Reklama

Witaj Szwedzie! Jak Ci się wiedzie?

Witaj Szwedzie! Jak Ci się wiedzie? Nie przejmuj się u nas podobnie i to nie od kilku dni, ale odkąd pamiętamy, nasze matki przed karmieniem rzucały oszczerstwami w stronę Żydów, aby mleko nabrało antysemickiego fermentu. Zawsze ta sama żydowska mantra, którą staram się demaskować od jakiegoś czasu, narażając się nieustannie na słowa krytyki, ale to takiej krytyki z definicji krytykowania, bo przecież o ŻYDÓW chodzi. Szwedzki dziennikarz opisał relację palestyńskich rodzin, które opowiadały o procederze dość makabrycznym. Palestyńczycy zarzucają Żydom wycinanie organów, ofiarom działań wojennych. Zarzut poważny, bulwersujący, mogę zrozumieć, że się ten i ów w Izraelu oburzył, ale to nie jest zwykłe oburzenie, to jest oburzenie według wyuczonego na pamięć żydowskiego schematu oburzeń. Tym razem opiszę ten schemat punkt po punkcie, pokazując cały mechanizm w pełnej okazałości propagandowej. 

Reklama

I. Zawinił Szwed, ale to Szwecja ma przeprosić. Krzywdzenie Żyda to odpowiedzialność zbiorowa. 

Żelazny i wyjściowy punkt żydowskiej propagandy. Jakiś Szwed, a ściślej Donald Bostrom i notabene dziennikarz uchodzący za specjalistę od spraw palestyńsko-izraelskich, napisał artykuł: "Naszym synom wycięto organy". W tymże opisał relacje palestyńskich rodzin, które opowiadały o usuwaniu organów palestyńskim ofiarom wojny. Ta makabryczna historia, ma swoje źródła już na początku lat 90, od tego czasu wiele podobnych zarzutów stawiano w wielu krajach, jednak ich siła nie była zbyt znacząca, wiadomo jak działa magia antysemityzmu. Żydzi nawet niespecjalnie reagowali na zarzuty, ale tym razem wpadli w klasyczną dla siebie histerię i wytoczyli antysemickie armaty. Okoliczności, kraje i osoby zbyt poważne, aby lekceważyć. Artykuł "Naszym synom wycięto organy" niemal zbiegł się w czasie z aresztowaniem amerykańskiego rabina, który ma dokładnie takie same zarzuty jakie stawiają palestyńskie rodziny – handel organami. Wokół sprawy zrobiło się głośno, ponieważ fakty zaczynają się układać w logiczną całość i co gorsze o sprawie nie mówi jakiś tam z urodzenia antysemicki Polak, ale znany dziennikarz, nie jakiejś tam Polski, tylko Szwecji. 

W tej sytuacji należało uruchomić pierwszą żydowską armatę. Krzywdzenie Żyda, to odpowiedzialność zbiorowa. Szwedzki dziennikarz nie opisał patologii jaka się może zdarzyć w każdej armii i co jest wręcz normą na wojnie, nie tak dawno amerykańscy żołnierze byli oskarżani o rozmaite rzeczy w Iraku, że o Serbach nie wspomnę. Szwedzki dziennikarz jako Szwecja dokonał antysemickiego zamachu na Izrael. W ten sposób nie traktuje się Żydów, ponieważ nie jest możliwe, aby Żydzi znani powszechnie jako ofiary, dopuszczali się tak potwornych zbrodni jako kaci. Chyba, że Żyd Żydowi zrobi kuku, jak to miało miejsce w jednym ze szpitali, gdzie dokonywano eksperymentów medycznych na staruszkach, w tym więźniach Auschwitz. Wtedy nie ma się co wygłupiać z antysemityzmem i porównaniami do hitleryzmu, bo na takie zabawy naród wybrany rezerwuje sobie gojów i tym razem padło na szwedzkiego goja. Za antysemityzm Szwedzkiego goja musi zapłacić cały naród Szwedzki. Naród Szwedzki musi zrozumieć, że od takich artykułów zaczyna się holokaust. Naród szwedzki przekroczył granicę, której żadnemu narodowi gojów przekraczać nie wolno. Naród wybrany za grzechy goja, oczekuje pokuty od całej Szwecji: 

– To antysemickie oszczerstwo przeciwko Żydom i państwu żydowskiemu. Rząd Szwecji nie powinien zachowywać się takiej sprawie w tak apatyczny sposób – oświadczył w odpowiedzi izraelski minister finansów Yuval Steinitz.

– Doskonale wiemy, skąd biorą się takie twierdzenia. W średniowieczu mówiono, że Żydzi używają krwi chrześcijan, by wykorzystać ją przy wyrabianiu macy w czasie Paschy. Nowoczesna wersja takich twierdzeń zakłada, że izraelska armia kradnie organy (Palestyńczyków – red.), by zarabiać na nich pieniądze – podkreślił Steinitz.

– Nie ma znaczenia, czy takie twierdzenia pochodzą od organizacji neonazistowskich, czy od szanowanych w świecie gazet. Szwedzki rząd musi odciąć się od tych antysemickich publikacji – dodał. 

