Pierwszy z brzegu do prokuratury, potem do celi pełnej przystojnych recydywistów i tak będzie z każdym!

Prześlij dalej:

Dżentelmen na fotografii był łaskaw wypić o parę piw za dużo albo w ogóle ma taki krewki charakter i pełen polotu styl bycia. Za chwilę wkleję całą poezję żarliwego obrońcy szlachetnej akcji oklejonej serduszkiem, ale wcześniej chciałbym coś bardzo wyraźnie zakomunikować. Nigdy nie wyciągałem żadnych konsekwencji prawnych wobec anonimowych smarkaczy, którzy sobie odreagowują burzę hormonów przy pomocy brzydkich wyrazów posyłanych na moją skrzynkę lub bezpośrednio pod moim adresem i to się nie zmieni. Nie mam focha! Zupełnie inaczej będę reagował na groźby karalne posyłane przez powiatowych chłopców z ferajny, którym nie hormony, ale sterydy i piwo z „Biedronki” zgniatają czaszkę podciśnieniowo. Jak wiadomo na próżnię działa siła wprost proporcjonalna do skali spustoszenia pod deklem. Osobniki zapewniające, że nie żartują będą traktowane z całą powagą, każdy z osobna i wszyscy razem skończą jak Dariusz Rajczyk – zajmie się nimi policja i kodeks karny, ściślej art. 190. Wczoraj pisałem, że pewne zachowania są śmieszne, niewarte uwagi, dziś zdania nie zmieniam, natomiast zmieniły się zachowania. Sztang nie wyciskam, „z karata” przyłożyć nie umiem, zresztą chyba tylko raz w podstawówce pobiłem się na pięści, ale publicznie oświadczam, że z takim karkami, jak pan Darek będę postępował bezlitośnie. Zaczynam od kodeksu karnego, kończę na pozwach o naruszenie dóbr osobistych i puszczam w jednych stringach do celi pełnej przystojnych recydywistów. Zgodnie z kodeksem karnym osoba powiadamiająca o groźbie karalnej musi mieć poczucie zagrożenia. Da się z tego po męsku wybrnąć? Owszem, jeśli chodzi o ten typ fanów świeckiej nowoczesności, to bez żadnych ogródek i udawania herosa powiem – boję się takich ludzi, bardzo się boję, bo oni mają obłęd w oczach nawet za ciemnymi okularami „italo disco”. Tyle ode mnie, teraz materiał dowodowy dostarczony przez Dariusza R i przesłany do prokuratury.

Tadek ,,obciągacz,,Rydzyk (darekpiaskowa@g...) wysłał/a wiadomość korzystając z formularza kontaktu na http://kontrowe....

Witam,niedojeby katolickie!!! Zapewniam,że przez cały czas jesteście obserwowani.Dla większości mądrej części polaków,jesteście tylko zwykłym,śmierdzącym,pierdolniętym pokładem,kościelnego gówna!!!

Pierdolę was,całą sektę katolicką z jebanymi pedofilami i złodziejami!!! Chuj w dupę katolikom!!!!”

1375022_483059641798956_140302245_n.jpg

46452 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

54 (liczba komentarzy)

 1. zapragnął pan darek być sławny,ale nie jestem przekonany czy o taki rodzaj sławy mu dokładnie chodziło.

 2. avatar

  Uuuuu, mamy tu do czynienia chyba z przypadkiem medycznym... Pytaniu ilu takich wśród fanów serduszka... Ale trzeba dawać odpór nawet takim facebookowym napinaczom i oszołomom - nuż widelec kolejnego rodzina przypilnuje, weźmie przepisane tabletki i nie narobi głupstw.

  Łamiemy ręce, że Trynkiewicz wychodzi a tu takie coś od zawsze po wolności chodziło i nic...

 3. mowy miłości ...

 4. avatar

  Zdjęcie pana Darka pochodzi z profilu na "fejsie", pan Darek jest lepszy kozak, tylko wiadomości przesyła prywatnie. Może to jakiś skutek uboczny po spożyciu koksu.

 5. avatar

  Dalej piszecie ze sobą ? :)

 6. Przeprosił pana juz?:) Podejrzewam, ze ten pseudokozaczek niezle sie strachu najadl;)

 7. a jeżeli tak to niech lepiej przerzuci się na węgiel, wtedy przynajmniej od tego napinania się sraczki nie dostanie i kleksów na gaciach nie narobi.

 8. Pytanie do osiłka:
  - Panie Darku, do czego panu głowa?
  Odpowiedź osiłka:
  - Jem niom.

 9. -panie Darku,co pan robi jak ma pan czas?

  -siedzem i myślem - odpowiada pan Darek

  -a co pan robi gdy nie ma pan czasu?

  - ino siedzem - odpowiada pan Darek

 10. No ten człowiek akurat jest śmieszny w swoim prymitywizmie.
  Nie pofatygował się nawet, żeby zorientować się, że Ty jestes akurat trochę daleko od Kościoła.
  Ale fakt, tacy mogą rzeczywiscie być groźni.

 11. że upiecze się prawosławnym i ewangelikom ...

 12. avatar

  Pan Darek lubi...

  darek.JPG

 13. że ma nieźle zryty beret przez TVN.

