Reklama

Liczmy wyłącznie na siebie, na „zwykłych” Polaków, bo na „profesorów” nie ma co liczyć! Człowieka można zabić nie tylko gazetą, ale sałatką. Profesor Krystynę Pawłowicz próbowano właśnie w taki sposób zamordować. Metod na zabijanie jest bez liku, Kaczyńskiego zabijano wzrostem, Macierewicza oszołomem, Jana Pawła II pedofilią. Mnie również próbowano zabić tysiącem słów, od nieroba po wariata, ale nadal żyję, podobnie jak przeżyli wszyscy wymienieni przeze mnie, z którymi nie śmiem się porównywać. Przeżyłem dlatego, że nie dałem się zabić, a im bardziej byłem zabijany, tym bardziej chciało mi się żyć. Prawdą jest, że człowieka da się zabić byle czym, jednak warto dodać jakiego człowieka. Pogubionego, zahukanego, przerażonego, słowem słabego!

Każdy z nas pierwszą socjalizację przechodzi w szkole, wtedy się okazuje, że jesteśmy za grubi, za chudzi, za mądrzy, za głupi, źle ubrani albo nosimy okulary. Szkoła nie ma dla dzieci litości, zwłaszcza ta dzisiejsza i jeśli nie potrafisz przejść tej przeszkody niczego w życiu nie osiągniesz. Ważne jest to, że porażka w szkole wcale nie oznacza tragedii w dorosłym życiu, wręcz przeciwnie, bardzo często wyśmiewane grubasy i okularniki zostają kimś, a wyśmiewający nikim. Zacząłem od irytującego poziomu dydaktyki, ale to preludium większość „zwykłych” Polaków może z powodzeniem pominąć, tak jak pedantycznie domagam się czytania całości tekstu przed komentowaniem treści i formy, tak teraz „zwykli” Polacy spokojnie mogą przejść do następnego akapitu. Preludium było dla „profesorów”.

Reklama

Polska przechodzi w tej chwili przez klasyczną szkołę życia, wyszła z domu, gdzie i tak nie było do końca miło, bo w domu patologii nie brakuje i musi się zmierzyć z rówieśnikami, ale przede wszystkim ze starszymi kolegami. No i jak Polsce idzie? Fantastycznie! Od wielu miesięcy Polska radzi sobie doskonale, nie siedzi w kącie, nie płacze i nie czeka kiedy przyjdzie mama. Polska idzie przez szkołę życia jak burza, ale… ciotki, wujkowie i ckliwe mamusie nie są zainteresowani postępami w nauce, tylko tym, co „ludzie powiedzą”. Dzień w dzień jakiś kompletnie nieporadny życiowo profesor snuje czarne wizje, jaka to Polskę czeka katastrofa i dodaje „wizerunkową”, jakby to była największa katastrofa. Obojętnie w jakie słowa ubierzemy te prymitywne obawy, zawsze na końcu zostanie jeden drobnomieszczański lęk – ludzie nas na języki wezmą. Słuchając profesorów mam wrażenie, że żaden z nich nie przeczytał nic prócz „Moralności Pani Dulskiej”, gdzie się dowiedział, że prostytutka po cichu przyjmująca klientów jest bardziej moralna od nieszczęśliwie zakochanej samobójczyni, która wywołała skandal.

Wypisz wymaluj, wszystkie diagnozy i obawy profesorów: Cenckiewicza, Nowaka, Musiała i wielu innych. Jak jeden krzyczą, że świat nas zje, ponieważ nie dajemy z siebie zrobić cichej prostytutki. Pomijając strach, o pomstę do nieba wołają zaniedbania edukacyjne profesorów, zwłaszcza na zajęciach z logiki grali w „statki”. Otóż ich „logika” to sylogizm. Z jednej strony mówią, że my tu w Polsce nie zdajemy sobie sprawy, jaki fałszywy przekaz na Zachodzie poszedł, jeśli chodzi o polską odpowiedzialność za holokaust. Z drugiej Nam „wyjaśniają”, że przypisywanie Polsce odpowiedzialności z holokaust OD LAT jest w USA i Izraelu powszechnie obowiązującą wykładnią. Co zatem stwierdzają? Mniej więcej tyle, że stracimy coś, czego dawno już nie mieliśmy. Profesorowie panicznie się boją, że otwarcie „ludzie wzięli nas na języki”, chociaż za plecami robią to od lat.

