PiS jak dziecko, ciągle krzyczy „stłukę cię na kwaśne jabłko”…

Prześlij dalej:

Codziennie trwa wielka wymiana przykładów. Tan zrobił tak i włos mu z głowy nie spadł, ów zrobił dokładnie to samo i poszedł siedzieć. Tamtemu wolno wyzwać X, innemu nie wolno powiedzieć słowa prawdy o Y. Jeden może drugiego ścigać po sądach i to jest państwo prawa, ściganie trzeciego zwiastuje terroryzm. No i można się tak bawić w podawanie przykładów w nieskończoność, ale stanu rzeczy się nie zmieni. Proszę Szanownych Dyplomatów, a tak naprawdę sparaliżowanych strachem wiecznych teoretyków, sprawa jest niezwykle prosta, czytajcie i uczcie się. We Wrocławiu kilkunastu ludzi nazwało stalinowskiego bandytę po imieniu, za co nie jakaś tam prokuratura, czy policja, tylko oficjalnym głosem władza posadziła ich na ławie oskarżonych. Dostali po 20 dni aresztu, czyli po prostu poszli siedzieć, potem wspaniałomyślnie zamieniono kary na grzywnę. Grupy nastoletnich kibiców stanęły przed sądem za przedszkolne przezywanie „Donald matole”. Do górników strzelała policja z broni gładkolufowej. Założono Polakom 2 miliony podsłuchów. Przed sądem postawiono i to wiele razy: lidera opozycji Jarosława Kaczyńskiego, ministra Macierewicza, ministra Ziobro, szefa CBA Kamińskiego. Jeden prezydent RP uniewinnił bosa mafii, drugi mordercę i złodzieja, który uciekł do Szwajcarii. Tuzinami znikali ludzie, po prosu zapadali się pod ziemię, jedni popełniali „samobójstwa” innych odnaleziono w niewyjaśnionych okolicznościach śmierci. W biały dzień, przy otwartej kurtynie bez najmniejszych zahamowań urządza się w Polsce wybory, w których 23% głosów dostaje partia o społecznym poparciu na poziomie 5%. Liderzy innej partii ciągną samolot należący do recydywisty, już wtedy, do recydywisty! Śmierć 96 czołowych postaci z życia publicznego Polski wywołuje mniej „zamieszania”, niż dwie padnięte szkapy ze stadniny w Janowie.

I co z tego? Nic, absolutnie nic, powstanie takich i podobnych zestawień 1000, ludzie sobie pokrzyczą i rozejdą się do domów. Co się musi stać, aby ta nieśmiertelna wyliczanka przestała być ulubioną zabawą wszelkich komentatorów? Jeden element jest nieodzowny! Nieuchronność kary, która w wydaniu obecnej ekipy rządzącej i sporej części elektoratu sprowadza się do lękliwego „nie produkujmy męczenników”, zostawmy, lepiej zostawmy. Nie stawiajmy przed prokuratorem i sądem odpowiedzialnych za Smoleńsk, bo się GW i TVN zdenerwują. Nie odwołujmy ambasadora, który nawet nie napluł, ale nasrał na Polskę, bo się diaspora w USA wścieknie. Nie skazujmy na areszt i grzywnę pogubionych z rozumem feministek, za chlew urządzony w kościele, bo się pojawią zarzuty i artykuły o państwie policyjnym. Stawiajmy najsurowsze wymogi organizatorowi Światowych Dni Młodzieży z powodu rzeki i autostrady, jednocześnie udawajmy, że święta świecka krowa nie organizuje spędu na otwartym ZAMINOWANYM terenie, bez ogrodzenia, monitoringu, profesjonalnej ochrony i w syfie naszpikowanym narkotykami. Róbmy tak dalej, pokazujmy, że boimy się zrobić jeden krok i to nie w kierunku zemsty, czy rewanżu, ale prawa i sprawiedliwości, a w odpowiedzi otrzymamy…. Dwóch najbardziej skompromitowanych pajaców w Internecie, znanych z prymitywizmu, chamstwa i nienawiści, którzy bez żadnych obaw krzyczą: „Walczymy z hejterami, na początek trzeba wsadzić 10”.