Proszę z łaski swojej zwrócić uwagę, że w tej mowie histerycznej nic się już nie liczy, nie ważne jest, że to nie głos neonazistowskich organizacji, nie ważne, że to poważna, nie bulwarowa szwedzka gazeta, nie ważne, że to nie paparazzi, tylko dziennikarz zajmujący się problematyką od lat, ważne, że to ANTYSEMITYZM. Ważne też jest, że to klasyczny antysemityzm, że średniowieczny zabobon, o czym nieco później, gdyż ten „argument”, to oddzielny cały rozdział propagandy. Antysemityzm i koniec dyskusji, przepraszaj Szwecjo za Żyda, a jak nie to My Żydzi będziemy drzeć gębusie, jak zwykle płonące kominy przypominając. I to nie ważne, że Szwecja do pieca nie dokładała, ważne, że napisała ten potworny artykuł, Szwecja napisała, i ten artykuł jest jeszcze gorszy od holokaustu. Szwedzi właśnie dołączyli tą publikacją do ideologii nazistowskiej i Szwedzi muszą przeprosić cały naród żydowski, w którym nigdy nie było, nie ma i w przyszłości nie przewiduje się bydlaków. Oczywiście są też dobrzy Szwedzi, tak jak Polacy, ale generalnie Polska i Szwecja jako naród musi się zmierzyć ze swoją przeszłością i przeprosić narodowo, za każdego pojedynczego Żyda. Bogu dziękować Szwecja, to nie Polska i tam odpowiedź dla żydowskiego historyzmu była krótka: 

w Szwecji obowiązuje wolność prasy – oświadczył szwedzki minister spraw zagranicznych 

II Żydzi nigdy nie są winni, nienawiść do Żydów produkuje fałszywe oskarżenia 

Szwedzki dziennikarz w swoim artykule podkreślił, że nie ma żadnych dowodów na taki czy inny proceder, ma jedynie relacje wielu palestyńskich rodzin, które te zarzuty stawiają od początku lat 90 i wiele się o tej sprawie już mówiło. Szwedzki dziennikarz oświadczył, że chce tym artykułem uruchomić śledztwo w Izraelu, tak żeby tę powracającą sprawę wyjaśnić. Co robi Izrael? Izrael nie powołuje żadnej komisji, nie deleguje prezydenta, który deklaruje, że w interesie Izraela jest wyjaśnienie sprawy. Izrael odstawia żydowskie histerie, nie będzie żadnej komisji, nie będzie żadnego śledztwa, sprawa jest oczywista, Żydzi takich rzeczy nie robią, nigdy i nikomu – antysemityzm. Szwedzi to antysemici i mają przeprosić za oszczerstwa. 

Porównajmy tę sprawę z polskim Jedwabne, kiedy to cały naród musiał stanąć na nogi, uruchomiono IPN, aby wyjaśnił zbrodnię na Żydach, Kwaśniewski przepraszał w imieniu narodu, od razu dodam, że nie w moim. Wtedy na podstawie bzdurnej książki Grossa, pełnej koszmarnych błędów wmawiano całemu narodowi, że 60 lat po zbrodni musi unieść zbrodnię swoich przodków, kilkudziesięciu pomocników Niemców. To nie była zbrodnia grupki bandytów, to była zbrodnia narodu polskiego na narodzie żydowskim. Domagano się wyjaśnienia sprawy, domagano się pokuty od 40 milionów Polaków za zbrodnię kilkudziesięciu Polaków i to Polaków przestraszonych przez okupanta i podżeganych przez propagandę nazistowską. Żydzi niczego nie będą wyjaśniać, Żydzi nie są od wyjaśniania, Żydzi są od oskarżania. Czy ktoś kiedyś słyszał na przestrzeni wieków, aby naród żydowski przepraszał jakikolwiek inny naród, za to, że część Żydów zachowała się podle. Świat takich słów nie słyszał nigdy. Żydzi nigdy nie są wini, Żydzi żadnych komisji powoływać nie będą. Żydzi z niczego się nie będą tłumaczyć, to antysemityzm wszystko tłumaczy. 

III Gdy już nie ma rady i argumentów ośmieszamy gojów – spisek żydowski 

Jak już nic nie działa i mleko się rozlało, gdy już nic innego nie można zrobić dla narodu żydowskiego, bo sprawy są zbyt oczywiste, zaczyna się satyra. Przed kamery wychodzą znane postaci z narodu żydowskiego, najlepiej jeśli są artystami, albo ofiarami prześladowań, idealnie gdy jednym i drugim mogą się pochwalić i zaczyna się ironia. Taka na przykład jaką uprawia Dawid Warszawski. Tenże talmudyczny myśliciel raczył był podsumować „plotkę” o handlu organami, nawiązaniem do rytualnych mordów jakie się w Polsce upowszechnia, czyli słynna mace z krwią dziecka i tym podobne. Dajcie spokój przecież te głupie szwedzkie goje, wierzą w zabobony, można robić mace z krwi chrześcijańskich dzieci, to i narządami mogą Żydzi handlować, no aż się komentować tego nie chce, jaki to ciemnogród polski i szwedzki i w ogóle chaty strzechą kryte. Taki goj jak się nasłucha, że jest ze wschodniego skrzydła Polski lub Szwecji, od razu i machinalnie powtarza brednie o „spisku żydowskim”. No jasne Żydzi handlowali organami, może jeszcze wszczepiają chipy niemowlakom? I w ten deseń poruszamy się z ironią, im głupiej tym „inteligentniej”. 

