Prześlij dalej:

Bezczelnie i w megalomanii swojej zauważę, że nie muszę rzucać mięsem i innymi zabiegami sensacyjnymi, aby ściągnąć Czytelnika. Jestem już na takim etapie mołojeckiej sławy, że co by się nie działo, to te 10 tysięcy zawsze na portal wpadnie i albo ziewnie albo ciekawie spędzi czas. Tytuł dałem adekwatny, nie sensacyjny i pod publiczkę, bo ciągle istnieje wśród „prawych” autocenzura wywołana podprogowym respektem dla Michnika. Wczoraj Michał Rachoń w TVP Info zrobił bardzo dobry materiał, jak na tę beznadzieją TV, to wręcz genialny i dlatego zacznę od ściągi Rachonia.

Dokładnie tak to wygląda, wypuszcza się tabuny wściekłych psów, które szarpią za nogawki, obszczywają wycieraczki, gonią po podwórku inwentarz, straszą dzieci i ujadają dzień i noc. Gdy w końcu ktoś nie wytrzyma i rzuci w stronę wściekłego psa kamieniem, kopnie go w zad lub chociaż krzyknie „wypier..j”, wtedy uruchamiają się wszystkie towarzystwa ochrony zwierząt, rada języka kulturalnego, „psycholożki”, „socjolożki” i pozostałe pierdziuszki molarne. I to jest jeszcze nic, gorzej, że nie o psach mowa, ale o „ludziach”, takich co to sprzedają ciała tragicznie zmarłych na kilogramy, nóżki, pasztety i parówki. Chodzi o „ludzi”, którzy dzień i noc do człowieka pogrążonego w cierpieniu, po utracie najbliższej osoby, krzyczą: „zadzwoń do brata”, „ląduj dziadu”. Chodzi o „ludzi” lżących świętości innych ludzi, w imię tolerancji i poszanowania człowieka. Chodzi po prostu o swołocz, o najgorszy sort i element animalny.

Proszę sobie zestawić te dwa obrazy i spróbować zrozumieć, że to są całkowicie różne zbiory ludzkich i nie ludzkich zachowań. W ciemnej bramie zbir częstuje ofiarę łomem w potylicę, ofiara ostatnim przytomnym słowem odpowiada: „Ty skur…u, dorwę cię”. I co się dzieje w michnikowskim porządku, któremu poddają się „prawi”? Otóż ofiara jest ścigana za mowę nienawiści i groźby karalne, natomiast bandzior zostaje artystą, tudzież obrońcą konstytucji. Klasyczna paplanina brzmi mniej więcej tak: „No faktycznie, nie powinno się nikogo bić żelazem po głowie, ale… taka odpowiedź jest niedopuszczalna, to obniża standardy debaty publicznej”. Kurwa! Naprawdę?! Co siedzi w głowach ludzi, poza strachem i autocenzurą, że wygadują podobne brednie i to z takim namaszczeniem, jakby wygłaszali kazanie życia z największej w na świecie ambony?

Gdzie tu jest analogia, pomiędzy jedną i drugą postawą? Skoro „prawi” nie są w stanie odróżnić napastnika od ofiary, ataku od obrony, akcji od reakcji i „ja pier..ę” od łomu spadającego na potylicę, to gdzie szukać tego mitycznego „my jesteśmy inni, my mamy swoje zasady”? Nie, to nie są żadne zasady, to jest całkowite pomylenie pojęć w dodatku u podstaw moralnych i logicznych. Zrównać „zadzwoń do brata” z „mordami zdradzieckimi” może tylko ktoś, kto nie potrafi dokonać najprostszego rozbioru logicznego i moralnego. Wielu ludzi przeżywających podobną traumę i prowokowanych latami, po prostu by wstało i zdzieliło w mordę takiego prymitywa, który na ludzkim cierpieniu robi polityczny biznes. Tymczasem nikt, ale to dosłownie nikt nie rozlicza napastliwych prowokatorów, a cała uwaga opinii publicznej skupia się na „zdradzieckich mordach”.

Strony

Źródło foto: 
30148 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. Bardzo trafny felieton. Główny problem środowisk prawicowych polega na tym że nadal się czują zaszczute i boją się konfrontacji z lewakami. Dlatego ustępują i nie wykorzystują swojej siły i swoich uprawnień. Z drugiej strony lewacy to inna cywilizacja, która ma więcej wspólnego z bolszewizmem niż etosem łacińskim. Oni nie rozumieją naszych zasad i szanują tylko tych, co potrafią im skutecznie skopać dupę. Więc te dupy wreszcie trzeba zacząć kopać. Następnych zmarnowanych czterech lat elektorat już nie wybaczy.