Oczywiście profesor to nie taki zwykły szaraczek, on nie powie, że nam dupę obrabiają, on będzie gadał o „multiplikacji fałszywych tez” albo „projekcji ukierunkowanych narracji”. Profesorowie z pełnymi portkami krzyczą, że nowelizacja ustawy IPN, której nie przeczytali albo ni w ząb nie rozumieją, bo elementarny brak znajomości prawa u profesorów to norma, zniszczy nasz wizerunek. Przepraszam, co zniszczy? Jaki wizerunek, ten parę zdań wcześniej opisany jako „multiplikacja fałszywych tez”? Tylko profesor potrafi jednocześnie powiedzieć, że na świecie obowiązuje całkowicie fałszywy obraz Polski i zapowiedzieć katastrofę wizerunkową przy próbie mówienia prawdy o Polsce. Cytując klasyka „to są prości ludzie” i do nich trzeba mówić językiem prostym. Prości ludzie, profesorowie, jeśli świat uważa Polskę za winną ludobójstwa to takie plugawe oczernianie Polski jest katastrofą największą i większej nie będzie.

Usłyszeli, ale nie zrozumieli! Jedyną receptą profesorów na plugastwo jest cisza, z ich pseudointelektualnego bełkotu wprost wynika, że ciche i masowe uznawanie Polaków za ludobójców jest dla Polski lepsze, niż głośne i otwarte „psucie wizerunku”. Szkoda słów i zdrowia, nie ma sensu z profesorami dyskutować, jedyne co należy w tej sytuacji zrobić, to robić swoje, wbrew profesorskiej głupocie i profesorskim lękom. I najważniejsze! Broń Boże nie łapać się na te ich pomysły: „musimy zbudować długofalową strategię”, „naszą odpowiedzią niech będą naukowe, rzetelne opracowania”. Idźcie w pi… i wrócicie w piątek! Naszą odpowiedzią powinno być codzienne spontaniczne obrabianie dupy tym, którzy dupę obrabiają nam, z tą korektą, że rzeczywiście nie ma sensu szukać plotek, ale mówić prawdę o oszczercach. Ktokolwiek proponuje cokolwiek innego, jest głupcem lub jeszcze gorzej, profesorem.

Gdy ktoś po cichu lub głośno nazywa Polskę niemiecką prostytutką, to Polska powinna się zachować jak każda kobieta – strzelić w pysk z całej siły, a potem zawołać męża, ojca, starszego brata. Polska dokładnie tak jest nazywana i wszystkie „chamy i Żydy” mają za to dostać po mordzie, ale tak, żeby się dwa razy zastanowili nim znów się odezwą. Nowelizacja ustawy o IPN i potem słowa Mateusza Morawieckiego to jest szok dla potwarców, ten żydowski goguś Ronen Bergman, który miał łzy w oczach, rzeczywiści je miał, ale z zupełnie innego powodu niż pamięć o matce, którą zbrukał. On się rozpłakał, bo zwykły polski goj go ośmieszył i sponiewierał, odpowiadając na bzdety faktami. Czegoś takiego bezkarny oszczerca dotąd nie przeżył, dla niego jest to absolutnie nowe doświadczenie kulturowe i on już jest nie żydowskim doktorem prawa, ale polskim profesorem historii.

Wystarczy prześledzić ostatnie dwa tygodnie z życia Bergmana, który się teraz nie może opędzić od pytań o fałszywy życiorys swojej matki i setek dowodów na współpracę Żydów – jeden wielki płacz. Ba! Stało się coś więcej, Żyd zaczął się tłumaczyć Polakom i nasmarował bzdurny wpis do pamiętnika, gdzie sztubacko tłumaczy ile lat ma jego matka, nie podając roku urodzin. Jeszcze gorzej skończyła rodzina Rudemanów, która jest dziś pośmiewiskiem, nawet wśród Żydów, nie ugrali nic i zostali upokorzeni przez swoich, gorszej kary dla Żyda nie ma. Takie i tylko takie postawy „zwykłych” Polaków dadzą Polsce „sukces wizerunkowy” i to informacja dla profesorów, bo Polacy wiedzą, że chodzi o prawdę i nawet nie polską, co Nas powinno wyłącznie interesować, ale o prawdę prawdziwą. Wyją, jęczą, odgrażają się i będą coraz głośniej płakać! Tak się zachowują wszyscy ludzie, którzy są bezsilni wobec prawdy o sobie. Polska w tej bitwie nie ma nic do stracenia, od wieków przyprawiają nam gębę i w ogóle nie powinniśmy się tym martwić, co o nas mówią kłamcy. Z kolei kłamcy mogą stracić wszystko, bo prawda ich nie wyzwoli, prawda ich zabije.

