Reklama

“…a głowa bestii będzie cała czarna…”

…a głowa bestii będzie cała czarna, a oczy jej czerwone od krwi istot żyjących. A kurwa babilońska wzniesie się z ochlani, a 3 głowy smok zapanuje nad ziemią…”

“…a miecz ten mięć będzie dziewięć ostrzy. Dziewięć ostrzy a nie dwa, piec czy siedem. Lecz dziewięć!…i demon wzniesie go nad głowami wszystkich parszywych grzeszników- takich jak wy tam!”

Reklama

“…i wtedy zaczną się szerzyć pogłoski, że pewne rzeczy znikają i zapanuje wielka niepewność gdzie się te rzeczy podziały… i na prawdę nikt nie będzie miął pojęcia, o tym gdzie są te wszystkie drobiazgi. O takiej solidnej podstawie, do której przymocowane są rożne przystawki. W tym czasie przyjaciel zgubi młotek swego przyjaciela, a młodzi nie będą wiedzieli gdzie są rzeczy należące do ich ojców, które ojcowie położyli na swoich miejscach poprzedniego wieczoru około ósmej. Napisane jest…”

OK, to cytaty, ale tak po przeczytaniu dzisiaj kilku artykułów odnośnie Kataryny, całowania dupy, anonimowości i tak dalej, przypomniała mi się ta właśnie scena z pamiętnej produkcji. A dodatkowo gdzieś mi się młotek zapodział, więc uznałem, że ony czas nadszedł…

Reklama