 2. jachira-w-ekstazie-prof-balcerowiczu-byles-jedynym-w-wolnej-polsce-ktory-wzial-w-ryzy-nasz-budzet:

  https://wpolity... ;-)

 3. Już trzysta lat przed Chrystusem określone zostały zasady etyczne i moralne. Przez kolejne dwadzieścia wieków ugruntowała je cywilizacja  chrześcijańska. Dzisiaj te zasady są negowane przez garstkę przygłupów. Wkurwia mnie nasza bezsilność.

 4. Raczej przez sporą ilość dobrze opłacanych aktywistów...

 5. Hm , tak sie zastanawiam dlaczego we wczorajszym felietonie moj wpis nie istnieje . 

 6. Ten z godziny 22? Ten blog ma bardzo dziwny podział stron. Po wpisaniu dużej ilości komentarzy, ostatnie z nich wędrują na drugą stronę. Starsze są widoczne tylko z pierwszej strony tekstu MK, a nowsze z drugiej. Mam prośbę do Gospodarza, aby coś z tym zrobił i komentarze mogłyby chodzić w jednym kawałku.

 7. avatar

  Stronicowanie bloga jest niezbyt wygodne. Stąd te wszystkie problemy.

 8. Mnie w....a to, że prawica siedzi cicho i nie odpowiada na ich chamstwo a nawet nie podaje do sądu w trybie wyborczym.
  I wiecie co?
  Odpowiem sama, sądy w większości to kasta i szkoda kopać się z koniem..
  Mam nadzieję że ruszymy tyłki 13 pazdziernika i pokażemy tym bezmózgom że nie dla nich Sejm i Senat
  dla nich pozostaje TVN , Michnik i Lis
  przyjdzie może taki czas że i oni będą plajtować bo dzisiaj w każdym prawie domu są obecni
  dlatego, że szukamy wielkiego świata i rozrywki nieziemskiej oraz kochamy być okłamywani..

 9. avatar

  Ździra zapewne przejdzie, ma dalekie miejsce ale została mocno "spopularyzowana" a przecież 70% lemingów z tego okręgu wierzy, że Czaskowki dobrze sprawę Czajki prowadzi więc czego się po nich spodziewać. Przy okazji zauważyłem, że stary sklerotyk Tadziu Ross jeszcze sobie pokandyduje w tym samym okręgu. 

 10. Każdy wyborca POKO to darmowa prostytutka w burdelu dla Stefana Niesiołowskiego. Każdy wyborca POKO to Jachira.
  Każdemu wyborcy POKO z ryja cieknie SokzBuraka

 11. w tym samym stylu, tylko oczywiście nie w tak świetnej formie jak Szanowny Pan MK odpisałem dzisiaj panu Cywińskiemu, który "wPolityce.pl" niby gani pana Perejrę, ale na końcu robi to, co on i pisze, że "autora Żeby Polska była Polską" poniosło. Jeden i drugi w efekcie podkulili ogony pod dupy i przywołują do porządku Pana Janka. To jest właśnie klasyczny przykład tego o czym napisał MK. To jest właśnie mchnikowszczyzna wrodzona, oni inaczej nie potrafią. Bydło pluje nam w twarz, a "prawicowi" uczą nas kultury i każą zło dobrem zwyciężać. Jak dostanę łomem w łeb, to powinienem bydlakowi powiedzieć,żeby mnie dobił i to właśnie bydlak robi.

 12. avatar

  Rzygać mi się chce od tych "naszych standardów". Burakowi można tylko cepem, czy też dechą przyłożyć, według recepty Brąka, bo Brąk najlepiej zna swój elektorat i wie co do niego dociera. 

 13. Już widzę ijak te szmaty robią cyrk ze sejmu.Opozycja wiedząc ,że przegra chce wprowadzić hejterów do robienia zadym i utrudniania  pracy innym.

 14. avatar

  To jest świadome ośmieszanie Sejmu i polskiego parlamentaryzmu w ogóle. W perspektywie działanie na zniechęcenie Polaków do udziału w wyborach. 

 15. Nie stanowczo wrzucenie "pedały do gazu" nie było by właściwe. Sam bym się z tym źle czuł. Ale Pedały=Pedofile, już jak najbardziej. Przydała by się jakaś uproszczona ale nośna symbolika. Np. tęczowy sierp i młot na czerwonej szmacie? Może trupia tęczowa czacha z młotem i sierpem zamiast piszczeli? Tęczowe kajdany? Przydał by się właściwy symbol mówiący o ciągłości zbrodni lewactwa i zagrożeniu ich dyktaturą. Coraz mniej się z tym kryją.

 16. Strony