Reklama

50 KOMENTARZE

 1. a’propos

  a'propos

  wkleję to co zwykle podpisuję w tego typu dyskusjach;poniekąd spełniają się proroctwa około-apokaliptyczne odnoszące się do żydów…

  ,mam nadzieję że zbliża się czas całkowitego rozpadu tego sztucznego nowotworu jakim jest Izrael…jako kraj..jako wspólnota narodu;wspólnota tożsamościowo-narodowościowo-etniczna..

  dla nas..Polaków..celem nadrzędnym winno być wyrufowanie ich w jak najwiekszym stopniu z narzucania narracji o wnesionym bogactwie kulturowym wynikającym z ponad osiemset letniej obecności wśród nas na ziemiach polskich..

  niszczenie życia społeczno-politycznego..wprowadzanie na siłę obcych kulturowo wzorów mentalnościowych…tradycji…świeckich i nie tylko..wiinno być wymazane..

  do podręcznków winien być wpisany ich wkład w upadek w czasie WWII…i pózniej..to co robili w ubeckich katowniach z wyklętymi..to co robili w czasach komuny..t'zw.."okrągłego stołu"…jako masoni..sataniści..skrajni lewacy..etc…etc…

  kiedy loża B'nai Brith zostanie zdelegalizowana?wszak pozwolę sobie przypomnieć że to PLK ją wskrzesił…

  takie mam przemyślenia w tym momencie…

  i na koniec..

  (reflekcje nowo nawróconego katolika-neofity.."lefebrysty"….sparafrazuję..choć postaram się przytoczyć dość wiernie słowa PP JPII.. 

  "żydzi są naszymi starszymi braćmi w wierze…i to pochodzi z naszego wnętrza;;istoty..

  jak to jest mozliwe w świetle słów zawartych w Talmudzie..??m.in.. coś takiego…

  "żydowi wolno zabić goja"…

  "żyd może uratować życie i zdrowie goja wyłącznie w przypadku jesli to przyniesie korzyść całej wspólnocie.." 

  i dziesiątki innych "kwiatków"..

  • Może warto zastanowić się nad

   Może warto zastanowić się nad konsekwencjami Pańskiego pomysłu? Izrael, sztuczny twór tureckich Chazarów na ziemiach semickich Palestyńczyków to chichot historii. Jednak co się stanie, jak cała ta zbieranina, w tym takie litwaczki jak Aznari zaczną stamtąd uciekać? Przecież nie pojadą do byłych sowietów tylko tu, gdzie michniki różnej maści grzeją im miejsca.

   • Słuszna uwaga, o tym od lat

    Słuszna uwaga, o tym od lat myślę czy aby Izraelici nie szykują sobie posłania w Polin. Pewnie szykują , zero uchodźców, woda, lasy, ich kamienice… Wszystko jest uzależnione od tego czy Kaczyński jest ułożony z nimi w sprawie ich przyjęcia, w tym zwrotem mienia na ich warunkach czy też nie. Michalkiewicz ma rację czy też swoją retoryką wyłącznie liczy na zarobek z odczytów i sprzedaży książek? A co sądzicie o roli Brauna? Może być Żydem ubranym w szaty patrioty jak twierdzi Daniels czy raczej trzeba go traktować jako sprzymierzeńca narodu polskiego? Mam wątpliwości bo słynny ring z Szewachem Weissem mógł być ustawką służb. Myślicie że Weiss poszedł by do takiego programu nie wiedząc kim jest Braun? W ambasadzie mają Mossadu na pęczki stąd mam wątpliwości co do Pana Grzesia.

    • ” … jest głupcem lub

     " … jest głupcem lub jeszcze gorzej, profesorem."

     Kto jest kim (czym), a  kto ma rację? To trudne pytanie. Jeśli zrozumiemy jaki jest Cel, to znajdziemy odpowiedź … Żydzi są tylko częścią Planu …

     • a’propos szanowni 

      a'propos szanowni 

      @sa

      @wiktormi

      @septimus

      gdzie będzie główna kwatera nowego "jeruzalem"??

      proszę sobie wyguglać dom sekty żydowskiej Chabad Lubawicz w Dniepropietrowsku..

