Reklama

Konia z tym wszystkim co koniowi potrzebne, aby mógł na koniu usiąść królewicz w alum

Konia z tym wszystkim co koniowi potrzebne, aby mógł na koniu usiąść królewicz w aluminiowej zbroi, temu co wierzył w Grzegorza Napieralskiego więcej niż 3%? Nie był tym wierzącym, ani towarzysz Aleksander pseudonim „Alek”, ani towarzysz generał pseudonim Wolski, a skądinąd sympatyczny towarzysz Kalisz, który już w oczy darł łacha z przewodniczącego Napieralskiego. No i trzeba powiedzieć, odszczekując po cichu, w nadziei, że nikt nie usłyszy, że i ja najbardziej błyskotliwy pośród analityków nie dałem rady przewidzieć jak to z Napieralskim będzie. Skąd ten błąd? Jest taki człowiek, który nazywa się Komorowski i to jest ten błąd. Jeśli o kimś można powiedzieć dupa nie polityk, to bezwątpienia na miano arycydupy zasługuje wzmiankowany Komorowski. Tej rozgrywki, którą mu Tusk wyłożył na tacy, przegrać się nie dało, tymczasem dupa Komorowski jest bliżej niż dalej porażki i to porażki spektakularnej. Założenia było takie, że kandydat PO wygrywa w I turze, upokarza PiS, wskazuje miejsce w szeregu Pawlakowi, a SLD zmiata ze sceny politycznej, bo wynik Napieralskiego na poziomie 3%, to pogrzeb Napieralskiego i kolejne sponiewieranie partii, co przejęła schedę po nieboszczce zjednoczonej.

Reklama

Nic z tych rzeczy się na pewno nie stanie i to już jest spektakularna porażka, nie znamy tylko jej rozmiarów i wcale nie wykluczam rozmiaru klęski – przegranych wyborów. Dupa Bronek z Wikipedią pad pachą błysnął politycznym talentem, niech ja Wiechem skonam. Ignorancja na poziomie posła SO ze skrzydła wschodniego, przy Komorowskim „Irasiad” i „Borubar” to naprawdę słodziutkie niewinne, urocze lapsusy. Weźmy taki deficyt budżetowy i dług publiczny, co to dupa Komorowski zapomniał sobie z Wiki wydrukować. Co to jest przejęzyczenie, to na każdej długiej przerwie w gimnazjum można usłyszeć, to anatomia z poślizgiem. Gdyby nawet jakiś najwierniejszy z wiernych uwierzył, że zmęczenie i w ogóle, to przechodzimy do Polski, która ma to szczęście, że JEST PŁATNIKIEM NETTO. Dalej lecimy na północ, żeby w ramach Schengen zawitać do Unijnej Norwegii i zobaczyć jak Skandynawowie radzą sobie z odkrywkową kopalnią gazu. Na koniec rzeki nam spłyną do morza i będzie tyle powodzi, co kot Kaczyńskiego napłakał, bo zaraz usłyszymy dowcip o Mietku, który siedział z Bronkiem w jednej celi i też był prosty recydywa za wolnością.

