Reklama

10 kwietnia 1525 r. Albrecht Hohenzollern złożył hołd Zygmuntowi I Staremu

Reklama

Polska jest wielka

Wielkość Polski jest udokumentowana w historii świata. Polacy, jako naród nie dawali się zniewalać.

Był hołd pruski, był hołd ruski…

Były okresy, w których Polska na wskutek działań zdrajców ojczyzny, targowicy i innych haniebnych czynów polskojęzycznych jednostek, (bo trudno ich nazwać Polakami) popadła w niewolę.

W odniesieniu do obecnych czasów Polska jest na dobrej drodze, polityka i gospodarka idzie w dobrym kierunku, są jeszcze bastiony obstrukcji przemian pro-obywatelskich jak np. sądy i układowo-mafijne samorządy.

Tzw. targowica XXI w., którą reprezentują pseudodemokratyczne ruchy typu KOD, ale też partie polityczne, jak PO i Nowoczesna są, jak sami siebie nazywają opozycją totalną, nie wnoszącą nic do życia publicznego Polski i Polaków poza obstrukcją parlamentarną i krytyką wszystkiego, co burzy poprzedni układ korzystny dla elit tzw. III RP.

Właśnie ta III RP, to nic innego jak kontynuacja PRL i ochrona jej beneficjentów z Magdalenki, albo też mówiąc obrazowo: różowa PRL …od roku 1989 uwłaszczała, chroniła i brała za autorytety skompromitowanych funkcjonariuszy poprzedniego, komunistycznego systemu.

Do tego układu dołączyła stosunkowo niedawno jeszcze jedna „siła”, …światowa, mianowicie: lewactwo – ideologia niszcząca korzenie tradycji i religii państw narodowych, stanowiących ich siłę i ducha narodu.

Ostatnie wydarzenia światowe, dają dużą dozę optymizmu w tej kwestii, wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA podcina wyraźnie skrzydła ideologii lewackiej, czyli klasie próżniaczej bogatego Zachodu.

Radykalizacja prawicy i ruchów narodowo-patriotycznych w Europie i USA zmienia układ sił
z korzyścią dla narodów i z nadzieją na normalność.

leone1104

 

Reklama