Prześlij dalej:

Przyglądam się błazeństwom młodych koniunkturalistów w kitlach z coraz większym rozbawianiem, bo mdłości już mi przeszły. Po przeglądzie zasobów internetowych z całą odpowiedzialnością, również prawną, mogą powiedzieć, że na czele tej błazenady stoją zwykli karierowicze, lanserzy i ludzie o mentalności gimnazjalistów. Załączone do felietonu zdjęcie i poniższy komentarz, to nie są incydenty, ale norma w grupie „głodujących”.

DMAi7OfVAAA-cY9.jpg

Oczywiście, że człowiek wyposażony w mózg nie dostrzeże nic złego w ambicjach młodych ludzi, nawet tak przyziemnych, jak fura, skóra i komóra. Nie parzy mnie zamożność człowiecza, głównie dlatego, że to jest poza sferą moich fascynacji, ale zwracam uwagę na HIPOKRYZJĘ. Uwieczniona przy Mustangu panienka, z petem w kąciku ust, to Katarzyna Pikulska obecnie rezydentka, czyli pół-lekarz sponsorowany z pieniędzy podatnika, a od 2013 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską pod nazwą „Guta”. Jak wspomniałem, daj jej Panie Boże Maybacha i willę w słonecznej Kalifornii, mam tylko jedną prośbę.

Niech mi wolno będzie powiedzieć, że ta pani ma głęboko w pupie pryncypia, którymi sobie pyskatą buzię wyciera. Mogę uwierzyć w garbate aniołki i pomarańczowe Smerfy, ale nie w to, że pani doktór Pikulska, z marzeniami na poziomie dziewczyny trzecioligowego piłkarza, rzeczywiście zemdlała z głodu na komisji sejmowej i rzeczywiście nie może spać po nocach z troski o pacjenta, czyli o mnie. Trudno nawet określić z jakim zjawiskiem mamy do czynienia, zwłaszcza po obejrzeniu poniższej scenki rodzajowej, nagranej przez specjalnie powołaną na tę okoliczność MedExpress TV, gdzie całkiem przypadkiem znalazła się pani redaktor Iwona Schymalla.

Strony

133405 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. Guta wygląda jak Nurse Ratched z "Lotu nad Kukułczym Gniazdem" . Skąd oni biorą te obrzydliwe kurwy?

 2. Gdyby w TVP albo PR pracowali dobrzy dziennikarze, za kilka dni temat strajku rezydentów i służby zdrowia byłby dobrze opracowany. Ale skoro dziennikarz Dąbrowski w wywiadzie z Premier Szydło zadawał zbyt inteligentne pytania to minister Bochenek albo minister Kempa kazali go zwolnić. 

 3. Panie Marszałku  Szatkowski, skoro Wojsko Polskie zostało już największym na świecie użytkownikiem czołgów IV generacji, zapewne nie zainteresuje Pana informacja, że we wtorek przyjeżdża do Polski Prezydent Turcji, który ma na sprzedaż bodaj 300 leopardów 2 a4?

 4. Takiej pani doktor to bym se nawet ciśnienia nie dał zmierzyć ...bo by mi skoczyło , a IQ spadło.

 5. Tragedia. I to narodowa. Najlepszy komentarz do dzisiejszego felietonu to proporcja - 9 komentów na 24401 odsłon (~czytających). Narodowi opadły wszystkie członki - nie ma czym pisać. Ja miałbym takiemu kurwiszonowi dać w ręce moje zdrowie i życie - to tak, jakbym się modlił o szybką wizytę grabarza w mojej sprawie. Tragedia.

 6. avatar

  Zdjęcie pokazuje pracownika układającego palety, podczas przerwy na papierosa.

  Las Vegas nie jest wcale piękne, ale do takiej foci możnaby znaleźć jakieś ładniejsze tło.

  Posłuchałam tego misia-pysia, żenada to jest małe słowo. W swoich groźbach, że ludzie umierają i będą umierać i takie są fakty, nie dodała, że ludzie się rodzą i będą się rodzić i takie są fakty. Ale nie wymagajmy za dużo, widać wszak, ze łeb tępy, a jęzor długi. Współczuję mężowi.

  Wszystko jedno, czy pochodzi z rodziny uprzywilejowanej, i jest pewna bezkarności, czy nie wiedząc o tym, że jest narzędziem, jest tym narzędziem. Mam nadzieję, że się to dziewczęciu silną czkawką odbije. Nie z mojej złej woli to życzenie wynika, ale z życzliwości - za błędy trzeba zapłacić i potem żyć normalnie dalej. Coś jak spowiedź.

  Póki co, dziewczę nie śpi nie z powodu głodu, nie z powodu dyżuru, ale z powodu nerwów. Co ja głupia narobiłam? Owocnych koszmarów, niech coś z tego będzie, bo życie długie!

   

 7. Płacę rezydentom nawet 100 zł za godzinę dyżuru czyli za 24 godziny pracy w weekend mogą zarobić nawet 2,4 tys. zł, mimo to nie mam na nie chętnych - mówi dyrektor Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie dr Jarosław Rosłon. - Podwyżki dla rezydentów skończą się tym, że zaraz ustawią się w kolejce inne zawody medyczne

 8. Filmik genialny,jakbym zabaczyl w akcji radziecka przodowniczke wiejskiego kola Konsomolu.

   Ten arogancki ton,te wyuczone na pamiec slogany i hasla,ten tepy wzrok, i ta pewnosc siebie bo to "sluszne"przeciez media nadadza...

 9. Strony