Skoro tak, myśli sobie Napieralski, to przecież nie wszystko stracone. Ubrał Grzesiek szorty, wsiadł na rower,  pojechał na bazar, kupił u baby kilo truskawek, pogadał z gościem od chińskich pilotów do każdego telewizora. Podpisał w gminie oświadczenie, aby zagłosować na wakacjach i w ostatnim hicie dwie cytate blond bliźniaczki zaśpiewały europejskie disco – polo Ole Grzegorz, Ole Grzegorz. No i co? Tu można ryknąć śmiechem, bo to wystarczyło na dupę Bronka. Grzesiek idzie w sondażach jak burza, on jeszcze zrobi wynik na poziomie 10 i za to powinien Komorowskiemu i jego najgłupszym zwolennikom postawić lody, albo piwo pod wyborczą kiełbasę. Dwa piękne spoty dedykowane w prezencie Napieralskiemu, ta poniemiecka czereśnia i wielodzietna katolicko-styropianowa rodzina, co mieszka w całej Polsce. A potem ten drugi, jeszcze piękniejszy, że w życiu najważniejsza jest więzienna cela, gdzie komuchy katowały patriotów. Brawo panie dupa Bronek, że o tym półdupie Nowaku wspominać nie warto. Piękny ruch, odbijać elektorat moherowy, przy pomocy agenta WSI, majstersztyk. Elektorat SLD błagał dupę Bronka, aby ratował europejską Polskę, jako mniejsze zło, elektorat PO wybaczał wszystko, a dupa Bronek rzucił się na najgłupszych moherów, bo tych z PO. Przecież to moher z PO bił brawo, kiedy Bronek błaźnił się przekazem toruńskim, moher z PiS miał niezły ubaw gdy „ruski agent” mówił o wolnej Polsce, lewicowy lud przełączał kanał na reklamy proszku.

Dziecko co dwa razy w życiu widziało „Dziennik”, wie, że Komorowski na twardy elektorat PiS miał takie same szanse jak ja na szacunek u abonenta Gazety Wyborczej. Dupa Bronek, tuż po nominacji Napieralskiego, wyborcę lewicowego dostał wyłożonego na łopatki i na tacy, tego nie można było spieprzyć, ale dupa Bronek z półdupkiem Nowakiem spieprzyli to popisowo, wisienkę dołożył wsiok z Biłgoraja. A ten Belka? Jezu, to już jest naprawdę coś niesamowitego! Grzesiek wyjął dupie Bronkowi Belkę sprzed oczu i przedstawił jako swój podwójny sukces. Oto największa partia w Polsce, dla której nie ma alternatywy sięga po człowieka lewicy, sukces pierwszy. Na początku konsternacja, ale potem długa rozmowa z profesorem i ten już znów jest z SLD nie PO i robi za wizytówkę jedynej partii w Polsce, co ma fachowców, sukces drugi, sukces lidera partii, która staje na nogi. Bronka ogrywa nie tylko Kaczor, który robi z nim co chce, na tle Bronka Kaczor prezentuje się jak wymarzony przez Kaczora Piłsudski. O żadnym upokorzeniu Kaczora nie ma mowy, co więcej jest co raz więcej powodów, aby pokusić się o sensację. Sondaże, te właściwe, czyli zlecane przez partie pokazują, 6 i nawet 4% różnicy, zresztą, w tym tygodniu poznamy bardziej prawdopodobne sondaże pokazywane publicznie, w końcu sondażownie muszą walczyć o rynek, nie tylko zlecenia. W panice Komorowski rzuca prośby i groźby, prośby o debatę, którą Kaczor pozamiatał jak na mistrza takich rozgrywek przystało i groźby sądowne, żeby PiS nie czytał programu PO, gdzie stoi prywatyzacja szpitali. To wszystko sprawił dupa Komorowski, tego nikt nie mógł przewidzieć, wiedziałem, że to polityk przeciętny, ale on się okazał politykiem najnędzniejszym z nędznych.