A mechanizm jest banalny, nie ma żadnego spisku, Żydzi mają w nawyku, we krwi, czy w genach jak kto woli, solidarność narodową, bo to naród, który sam siebie uważa za wyjątkowy. Ten mechanizm powoduje, że nie potrzeba żadnej skoordynowanej akcji, Żyd gdy widzi, że kłopoty może mieć drugi Żyd, natychmiast staje po stronie wszystkich Żydów. Nie trzeba namawiać żydowskiego dziennikarza, pracującego w żydowskich agencjach informacyjnych i mediach w USA, aby on tak przekazał informacje, co by dana, krzywdy Żydom nie zrobiła. Nikt nie musi politykowi żydowskiego pochodzenia tłumaczyć, że jego obowiązkiem jest uruchomienie takiej zakulisowej dyplomacji, która obroni i oczyści naród żydowski. Śledczy żydowskiego pochodzenia bezinteresownie, tak poprowadzi śledztwo, aby je umorzyć. Taksówkarz żydowski opowie taki dowcip, aby naród żydowski wyszedł na autoironiczny, ale broń Boże zbrodniczy. Nie ma w tym żadnego spisku, tak jak 90% Amerykanów mówi o wielkiej Ameryce i o tym, że wszystko w porządku choćby się waliło i paliło, jak Polak wiecznie narzeka na swój los, tak Żyd ma we krwi bronienie Żyda. Ten mechanizm powoduje, że nie sposób Żydom udowodnić czegokolwiek, ponieważ alibi dla pojedynczych zbrodniarzy dostarcza cały naród. Fenomen i klękajcie narody. Fenomen ponieważ trudno mieć to Żydom za złe, można tylko podziwiać konsekwencję, ale ta cudowna konsekwencja w żadnej mierze nie może być rozgrzeszeniem dla Żydów, co najwyżej nauką dla gojów. 

IV Co innego dla Nas Żydów dobre, a co innego dla was gojów złe

Przepraszam za mało oryginalny przykład i odwołanie się do GW, ale lepszego przykładu nie chce mi się szukać. Kto ma ochotę może się pokusi o szczegółową analizę, kto ochoty nie ma, niech mi wierzy, że tak jest jak jest. W tym samym czasie gdy Polska walczy z Rosją, „Szwecja” zarzuca Izraelowi zbrodnię, w skali nieznanej, ale w każdym razie nie jest to skala porównywalna. Porównywalna z czym? Ano choćby z tym, że nie jakiś szwedzki dziennikarz, ale premier, prezydent, oficjalne „radzieckie” media i służby specjalne zarzucają Polsce spisek z Hitlerem i wywołanie drugiej wojny świtowej. Nie wiem czy jeden naród ustami najwyższych przedstawicieli narodu, może innemu narodowi postawić bardziej poważne zarzuty? Moim zdaniem nie, bo nie było jak dotąd większej ludzkiej tragedii niż II Wojna Światowa i tą tragedią obarczono Polskę, jeden z pierwszych krajów, który padł ofiarą II WŚ. Jaki jest przekaz GW po tych wydarzeniach? Polacy nie dajcie się sprowokować, bądźcie poważni, przecież to takie żarty, nie odzywajcie się broń Boże na szczeblu rządowym, czy innym poważnym. Z pokorą popatrzcie na to wszystko i pamiętajcie, że pieniądz się liczy, gospodarka, kontrakt na gaz trzeba załatwić. Prawda jakie to wszystko chłodno racjonalne? Niebywale się tego słucha, słucha się tak, że aż się chce słuchać, takie mądre media ta GW? I jacy wyważeni Żydzi, Dawidy Warszawskie. 

Ale co się takiego, motyla noga, stało, że te same media ustami wyważonego Dawidka Warszawskiego, sobie, czyli Żydom, nie zlecają podobnej techniki. Dawid Warszawski drze buzię od ucha do ucha, o odradzającym się antysemityzmie. A przecież to nie premier, prezydent, rządowe szwedzkie media i służby specjalne oskarżyły Żydów, tylko jeden szwedzki dziennikarz poprosił o wyjaśnienie sprawy. Ta sprawa nie jest wyssaną z palca tezą, że Żydzi wywołali II Wojnę Światową, ale normalnym zarzutem o zbrodnię wojenną jaką mają na przykład nasi żołnierze, co przyszło im strzelać z rury PCV, a nie moździerza. Dlaczegóż to Dawid Warszawski nie zaleca Izraelowi spokoju, dlaczego nie drwi z histerycznej reakcji i absurdalnych hiperboli „Żydków”, jak to zwykli czynić „Polaczki”. Nie było ironii oraz kpin z beznadziejnie głupich, piramidalnie idiotycznych i nudnych porównań do holokaustu? 

