Reklama

Przeglądam ja sobie  portal "W polityce" i co ja tam widzę? Rysia Czarneckiego vel Richarda Czarneckiego który zapowiada na poważnie start w prawyborach prezydenckich.

Kaczyński co prawda zapowiedział ,że prawyborów nie będzie ale Rysio , któremu pierdzenie w stołek w Parlamencie UE uderzyło do głowy nagle z braku innych zajęć postanowił zostać Prezydentem RP i to z rekomendacji PiSu.

Lepszego prezentu dla POlszewików nie można sobie wymarzyć. Facet o wyglądzie i manierach wójta z Wilkowyji lub innego zadupia stawia się na czele  partii opozycyjnej i mówi  chcę byc prezydentem.

Ręce i nogi opadają bo ten gość ze swoją bełkotliwą wymową (angielszczyzna z Kołomyji) i dotychczasową kariera polityczną w tym słynne tańce z biało czerwonym krawatem na potańcówce "Samoobrony" do której należał pcha się na afisz.

Ile trzeba mieć tupetu a zarazem nie mieć mózgu aby stawać w takiej sytuacji do wyborów prezydenckich.

Gość nie rozumie ,że z nim nawet  koń by wygrał każde wybory.

Takie wypowiedzi jak te Rysia są spowodowane albo ogólnym burdelem jaki panuje w PiSie  albo z  brakiem dawnej  bystrości Prezesa , który kiedyś takich Rysiów spuszczał  w niebyt jak wodę w klozecie.

Jak to jest możliwe aby taka miernota pchała się na afisz i nikt jej nie wytłumaczył gdzie jest jej miejsce w szeregu?

Daję głowę że w tej chwili wszycy POlszewicy modlą się o to aby właśnie Rysiu był kandydatem PiSu w wyborach prezydenckich. Chłopina dostanie 5% i to nie bedzie przegrana ale totalna kompromitacja.

Panie Premierze ,Prezesie , panie Jarosławie wyp……..ol Pan tego bezczelnego idiotę jak najdalej od  siebie bo od jutra możemy mieć kampanię promocyjną Rysia w TVN , GW i Newsweeku oni bowiem tylko czekają aby pokazać kandydata PiSu na Prezydenta  RP o wyglądzie i aparycji wioskowego głupka.

Lepszego scenariusza  na  wybory Prezydenckie  POlszewia nie mogła sobie wymarzyć.

Reklama

2 KOMENTARZE