Prześlij dalej:

Naczelnymi cechami terroru są zakazy, nakazy i relatywizm. Terror zabrania o jednych rzeczach mówić, inne nakazuje chwalić, a do wszystkiego przykłada różne miary wartości, czyli relatywizuje. W wyniku terroru już dziś wielu ludzi boi się nazwać dewiację dewiacją i pedofila i pedofilem, o ile jedno i drugie nie jest firmowane przez księży, ale przez postępowe siły europejskie. Zacznijmy zatem od faktów, w dodatku faktów naukowych, zanim zrobiono z nich ideologiczny bełkot. Homoseksualizm, biseksualizm, transseksualizm, itp., były, są i zawsze będą dewiacjami seksualnymi, wynika to wprost z biologii, natury człowieka i tak kochanej przez postępowców teorii ewolucji, której motorem napędowym jest prokreacja.

Na wypadek pozwów i aktów oskarżenia ze strony dewiantów, oświadczam, że tego nauczono mnie w szkole, którą, jak wszystkim wówczas, zarządzali tacy towarzysze jak: Aleksander Kwaśniewski, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller, Marcin Święcicki i wielu innych obecnych członków Koalicji Europejskiej. Homoseksualizm przez bardzo długi czas był też uznawany za chorobę i takie stanowisko zajmowała sławetna WHO. W wyniku ideologicznej wojny, bo przecież nie ewolucji i zmian w ludzkim organizmie, dewiacja seksualna zwana homoseksualizmem stała się najpierw tematem tabu, potem wręcz sacrum lewackich doktrynerów. Za homoseksualizmem do „świętości” dołączyły inne dewiacje, choćby wspomniany biseksualizm, czy przepoczwarzenia pod „medycznym” szyldem i tak narodziło się cudactwo "Drag Queen".

Wszystkie powyższe gwałty na ludzkiej inteligencji, wrażliwości i estetyce, nie pozostały sprawą dewiantów, co miało miejsce przez tysiąclecia, ale stały się gwałtem zbiorowym na całej i normalnie funkcjonującej populacji. Dziś nie wystarczy powiedzieć, że dewianci mogą sobie żyć, jak chcą, byle pozwolili żyć innym, dziś dewiantom trzeba bić pokłony, uznawać ich za prześladowaną elitę społeczeństwa i na końcu oddać pod ich „opiekę” dzieci. We mnie już pierwszy etap „tolerancji” uruchamia gwałtowny sprzeciw i nakazuje nazywać rzeczy po imieniu. Stefan z Zygmuntem mogą sobie w kiblu do woli masować pisiorki, ale jak wychodzą z tą dewiacją na ulicę i usiłują swoje dewiacje wynieść na ołtarze, to mówię wprost – wypad zboczeńcy. Jednak najgorszy jest ten ostatni etap, w którym dewianci próbują wejść do szkół i „edukować seksualnie” dzieci, temu żaden rodzic nie może się biernie przyglądać.

Nie ma cienia przesady w stwierdzaniu, że agresywni demiurgowie LGBT usiłują do szkół wprowadzić modę na dewiację, nie wyłaczając pedofilii. Propagowanie treści pedofilskich, nie tylko przez dewiantów Drag Queen, ale przez WHO jest faktem, nie żadną „interpretacją oszołomów". Komu się nie chce czytać całości, niech się zapozna z poniższym fragmentem:

Naucz dziecko skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Naucz dziecko podejmowania świadomych decyzji zyskiwania bądź nie doświadczeń seksualnych. Naucz dziecko brania odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne. Naucz dziecko coming outu, czyli ujawnienia wobec innych uczuć homoseksualnych lub biseksualnych.

Strony

Źródło foto: 
19695 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

12 (liczba komentarzy)

 1. Sporo mówił i mówi o tym Pan Karoń. Poniżej wypowiedź z listopada 2017. 

 2. avatar

  WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf

  faktycznie frapujące.

  W już podanym: J. S. Margot  "Mazel tow.  Jak zostałam korepetytorką w domu ortodoksyjnych Żydów" można poczytać jak rzeczeni wychowują swoje młode pokolenie. 

 3. Oczywiście ! Ty rodzicu walcz sam bo MEN palcem nie kiwnie żeby ci pomóc w jakikolwiek sposób ani żeby nawet w jakikolwiek sposób utrudić dewiantom dojście do NIELETNICH. Bo oczywiście urzędnik to w Polsce ma być od tego żeby być a nie żeby służyć (łac. administrae - służyć) społeczeństwu...

 4. Ten cały trend jest zgodny z wytycznymi NWO. Chodzi o to, by wybrani mogli bez problemów rządzić skundloną, ogłupioną i niewierzącą masą bez ojczyzn i zasad ( w tym dotyczących seksu). Teraz trwa tworzenie takiej masy i wojna z naszą dotychczasową cywilizacją. Nie będzie jeńców.

 5. 3xTAK!

 6. Należałoby zacząć od wypowiadania w mediach całego brzmienia tego cuda, nie mówić w dyskusjach i informacjach telewizyjnych o czymś co jest nazywane elgiebete, tylko rozwijać całą nazwę - lesbijki geje biseksualiści i transwestyci - bo takie rozwijanie napiętnuje to coś o czym jest mowa, a mówienie elgiebete to jak mówienie o czymś normalnym, czyli o niczym złym.

 7. Gonić dewiantów ,oczywiście razem z dyrektorami tych szkół .Jak teraz tego się ostro nie przerwie, to będzie tylko gorzej .
  20 lat temu ,adopcje prze pary gejowskie ,to był jakiś kosmos ,a teraz mamy to co mamy .Pieprzona poprawność polityczna ,mowa nienawiści drąży umysły jak gangrena .Szkoły są państwowe ,to teoretycznie nie powinno być dyskusji "czy " tylko 'JAK" to zatrzymać .

 8. Rodzice już sami ukończyli nowoczesne szkoły i nic nie mają przeciwko niczemu co jest europejskie i nowoczesne. A takimi są zboczenia płciowe. Wypada je chwalić, by nie okazać się pisowcem albo faszystą.

 9. czyli Sodoma i Gomora. Niedługo spadnie z nieba deszcz siarki i ognia (III WŚ) i wypałi to paskudztwo ...

 10. cała bieda w tym,że w latach 70 tych zebrało się kilku profesorków w Stanach i uchwalili sobie i światu, że homoseksualizm nie jest chorobą. To ja się pytam - czy odbyt jest organem płciowym????

 11. avatar

  Wydaje mi się, że pod ów antypedofilski paragraf bezpośrednio podpada niejaki czaskoski z warsiawy, wraz ze swoim zastepcą - pederastą. A pośrednio wszyscy pracownicy tamtejszego burdelu zwanego dla niepoznaki "ratuszem", którzy przyłożą rękę do wdrażania tego czaskoskiego pomysłu.

 12. avatar

  Taka ciekawostka: na stronie 24 tego podręcznika p.t. "Standardy edukacji seksualnej w Europie"  WHO samo ośmiesza teorię gender, wedle której płci są równe (jednakowe) i można je sobie wybrać dowolnie na każdym etapie życia, cytuję: "Małe dzieci w wieku od 2 do 3 lat [...] uczą się, że istnieją chłopcy i dziewczynki (dochodzi u nich do rozwoju tożsamości płciowej)"... . Czyli jednak istnieja różne płci, ba - tylko dwie płci (!)  i to już 2-latkowie o tym wiedzą. Zwolennicy gender i inni dewianci nie wiedzą o tym.

 13. Strony