      (to najwyższy budynek użyteczności publicznej tego typu organizacji żydowskiej na świecie…)

 2. a’propos

  a'propos

  wkleję to co zwykle podpisuję w tego typu dyskusjach;poniekąd spełniają się proroctwa około-apokaliptyczne odnoszące się do żydów…

  ,mam nadzieję że zbliża się czas całkowitego rozpadu tego sztucznego nowotworu jakim jest Izrael…jako kraj..jako wspólnota narodu;wspólnota tożsamościowo-narodowościowo-etniczna..

  dla nas..Polaków..celem nadrzędnym winno być wyrufowanie ich w jak najwiekszym stopniu z narzucania narracji o wnesionym bogactwie kulturowym wynikającym z ponad osiemset letniej obecności wśród nas na ziemiach polskich..

  niszczenie życia społeczno-politycznego..wprowadzanie na siłę obcych kulturowo wzorów mentalnościowych…tradycji…świeckich i nie tylko..wiinno być wymazane..

  do podręcznków winien być wpisany ich wkład w upadek w czasie WWII…i pózniej..to co robili w ubeckich katowniach z wyklętymi..to co robili w czasach komuny..t'zw.."okrągłego stołu"…jako masoni..sataniści..skrajni lewacy..etc…etc…

  kiedy loża B'nai Brith zostanie zdelegalizowana?wszak pozwolę sobie przypomnieć że to PLK ją wskrzesił…

  takie mam przemyślenia w tym momencie…

  i na koniec..

  (reflekcje nowo nawróconego katolika-neofity.."lefebrysty"….sparafrazuję..choć postaram się przytoczyć dość wiernie słowa PP JPII.. 

  "żydzi są naszymi starszymi braćmi w wierze…i to pochodzi z naszego wnętrza;;istoty..

  jak to jest mozliwe w świetle słów zawartych w Talmudzie..??m.in.. coś takiego…

  "żydowi wolno zabić goja"…

  "żyd może uratować życie i zdrowie goja wyłącznie w przypadku jesli to przyniesie korzyść całej wspólnocie.." 

  i dziesiątki innych "kwiatków"..

  • Może warto zastanowić się nad

   Może warto zastanowić się nad konsekwencjami Pańskiego pomysłu? Izrael, sztuczny twór tureckich Chazarów na ziemiach semickich Palestyńczyków to chichot historii. Jednak co się stanie, jak cała ta zbieranina, w tym takie litwaczki jak Aznari zaczną stamtąd uciekać? Przecież nie pojadą do byłych sowietów tylko tu, gdzie michniki różnej maści grzeją im miejsca.

   • Słuszna uwaga, o tym od lat

    Słuszna uwaga, o tym od lat myślę czy aby Izraelici nie szykują sobie posłania w Polin. Pewnie szykują , zero uchodźców, woda, lasy, ich kamienice… Wszystko jest uzależnione od tego czy Kaczyński jest ułożony z nimi w sprawie ich przyjęcia, w tym zwrotem mienia na ich warunkach czy też nie. Michalkiewicz ma rację czy też swoją retoryką wyłącznie liczy na zarobek z odczytów i sprzedaży książek? A co sądzicie o roli Brauna? Może być Żydem ubranym w szaty patrioty jak twierdzi Daniels czy raczej trzeba go traktować jako sprzymierzeńca narodu polskiego? Mam wątpliwości bo słynny ring z Szewachem Weissem mógł być ustawką służb. Myślicie że Weiss poszedł by do takiego programu nie wiedząc kim jest Braun? W ambasadzie mają Mossadu na pęczki stąd mam wątpliwości co do Pana Grzesia.

    • ” … jest głupcem lub

     " … jest głupcem lub jeszcze gorzej, profesorem."

     Kto jest kim (czym), a  kto ma rację? To trudne pytanie. Jeśli zrozumiemy jaki jest Cel, to znajdziemy odpowiedź … Żydzi są tylko częścią Planu …

     • a’propos szanowni 

      a'propos szanowni 

      @sa

      @wiktormi

      @septimus

      gdzie będzie główna kwatera nowego "jeruzalem"??

      proszę sobie wyguglać dom sekty żydowskiej Chabad Lubawicz w Dniepropietrowsku..

