Pierwszy z brzegu do prokuratury, potem do celi pełnej przystojnych recydywistów i tak będzie z każdym!

Prześlij dalej:

Dżentelmen na fotografii był łaskaw wypić o parę piw za dużo albo w ogóle ma taki krewki charakter i pełen polotu styl bycia. Za chwilę wkleję całą poezję żarliwego obrońcy szlachetnej akcji oklejonej serduszkiem, ale wcześniej chciałbym coś bardzo wyraźnie zakomunikować. Nigdy nie wyciągałem żadnych konsekwencji prawnych wobec anonimowych smarkaczy, którzy sobie odreagowują burzę hormonów przy pomocy brzydkich wyrazów posyłanych na moją skrzynkę lub bezpośrednio pod moim adresem i to się nie zmieni. Nie mam focha! Zupełnie inaczej będę reagował na groźby karalne posyłane przez powiatowych chłopców z ferajny, którym nie hormony, ale sterydy i piwo z „Biedronki” zgniatają czaszkę podciśnieniowo. Jak wiadomo na próżnię działa siła wprost proporcjonalna do skali spustoszenia pod deklem. Osobniki zapewniające, że nie żartują będą traktowane z całą powagą, każdy z osobna i wszyscy razem skończą jak Dariusz Rajczyk – zajmie się nimi policja i kodeks karny, ściślej art. 190. Wczoraj pisałem, że pewne zachowania są śmieszne, niewarte uwagi, dziś zdania nie zmieniam, natomiast zmieniły się zachowania. Sztang nie wyciskam, „z karata” przyłożyć nie umiem, zresztą chyba tylko raz w podstawówce pobiłem się na pięści, ale publicznie oświadczam, że z takim karkami, jak pan Darek będę postępował bezlitośnie. Zaczynam od kodeksu karnego, kończę na pozwach o naruszenie dóbr osobistych i puszczam w jednych stringach do celi pełnej przystojnych recydywistów. Zgodnie z kodeksem karnym osoba powiadamiająca o groźbie karalnej musi mieć poczucie zagrożenia. Da się z tego po męsku wybrnąć? Owszem, jeśli chodzi o ten typ fanów świeckiej nowoczesności, to bez żadnych ogródek i udawania herosa powiem – boję się takich ludzi, bardzo się boję, bo oni mają obłęd w oczach nawet za ciemnymi okularami „italo disco”. Tyle ode mnie, teraz materiał dowodowy dostarczony przez Dariusza R i przesłany do prokuratury.

Tadek ,,obciągacz,,Rydzyk (darekpiaskowa@g...) wysłał/a wiadomość korzystając z formularza kontaktu na http://kontrowe....

Witam,niedojeby katolickie!!! Zapewniam,że przez cały czas jesteście obserwowani.Dla większości mądrej części polaków,jesteście tylko zwykłym,śmierdzącym,pierdolniętym pokładem,kościelnego gówna!!!

Pierdolę was,całą sektę katolicką z jebanymi pedofilami i złodziejami!!! Chuj w dupę katolikom!!!!”

1375022_483059641798956_140302245_n.jpg

45999 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

54 (liczba komentarzy)

 1. zapragnął pan darek być sławny,ale nie jestem przekonany czy o taki rodzaj sławy mu dokładnie chodziło.

 2. avatar

  Uuuuu, mamy tu do czynienia chyba z przypadkiem medycznym... Pytaniu ilu takich wśród fanów serduszka... Ale trzeba dawać odpór nawet takim facebookowym napinaczom i oszołomom - nuż widelec kolejnego rodzina przypilnuje, weźmie przepisane tabletki i nie narobi głupstw.

  Łamiemy ręce, że Trynkiewicz wychodzi a tu takie coś od zawsze po wolności chodziło i nic...

 3. mowy miłości ...

 4. avatar

  Zdjęcie pana Darka pochodzi z profilu na "fejsie", pan Darek jest lepszy kozak, tylko wiadomości przesyła prywatnie. Może to jakiś skutek uboczny po spożyciu koksu.

 5. avatar

  Dalej piszecie ze sobą ? :)

 6. Przeprosił pana juz?:) Podejrzewam, ze ten pseudokozaczek niezle sie strachu najadl;)

 7. a jeżeli tak to niech lepiej przerzuci się na węgiel, wtedy przynajmniej od tego napinania się sraczki nie dostanie i kleksów na gaciach nie narobi.

 8. Pytanie do osiłka:
  - Panie Darku, do czego panu głowa?
  Odpowiedź osiłka:
  - Jem niom.

 9. -panie Darku,co pan robi jak ma pan czas?

  -siedzem i myślem - odpowiada pan Darek

  -a co pan robi gdy nie ma pan czasu?

  - ino siedzem - odpowiada pan Darek

 10. No ten człowiek akurat jest śmieszny w swoim prymitywizmie.
  Nie pofatygował się nawet, żeby zorientować się, że Ty jestes akurat trochę daleko od Kościoła.
  Ale fakt, tacy mogą rzeczywiscie być groźni.