Przecież skale tych dwóch zdarzeń są nieporównywalne i to na nie korzyść Polski. Jak to się dzieje, że to co tak straszliwie szkodzi Polsce, czyli „histeryczne” reakcje na prowokacje rosyjskie, za cholerę nie kompromituje i nie szkodzi Żydom? Nie szkodzi pomimo śmiesznej skali „ataku” na naród żydowski, śmiesznej skali. Dawid Warszawski tego Polakom nie powie, ponieważ Dawid Warszawski jak każdy Żyd, Polaków i inne narody ma w… propagandzie. On nie potrzebuje konkurencji do histerii, w histerii Żydzi mają mieć nie tylko palmę na głowę pierwszeństwa, ale tu nie może być mowy o żadnej konkurencji. To Żyd ma być mistrzem w produkcji wideł z igły. Jak biją Żyda, to prześladują cały naród i cały naród ma być przeproszony, jak biją Polskę, Polacy mają siedzieć cicho i nie histeryzować, bo się ośmieszą. 

Podsumowanie 

Ten żelazny model żydowskiej propagandy, nie dbam o to jak to brzmi, nawet powtórzę. Ten żelazny model żydowskiej propagandy, sprawia, że naród żydowski stał się taki jak sam siebie nazywa – stał się narodem wybranym i do tego nietykalnym. Można zadać pytanie jak to się dzieje, że uchodzi im to bezkarnie. A no właśnie, czy na pewno uchodzi? Chyba jednak nie uchodzi, co jakiś czas kolejne narody, poczynając od Egiptu, przez Rzym, Watykan, Rosję, a kończąc na Niemcach biorą na Żydach rewanż. Średnio co kilkaset, czasami kilkadziesiąt lat, goje biorą odwet na narodzie wybranym i wtedy już nikt nie pyta, czy to był dobry Żyd, czy zły, lecą głowy i trup ściele się gęsto za samą przynależność do narodu. Straszne barbarzyństwo, ale trzeba pamiętać, że tych uogólnień w śledztwie goje nauczyli się od Żydów. Żydzi nie będą się bawić w oskarżenia pojedynczych Polaków, Egipcjan, Niemców, Szwedó, całe narody mają odpowiedzieć za grzechy jednostek i przeprosić wielki naród żydowski. Goje na przestrzeni wieków uczyli się i postępowali identycznie. Nie bawili się w dochodzenie, który Żyd złodziej, bandyta, gwałciciel, cały naród szedł pod topór. Jedną z najbardziej anegdotycznych tez jest teza mówiąca o tym, że nikt tak genialnie nie wywołuje nienawiści do Żydów, histerycznie zwanej antysemityzmem, jak sami Żydzi. W tej tezie nie ma anegdoty, ani śmiechu, jest tylko czysta, historycznie potwierdzona prawda.

Reklama

46 KOMENTARZE

 1. prawo plemienne
  To jest konflikt dwóch całkiem rożnych systemów prawnych.
  Prawa rzymskiego, obowiązującego w większości krajów świata i prawa plemiennego, którego tradycje sięgają czasów jaskiniowców.

  W prawie plemiennym podmiotem prawą jest plemię jako całość, jednostka niema znaczenia.
  Jak ktoś ukradnie krowę Kalemu z plemienia Umba-Umba, to całe plemię łapie za dzidy aby pomścić zniewagę. W prawie plemiennym winę się dziedziczy z pokolenia na pokolenie, czyli wnuk zbrodniarza musi ponosić taką samą karę jak jego dziadek.

  Ważną cechą prawa plemiennego jest możliwość zakończenia sporu, gdy wnuki przestępcy zapłacą okup wnukom ofiary i nawet najgorsza zbrodnia daje się przeliczyć na odpowiednią ilość owiec czy wielbłądów.
  Prawo plemienne obowiązuje nie tylko wśród Żydów, stosują je również kraje islamskie, Afrykanie, oraz Indianie w puszczach Amazonii.

  Problem pojawia się wtedy gdy sprawca i ofiara pochodzą z rodów o różnych systemach prawnych. Wtedy trzeba na samym początku sporu postanowić czy stosujemy prawo plemienne czy rzymskie.
  Jeśli rzymskie, to wszelka dyskusja o przepraszaniu w imieniu narodu, czy o płaceniu okupu potomkom nie ma dalszego sensu.

  Trzeba postawić sprawę jasno – w Europie obowiązuje prawo rzymskie, więc niestety pretensje Żydów musimy z przykrością odrzucić.
  Jeśli tego nie uczynimy, to spory z Żydami będą ciągnać się w nieskończoność.

 2. w celu uzupełnienia obrazu
  1. W Szweckiej telewizji i prasie, w porównaniu z polskimi masmediami o sprawie właściwie cisza – konkurencyjna gazeta i jeden z europosłów się wypowiedzieli ostrzej.
  2. Nie znalazłem polskiego tłumaczenia artykułu, a tam jeszcze ciekawiej (i może o to także chodzi)
  – w latach 90-tych Francja “ze względu na nieetyczny sposób obchodzenia się z organami i transplantacją” zawiesiła współprace z Izraelem w dziedzinie transplantologii,
  – połowa z nerek transplantowanych w Izraelu od początku 2000 roku została zakupiona nielegalnie w Turcji, Europie Wschodniej i Ameryce Łacińskiej. Izraelskie władze medyczne były świadome całej sytuacji.
  (wiedza z Dagens Nyheter).

