„Przedsiębiorstwo Holocaust, NKWD i Waffen-SS czują pociąg do polskiego złota

Prześlij dalej:

Jak dotąd żadnej tęgiej głowie, która zajmuje się wymyślaniem nowych stosunków międzyludzkich i słów opisujących te stosunki, nie udało się ustalić czy Żydzi mieszkający w Polsce byli Żydami, czy też Polakami. Właściwie trochę krzywdząca ta ocena, bo częściowo się udało. Na przykład, gdy chodzi o ofiary Auschwitz, to statystyki dotyczą 6 milionów Żydów, co nawiasem mówiąc jest wierutną bzdurą, potem dołożono cyganów, dziś zwanych Romami i homoseksualistów, dziś zwanych gejami. O Polakach w kontekście Auschwitz mówi się w kategoriach „geograficznych właścicieli”.Swoją drogą jest czymś niezmiernie interesującym, że nie sposób policzyć pomordowanych w Katyniu, ale liczbę „gejów” i „Romów” podaje się co do tysiąca. Ktoś chyba wcześniej musiał naruszyć prawa tych ludzi i zapytać wprost o orientacje seksualną, że o cyganach nie wspomnę, bo tutaj, prawdopodobnie, do statystyk weszła karnacja skóry. Tak wygląda połowa selekcji, w drugiej części za cholerę nie da się ustalić lub absolutnie nie ma takiej potrzeby, kto był Żydem, gejem, cyganem. Egzemplum? Zbrodnie żydowskiej Informacji Wojskowej i Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego opisane w książce „Berek”, w tak niepodważalny sposób, że nie podniósł się żaden antysemicki alarm, a jednocześnie powieść przebiła się w tysiącach egzemplarzy, nawet nie w drugim obiegu, tylko kanałami. Tak, czy owak, nie udaje się zbudować całości z tych dwóch połówek. O tym kiedy Żyd jest Żydem, a kiedy Polakiem, Niemcem i Amerykaninem zawsze decyduje Żyd. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że Żydzi z pełną swobodą przypisują konkretne cechy konkretnym narodom i to w ogóle nie jest ksenofobia. W gazecie żydowskiej lewicy, która mieści się w Warszawie, przy ulicy Czerskiej, można niemal każdego dnia przeczytać, że Polacy są grubi, śmierdzą i chleją denaturat. Ten sam periodyk dostaje okresu, gdy zauważy u konkurencji, a właściwie nie u konkurencji, ale w przyzwoitej gazecie, informację o jednym żydowskim zbrodniarzu, powiedzmy Stefanie Michniku.

Z grubsza tak by wyglądały nowoczesne stosunki międzyludzkie i słowa nowoczesne do nich przypisane. Co to ma wspólnego ze złotym pociągiem i organizacjami przestępczymi wymienionymi w tytule? Najkrócej mówiąc wszystko. Jeszcze nikt niczego nie znalazł, nie wiadomo jakie wagony zostały zakopane w Wałbrzychu, co w nich jest, a może w ogóle nie ma pociągu i złota. Za to pewne jest, że jeśli pociąg istnieje i jest w nim skarb, to należy on najpierw do Żydów, potem do Rosjan, dalej do Niemców i w żadnym razie do Polaków. Nim cokolwiek się wyjaśniło i ustaliło wszystko jest jasne i ustalone. A gówno, jak mawiał Dyzma! Przedsiębiorstwo holokaust, NKWD i Waffen-SS przy rozsądnej polityce Polski obliże się smakiem i złota nie powącha. Pomysł nie jest mój, przeczytałem w Internecie, ale pozwolę sobie na małą korektę. Otóż inteligentny człowiek ironicznie podpowiedział, że w tej sprawie musi być dokładne i wieloletnie śledztwo, tysiące analiz, ekspertyz, zeznań świadków, żeby broń Boże nikogo nie skrzywdzić. Genialne w swej prostocie i ukradzione Żydom z "Przedsiębiorstwa holokaust", którzy są mistrzami w ogołacaniu gojów i defraudowaniu rekompensat dla ofiar niemieckiej III Rzeszy. Jest jednak jedna wada, kiedyś taki proces mimo wszystko trzeba zakończyć i znaleźć rozstrzygnięcie, a skarb leży odłogiem.

Strony

36026 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. Tutaj: https://www.you...
  twierdzi, że ten obiekt został dawno wyeksplorowany

  I jeszcze coś a'propos złota: http://pulldrag...
  Polskiego złota dodajmy, które jakoś nie może wrócić do Polski.

