Reklama

Straszył tu taki jeden, że jak Palikot się nie przymknie, to może być źle bo prezes i jego pretorianie na kursach PR byli i teraz jak się przeflancują na pałających miłością liberałów to źle będzie si

Straszył tu taki jeden, że jak Palikot się nie przymknie, to może być źle bo prezes i jego pretorianie na kursach PR byli i teraz jak się przeflancują na pałających miłością liberałów to źle będzie się działo.
Wróciło PIS na razie do TVN. Dzisiaj w osobie Kurskiego Jacka, któren nie dość, że mieszka niedaleko mniejsca gdzież ja byłem mieszkałem, to jeszcze ten sam rocznik.
Zaczęło się nieźle dla Kurskiego a potem było już jak zwykle. Redaktor nawet specjalnie się nie wysilał. Podpuścił Jacusia parę razy, a ten jak alkoholik po spotkaniach AA powrócił do nałogu i bredził o słusznym programie PIS, spisku medialnym przeciw PIS, niejednakowej miarze, którą ocenia się postępowanie posłów PIS i PO i dalej znana już śpiewka.
To ja to widzę tak. Spec od PR powinien zmienić zawód. PR-owcy dajcie sobie spokój. Łatwiej wytłumaczyć małpie teorię fizyki kwantowej niż PIS zasady kreowania przyjaznego wizerunku. I dobrze. I tak trzymać.

P.S. Właśnie słuchałem Pęka. I to było piękne.I to mnie wzruszyło. Idę zrobić kupę.

Reklama