Po co mi się nad dupą Bronkiem znęcać? Jest powodów kilka. Powód lewicowy jest taki, żeby tym pszenno-katolickim styropianem nie robić wiochy w Europie, żeby się znów nie wstydzić od Jamajki po Krym, gdy polski prezydent z wąsem odkrywa gaz w nagich skałach. Powód prawicowy jest taki, że jeśli dupę Bronka politycznie rozegrał ktoś taki jak trzecioligowy polski Napieralski, to co będzie kiedy Bronek będzie musiał grać, nie mówię już z Sarko, ale czy ja wiem z ambasadorem Liechtensteinu?! Powód ponad podziałami jest powodem intelektualnym, wolę aby mnie reprezentował wredny, ale inteligentny sukinkot futerkowy, który nie da krzywdy zrobić wielkiemu polskiemu narodowi, niż dupowaty dzieciorób, pantoflarz co opowieściami z mchu i paproci musi zarobić na kolację, który powtórzy parę bzdur i z podziwem popatrzy na swoje wąsate zdjęcie na najgłupszej lewackiej prasie światowej. Komorowski podał tyle tlenu Kaczyńskiemu i PiS, że mogą sobie zrobić zapasy aż do wyborów parlamentarnych. Dzięki dupie Bronkowi od respiratora odłączyło się SLD i to z nowym starym liderem, który pokazał jaja i z niemożliwego ukręcił bicz na dupę Bronka. Przed druga turą będzie musiał Bronek zapłacić grube miliony i stołków kilkanaście, zanim Grzegorz powie, że z obrzydzeniem, ale popiera katolicką konserwę w wersji PO. Mogę przyłożyć rękę do wszystkiego, jak nie mam wyjścia, to i bliźniacze blond cyce wybiorę. Gdyby nawet Kaczor zatrudnił w swojej kancelarii Leppera, to i tak będzie mniej wiochy i głupoty na urzędzie, niż wtedy, gdy dobry Bóg znów z nas zakpi sadzając pod żyrandolem dupę Bronka.  

Reklama

28 KOMENTARZE

 1. Polecam obejrzenie debaty 8 z 10 kandydatów na UW …
  Polecam obejrzenie zapisu debaty 8 z 10 kandydatów na prezydenta na UW – http://polityczni.pl/8_z_10_na_prezydent a,audio,51,5094.html – z tego, co mi wiadomo, żadna z telewizji nie transmitowała tego w całości, szersza publiczność nie miała do tego dostępu. Wolałbym, żeby ludzie na tej podstawie wybierali swojego kandydata, a nie na podstawie spotów ze śpiewającymi cycatymi bliźniaczkami – ciekawe, czy pan Napieralski miałby cokolwiek ciekawego do powiedzenia, gdy przyszedł, czy w ogóle umie składnie mówić. Tytułowy Komorowski nie wypadł chyba najgorzej. A to, że Tusk dysponuje takim a nie lepszym kandydatem na prezydenta z ramienia swej partii, to wyłącznie Tuska zasługa – inteligentniejszych, czy bardziej wyrazistych od siebie pozbył sie z PO i zostali tacy “dupowaci” Komorowscy.

 2. Polecam obejrzenie debaty 8 z 10 kandydatów na UW …
  Polecam obejrzenie zapisu debaty 8 z 10 kandydatów na prezydenta na UW – http://polityczni.pl/8_z_10_na_prezydent a,audio,51,5094.html – z tego, co mi wiadomo, żadna z telewizji nie transmitowała tego w całości, szersza publiczność nie miała do tego dostępu. Wolałbym, żeby ludzie na tej podstawie wybierali swojego kandydata, a nie na podstawie spotów ze śpiewającymi cycatymi bliźniaczkami – ciekawe, czy pan Napieralski miałby cokolwiek ciekawego do powiedzenia, gdy przyszedł, czy w ogóle umie składnie mówić. Tytułowy Komorowski nie wypadł chyba najgorzej. A to, że Tusk dysponuje takim a nie lepszym kandydatem na prezydenta z ramienia swej partii, to wyłącznie Tuska zasługa – inteligentniejszych, czy bardziej wyrazistych od siebie pozbył sie z PO i zostali tacy “dupowaci” Komorowscy.

