Prześlij dalej:

Przyznać się bez bicia kto od początku do końca rozumie, co jest napisane w tytule? Jeśli ktoś rozumie całość, to jest geniuszem, człowiekiem o szerokich horyzontach i takiej samej wiedzy. Chciałbym się załapać na te wszystkie szlachetne kryteria, ale wiadomo, że człowiek ma swoje wady, w tym przerośnięte ambicje, zatem nie bądźmy chojrakami i wytłumaczmy sobie nawzajem o co tutaj chodzi, zaczynając od rozbioru zdania na poziomie szkolnym. Stosunkowo łatwe jest do rozszyfrowania "polskie coś tam" i to obojętnie co. Gdy pojawia się przymiotnik "polski" i po nim nazwisko piłkarza, piosenkarza, aktora, polityka, od razu wiadomo, że będzie śmiesznie albo tragicznie i tak też jest w tym przypadku. "Polskie" w tytule zapowiada, że nic mądrego się nie stanie, ponieważ mamy do czynienia z tępym naśladownictwem, które kiedyś nazywało się snobizmem.

"Black Lives Matter" zdobyło popularność w ostatnim czasie, po słynnej akcji policjantów amerykańskich, którzy rzekomo zadusili niewinnego "Afroamerykanina" George'a Floyda. Nagranie z tej interwencji pojawiło się w Internecie i siłą rzeczy obiegło cały świat. Black Lives Matter, anarchistyczna bojówka marksistowskich "Afroamerykaninów" natychmiast zrobiła wielki szum wokół prawa uciskanej mniejszości i się zaczęło podpalanie Ameryki w imię wolności. Sprawa była szeroko komentowana i ma bezpośredni związek z "polskim" Black Lives Matter, ale do tego jeszcze dojdziemy. Póki co trzeba wiedzieć tyle, że ów "niewinny" Goorge Floyd był recydywistą, ćpunem, alkoholikiem i do kompletu aktorem porno. W obronie takich Floyd'ów zawsze odzywają się całe tabuny moralistów i krzyczą, że to przecież nie powód/powody, aby kogoś zabić. Zgadzam się, choć tak nie do końca, ale to nie ma znaczenia, ponieważ policjanci nie zabili recydywisty, tylko recydywista zabił się sam, swoją przeszłością, trybem życia i zachowaniem w trakcie interwencji.

Dla takich "organizacji", jak Black Lives Matter powyższe fakty nie mają żadnego zaznaczenia, ponieważ dla neomarksistowskich ideologów ważne są emocje. Na filmiku z udziałem "Afroamerykanina" wielu zrobiło biznes i karierę, by potem całkowicie zamknąć oczy na wyczyny "czarnych braci" w wielu miastach, gdzie zwyczajnie dochodziło do bandytyzmu, szabrowania, podpalania i licznych pobić "białych ludzi" i jak zwykle wszystko w imię wolności. Siła ludzkich emocji była tak duża, że nawet najbardziej drastyczne zachowania były tłumaczone "męczeńską" śmiercią George'a Floyda i dopiero po czasie udało się tę wajchę nie tyle przegiąć w drugą stronę, co trochę wyrównać. Tak to się robi w Ameryce, u nas to wygląda zupełnie inaczej, co należy podkreślić i pielęgnować.

Strony

Źródło foto: 
27647 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

6 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Podobnie było z niebinarną Margot. Ile to krzyku, że to dyskryminacja LGBT, że nieuzasadnione aresztowanie, itp. W końcu do ludzi dociera, że to pospolity naciągacz i dewiant, a na dodatek bandzior. Fajnie podsumowała go Jaruzelska - " tęczowy Kalibabka". Po prostu trzeba to rzecztelnie pokazywać. Niestety, mamy TVN, GW i im podobne, które to pokażą, jak chcą.

  Tak na marginesie, to się Lubecka wkopała z wywiadem z tym Margotem, zaorała się totalnie.

 2.  

  Zagrożenie było jeszcze z tego powodu, że akumulatory w tych hulajnogach potrafią wybuchać. KTO byby odpowiedzialny gdyby doszło do nieszczęścia? Kierowca. Wtedy byłby krzyk oburzenia, że "pisowski kierowca autobusu" nie zapewnił pasażerom bezpieczeństwa.

  A propos BLM: Czarnoskóry cegłówką rozbił głowę białemu, ludzie wiwatowali
  propolski.pl/czarnoskory-ceglowka-rozbil-glowe-bialemu-ludzie-wiwatowali/?fbclid=IwAR3XTKchpk4RqsWrUO68-Yf-jQucejSrMUqqkbw9cwC9EiCoRJzO_mcCmt0

 3. "Zagrożenie było jeszcze z tego powodu, że akumulatory w tych hulajnogach potrafią wybuchać. KTO byby odpowiedzialny gdyby doszło do nieszczęścia? Kierowca. Wtedy byłby krzyk oburzenia, że "pisowski kierowca autobusu" nie zapewnił pasażerom bezpieczeństwa."

  rzeczywiście potrafią wybuchać podobnie jak akumulatory w smartfonach - najczęściej podczas ładowania...   w niektórych miastach jeżdżą  autobusy hybrydowe i elektryczne, więc...  co by było gdyby było...???

   

 4. Ten facet i jego aroganckie dzieci od początku wiedzieli, że hulajnogi w autobusie przewozić nie wolno. Ten facet zachowywał się cały czas gorzej, niż najgorszy chuligan. W pełni zasłużył na to, co go spotkało. BRAWO POLICJA. WRESZCIE ZADZIAŁAŁA, JAK POWINNA. A wszyscy, którzy bronią tego bandziorka i próbują wydzierać twarz na policję, są skończonymi idiotami.

 5. U nas jeszcze nie mordują i nie demolują, ale zapowiadają, że będą, bo podobno takie właśnie zachowanie wynika z demokracji, o czym przekonywała wczoraj Wanda Nowicka. Ideologia Altiero Spinellego, patrona UE, zachęca wręcz do mordów i przemocy. 

  Dlaczego nasz rząd z tym oczywistym zagrożeniem nic nie robi?

 6. Wyczyny "czarnych braci" w wielu miastach zostały zastopowane nie przez policję, tylko zwykłych ludzi, którzy wzięli sprawy w swoje ręce. Wyznaczono tereny, gdzie czarni bracia nie mają wstępu pod groźbą unicestwienia. Ponieważ ci zwykli obrońcy prawa i porządku społecznego dysponują w USA bronią, więc ten zakaz jest skuteczny. Tego się nie nagłaśnia z wiadomych przyczyn, ale Internet jeszcze ujawnia to i owo.

 7. Strony