Oni na chama, to My na siłę! Leśny Bronek z PKW!

Prześlij dalej:

Kiedy w roli ofiary przemocy i braku tolerancji zobaczyłem w telewizji napakowanego socjopatę i dewianta seksualnego, który przebrany w babskie łaszki pobił o dwie głowy niższego mężczyznę, zrozumiałem, że otwiera się nowy etap indoktrynacji. Każda epoka i ważniejsze wydarzenie w dziejach ludzkości posiada swoją sugestywną nazwę, na przykład: „okres błędów i wypaczeń”. Obecny stan przerabiania ludzkich umysłów na ciapę nazwałbym najprościej jak się da: „Na chama”. Granice skretynienia przedstawionego jako racjonalny i jedynie słuszny styl życia zostały przesunięte na skraj absurdu. Na chama wciska się ludziom największą głupotę i karci tych, którzy nie kupują obowiązującego przekazu dnia. O ile histeria wokół zboczeńców domagających się prawa do wybijania zębów heteroseksualnym współobywatelom rozplenia się od dłuższego czasu, nie tylko w Polsce, o tyle ostatnia akcja linczująca Polaków domagających się uczciwych wyborów stanowi zupełnie nową jakość. Gdzieś napisałem i powiedziałem jednym zdaniem: „Obłęd polega na tym, że podpalaczami demokracji nie nazywa się fałszerzy wyborów, ale tych, którzy mówią o fałszerstwach”. Nic się nie zmieniło zdanie nadal oddaje rzeczy sedno, ale to nie znaczy, że należy się pogodzić z paranoją. Oni na chama? No to my na siłę! Ktoś tę żabę powinien zeżreć, komuś te zasługi koniecznie należy przypisać. Mam kilku kandydatów, ale wybieram jednego. Bronisław Komorowski żyje sobie pod żyrandolem i chociaż, co i rusz opowiada takie niedorzeczności, że Ewka premier może się pocieszać, nie specjalnie za cokolwiek odpowiada. Nadarzyła doskonała okazja, żeby największy i najgorliwszy obrońca kantu wyborczego 25-lecia wziął na garb odpowiedzialność za organizację najbliższych wyborów. Od zaraz proponowałabym rozpowszechniać informację, że za uczciwość wyborów prezydenckich będzie w 100% odpowiadał jeden z uczestników wyborów, obecnie urzędujący prezydent Bronisław Komorowski.

Strony

19521 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  dakąd istnieje tvn i redaktor lis nic gajowemu nie zrobia..oni sa wzajemnie gwarantem stabilnosci systemu ktory stworzyli..przed nami 13.12...kto wie co sie wydarzy??
  uczynic gajowego odpowiedzialnego kompromitacji pkw to genialny pomysl..tylko czy oporocz twego portalu jest gdzies indziej bardziej wyrazna narracja??

 2. avatar

  podobno nawet krąży w sieci :) 
  Jak się zdaje jeszcze trochę nam wszystkim brakuje, luzik więc.

 3. No kurcze, Ty zawsze zmuszasz do męczących czynności. Jakiś film oglądać.

 4. avatar

  Sejmu, Sejmiku lub podobne co jednakże wywołuje dodatkowo stany lękowe lub stany obrzydzenia do świata, w zależności  od poglądów politycznych.

  Mrożek zauważył kiedyś, że poglądy polityczne zdają się być 'w genach' zakodowane, stąd pojawia się pytanie o 'odkodowanie' tychże  poglądów, pytanie to posiada  pozytywne rozwiązanie, mianowicie:  "możemy z 95-proc. dokładnością przewidzieć, w którym miejscu spektrum od konserwatysty do liberała ktoś się znajduje na podstawie reakcji na pojedyncze zdjęcie"    

  Istotę badań przedstawiono w TED. Cycuś, jednym słowem.

   

 5. Mrożek wypisywał straszliwe brednie, nie on jeden. Mrożek jest także częścią III RP w wymiarze intelektualnego zaplecza, którym się "prostaczkom, którzy nie rozumieją" gęby zamyka. Mrożek, Wajda i cała plejada autentycznie dobrych, wybitnych artystów uwiarygadnia ten system, bo z niego wyrasta, nim oddycha, nim się karmi i niczego innego nie rozumieją, ci nosiciele sumienia narodu.
  To tylko tak na marginesie.

 6. avatar

  To tylko tak na marginesie.

 7. avatar

  Cztery strony depresyjnego nieco tekstu.
  Chociaż film z tego też zrobili :)

  Edit: Niech pana Bóg błogosławi doktorze Internet, opowiadanie  "Harrison Bergeron"  jest z 1968 roku, znaczy w ślimaczym tempie toto pełza.

 8. Dosyć dobre w miarę. Widać że stary tekst. Kiedyś nie wymagano męczącej błyskotliwości i pisarze mogli długo ciągnąć myśl.

 9. avatar

  A na 'Diunę' albo Zajdla?

 10. Na Zajdla tak. Diuna zawsze wydawała mi się za gruba.

 11. Strony