  Jestem ciekaw czy te fakty także są podawane jako bezprzykładny przykład :)) antysemityzmu

  pozdrawiam z lasu
  rybak

  • Słowo goj znaczy bydło, stąd w konsekwencji byznes.
   Ciekawe kiedy im się zwrócą koszty wojny. A palestyńczycy hodują się sami.

   Do tego mają historyczną podkładkę, wszak na mydło europejczycy ich przerabiali.

   Stanowczo utalentowani humaniści, możliwe że za bardzo nawet.

 3. Kaczynski – Katyn – oficerowie
  A propos – dzis Kaczynski (nie moj prezydent) ale dokonal slusznego porownania, ze Zydzi gineli w holocauscie dlatego ze byli Zydami, tak samo polscy oficerowie gineli, gdyz byli Polakami, i co? Tylko czekalem, ze jakas gnida sie odezwie no i sie odezwal ten co kazal calowac ziemie kaliska, jeden z sldowskich “medrcow”, niejaki Siwiec. Oj bedzie dym, oj bedzie, mimo, ze zdanie to wypowiedzial p. Kaczynski, ktorego o wrogosc do swojej nacji pochodzenia raczej nie mozna posadzac. Maja cos takiego w sobie Zydzi, ze sie ich nie lubi – jako narod, bo trudno sobie wyobrazac polskiej kultury bez wspanialej poezji Lesmiana, Tuwima, Lechonia. Ale oni mieli otwarte umysly i nie dawali sie wkrecac w te paskudna, wredna gre kata i ofiary. Wlasnie ten chory, toksyczny mechanizm tlumaczy wszelkie patologie zachowania Zydow. Jestem ofiara, wiec mam szczegolne prawa, nie wolno mnie krytykowac, nalezy mi sie szczegolne traktowanie, a wam wara ode mnie, bo jestem ofiara. Ta psychologiczna gra jest doskonale znana i opisana (Eric Berne “w co graja ludzie”), ale nie wiem, czy jakis znany psycholog spoleczny odwazy sie w ten sposob opisac chory, patologiczny, neurotyczny schemat myslenia Zydow, ktorzy powinni isc zbiorowo na kozetke do… (wlasnie psychoanalize stworzyli Zydzi).

  • ani kopiejki
   Ale tu nie chodzi o psychologię, chodzi o pieniądze. Nie możemy dać sobie wmówić jakiejkolwiek odpowiedzialności zbiorowej, i w dodatku dziedzicznej, bo to prawny nonsens.
   Niemcy mieli tyle na sumieniu, że musieli się poddać i bulili latami koszmarne sumy od głowy (stąd tak istotny był spór o ilość ofiar).
   W Polsce ofiarami byli żydzi jako obywatele polscy, więc ani Izrael ani organizacje żydowskie nie są partnerem do jakichkolwiek rozmów. To wyłączna sprawa Polski i jej obywateli.

 4. Tak na wszystko zgoda, te
  Tak na wszystko zgoda, te argumenty już przerabialiśmy wiele razy, ja jednak ciągle uważam, że ekspiacyjne dysproporcje po stronie Żydów i innych narodów, to przepaść. Nie zdziwiłbym się krytyką żydowskiej inteligencji, co więcej znam ją i wiem, że w Niemczech Przedsiębiorstwo Holokaust (ang. Holocaust Industry) – książka napisana przez amerykańskiego historyka żydowskiego pochodzenia Normana Finkelsteina zrobiła wielką karierę na salonach i uczelniach u nas tylko w RM, o zgrozo. Mówię o polityce i propagandzie, a ta jest ciągle koszmarna i irytująca w wykonaniu Żydów.

 5. To jest shit a nie zydowska propaganda
  To pan opiera swoja analizę o brukowiec szwedki Aftonbladet, dorabiając przy okazji antysemityzm w wykonaniu parszywych lewaków?

  Aftonbladet zbłaźnił się totalnie i zapewne będzie musiał wybulić ponad 7 mln dolców (izraelski prawnik zaskarżył go przed sądem w NYC, żeby było śmieszniej…). Przypuszczalnie szwedzki szmatlawiec do foty z zabitym i pozszywanym Palestyńczykiem – dorobił bełkot o wycinaniu organów.
  Jan Helin, szef Aftonbladet, zaklina się dziś na wszystko, że nie jest naziolem ani antysemitą. Przyznaje jednak, że puścił wredne antyizraelskie bzdety, nie dysponując żadnymi dowodami, mogącymi potwierdzić, iż Cahal wycinał narządy Palestyńczykom.