 3. Jak D. Tusk nie odwali roboty za B. Komorowskiego,
  to może być po ptokach. Kątem oka widziałem rozmowę premiera z dziennikarzami, która miała miejsce na wałach w Tczewie. Pojawiła się zapowiedź wycofania wojsk z Afganistanu. Tę samą informację podał B. Komorowski. Oczywiście niezawodnie w swoim stylu, że wychodzimy, i tu uwaga, z NATO. Takie przejęzyczenie; ręce opadają. Dodał …dzisiejszy tragiczny zamach, w którym zginął polski żołnierz w Afganistanie, nie miał na to wpływu, ponieważ z premierem rozmawiał o tym kilka dni temu. Jak znam życie, w przytomności umysłu D. Tusk wpadł na to dzisiaj. B. Komorowski miał wyjść (i bez gafy) obwieścić jako swój plan. Plan, który faktycznie może przysporzyć punktów, bo o ile dobrze się orientuję trafia w oczekiwania społeczne. Za tym by szły konkretne oszczędności: 400 mln. na utrzymanie kontyngentu i 1,3 mld. na zakup sprzętu – tak od strony finansowej wygląda obecność w Afganistanie. Tymczasem rzędu miliardów będą sięgały straty wywołane przez powódź (np. Małopolska szacuje wstępnie na 1.1 mld.).
  Że decyzja jest ukuta na gorąco świadczy np. fakt, że 14 kwietnia tego roku B. Komorowski podpisał umowę przedłużającą obecność kontyngentu do połowy października (i nie była to jakaś fanaberia Komorowskiego, czy PO, tylko sam śp. L. Kaczyński był za dalszym utrzymywaniem misji). Tymczasem w polityce międzynarodowej nie zaszło nic, co miałoby takie ruchy uzasadniać. Sesnsownym powodem dla takiej decyzji może szukanie oszczędności. Że podane w tym czasie? Mistrzowskie ze strony D. Tuska.

 4. Jak D. Tusk nie odwali roboty za B. Komorowskiego,
  to może być po ptokach. Kątem oka widziałem rozmowę premiera z dziennikarzami, która miała miejsce na wałach w Tczewie. Pojawiła się zapowiedź wycofania wojsk z Afganistanu. Tę samą informację podał B. Komorowski. Oczywiście niezawodnie w swoim stylu, że wychodzimy, i tu uwaga, z NATO. Takie przejęzyczenie; ręce opadają. Dodał …dzisiejszy tragiczny zamach, w którym zginął polski żołnierz w Afganistanie, nie miał na to wpływu, ponieważ z premierem rozmawiał o tym kilka dni temu. Jak znam życie, w przytomności umysłu D. Tusk wpadł na to dzisiaj. B. Komorowski miał wyjść (i bez gafy) obwieścić jako swój plan. Plan, który faktycznie może przysporzyć punktów, bo o ile dobrze się orientuję trafia w oczekiwania społeczne. Za tym by szły konkretne oszczędności: 400 mln. na utrzymanie kontyngentu i 1,3 mld. na zakup sprzętu – tak od strony finansowej wygląda obecność w Afganistanie. Tymczasem rzędu miliardów będą sięgały straty wywołane przez powódź (np. Małopolska szacuje wstępnie na 1.1 mld.).
  Że decyzja jest ukuta na gorąco świadczy np. fakt, że 14 kwietnia tego roku B. Komorowski podpisał umowę przedłużającą obecność kontyngentu do połowy października (i nie była to jakaś fanaberia Komorowskiego, czy PO, tylko sam śp. L. Kaczyński był za dalszym utrzymywaniem misji). Tymczasem w polityce międzynarodowej nie zaszło nic, co miałoby takie ruchy uzasadniać. Sesnsownym powodem dla takiej decyzji może szukanie oszczędności. Że podane w tym czasie? Mistrzowskie ze strony D. Tuska.

 5. Czereśniak jest urzędas
  Twierdzenie że urzędas jest dupa fałszywe czyli błędne jest. Urzędas jest podporządkowany mocodawcy z istoty rzeczy, mocodawca dba o dupę urzędasa, czasami. Żeby być dupą trzeba posiadać samoświadomość, czyli być kto a nie co. To tyle, zwięźle.