 2. avatar

  dokladnie taaaaak..
  zastanawiam sie nad medialną silą tej podgatowko-agitki....czyzby ONI lepiej wiedzieli co tam jest a czego nie ma??z reszta..mogą NAM SKOCZYC...WSZYSCY..konferencja w poczdamie w kilku paragrafkach i podpunkcikach dokladnie nam to wszystko reguluje...acha..no i skad takie nagle DZIELENIE SKÓRY NA NIEDZWIEDZIU??
  p.s.
  (przy okazji..skoro tajemnice WWII zaczynaja sie powoli odkrywac..osobiscie chcialbym doczekac momentu kompleksowych badan komplexu RIESE..mieszkam "nieopodal"..a tam to dopiero moze byc..ho..ho..ho....)

 3. Kojarzysz tego człowieka
  http://moje-rie...
  A jeśli tak, to co o nim powiesz i co powiesz o tym co on sprzedaje

 4. avatar

  nie wiem co powiedziec........................
  jest tyle "teorii" ze mozna zwariowac..moze celowa jest ta "wielowątkowość"..ot chocby jedna z wielu.."napęd antygrawitacyjny"..jesli ktos;gdzies;kiedys wziął w posiadanie planow konstrukcyjnych badz prototypowych maszyn..to z pewnoscią swiat by sie o tym jakos dowiedział..poczekajmy az ta sprawa sie w jakikolwiek sposób wyjasni....powtorze tylko ze jesli cokolwiek znjadzie sie tam cenniejszego niz parowóz i wagony ktore rzecz jasna maja nieoceniona wartosc historyczna..jesli sa jakowes skrzynie z "zawartoscia"..to wg ustalen TRAKTATU POCZDAMSKIEGO...WSZYSCY MOGA NAM SKOCZYC!!!!!!!!!!!!!!!!!....................

 5. Jak nie wiesz co powiedzieć, to najlepiej powiedz prawdę. Ja oceniam jego działalność jako śmietnik - to znaczy, że jest poruszone milion sto wątków, żaden nie jest pociągniety do jakiegoś sensownego końca.

 6. kiedy pod Karlinem w 1980 roku trysnęła ropa, a media rzuciły się wmawiać Polakom, że tu za chwilę będzie polski Kuwejt, bardzo ostrożnie podchodzę do tego "znaleziska", bardziej traktując jak matkę Madzi, niż fakty. Czekam jeszcze tylko na Rutkowskiego, kiedy wsadzi ten wielki łeb do kamery i zawoła: złoto jest nasze!

 7. A ja czekam na Jurka Owsiaka, który powie, że to złoto trzeba zapakować do jego puszek - "na leczenie chorych dzieci" rzecz jasna.

 8. kto przytulił te miliony dolców za więzienie w Klewkach:-) "Niemieckie złoto" już lata temu zostało zdeponowane lub przetopione. Wojna wojną, koniec wojny końcem wojny, ale pociąg ze złotem, to nie jest transport żydów do Auschwitz, nie miał prawa nie dojechać do stacji docelowej. Przypuszczam, że pod koniec wojny pociągi powracające ze strefy przyfrontowej załadowane były rzeczami uznanymi za wartościowe. Amerykanie mieli specjalne grupy do poszukiwań, ruscy również. Wtedy żyli naoczni świadkowie, wszystko było świeże, a ruscy to nie byli grzeczni chłopcy...

 9. Jakoś nie wierzę w ten pociąg, podobnie jak w Paskudę, w UFO, zielonych ludków i jeti. To są twory spod tej samej redakcji.
  W każdym razie są dokładne papiery opisujące ile złota, platyny i tym podobnych, Niemcy wywieźli z Polski podczas wojny. Nie z żadnych złotych zębów, ale normalnie z rabunku banków i firm. Z tego względu Niemcy będą siedzieć cicho, bo jeszcze musieli by dopłacić.

 10. Jest obojętne, czy pociąg jest pusty, czy jest "wytworem".
  Mamy natomiast następny powód do spłacania kolejnych odkszkodowań dla Światowego Kongresu Żydów. No bo kto ukradł złoty pociąg? Polacy!!! Liczą się tylko złote - złote polskie PLN-y. Zadłużenie wobec ŚKŻ wzrasta.

 11. O Polakach w kontekście Auschwitz mówi się w kategoriach „geograficznych właścicieli”

  I dlatego powinniśmy z żelazną konsekwencją używać niemieckich nazw. To nie myśmy wymyślili Auschwitz Birkenau.

  Więc nie należy mówić ani pisać Oświęcim Brzezinka.

