Przemilczany problem pedofilii wśród rabinów i nie tylko

Prześlij dalej:

Miałem krótką rozmowę z Bogiem Internetu. Zadałem krótkie pytanie i Bóg mi łaskawie odpowiedział. „W Nassau County policjanci aresztowali 57-letniego rabina, który molestował 10-letniego chłopca. Duchowny był nauczycielem w Hebrew Academy w Nassau County, do której uczęszczał malec. Jak poinformowała stacja NBC News, wspomnianych czynów rabin miał się dopuścić kilka razy między listopadem 2009 r. a majem 2010 r. Według funkcjonariuszy, Gary Lieberman zaatakował chłopca, kiedy byli sami w klasie, a innym razem napastował dziecko, gdy chłopczyk był w łazience. Rabin miał również powiedzieć uczniowi, że gdy się poskarży i powie rodzicom o tym, do czego doszło, nikt mu nie uwierzy, ponieważ „jego opiekunem jest rabin”. Jak widać, Lieberman miał duże poczucie bezkarności. Po ujawnieniu skandalu rabin przestał pracować w szkole, ale natychmiast znalazł zatrudnienie w innych prywatnych placówkach religijnych.” Na inne, standardowe, pytanie zadane śmiertelnikowi: „Gdzie masz dowody, gdzie są źródła”, odpowiem po chrześcijańsku – zapytajcie Boga. Znacie adres Boga? Jeśli nie, to podpowiem, że zaczyna się na www, a końca nie widać. Natomiast widać i to zdecydowanie, że pedofilia wśród rabinów zatacza coraz szersze kręgi i niestety jest zamiatana pod dywan przez Sanhedryn, ale też medialnych faryzeuszy. Seksuolodzy nie palą się jakoś do skonfrontowania obrzezania z celibatem, chociaż ten drugi religijny obyczaj nie wiąże się bezpośrednio z dotykaniem i okaleczaniem dziecięcych narządów płciowych. Celibat jest świadomym wyborem, który łączy się z powściągliwością seksualną.

Obrzezanie z natury rzeczy jest aktem seksualnym, choćby poprzez sam fakt obnażania, dotykania i co gorsze okaleczania dziecięcego prącia. Ten rodzaj kontaktów seksualnych przez fachową literaturę nazywany jest sadyzmem. Perwersja seksualna polegająca na zadawaniu cierpień, upokarzaniu i poniżaniu stała się dla żydowskich kapłanów bezwzględnym aktem inicjacji religijnej i zarazem seksualnej. Można w jakimś sensie mówić o sadystycznym zabobonie, który fizycznie, ale też w wielu przypadkach psychicznie, okalecza żydowskie niemowlęta na całe życie. Nietrudno sobie wyobrazić, że nieświadomy wyrządzanej mu krzywdy, nowonarodzony żydowski chłopiec, wobec którego dopuszczono się nieludzkich praktyce religijnych, polegających na okaleczaniu narządów płciowych w warunkach, które urągają wszelkim normom medycznym i sanitarnym, jako dorosły mężczyzna może odczuwać, co najmniej, dyskomfort. Obcięty napletek wywołuje szereg komplikacji związanych z popędem i satysfakcją seksualną, takich jak zaburzenia wzwodu, czy też nieludzko opóźniona ejakulacja. Warto sobie zadać podstawowe pytanie, w jakim stopniu dostarczanie sadystycznej przyjemności seksualnej rabinom, wpływa na późniejsze życie okaleczonych na całe życie dzieci? Ilu spośród obrzezanych Żydów cierpiało z powodu swoich defektów fizycznych, przekładających się na traumę w dorosłym obcowaniu płciowym?

Strony

22446 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

11 (liczba komentarzy)

 1. Przecież przykazanie "Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego
  ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy która należy do bliźniego twego." (2 Mojż. 20:17) nie wzięło się z powietrza. Pożądanie to silny pociąg fizyczny, zwany też chucią. Widać Jehowa dobrze znał żydowskie chuci skoro akurat na to zwrócił szczególną uwagę w Dekalogu.

 2. ale swojego osła można jak najbardziej :) Nic tylko legalizować.

 3. PO musi za to coraz bardziej intensyfikować nagonkę i ja już zauważam zmęczenie materiału. Znajomi peole skarżą się, że już im bywa wstyd za wierchuszkę.  Widzą też, że coś im się wciska zamiast.
  "Rzygam już tym szitem" przyznał wykształcony, jak widać, znajomy.
  Albo ta nagonka na Kk zacznie wywoływać w końcu salwy śmiechu nawet wśród peoli, albo naprawdę wyhodują zastęp Cybów akurat na 11.XI

 4. Medialnej nagonki nie odwrócimy, ale można próbować odwracać ludzi od mediów głównego ścieku.

 5. avatar

  o tym rabinie w telewizji.
  Dziwne - taki modny temat i okazja do grzania przez kilka dni.
  PS:
  A tak, poza tym:
  Moje gratulacje
  a) z powodu popularności książki
  b) z powodu reklamy w TV Republika, na okoliczność procesu z Owsiakiem

 6. Slusznie sypiesz piach w tryby machiny propagandowej.Szybciej utknie w lesie. Jej twórcy nie mogą rozszerzyć nagonki na wszelkie religie. Judaizm jest nietykalny z definicji, islam zajadle broniony przez wyznawców. Muszą być monotematyczni co prędzej czy później znudzi publiczność.

 7. aj waj! aj waj!
  toz to miody, toz to raj

  zabawa w marsz krokiem defiladowym na terenach podmoklych

  dobre!
  uklony!

  ps
  'Bibuła' ma / miała sporo wiadomosci na w/w temat

 8. odkryła że około 40% dzieci uprawia seks, i nie sądzę że to zawyżona statystyka. Jest to zawinione przez księży katolickich rzecz jasna. Magicznym lekiem jest zwiększenie rozwiązłości seksualnej u dzieci.

  Ciekawe jest to, że jak uda się znaleźć jakiegoś księdza który molestował, to pozostawia to straszne rysy na psychice dziecka, jak 40% to nic takiego. I to jest istota tematu.

  Przegoniliśmy już chiny jeśli chodzi o statystykę programu "jedno dziecko" i dzielnie kroczymy naprzód.

 9. avatar

  Bo jeśli do 18 roku życia, to 40% dzieci uprawiających seks to jest niedużo.

 10. Strony