 6. MK:
  „Szwedzki

  MK:

  „Szwedzki dziennikarz opisał relację palestyńskich rodzin, które opowiadały o procederze dość makabrycznym. Palestyńczycy zarzucają Żydom wycinanie organów, ofiarom działań wojennych.”

  mr on:

  Jan Helin, szef Aftonbladet, zaklina się dziś na wszystko, że nie jest naziolem ani antysemitą. Przyznaje jednak, że puścił wredne antyizraelskie bzdety, nie dysponując żadnymi dowodami, mogącymi potwierdzić, iż Cahal wycinał narządy Palestyńczykom. Przypuszczalnie szwedzki szmatlawiec do foty z zabitym i pozszywanym Palestyńczykiem – dorobił bełkot o wycinaniu organów.”

  e_krakowski:

  W Ameryce już nie jednego skazano na śmierć na podstawie zeznań dwóch świadków. Odsyłam do udokumentowanych odcinków – Noc zbrodni, Archiwum zbrodni czy Amerykańscy prawnicy – pokazywanych na kanale Discovery.

  mr on:

  Aftonbladet zbłaźnił się totalnie i zapewne będzie musiał wybulić ponad 7 mln dolców (izraelski prawnik zaskarżył go przed sądem w NYC, żeby było śmieszniej…).

  e_krakowski:

  Uważasz, że zaskarżenie Szwedów do sądu amerykańskiego przez żydowskiego prawnika jest śmieszne? Choć może być śmiesznie jak Szwed przyjedzie do Nowego Jorku, wejdzie na salę rozpraw i zobaczy sędziego w jarmułce.

  A poważnie. Ja bym się domagał procesu sądowego w Libanie, Egipcie lub w Libii.
  Miałbyś jakieś wąty? 

   

  • dwoch swiadkow i jarmulka
   Choć może być śmiesznie jak Szwed przyjedzie do Nowego Jorku, wejdzie na salę rozpraw i zobaczy sędziego w jarmułce.

   Przepyszne z ta jeschajahu. Musze znajomym z poludnia opowiedziec. Nie znam lepszej metody niz kopniecie po kieszeni tego Szweda.
   A takze jestem przekonany, ze i pan nie traktuje na powaznie tego szweda Donalda Boströma? Rozumiem, chcial zarobic, ale…?

   A i Arabow radze nie tykac, te sale sadowe z Libii i innych egiptow, bo moze byc jak z tym Al-Husajni, palestyńskim mufti Jerozolimy z czasow II wojny światowej. To byl jeden z głównych proroków tzw. islamofaszyzmu.

   Pozdrawiam

   • Faszyzmu Żydzi niedługo
    Faszyzmu Żydzi niedługo dopatrzą się w tai chi, już dawno mają pierdolca na tym poziomie. Jedyna endecka, a nawet rasistowska religia jaką znam, to judaizm, dzielący Żydów na naród wybrany i resztę motłochu na gojów, tak zwany nazijudaizm, przed chwilą nazwałem. Też jestem twórczy. Szweda traktuje poważnie, pytanie dlaczego żydowskie media, kneset, prezydent, rząd Izraela drą mordy na cały świat i oczekują od Szwecji przeprosin, z powodu “niepoważnego dziennikarza” ze “szmatławca”. Nie czytają w Szwecji GW, gdzie w takich razach zaleca się spokój – Polakom? Przyjmuję pana argumenty, chociaż wyzwiska pod adresem dziennikarza i gazety, to raczej desperowanie niż argumentowanie. Ale w porządku, nie to roboczo będą argumenty. Pytanie jak wielkiego trzeba mieć żydowskiego zajoba na własnym punkcie, aby lamentować po całym świecie z powodu “szmatławca”. Jak dalece trzeba być w zajobie posuniętym, aby tak się błaźnić z powodu brukowca. Przyzna pan, że Kaczyński po artykule w niemieckim brukowcu nie domagał się przeprosin od narodu niemieckiego? Trzeba być dalece posuniętym w żydowskim zajobie na własnym punkcie, albo wyjątkowo cwanym Żydem, zakrzykującym rzeczywistość. Ponieważ ja Żydów nigdy nie traktowałem jak głupków, wręcz przeciwnie, uważam tę żydowską hucpę za odwracanie uwagi od tego co zostało im zarzucone. Zdaje się, że w USA jednego rebe już zatrzymali, za handel nerkami. Jakoś nie słyszałem o odradzającym się zabobonie w USA i faszystowskich sądach. Pan słyszał?

 7. “teraz o faktach. Bo o
  “teraz o faktach. Bo o faktach też trzeba wspomnieć, kiedy się pisze na tak poważne tematy. Nie jest faktem, że Kwaśniewski przepraszał za Jedwabne w imieniu narodu. Przepraszał w imieniu swoim i tych Polaków, których sumienie poruszone jest tą zbrodnią. Twojego sumienia najwyraźniej to nie poruszyło.”

  Podaj mi z łaski swojej źródła do tych faktów.

 8. MK pisze:
  “Szwedzki dziennikarz w swoim artykule podkreślił, że nie ma żadnych dowodów na taki czy inny proceder, ma jedynie relacje wielu palestyńskich rodzin, które te zarzuty stawiają od początku lat 90 i wiele się o tej sprawie już mówiło. Szwedzki dziennikarz oświadczył, że chce tym artykułem uruchomić śledztwo w Izraelu, tak żeby tę powracającą sprawę wyjaśnić. Co robi Izrael? Izrael nie powołuje żadnej komisji, nie deleguje prezydenta, który deklaruje, że w interesie Izraela jest wyjaśnienie sprawy.”

