Reklama

Najpierw założenie: mam do „dyspozycji” 10 lub 9 głosów i nie chcę ich zmarnować.
Jak na razie nie wiem na kogo zagłosować i na kogo namawiać rodzinkę i znajomych.

Najpierw założenie: mam do „dyspozycji” 10 lub 9 głosów i nie chcę ich zmarnować.
Jak na razie nie wiem na kogo zagłosować i na kogo namawiać rodzinkę i znajomych.
I nie obrażę się za inwektywy pod moim adresem. Skończyłem podstawówkę i odgryzę się gdy będzie taka potrzeba.
Potrzebuje jakiegoś kopa. Wybrania z masy tekstu tej najważniejszej rzeczy. Czegoś co mnie przestraszy.

Polityką interesuję się raczej kabaretowo i tak od afery do afery. Czyli oklepane frazesy. I raczej Kaczyński mi się nie podoba. Przegrał u mnie tym, że nosił pistolet i dlatego głosowałem na PO. PO też mi się nie podoba.

Reklama

Ale pytam poważnie.
Teraz realia i rozterki widziane z mojej perspektywy.
Tusk i PO trwa do wyborów. Koalicja Pis i Lewica nie powstaje . Co zawetuje Kaczyński a czego nie zawetuje gdy wygra. W jaki sposób Kaczyński będzie kontrolował Tuska. Jakiej ustawy tak się wszyscy tak boją by zrobić to co Kaczyński czyli zeszmacić się totalnie i wejść w koalicję z Samoobroną i LPR. Dla mnie głosowanie na kaczora choćby z tego powodu to takie zeszmacenie. Ale nie przesądzam. Nie jestem Tuskomaniakiem ani lewicowcem. Głosowałem na Olechowskiego choć wiedziałem, że to nic nie da.
Wszyscy tu piszą by był bat na Tuska. Ale Kaczyński nie zniknie, istnieje – może go pilnować. Jestem przeciwny dawania do ręki pistoletu oszołomom. Co się będzie działo gdy wybory wygra Kaczyński a Pis dojdzie do władzy. To będzie komuna, zemsta, i totalna rozpierducha. Nocne głosowania. (bo to już było)

Założenie drugie. PO to partia złodziei. Z tego wynika założenie a) zakładamy Gronkiewicz to złodziejka bo z PO. Ja wolę złodziejkę bo jak ją złapią to beknie. Ale zostaną po niej ulice, place, drogi, estakady. A Kaczyński nie zrobił NIC. Muzeum to propaganda. Ma rację MK Kaczor to patriota. Ale od czasów jego patriotyzmu wynaleziono koło. Pieprzę mieszkać w muzeum.
Założenie b) PO to lenie i żądni władzy populiści (stan aktualny). Z lenistwa jesteśmy na szczycie lub byliśmy w Europie z PKB, Jarek był chyba pod koniec 10. Z lenistwa nie kupili szczepionek i nie narozdawali kasy. Mi by to pasowało gdybym coś dostał.
MK pisze że Kaczyński to polityk przez duże P. Ale gdy postawi się to duże P w kryzys to widzieliśmy co z tego wyszło. Duże D. Najpierw się obrazi tak jak na pielęgniarki i zniknie potem dostanie rozwolnienia jak brat. Ale pod koniec kadencji nie zapomni rozdać resztek. A gdy przez przypadek parlamentarne wygra PO to przewrócą Konstytucję do góry nogami i taki to będzie polski zaścianek.

Co do jednego ma rację MK. Tusk nie wypowie słowa ateizm, prywatyzacja, liberalizm.
I wiem dlaczego – bo żyjemy właśnie w pieprzonym zaścianku. Socjalizm i bolszewizm odarł większość z myślenia. Dlatego Kaczor nie wypowiedział słów kupię samoloty – zaścianek by go zjadł i wypluł.
Zagłosuję na Kaczora ale ktoś musi mnie postraszyć i to realnie Tuskiem lub Bronkiem Oferta nie do pogardzenia: na 10 głosów.

PS. Z tekstu wynika, (bo przeczytałem) że zagłosuje raczej nie na Kaczyńskiego ale obiecuję dać się przekonać. Na razie jedynym przyczynkiem do dania mu głosu jest możliwość zwalenia winy na MK. Wtedy gdy coś będzie nie tak wykupię opcję Golden Life i wtedy zobaczymy.

Reklama

2 KOMENTARZE