbrykane  tryskające energią dzieci i młodzież zamknąć na 4 spusty w domach (niespokojnej młodości), niech obniżają sobie bez ruchu i słońca układ odpornościowy. Jak myślisz, czy ktoś normalny mógłby zaproponować podobny plan? Dlatego podejrzani są  kliniczni banksterzy!

Strony

Źródło foto: 
9593 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

8 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  "Niektóre stany jak ":

  Dakota Południowa   3,84 os./km²
  Georgia    54,59 os./km²

  "Wyszło na jaw, że aby ich tam utrzymać policja dowozi im tam alkohol, marychę i narkotyki." Jesteś pewny że to nie jest bujda?

   

 2. avatar

  Kilka razy słyszałem o tym w radio od najbardziej popularnych konserwatywnych "gwiazd". jeśli dobrze pamiętam mogłem oglądać to u Tucker Carlson na FOX News. Problem w tym, że władze nie chcą, aby osadzeni w hotelach wałęsali się po ulicach za "swoją potrzebą", dlatego te dostawy. Hotele i tak leżą, podobnie jak cała turystyka, a tak to otrzymają rządową dotację. Pozdrawiam

   

 3. avatar

  Z tekstu wynika, że mimo obniżonej aktywności Słońca, wkrótce może być naprawdę gorąco ("Słoneczko") Pozdr.

 4. Mysle, ze Panowie mocno nie doceniaja determinacji bankow centralnych i politykow.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozporz%C4%85dzenie_wykonawcze_6102

  Zloto bylo konfiskowane juz dawno temu, a teraz penalizacja obrotu zlotem lub crypto jest banalnie prosta, dzisiaj jestesmy juz tylko o krok od obrotu bezgotowkowego i prawde mowiac nie za bardzo widze alternatywe dla fiata.

  Jezeli zakladaja Panowie scenariusz upadku glownych walut, to faktyczie, prawdopodobnie bedzie kilka hustawek na ktorych bedzie sie dalo grubo zarobic, ale z punktu widezenia bezpieczenstwa sugerowalbym raczej inwestowanie w bardziej trwale, uzyteczne i przede wszystkim trudniejsze do masowej konfiskaty aktywa takie jak nieruchosci, w dalszej kolejnosci urzadzenia niezbedne do prowadzenia biznesu, przede wszystkim te dostepne tylko z importu.

 5. avatar

  Nie wiem jak #Jacek K.M. ale ja przestudiowałem swego czasu historię i staram się "nie zakładać scenariuszy". Jeden taki trzeżwo widzący zauważył był:

  "Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia"

  i ja MU wierzę,  Ostatecznie, nie wierzę by można się obronić przed mniemaniami onanistów jeżeli bedzie ich dużo.

 6. Spisek medyków? Wygląda to jakiś włoski nalot - Fauci, Pelosi, Cuomo, De Blasio... Nawet podobno covida im z Italii przywlokło...

 7. Strony