Przed premierą „Śmierci prezydenta” obstawiam, że to będzie masakra Tuska, Komorowskiego, Wałęsy, Palikota, Hypkiego, Artymowicza…

Prześlij dalej:

Zdecydowałem, jednak będę oglądał film, który powstał na motywach baśni dla ubogich i co więcej obejrzę ten obraz z prawdziwą, dziką satysfakcją. Wiem doskonale co w nim zobaczę i cieszę się, że przynajmniej tyle i raz na zawsze będzie jasno powiedziane. Seria kłamstw rozprowadzana przez błaznów wymienionych w tytule i całą czeredę podobnych pajaców, zostanie przez „światowej klasy media” zniesiona raz na zawsze. Czy mi odbija? Dobre pytanie i udzielam jeszcze lepszej odpowiedzi. Miłe Panie i Panowie bardzo mili, uczmy się używać dostępnych narzędzi, miast biadolić i modlić się o Wunderwaffe. Co wiemy na pewno, przed premierą historyjki dla naiwnych? Bardzo dużo i w tej skali zawiera się jeszcze więcej dobrego. Nie będę dłużej trzymał w napięciu, lecimy – nomen omen. W filmie NG nie będzie słowa o tym, że prezydent nie powinien lecieć do Smoleńska, ponieważ Tusk poleciał do Putina. Zabraknie jednej sceny pokazującej „libację” w kancelarii Lecha Kaczyńskiego, co miało być powodem spóźnienia, o czym też nie będzie mowy. Na lotnisku nie dojdzie do żadnej awantury, nie zobaczymy generała Błasika, który wyrzuca z trapu majora Protasiuka, żeby przywitać Lecha Kaczyńskiego i zestresować przełożonego. Będzie jasne, że prognoza pogody z Polski dotrze do załogi na granicy z Białorusią. Z całą pewnością pojawi się zdanie, że nie było przygotowanych żadnych lotnisk zapasowych. Zostanie pokazana ruska buda, nazywana wieżą, seria błędów „wieży” i ruski generał na „pokładzie”, również się znajdą, zgodnie ze scenariuszem. W stenogramach pojawią się kluczowe słowa ODCHODZIMY, kilka razy zostanie to wyraźnie wyartykułowane. Nie będzie żadnego lądowania na siłę i wypatrywania pasa przez okno.

Kabina pilotów będzie sterylna, zabraknie pijanego generała, który czyta „listę”, a gdy to nie daje skutku siada za sterami. Takie słowa jak: „on mnie zabije”, „lądują debeściaki” nie pojawią się w żadnej scenie. Zabraknie telefonu Jarosława Kaczyńskiego do Lecha Kaczyńskiego z jakże dowcipną frazą: „Ląduj dziadu”. Kampania prezydencka i szanse powtórnego wyboru nie staną się motywem przewodnim filmu. Wiadomo, że święte drzewo brzozowe, które zesrało się ze strachu i złamało pod wpływem ciągu powietrza oraz gazów z silników tupolewa, nie odegra żadnej kluczowej roli. Czego zatem należy się spodziewać w filmie? Na pewno będą podane suche informacje dotyczące śledztwa, badań i spotkań towarzyskich. Będzie powiedziane, że śledztwo „na gębę” prowadzą Rosjanie na podstawie załącznika 13-go konwencji chicagowskiej. Jak mniemam będzie słynna scena, tak zwany „niedźwiadek”, którego strzelił Putin Donaldowi. Nie powinno zabraknąć szczątków samolotu rozrzuconych w takim promieniu, że tylko „Little Boy” dokonał większego spustoszenia, a obraz powtórzony wiele razy zawsze się utrwala. Jak widać szklanka NG jest co najmniej w 2/3 pełna i gdyby wymienieni w tytule pajace byli samurajami, już dawno harataliby wątpia, ale oni są błaznami i tylko pierdzące zabawki z czerwonymi nosami im pozostały.

Strony

13749 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

19 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  na N-ce film jest wśród polecanych.

 2. avatar

  pierwsza to Konstanty Gebert (rasowa, sowiecka żydokomuna) jako ,,jedyny znaleziony przez NG" włądający angielskim narrator tego filmu.
  Dwa - migawka, więc nawiązanie do słynnego lotu do Tbilisi. W domyśle - tutaj też naciskał.
  A po trzecie primo - NG złamało żelazną, ponoć, zasadę robienia filmów wyłącznie o oficjalne dokumenty, oficjalnych komisji, w filmie o katastrofie ,,Kurska".

 3. avatar

  Wiem, że to strasznie trudne, ale spróbujmy jak Żydzi. Przy tym filmie aż się prosi o taki Talmud jak spisałem wyżej. Co nam da obsranie NG? Poza rozłożeniem win na MAK, Millera i NG oraz bankową satyrę w GW? Nie lepiej pokazać porażkę kłamców używając do tego kłamstwa NG? Przecież tak właśnie działa Talmud i święci triumfy. Geberta trzeba uwalić dokładnie tak samo. Jaki on jest ekspert lotniczy? A z Kurskiem to bzdura. Owszem NG nagrało ten film, sam go widziałem, ale tylko i wyłącznie dlatego, że to nie było JUŻ polityczne. Clinton i Putin w tym filmie zostali pokazani jako "mężowie stanu",, a cała tajemnica była tajemnicą Poliszynela. Naprawdę nie przeskoczymy takich bajek jak ta NG i możemy albo się bez sensu wkurwić albo zastosować Talmud plus mantrę - "Pokazać film Gargas dla równowagi". To jest cel i boję się, że zostanie rozpieprzony emocjami, które nic nie zmienią. Ja tam jestem trefny, ale jeśli komuś ideowemu uda się przekazać tę strategię, to naprawdę będzie wszystko co da się wyciągnąć, w przeciwnym razie skończy się "teledyskiem" sprzed pałacu prezydenckiego, jak w kampani wyborczej.

 4. avatar

  a dopiero później komentować. Tylko, że słychać już pochwały eksperta Laska i to źle wróży.
  Z drugiej jednak strony film Anity Gargas nie jest wolny od wad, bo nie było w ekipie zawodowca, który by w porę wyeliminował bzdury i wypowiedzi bez związku.
  Tak naprawdę chodzi tylko o czas, w jakim zrobili ten film.Bo za rok może być zupełnie inny stan wiedzy - zakończy się (być może) śledztwo radzieckie i kto wie jaki będzie, tym razem, leitmotiv.Albo, jakimś cudem, resztki z wraku dojadą do Polski. Więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby zaczekali jeden nic nie znaczący (dla nich) rok.

 5. avatar

 6. avatar

  Wystraszony nie powiedział zbyt wiele, ale i tak sporo - faktów w nim jak na lekarstwo.Psychicznie roztrzęsiony Klich, z kieszeniami pełnymi dykafonów, łudzi się, że odegra jeszcze jakąś rolę.
  Dlatego wyhamował w opowiadaniu, jak to było w Moskwie z tym ,,badaniem katastrofy".

 7. avatar

  To jest Gebert z TYCH Gebertów?

  A co ON ma wspólnego z NG?

  EDIT: Czyją wlasnością jest NG? 

 8. Nie da się ustalić właściciela NG. Obowiązuje wolny rynek, więc wszystko jest tajne.

 9. avatar

  Jest na giełdzie?
  Technologia Glattfelder and Battiston pozwoli wyznaczyć decydenta, imo.

 10. avatar

 11. Strony