  Powyższe przy załoźeniu, że mówimy o dupie męskiej, nie pedalskiej ofcorse.

 6. Czereśniak jest urzędas
  Twierdzenie że urzędas jest dupa fałszywe czyli błędne jest. Urzędas jest podporządkowany mocodawcy z istoty rzeczy, mocodawca dba o dupę urzędasa, czasami. Żeby być dupą trzeba posiadać samoświadomość, czyli być kto a nie co. To tyle, zwięźle.

  Powyższe przy załoźeniu, że mówimy o dupie męskiej, nie pedalskiej ofcorse.

 7. Bronek Beger-Komorowski jest chodzącym dowodem na
  twierdzenie Einsteina ,że tylko głupota ludzka jest nieskończenie wielka. Fani klowna Bronka nie biorą pod uwagę,że on popełnia plagiat tekstów i pomysłów Renaty Begerowej , będąc pod opieką Nowaka ,sztabu,trustu mózgów,suflerów i całej ,,elyty yntelektualnej” PO. Co powie /i zrobi!/ Bronek puszczony samopas? Jaki numer wytnie za granicą ten prostak i polityczny analfabeta? Czy napiszą o tym gazety jamajskie? Bo żadna berlińska na pewno nie , bo taki debil-prezydent to marzenie niemieckich ultrasów -,,polski idiota” zastąpi Hansowi ,,polską gospodarkę”. Będziecie mieli jazdę bez trzymanki w trakcie każdej ,zagranicznej,wyprawy Bronka – Begera.Bo w kraju ,tak jak teraz,będziecie zatykać uszy i zamykać oczy . Ze wstydu. I nie pomoże nawet bronkowe zaplecze , z II Zarządu ani z WSI.A swoja drogą ciekawe,jak się taki kretyn prześlizgnął przez uniwersytet i kto mu dał dyplom.Bo maturalne zmagania Renaty oglądała cała Polska,na żywo.

 8. Bronek Beger-Komorowski jest chodzącym dowodem na
  twierdzenie Einsteina ,że tylko głupota ludzka jest nieskończenie wielka. Fani klowna Bronka nie biorą pod uwagę,że on popełnia plagiat tekstów i pomysłów Renaty Begerowej , będąc pod opieką Nowaka ,sztabu,trustu mózgów,suflerów i całej ,,elyty yntelektualnej” PO. Co powie /i zrobi!/ Bronek puszczony samopas? Jaki numer wytnie za granicą ten prostak i polityczny analfabeta? Czy napiszą o tym gazety jamajskie? Bo żadna berlińska na pewno nie , bo taki debil-prezydent to marzenie niemieckich ultrasów -,,polski idiota” zastąpi Hansowi ,,polską gospodarkę”. Będziecie mieli jazdę bez trzymanki w trakcie każdej ,zagranicznej,wyprawy Bronka – Begera.Bo w kraju ,tak jak teraz,będziecie zatykać uszy i zamykać oczy . Ze wstydu. I nie pomoże nawet bronkowe zaplecze , z II Zarządu ani z WSI.A swoja drogą ciekawe,jak się taki kretyn prześlizgnął przez uniwersytet i kto mu dał dyplom.Bo maturalne zmagania Renaty oglądała cała Polska,na żywo.

 9. gwaiadek to nie
  ale gwiazdek – czemu nie? i co to jest komemntarz? – z taką pisownią to komorowskiego na liście nie znajdziesz, zwłaszcza szukając pod “B”…
  PS. Dla idiotów wymyślono coś takiego jak automatyczne sprawdzanie pisowni – polecam instrukcje obsługi.

 10. gwaiadek to nie
  ale gwiazdek – czemu nie? i co to jest komemntarz? – z taką pisownią to komorowskiego na liście nie znajdziesz, zwłaszcza szukając pod “B”…
  PS. Dla idiotów wymyślono coś takiego jak automatyczne sprawdzanie pisowni – polecam instrukcje obsługi.