 12. wszystko zaczyna sie od slowa...

 13. Dokładnie tak.
  Orwell to zauważył. "Rok 1984" - lektura obowiązkowa.

  Ponieważ myślimy za pomocą słów, dokonuje się cudów inżynierii językowej.

  W tym temacie:

  Naziści a "polskie obozy"

 14. avatar

 15. Chlopcy w senacie odrzucaja referendum, przekrety robia sie masowo, wysadza sie PiS & co w powietrze a miny pod nowy rzad mnoza sie szybciej niz muchy a ty o 'mamie Madzi' czy Yeti piszesz? 

 16. avatar

  I myślisz, że jak poraz 1000-ny raz napiszesz że przekręty robia się masowo to dotrze to zakutych, wyborczych łbów ? Niekonieczne...
  Warto przyjrzeć się reakcjom zarządów Przedsiębiorstwa Holocaust, KGB oraz IV Rzeszy...
  A ta sprawa to też jest lekcja poglądowa z tym że warto byłoby ją chwycić od strony: po co to zamieszanie... Bo każdą mamę Madzi można ludziom wymyślić i nie musi to byźć złoty pociąg.....

 17. Przypadkowo wlaczylem na "drugie sniadanie mistrzow" (czy cos takiego)
  i malo brakowalo a bylbym zwymiotowal!
  Takiego skretynienia ludzi, niby wyksztalconych, jeszcze nie widzialem/slyszalem!
  Postanowilem juz tej plugawej stacji nie wlaczac, bo szkoda mi zdrowia!
  Za stary juz jestem aby je szargac! ;)

  Pozdrawiam MK i jego gosci, Janusz z Toronto.

 18. avatar

  Zapewne wszelkie historie dotyczące skarbów lub dokumentów (co moim zdaniem ważniejsze) na terenach Dolnego Śląsko to trochę bumaga wg mnie.
  Dlatego, że po wojnie sowieci oraz PRL zapewne sporo odnalazła i przejęła.
  Inna sprawa... Jest podejrzenie, że wszystkiego odnaleźć się nie udało wobec czego od czasu do czasu rzuca się ludziom takiego szczura jak ostatnio z tym pociągiem... Niech szukają zapaleńcy a nuż co znajdą... i tyle... Po prostu rządzący tym światem uznali, że trzeba raz jeszcze przekopać Dolny Śląsk - nie wiedzą dokładnie za czym ale warto...
  Najlepiej świadczy o tym historia archiwum w Radmierzycach z udziałem Jaroszewicza, Fonkowicza/Stecia... Zapewne nie ma już z kogo wyciągać informacji a potem zabić stąd to zamieszanie...

 19. jest z gatunku znanego z eksperymentów Pawłowa. Polska? Pociąg? Naziści? Złoto? Czyje? N A S Z E!!! Kto tak mówi? Wszyscy tak mówią! Nie słyszę. Bo pan jesteś faszysta, antysemita, homofob, rasista i prawdopodobnie potomek szmalcowników!! Całujcie mnie w dupę. Niekoszerną. 
  Wyobrażcie sobie, gdyby tak naprawdę znaleziono z 10 ton złota? III Wojna Światowa niewykluczona.

 20. Jakie są stosunki w rodzinie można się dowiedzieć po informacji że bogaty krewny z"jameryki" zostawił duży spadek. Wiemy dokładnie KTO JEST KTO ? w rodzince..Tu jeszcze ZŁOTA nikt nie widział a już pozłacają nim fasady swoich banków ! Pisałem to już ale zrobię powtórkę KTO TO JEST ANTYSEMITA ?TO NIE TEN KTO NIE LUBI ŻYDÓW - TO TEN KOGO ŻYDZI NIE LUBIĄ !! Będzie się działo jak w tym pociągu jest "bursztynowa komnata" Putin będzie miał pretekst aby po nią przyjść!! A to cikawe bo obozy są " POLSKIE " a pociąg jest "NIEMIECKI" COŚ TU KURWA NIE PASUJE!!

 21. avatar

  moim zdaniem do żydów bo to 150 tysięcy żydów w mundurach SS i Wermachtu mordowało narody Europy i rabowało złoto upychając je w pociągu.
  Przecież wiedzą co mówią, że to ich.

 22. ''utrzymanie muzeum w Auschwitz, które Żydzi kompletnie olali i nie dają grosza''

  A rozebrać te budynki cegła po cegle i wysłać im wszystkie do Izraela! Niech mają u siebie całe swoje mienie.

 23. Strony