Sitwa sędziowska zwiera szeregi w obronie porywaczki dzieci

Prześlij dalej:

Ponieważ sprawa porwania w majestacie prawa dzieci z rodziny Bałutów zrobiła się głośna... sitwa sędziowska z Tarnobrzega opublikował apel w obronie swojej i sędziny Ewy Kopyczyńskiej która dokonała kidnapingu dzieci w majestacie prawa. Można i należy zapytać Kolegium Sądu Okręgowego z Tarnobrzega zapytać co jest dla nich ważne... sprawiedliwość czy solidarność sitwiana w obronie jednego z nich, nie zważając na to czy popełnił on draństwo nadużywając swojej pozycji czy nie ?  Czy ten wyraz solidarności z sędzią Ewą Kopyczyńską jest solidarnością gangsterów czy ludzi którzy szanują prawo.bo stoją na straży tegoż prawa ?
Moim zdaniem widać wyraznie, że całe to towarzystwo ma w głębokim poważaniu fakty, uczciwość i zwyczajną sprawiedliwość. Zasłaniają się mową trawą o niezawisłości sądownictwa, konstytucyjności tegoż i w ogóle... Pani sędzia Ewa Kopyczyńska popełniła akt wandalizmu społecznego... orzekając odebranie dzieci rodzinie na podstawie plotek, pomówień i najwyrazniej jakiegoś, widzi mi się...Zamiast wyrazów dezaprobaty czy nawet rezerwy, ze strony Kolegium Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu mamy typową obronę kolesiów... czyli w zasadzie, układ sitwy... Powstaje pytanie, czy obywatel RP stając przed którymkolwiek z tych sędziów może liczyć na sprawiedliwość ? Jak dotąd jeden z szanownych członków tego gremium zmieszał z błotem rodzinę... zaś reszta tegoż gremium broni go ignorując elementarne fakty... Szanowne Kolegium sędziów z Tarnobrzega, byłem zwolennikiem kary śmierci i nadal nim jestem... ale dzisiaj, po raz pierwszy błogosławię fakt, że jest na nią moratorium... Przy takim podejściu jak wasze do prawa, sprawiedliwości i faktów można by się było obawiać z waszej strony niejednego mordu sądowego. Swoją postawą wytyczacie drogę powrotną do postaw Andrieja Wyszyńskiego czy Rolanda Freislera... Czy tego chcecie ? Skazaliście na śmierć rodzinę...tak skazaliście, wszyscy razem... i macie sumienie spokojne ?
Poniżej tekst z blogu Pana Mec. Janusza Wojciechowskiego... proszę przeczytać i wyrobić sobie o opinię o tzw. wymiarze sprawiedliwości a raczej wymiarze niesprawiedliwości w Tarnobrzegu i Nisku...

Strony

2454 liczba odsłon

Autor artykułu: gorylisko