      (to najwyższy budynek użyteczności publicznej tego typu organizacji żydowskiej na świecie…)

 3. “Wyją, jęczą, ostrzegają i
  “Wyją, jęczą, ostrzegają i będą coraz głośniej płakać !
  Tak się zachowują wszyscy ludzie, którzy są bezsilni wobec prawdy o sobie.
  Polska w tej bitwie nie ma nic do stracenia, od wieków przyprawiają nam gębę
  i w ogóle nie powinniśmy się martwić, co nas mówią kłamcy.
  Z kolei kłamcy mogą stracić wszystko, bo prawda ich nie wyzwoli, prawda ich zabije.”
  —-
  Panie Piotrze, ubiera Pan w mądre słowa to co zwykły, prosty człowiek myśli.
  Serdeczne Dzięki za podtrzymywanie na Duchu “wątpiących”

  • …”kłamcy mogą stracić

   …"kłamcy mogą stracić wszystko, bo prawda ich nie wyzwoli, prawda ich zabije."

   To zdanie najbardziej mnie uderzyło!

   Chyba napiszę list z podziękowaniem do Pani Azari! Gdyby nie jej wystąpienie, mielibyśmy niewielkie szanse na zdobycie tak ogromnej wiedzy – w tak krótkim czasie. Coś w rodzaju intensywnego kursu. Jestem szczególnie wdzięczna za to, że dzięki tej burzy odkryłam postać Izaaka Kacnelsona i jego twórczość.

   Zastanawia mnie czym będzie się zajmował "Międzyresortowy Zespół do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na tle Różnic Narodowościowych Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość".

   Czy aby przypominanie o niektórych wydarzeniach z przeszłości i o pewnych aspektach relacji z przedstawicielami innych nacji i wyznań nie będzie "przestępstwem insirowanym nienawiścią na tle różnic…"?

   Budzi to moją podejrzliwość, bo – wypisz wymaluj – przypomina mi prężną działalność "Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych". Dla przypomnienia – zawdzięczamy mu blokowanie prawicowych treści na FB. I nie tylko.

   Czy to musi mieć taką koszmarną nazwę? Tego się nie da w ogóle powtórzyć ani spamiętać. Nie do powtórzenia jest skrót od tego językowego potworka: PPFIUTPINRNERWB – że nie wspomnę o takim drobiazgu, że w tym skrócie zawiera się "fiut" "pin" i "nerw". 

   Ja bym to nazwała prościej, krócej i zgrabniej: Międzyresortowy Zespół Zwalczania Myślozbrodni – skrót: MZZM.

 4. “Wyją, jęczą, ostrzegają i
  “Wyją, jęczą, ostrzegają i będą coraz głośniej płakać !
  Tak się zachowują wszyscy ludzie, którzy są bezsilni wobec prawdy o sobie.
  Polska w tej bitwie nie ma nic do stracenia, od wieków przyprawiają nam gębę
  i w ogóle nie powinniśmy się martwić, co nas mówią kłamcy.
  Z kolei kłamcy mogą stracić wszystko, bo prawda ich nie wyzwoli, prawda ich zabije.”
  —-
  Panie Piotrze, ubiera Pan w mądre słowa to co zwykły, prosty człowiek myśli.
  Serdeczne Dzięki za podtrzymywanie na Duchu “wątpiących”

  • …”kłamcy mogą stracić

   …"kłamcy mogą stracić wszystko, bo prawda ich nie wyzwoli, prawda ich zabije."

   To zdanie najbardziej mnie uderzyło!

   Chyba napiszę list z podziękowaniem do Pani Azari! Gdyby nie jej wystąpienie, mielibyśmy niewielkie szanse na zdobycie tak ogromnej wiedzy – w tak krótkim czasie. Coś w rodzaju intensywnego kursu. Jestem szczególnie wdzięczna za to, że dzięki tej burzy odkryłam postać Izaaka Kacnelsona i jego twórczość.

   Zastanawia mnie czym będzie się zajmował "Międzyresortowy Zespół do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na tle Różnic Narodowościowych Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość".

   Czy aby przypominanie o niektórych wydarzeniach z przeszłości i o pewnych aspektach relacji z przedstawicielami innych nacji i wyznań nie będzie "przestępstwem insirowanym nienawiścią na tle różnic…"?

   Budzi to moją podejrzliwość, bo – wypisz wymaluj – przypomina mi prężną działalność "Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych". Dla przypomnienia – zawdzięczamy mu blokowanie prawicowych treści na FB. I nie tylko.

   Czy to musi mieć taką koszmarną nazwę? Tego się nie da w ogóle powtórzyć ani spamiętać. Nie do powtórzenia jest skrót od tego językowego potworka: PPFIUTPINRNERWB – że nie wspomnę o takim drobiazgu, że w tym skrócie zawiera się "fiut" "pin" i "nerw". 

