Panie Prezesie Kaczyński chciałbym zagrać w Pana filmie

Prześlij dalej:

Trendy lecą na twarz, kolejne notowania oglądalności, poczytności i sprzedaży toczą się po równi pochyłej. Jest to jedna z najważniejszych informacji i wskazówek na przyszłość. Cała RPIII opierała się na złodziejstwie, ideologia była zaledwie hobbystycznym dodatkiem. Gdy kończy się szmalec, a kończy się w bardzo ostrym tempie, pierwsi niecierpliwi zaczynają się nerwowo rozglądać na boki. Pewien typ mentalny nie potrafi żyć godnie i na wolności, dlatego wcześniej niż później złoży swoją ofertę ludziom, którzy teraz decydują o podziale kasy. W najbliższym czasie należy się spodziewać zakręconego ogonka ustawionego przed domem Jarosława Kaczyńskiego, chociaż oczywiście mam tu na myśli pewną symbolikę nie rzeczywiste obrazki. Skąd te optymistyczne wnioski? Pani Krysia Janda, której PO utrzymywała dwa teatry, jeden należy do niej, drugi do córki, zaczęła wylewać lamenty na łamach upadającej prasy. Fakt ten w jakimś stopniu przeczy moim prognozom, ale to tylko pozory. Pierwsza reakcja zawsze jest taka. Gwiazdeczki rozpieszczone dotychczasowym stanem posiadania przywykły, że tupną nóżką i zaraz dostaną swoje ulubione zabawki. Dokładnie tak zareagowała Kryśka Janda z tym, że ona jeszcze nie doświadczyła biedy, ona jest dopiero przed doświadczeniem. Wcześniej inkasowała 1,5 miliona, teraz dostała, zupełnie niepotrzebnie, 150 tysięcy. Na waciki nie starczy i nawet na wypad do restauracji sushi. Ciężko będzie w towarzystwie się pokazać bez najnowszej kiecki od dyktatora mody, ciężko będzie koleżanki i kolegów zaprosić na grilla z ekologicznymi przysmakami wegetariańskimi. Jednym zdaniem mamy do czynienia z szokiem i naturalnym w takiej sytuacji buntem, ale to się będzie zmieniać, jak tylko bieda przyciśnie.

Ile jest takich jak Krystyna? Cała armia i nie tylko na aktorskim podwórku. Ze złodziejskich interesów IIIRP żyły dziesiątki tysięcy nygusów, którzy bez sprzedawania się z jednej strony i dotacji z drugiej, nigdy nie przetrwaliby w warunkach normalnej konkurencji. Weźmy po takiego Lisa produkującego się na Onecie. Zatrudnili go z litości i przygarnęli pod swoje niemieckie skrzydła, do tego na starcie zapewnili sztuczną oglądalność. Działa to tak, że ktokolwiek wchodzi na niemiecki portal natychmiast mu się odpala fragment wypocin Lisa. No, ale to jest jeden przeinwestowany Lis, z którego łacha drze niemal cały Internet. Co z pozostałymi. Pani Tadla-Kret tuła się po wszystkich stacjach i nikt jej nie chce, co gorsze w kolejce czeka pani Młynarska. O ile jeszcze TVN i GW przyjmują pojedyncze sztuki licząc na podniesienie słupków, to Polsat konsekwentnie pokazuje na drzwi. W takiej ciasnocie wszyscy nie przeżyją, a i w hipermarketach miejsca zabraknie, bo ile tych promocji z udziałem niegdysiejszych gwiazd można urządzić? Koniec końców etap oburzenia i biegania z żalami po kolorowej prasie musi minąć. Z pustego gara i artysta nie naleje, pozostanie jedno jedyne rozwiązanie, które niegdysiejsi beneficjenci PRL-u i RPIII mają we krwi. Zapominamy o godności i pozostałych wartościach, zakładamy wór pokutny i pukamy do twoich bram Jarosławie!

Strony

32376 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

22 (liczba komentarzy)

 1. ..choc, jak na razie, jazgocza, jeden przez drugiego. Malenczuk, Staszczyk, Kayah, cala menazeria. Ciekawe, czy pekna, bo moze byc tez tak, ze w uporze bedzie ich trzymala nienawistna nadzieja, ze to stan przejsciowy i ze kara za sluzbe nowym panom bedzie bardzo surowa, kiedy "stare pany" znowu obejma zlób. Gdyby nie KOD-y i karmienie mikrocefali nadzieja, ze cel juz tuz-tuz, ze jeszcze jedna "cwiercmilionowa manifestacja", jeszcze jedna wizyta w Brukseli, jeszcze jeden pomruk z USA i "bedzie, jak bylo", cale towarzystwo lezaloby z podkulonymi ogonami. Ale wiedza o tym tez Sorose, Schetyny, WSI i cala reszta, wiec nie popuszcza. Ano poziwiom, uwidim..