 14. avatar

  Uważajcie czego słuchacie :)

  „I mówił im: «Uważajcie na to, czego słuchacie».” (Mk 4,24)

 15. skąd ten pniak z metra cięty czerpie venę

 16. pan Darek może być faktycznie niebezpieczny gdyż prawdopodobnie jest jednym z 9 tys. wyszkolonych do pracy w ochronie imprez masowych, i to wyszkolonych przez samego niewykwalifikowanego nadinstruktora prezesa Owsiaka. Niestety jedyny wykładowca niepublicznej placówki szkoleniowej pominął jakże ważny rozdział: "etyka pracownika ochrony".
  Tak więc pan Darek,  jeśli się nie wyciszy może w tym roku nie mieć szansy by polansować się w pokojowym patrolu na Woodstocku. (no chyba , że się mylę i chłop na przystanku woodstockowym robi za dostawcę)

 17. avatar

  Owsiak wyszkolił rzesze młodych ludzi. Z obcym akcentem to określając, jest to Owsiakjugend. Czoła myślą niezmącone, ale poziom agresji bardzo wysoki.

  Ratownik medyczny. Jest taki kierunek studiów licencjackich na uniwersytetach medycznych. Idą tam młodzi ludzie, którzy się na studia lekarskie nie nadają, Wiedzą, że pracy po tym nie ma, że magisterium później to wyłącznie pielęgniarskie... w większości są zagorzałymi owsiakofilami, ratownik to przecież ratownik. Bo...

  Jak nie my, to kto? Jak nie my, to kto? - na tle takich haseł prezes szukał słoika.

 18. avatar

  Czy odważyłby się użyć takiego słownictwa przed niezawisłym Sądem? Watpię, raczej wygląda na to, że po deklaracji "MK" szykuje się do emigracji.

 19. Pewnie i u Ciebie "na wsi" tacy się znajdą i będziesz lub masz już z nimi problemy.
  Spustoszenia w społeczeństwie są ogromne. III RP tak wyprała ludziom mózgi, stworzyła matriks nowoczesnej, europejskiej republiki. Tymczasem to w czym żyjemy to przypudrowany PRL, utrwalany przez resortowe dzieci na poziomie potężnej machiny medialnej tvnów, a także takich Rajczyków działających "w terenie" i na trochę innym poziomie.
  Nalezy zacząc od Owsiaka, to jest symból, to jest świecki bożek, wykreowany idol otumanionego społeczenstwa. Ty jesteś na pierwszej linii fromtu, za Tobą muszą iść wszyscy, politycy, uczciwe media, uczciwi funkcjonariusze tego chorego panstwa. Jeśli jego mit upadnie, skonczy się pewna epoka zakłamania, przede wszystkim młodzi ludzie zaczną sobie zadawać pytania, co się wydarzyło przez te 20 lat i kto za tym stał.
  Odtruwanie i obudowywanie państwa i społeczeństwa, jeśli w ogóle jest wykonalne, potrwa dzięsięciolecia. Czekają nas po drodze liczne katastrofy takie jak demograficzna, finansowa. Ale tę drogę trzeba przejść jeśli nie chcemy się wstydzić za nasz kraj i przed naszymi dziećmi. Węgrzy już chyba są na właściwej drodze. Powodzenia MK, też już masz swoich psychofanów.

 20. Sprawdziłbym opcję czy przypadkiem ktoś sie pod niego nie podszywa,
  albo jest osobą, która nie używa mózgu.
  Wpisy wyglądają na takie zrobione w szale opilczym. 7 luty to przecież Piąteczek był.

  p.s.
  Google wypluło mi jeszcze coś takiego o jakimś spawaczu:
  http://www.gowo...

 21. Widziałem go w Marszu Szmat.

 22. avatar

  skąd te ciemne okulary

 23. avatar

  Jurek  jest  fanem  "przywalenia  z  baśki"  więc  Darek  też  inaczej  nie  potrafi

 24. O co chodzi z tymi katolikami co pisze ten darek Po**by katolickie,bydlaku katolicki itp. o co mu chodzi i czego do MatkiKurki to piszę ???

 25. Każdy kto śmie podnieść głos na III RP, układy tamże panujące, ludzi czerpiących profity z tych układów jest katolem, pisiorem, nazistą itp,itd. Ten osobnik nawet nie zadał sobie trudu poszukać informacji jakiego wyznania jest MK i czy wogóle bawi sie w "wierze czy nie wierze", postępuje wg wdrukowango przez menstream schematu. Ten schemat jest o tyle mylący że ludzie nie majacy nic wspólnego nie tylko z katolicyzmem ale i z jaka kolwiek inną religią są wrzucani do jednego worka z wojującą lewicą. A tu (że sie brzydko wyrażę) TAKI HUJ.

 26. faszystą, koniecznie faszystą albo katofaszystą ...

 27. Ohyda.
  Pewnie w przeszłości pił rumuński koniak robiony z politury.

 28. avatar

  http://fakty.interia.pl/raport-morderstwo-w-biurze-pis
  ten na katolików.
  Może prokuratura czy policja zainteresowałyby się tym szczególnym przypadkiem zanim nie skończy się on DOŻYWOCIEM i spapraniem republikańskich statystyk?

 29. avatar

  Sznowny Matko Kurko. Strategia obony jak najbardziej właściwa. Z jednej strony niezbite argumenty, z drugiej twarde non possumus. Na pochyłe drzewo....Nie możesz być w tej sytuacji tarczą dla ....no nie wiem jak to nazwać. Zainteresowani finansowo, ogłupieni, szukający wątpliwej sławy...Osobiście nie mam nic przeciwko wszelkim inicjatywom proludzkim, prospołecznym, proPOLSKIM. Ale pieczeniarzom mówię STOP. Nie mam złudzeń. Niestety, nawet najszczytniejsze idee są jak lepy. Lgną do nich nie tylko ludzie empatyczni ale i cyniczni. I tych należy wyłuskiwać. Niech będzie tak, jak pisał Morcinek ( kto jeszcze to zna?), że ludzie są dobrzy i to oni są solą ZIEMI. (proszę się nie śmiać).