   Ja bym to nazwała prościej, krócej i zgrabniej: Międzyresortowy Zespół Zwalczania Myślozbrodni – skrót: MZZM.

  • “Komentarze” to Ty, ja i Inni

   "Komentarze" to Ty, ja i Inni na tym forum dodajemy do tego, co napisał Autor.

   Nie kliknąłeś "odpowiedz" pod moim komentarzem, ale napisałeś, cyt.: "Bardzo celnie.super komentarz" … Nie wiem więc do kogo kierujesz swój komentarz: do Autora wpisu, czy do mnie ?

  • “Komentarze” to Ty, ja i Inni

   "Komentarze" to Ty, ja i Inni na tym forum dodajemy do tego, co napisał Autor.

   Nie kliknąłeś "odpowiedz" pod moim komentarzem, ale napisałeś, cyt.: "Bardzo celnie.super komentarz" … Nie wiem więc do kogo kierujesz swój komentarz: do Autora wpisu, czy do mnie ?

 5. Przecież getta w polskich

  Przecież getta w polskich miastach pod okupacją Niemców zakładali i urządzali sami Żydzi. Żydzi w nich zarządzali, organizowali życie w nich swoim rodakom, mieli własną policję, a nawet więzienia dla Żydów.

  Na zdjęciu do artykułu Haim Mordechaj Rumkowski, szef judenratu w łódzkim gettcie, składa meldunek Himmlerowi z wykonanych z naddatkiem kontyngentów do komór gazowych swojego narodu, które to kontyngenty wykonywał z nawiązką, dzięki swojej dzielnej policji żydowskiej.

  Rumkowski pan życia i śmierci w swoim gettcie, pedofil, żył w gettcie w luksusie i dobrobycie, wożony po gettcie dorożką.

   

 6. Przecież getta w polskich

  Przecież getta w polskich miastach pod okupacją Niemców zakładali i urządzali sami Żydzi. Żydzi w nich zarządzali, organizowali życie w nich swoim rodakom, mieli własną policję, a nawet więzienia dla Żydów.

  Na zdjęciu do artykułu Haim Mordechaj Rumkowski, szef judenratu w łódzkim gettcie, składa meldunek Himmlerowi z wykonanych z naddatkiem kontyngentów do komór gazowych swojego narodu, które to kontyngenty wykonywał z nawiązką, dzięki swojej dzielnej policji żydowskiej.

  Rumkowski pan życia i śmierci w swoim gettcie, pedofil, żył w gettcie w luksusie i dobrobycie, wożony po gettcie dorożką.

   

 7. Przyznam, że jestem

  Przyznam, że jestem rozczarowany listem prof. Nowaka. Zamiast pisać z kolegą historykiem w pocie czoła swój list, mógł się przecież dopisać się do żałosnego listu celebrytów u Jasia Hartmana, na jedno by wyszło. Zastanawiam się teraz, czy kupienie przeze mnie trzech tomów "Dziejów Polski" było dobrą inwestycją.

 8. Przyznam, że jestem

  Przyznam, że jestem rozczarowany listem prof. Nowaka. Zamiast pisać z kolegą historykiem w pocie czoła swój list, mógł się przecież dopisać się do żałosnego listu celebrytów u Jasia Hartmana, na jedno by wyszło. Zastanawiam się teraz, czy kupienie przeze mnie trzech tomów "Dziejów Polski" było dobrą inwestycją.

 9. Brawo, jeden z lepszych

  Brawo, jeden z lepszych felietonów ostatnio. Polska po prostu z wynajmowanej sali gimnastycznej wyszła na prawdziwy ring a tu wiadomo – ciosy lecą na poważnie bo każdy punktuje dla siebie. Piz**sie zostały w narożnikach i szlochają. Cóż, pozostaje tylko odnotować ich postawę, gardę trzymać wysoko i systematycznie bić tam gdzie jest jest szansa na osłabienie przeciwnika.

 10. Brawo, jeden z lepszych

  Brawo, jeden z lepszych felietonów ostatnio. Polska po prostu z wynajmowanej sali gimnastycznej wyszła na prawdziwy ring a tu wiadomo – ciosy lecą na poważnie bo każdy punktuje dla siebie. Piz**sie zostały w narożnikach i szlochają. Cóż, pozostaje tylko odnotować ich postawę, gardę trzymać wysoko i systematycznie bić tam gdzie jest jest szansa na osłabienie przeciwnika.