  Powołuje się w Izraelu komisję. Desygnuje do niej dodatkowo paru postronnych zagranicznych obserwatorów, w tym jednego palestyńczyka. Przecież to takie proste.

  • pamiętacie jak u nas w jakimś
   pamiętacie jak u nas w jakimś Radomiu czy innym zadupiu , porywano ludzi do czarnych samochodów , by wyrwać im serca , wątroby czy nerki?Była jakaś komisja powołana? Wyobrażnia ludzka nie ma granic- wystarczy mała iskierka i psychoza gotowa.

 9. prawda, historia i fakty…
  Alez pan sie uniosl. Po co? “Tajemnica” jest prosta i trwa juz od 3 tys. lat. Nawet ta biedota zydowska od 5 roku zycia uczyla sie: czytac, pisac i rachunkowosci.

  Bez tego o Zydach nikt by juz dawno nie slyszal, chyba ze w bajkach andersena. Reszta to juz tego konsekwencje, te setki nobli, oscarow i innych “pierdol”.

  Uklon

 10. Przekleństwo uogólnień i przeinaczeń
  Spróbujmy więc nie uogólniać i nie przeinaczać.

  Żyją sobie od pokoleń na tym wschodzie Polacy i Żydzi. Miejscowi. Jak to sąsiedzi, w zasadzie bez nadmiernych konfliktów. Wojna, przychodzą Sowieci, po 2 latach odchodzą, przychodzą Niemcy. I teraz, jak Pan pisze:

  Zbrodnia w Jedwabnem to tylko najbardziej znana zbrodnia na Żydach w tym rejonie. Nie chodzi tylko o kilkudziesięciu pomocników Niemców ogłupionych niemiecką propagandą, lecz o tysiące osób, które do śmierci Żydów aktywnie się przyczyniły w czasie całej okupacji. W Jedwabnem, Radziłowie, Szczuczynie i dziesiątkach mniejszych miejscowości zabijano nie z powodu niemieckiej propagandy, bo taka – nawet w dzisiejszych czasach – nie odniosłaby podobnego skutku w ciągu kilku dni od wkroczenia okupanta. To nie ze strachu tropiono, szlachtowano, topiono i mordowano na tych terenach swoich żydowskich sąsiadów, mężczyzn, kobiety, starców i dzieci. To nie strach spowodował, zakładam,

  Czy może Pan wyjaśnić co takiego Żydzi zmalowali przez te 2 lata,
  że – jak pisał o sytuacji na Zamojszczyźnie Zygmunt Klukowski – “w stosunku do Żydów zapanowało jakieś dziwne zezwierzęcenie”. ?

  Bo twierdzi Pan, że przede wszystkim to, co się o Żydach mówiło i pisało przed wojną. Mimo, że ludność miejscowa ewidentnie propagandę “olewała”. Każdą, nawiasem mówiąc. I czyni to do tej pory, jak mniemam.

 11. co sie dzieje?
  Nie chce zaklocac dyskusji, ale czy ktos wie (pan MK pisal,..juz mozna), NIE mozna sie zarejestrowac na salon24. Prosilem trzy miejsca na swiecie. Wszyscy maja odpowiedz:

  Na podane przez Ciebie dane nie można założyć konta. Skontaktuj się z administracją.

 12. “Z powodu tej zbrodni
  “Z powodu tej zbrodni winniśmy błagać o przebaczenie cienie zmarłych i ich rodziny. Dlatego też dzisiaj jako obywatel i jako prezydent Rzeczypospoitej Polskiej przepraszam. Przepraszam w imieniu swoim i tych Polaków, których sumienie jest poruszone tamtą zbrodnią i w imieniu tych, którzy uważają, że nie można być dumnym z wielkości polskiej historii nie odkczuwając jednocześnie bólu i wstydu z powodu zła, które Polacy wyrządzili innym – powiedział Aleksander Kwaśniewski. ”

  I rozumiem, ze to słowa prezydent Kwaśniewski wypowiedział w imieniu własnym i rodziny? Bo przecież prezydent w obecności ambasadora Izraela nie jest przedstawicielem narodu, ale Olkiem na diecie kapuścianej. A nie przepraszam bardzo, dalej pan prezydent mówi, że ci co nie mają wyrzutów sumienia z powodu tej zbrodni, to jakby nie do końca są Polakami, a nawet ludźmi, czy ja źle to odczytuję? Otóż ja nie mam wyrzutów sumienia, ponieważ nie mam z tą zbrodnią nic wspólnego. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia i nie życzę sobie, aby ktoś wartościował moją polskość, za kryterium przyjmując tandetne szantaże emocjonalne. Konkretni Polacy, zabili konkretnych Żydów i niech się wzajemnie przepraszają, sadzą i weryfikują swoje sumienia. Prezydent nie ma tu nic do roboty, a mnie to kompletnie wisi. Wyguglaj mi przeprosiny jakiegokolwiek prezydenta Izraela, za żydowskie zbrodnie NKWD i UB. Kwaśniewski nie miał prawa otwierać gęby w imieniu Polaków i do tego jeszcze podzielić Polaków na tych co są Polakami, bo się z nim zgadzają i na tych co bydło bez sumienia. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia, kompletnie żadnych, gdybym miał musiałby się przyzanć, że cokolwiek mnie z tą zbrodnią łączyło. Nic mnie nie łączyło z tą i z żadną inna zbrodnią, Kwaśniewski i Żydzi niech się ode mnie odpieprzą.