Strony

31443 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

20 (liczba komentarzy)

 1. Nic dodać nic ująć. Kaczor za słabo jedzie. Wystarczy już tych protestów. Pora odpalić armatki wodne! Hłe hłe... Ale obawiam się, że Kaczor gra zbyt uczciwie i to może doprowadzić nas do zguby :/

 2. avatar

  uczciwy. Zaleta i problem bo dla różnych szumowin uczciwość to frajerstwo i słabość (vide 8 lat PO). Powinien szybko objawić się w PISie jakiś zły glina/jastrząb, który właśnie byłby od brudnej roboty typu Smoleńsk, Owsiak i afery PO. Koniuszy i inne ciury już powinny być na wydobywczym za sabotaż w Janowie plus założony monitoring już po odwołaniu prezesów. Przecież to było do przewidzenia, że układ będzie kontratakował! O tych lewackich kobietonach robiących bazar w kościele nie wspomnę bo to powinno już być załatwione w sądach 24ro-godzinnych jak przy ustawkach kiboli.

  Nie wiem czy taka łagodność PISu jest dyktowana tym, że Prezes prosił o spokój przed szczytem NATO i ŚDM, ale przecież PO i KODziarze zrobią budrel na 100%. Latali po Brukseli, USA i mediach donosząc na Polskę i pluli jadem to przed Franciszkiem się uspokoją? Wolne żarty! Zrobią jeszcze większy rozpiździaj niż ten w Św. Annie!

 3. avatar

  jakie to szczescie ze w internecie "nic" nie ginie..moze za kilka??naście?? miesiecy ktos wkleji gdzies ostatni akapit z felietonu gospodarza z dopiskiem *pro memoriam..gdy bedziemy postawieni przed faktem impiczmentu prezydenta i upadku rzadu....problem jest szerszy..dlaczego sie AŻ TAK BOJĄ ruszyc to gó...no!!!!x5..od dnia wygranych wyborów na wszelkich mozliwych portalach i tv serwisach info slychac bylo i teraz tez..co to bedzie jak ZIZU zostanie genprokiem..jaka to bedzie fala aresztowan i procesów sądowych..
  nic sie nie dzieje..wg słow wnuka pisarza.."panstwo istnieje tylko teoretycznie..

  ciekawi mnie czy ten felieton zmieni ICH podejscie??

 4. Kto ich ma posadzic w pierdlu ??! Tuleya , Laczewski , czy jakis inny "wysoki Jacek" ??!  Jesli wymiar sprawiedliwosci nie zostanie uzdrowiony , to nie ma o czym debatowac . Zgadzam sie , ze to wszystko idzie zbyt powoli , praktycznie za 3 lata zacznie sie kampania  wyborcza i jesli to kurewstwo nie zostanie zniszczone tu i teraz - beda problemy ! 

 5. Niedawno jakiś Salomon orzekł, że "polskie obozy" są ok (Die Welt).

  Dopoki będziemy mieli takich sędziów, będą zapadały podobne salomonowe wyroki.

 6. nie piszą o kolonii bo mają instrukcje, piszą o Polsce takie jakie mają instrukcję, o Turcji pewnie też.... wolność słowa pełną gębą.

 7. Ja mysle, ze Mariusz i Zbyszek szukaja twardych dowodow!
  Akcja wsadzania do ciupy zacznie sie...z nowym rokiem szkolnym!;)

 8. Gdyby to były proste kobieciny z ludu, to poszły by zapewne siedzieć. Skoro są zatrudnione przez ważne fundacje i pracują w polityce i propagandzie zawodowo lub pracują dla jakichś obcych ważnych państw to obejmuje je niepisany immunitet. My nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych. Ci "nasi" i "wasi" nie dotyczy pozostałej ludności która musi przestrzegać prawa. To sprawa przynależności lub jej braku do chronionej przed prawem nomenklatury.
  Czasem ta zasada jest naruszana, ale jest to trudne do wykonania.

 9. i mówić językami. I miała awersję do katolików.  Środowisko Michnika bardzo się stara, żeby Kościół w Polsce mógł zwyciężyć.

 10. Należy liczyć się z tym, że takie incydenty będą się zdarzały coraz częściej.
  I co wtedy?

  Gdy wtargną do świątyni
  Jakieś rozrabiaki…
  Ni to za kołnierz wywlec
  ni złapać za fraki…

  Reszta tutaj

 11. Strony