 2. No tak, nadzieja umiera ostatnia, więc liczą serwiliści, nadworni artyści IIIRP, że 'w końcu pisiory zmądrzeją', może uda się ich czy to przestraszyć, czy przekupić jakimiś obiecankami, (bo nawet na świecidełka forsy może już nie być) i 'nasi wrócą' - realna szansa na ten powrót zmierza wszak szybko do zera. Ale ta trwająca nadzieja może wydłużyć czas oczekiwania na to, o czym MK pisze. Bo w leninowską zasadę, że 'byt określa świadomość', czyli że pusty brzuszek każe dokonywać pewnych przewartościowań i pozwala popatrzeć na świat z innej strony, wierzę. Czyli że wielu może niekoniecznie tych z pierwszych rzędów (drugie i dalsze są znacznie liczniejsze) przyjdzie do Canossy.

 3. do Wiki na hasło: Agora. Tam znajdzie pan coś takiego:
  "Od 1998 roku spółka działa także jako wytwórnia muzyczna.

  Nakładem Agory ukazały się m.in. nagrania takich wykonawców, jak: KayahMaciej MaleńczukWojciech WaglewskiVoo VooEwa Bem,Edyta GórniakMarek KościkiewiczMarek DyjakFiszEmadePustkiDagadanaCool Kids of DeathLech JanerkaMaria PeszekMuniek Staszczyk oraz Hey"

  Pan płaci, sługa musi.

 4. To kogo wydają, a tym samym być może kto się powinien poczuwać do wdzięczności, to jedna sprawa, ale w ogóle warto zajrzeć pod to co to takiego Agora, a dowiemy skąd się wzięła i czym rozporządza.

   

 5. avatar

  mnie to osobiscie bardzo boli..i do konca nie mogę pojąc dlaczego nikt w 2-3 dni po wygranych 1nych i 2gich wyborach nie zgasił swiatła w kilku?nastu?redakcjach..bo szkód wywołanych tym "certoleniem" sie nie da sie juz zniwelować..jaks czesc celebryto-desperatów z całą pewnoscią wróci..ale nie bedzie to 1szy SORT..będą to jak poprzebierane;poobijane jabłka w duzej drewnianej skrzyni na promocji w hipermarkecie...
  w mysl mickiewicza naszych czasów J.M.Rymkiewicza ktory napisał po 10.04 ze to "co sie juz rozerwało to sie juz nie sklei"...na skrzywdzonych prawych ludziach.przypomne tylko kobiete ktora sie powiesiła po 20kilku letnim procesie o niesłusznie zapłacony podatek..rozprawa TYLE TRWAŁA!!i te urzednik z UKS-u co to sie oblał benzyną i podpalił pod Pałacem Prez....takich przypadków mamy dziesiatki tysiecy...
  z 2giej strony mamy aktorów?piosenkarzy"c(w)elebrytów wszelkiej masci gdzie WCIĄZ jeszcze kolorowo-szmatławe tygodniki NIEMIECKIE pokazują w róznych sytuacjach..zakupy;a to sie schlał;a to go z kochankiem lub kochanką widzieli;;albo ze jakis tam słynny aktor ma ŻONĘ o jakies 40 lat młodszą... jak kiedys widziałem np..jedna pani piosenkarka kupwała swojemu synowi (smarkacz oko 14-16 l) BUTY za..1600.00.oo zł/parę...(wtf??!!??)
  pozostaje nam cała rzesza zaKODowanych i zPOplatformionych którzy nigdy nie beda chcieli sie czuc czescia narodu..moze to dobrze..ale za kilkanascie lat bedzie tak ze IVte pokolenie SB-UB-PO bedzie gnoić IVte pokolenie AK-NSZ-..solidarnosci...niestety..to sie nigdy nie skonczy.tak juz bedzie bez konca!!!!!.widocznie tak juz musi BYĆ!!!

 6. Mysle, ze "nie zgasili swiatla w redakcjach" dlatego, ze zlecenia obwarowane byly/sa umowami, których zerwanie groziloby pewnie odszkodowaniami. Trzeba to jakos wygasic, ale zeby straty (nasze) nie przewyzszyly zysków. Ja osobiscie jestem za tym, zeby Wyborcza, TVN i rózne takie zaglodzic na smierc. :)

 7. Taka sobie roznica miedzy Prezydentami ! Prosze podac dalej , bo jest na co popatrzec ! 

 8. Ten z dołu sprawdza swoje odbicie w marmurze.

 9.  

 10. Moim zdaniem Janda i inni jej podobni nie powinni otrzymać ani grosza.Mało,że otrzymała 150 tys. PLN,kilka dni po tym,atakuje rząd.
  Idąc tym tropem,domyślam się,że prof. Gliński podobnie pomoże Krytyce Politycznej,
  Polskiej Antifie i wszelkiemu innemu antypolskiemu lewactwu?
  Niejedna osoba czy jakaś organizacja chciałaby chociażby otrzymać ułamek takiej sumy na promowanie idei polskiej.

 11. Strony