 13. “Nie sądzę też, żeby
  “Nie sądzę też, żeby prezydent Izraela miał przepraszać za zbrodnie Żydów w UB czy NKVD”

  To znaczy, że zbrodnie żydowskich bandytów z UB i NKWD nie poruszają twojego sumienia i to świadczy o tobie jako człowieku. Ty najwyraźniej uważasz, że można być dumnym z wielkości żydowskiej historii, nieodczuwający jednocześnie bólu i wstydu z powodu zła, które Żydzi wyrządzili innym.

  Pieprzysz relatywizmem, aż się flaki wywracają.

 14. Rozumiem, że jako Polak
  Rozumiem, że jako Polak jesteś zainteresowany tylko tym jakimi Polacy byli bandytami, natomiast żydowscy bandyci mordujący Polaków, to już dla ciebie rzecz mało istotna. Otóż informuję cię, że z taką postawą jako Żyd nie przetrwałbyś jednego dnia. Żydzi by cię zagryźli, gdybyś się za Żydów wstydził i gdyby ci drgnęło sumienie, z powodu żydowskich zbrodni. Była wojna, na wojnie ludzie popełniają wiele okrucieństw Jedwabne to jest przykry, ale epizod w skali nieporównywalny ze zbrodniami stalinowskimi, które jakoś nie robią na tobie wrażenia. Demon tkwi w naszym społeczeństwie? Piramidalna bzdura, propagandowe wmawianie jakiś wrodzonych polskich genów nienawiści. I to cyniczne wmawianie, najpierw pokazywanie Polaków jako bydła prymitywnego, a gdy się odmachną, to krzyk: “mieliśmy rację, dzisiaj słowa, jutro holokaust”. Prymitywne żydowska kurszczyzna, na najniższym ludzkim i moralnym poziomie. Wojna wyzwala najniższe instynkty w każdym społeczeństwie. Czy przed wojną i pow wojnie Polacy masowo palili stodoły z Żydami? Była wojna, ludzie byli przerażeni i wściekli, w takich warunkach zawsze dochodzi do patologii. Tylko jak zabija się Żyda, to cały świat ma stać na baczność, jak ginie goj, to normalka. Przerzucać się argumentami można się do usranej śmierci. Mnie interesuje tylko jedna sprawa, jak usłyszysz, że jakikolwiek Żyd w randze ministra, premiera, prezydenta, przeprosi za żydowski bandytyzm i ludobójstwo, daj mi znać. Do tego czasu nie chce mi się słuchać o tym, że na świecie jest jeden nieskazitelny i wybitny naród, który wierzy, że Pan Bóg nie lubi boczku.

 15. Ani nie pochwalam, ani nie
  Ani nie pochwalam, ani nie potępiam ,może i wkurzających , czasami zachowań Zydów.Ale je rozumiem.Gdyby twoje życie( i twojej rodziny) zależało od tego czy wstąpisz do PIS-u, to pewnie byś wstąpił!Chyba że jesteś najbardziej niepraktycznym i “honorowym” człowiekiem na kuli ziemskiej.Nie takie rzeczy ludzie są w stanie popełnić i niekoniecznie w sytuacjach “życie albo śmierć”A właśnie takie sytuacje ,często towarzyszyły Zydom , przez wieki.

  • Bardzo dobry przykład i
   Bardzo dobry przykład i pretekst do odpowiedzi. Otóż właśnie to, mnie nie interesuje dola Żydów, ale los mojej rodziny, resztę mam w dupie i za to Żydzi mają do mnie pretensje, bo dotąd mieli monopol na tę filozofię życiową. Nie obchodzi mnie historia Żydów, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, od tysiącleci wkurzali gojów, co jakiś czas zbierają zapłatę i wszystko. Gdy za swoje pomysły na życie mnie obarczają genetyczną nienawiścią i innym pieprzeniem propagandowym, mówię wprost, odpieprzcie się ode mnie i mojej rodziny, mam w dupie wasza historię i wasze cierpienie, dość mam własnego. Mówiąc inaczej, jestem dla siebie narodem wybranym, Żydzi to dla mnie goje.

 16. Nie widzę sensu dalszego
  Nie widzę sensu dalszego prowadzenia tej jałowej debaty. Powiem krótko. Żydzi są normalni zachowują się jak dojrzały racjonalny naród. Oczy wydrapią każdemu gojowi, co złe słowo powie o Żydach, oni zawsze będą pokazywać siebie jako ofiary, nie jako katów, tak pojmują swój patriotyczny żydowski obowiązek. Polacy to idioci, którzy srają sami na siebie i rozdmuchują swoją małość, zamiast pielęgnować wielkość. Wolę być mądrym, racjonalnym polskim Żydem, broniącym swojego, nie cudzego interesu, tego się nauczyłęm od mądrych Żydów. Ty pozostań polskim Polakiem, kwestia gustu. Amen.