„Niepokorni” gówniarze wierszokleci nie zohydzą mi zwycięstwa i dalszej walki!

Prześlij dalej:

25 lat Polacy czekali na Prezydenta i rząd, który będzie reprezentował Polskę i Polaków. 25 lat zmagamy się w nierównym boju z postkomuną w najpodlejszej postaci. 25 lat we własnym kraju jesteśmy poniżani, opluwani, dyscyplinowani i zaszczuwani. Przez 25 lat okradziono nas niemal ze wszystkiego, z tożsamości, godności, suwerenności, przemysłu, a nawet minimum egzystencjalnego, które pozwoli spokojnie zasnąć i obudzić się następnego dnia. I po 25 latach Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej został człowiek, który się niczym w życiu nie zhańbił. Pracował na swój wybór tak ciężko, jak żaden polityk przed nim. Prezydent Andrzej Duda na wszystkich spotkaniach z Polakami i w spotkaniach międzynarodowych reprezentuję Polskę i polskie interesy z odwagą Lecha Kaczyńskiego i klasą wytrawnego polityka. Przez trzy miesiące prezydentury nie popełnił żadnej niegodziwości, nie sprzeniewierzył się swoim wartościom i naszym narodowym interesom. W jego otoczeniu nie ma ani jednego człowieka, który miałby cokolwiek wspólnego z bezpieką, czy brudnymi interesami, nie ma żadnych lobbystów i przerobionych sekretarzy PZPR na socjaldemokratów. Serce roście i duma rozpiera Polaka, który przeszedł przez czyściec i upokorzenia ostatniego ćwierćwiecza. Na ten wyczekiwany dar od losu, czy Boga, w który mało kto wierzył, po kilku chwilach rzuciła się sfora gówniarzy, baranów odzianych w skundlone skóry i ujadają „obiektywizmem”. W obliczu wyzwań i powrotu Polski do Polski obiektywny baran klepie wierszówki. O tym, że Prezydent potknął się na dywanie, że wino kosztowało 12 euro, że marynarka nie pasuje do butów, że nie przywitał się z chamami, którzy ostentacyjnie obrócili się na pięcie. Jedna baba drugiej babie o „polityce” prawi.

Na dniach ma się dokonać błogosławione odcięcie złodziei od dobra wspólnego, a gówniarz klepie w klawiaturę i szczeka, że to na Malcie rozgrywają się nasze sprawy. Mało tego, on dla prawdy, on dla naszego dobra się udziela, on jest recenzent rzeczywistości. Tak, recenzji nam potrzeba, bo każda władza wymaga kontroli ze strony narodu, każda jedna i choćby wybrańcy narodu byli najszlachetniejsi pilnować ich trzeba, ale w swoim domu się sprząta i swój dom się pielęgnuje, a nie oblewa szczyną, gdy kawałek tynku odpadł i zrobiło się mniej ładnie. Obiektywnie to każda żona ma odrobinę krzywy nos, nierówno rozstawione oczy albo parę kilo za dużo w biodrach. Czy „niepokorne” barany w imię obiektywizmu, budzą się i zasypiają z uwagami krytycznymi kierowanymi do powabu wybranek? W pysk dostałby jeden z drugim i wieczorem nie miał na co liczyć. A sami, co sobą prezentują? Na 10 klepiących wierszówki 8,5 nie ma pojęcia o czym pisze, nie zbiera informacji, nie weryfikuje ich, ale interpretuje to, co powiedzieli w tych poważnych mediach. „Prawicowe” maglarki medialne mają nieustanny kompleks Michnika i Waltera, oni nie są w stanie słowa napisać, jeśli wcześniej nie sprawdzili, co na to Wyborcza albo TVN. Budzą się rano i nie zaczynają dnia od lektury faktów, ale od pierwszej strony Gazeta.pl i Onet.pl. Stamtąd czerpią całą wiedzę i dopiero później produkują zatroskane oceny, a potem codziennie tournee po mediach. Od poniedziałku do niedzieli „prawicowy dziennikarz” trzy czwarte swojego czasu poświęca na anonse: „O 8.30 jestem w Radiu Zenek, zapraszam”, „10.30, pomimo korków udało mi się dojechać do Telewizji Mariolka”, „12.30 obiad, ale już o 14.00 polecam mój wywiad z Radiu Jadwiga”.

Strony

40349 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

57 (liczba komentarzy)

 1. nie przewidział że niemiecki wywiad będzie szpiegował. Na dodatek sąsiadów. Tak jakby nie mogli nepalczyków albo tahitańczyków.

 2. Zrozumialbym gdybysmy im (Niemcom) kiedykolwiek jakies klopoty sprawiali w przeszlosci. A tak? Bez powodu "podsluchowywac"? Sasiadow zza miedzy?

  https://www.youtube.com/watch?v=3yVOCtof-zA

 3. ... nie wiem, ale chyba to Grzegorz Braun ich kiedyś nazwał odpowiednim słowem.. mianowicie "moderatorzy rzeczywistości". To tchórze, które w strachu przed utratą zaproszeń do telewizji lub radiostacji mainstreamu nie potrafią się wybić wyżej ze swoją narracją niż grzeczne kontestowanie wrogów Polski. Myśl, że mogliby mieć przez mainstream przypięta łatkę "Brauna" prawicy(?) nie spędza im snu z powiek. Pilnują się stale, żeby nie przekroczyc granic, które nakreslają i certyfikują ich "wielką" opozycjność wobec mediów "Salonu". Dno i metr mułu. Z takim Braunem można się nie zgadzać w wielu kwestiach, bo sam podaje je na tacy. Ale to jeden z nielicznych głosów, który po prostu wali prosto w ryj jak trzeba, jak tylko ma mozliwość tym wszystkim mainstremowym kukłom na żywca w mordę dać.

 4. avatar

  najdoskonalszą parafrazą dzisiejszego dziennikarstwa jest juz owiana legenda fotka..jak to wszyscy w doskonalych humorkach pozuja do zdjecia..i pani wielowieyjska i pan mordka..i pan "trotyl"..etc..etc..ciesza sie razem swoim towarzystwem..ale czemuz sie tak naprawde dziwic..w wiekszosci przypadkow razem studiowali..baaa..znaja sie od malolatow..razem pracowali lub nadal pracuja..w koncu reprezentuja ten sam zawod..a "solidarnosc zawodowa"dziennikarzy rowna sie..baa..moze jest nawet i glebsza jak w srodowisku lekarskim gdzie moze wystapic tzw 'blad w sztuce"........

 5. tym więcej rys i pęknięć znajdą na Dudzie i Kaczyńskim. "Jak to tak, zwycięstwo bez konfitur?"

 6. "Przez trzy miesiące prezydentury nie popełnił żadnej niegodziwości, nie sprzeniewierzył się swoim wartościom i naszym narodowym interesom."

  Jednak jest maly smrodko-zgrzyt z podpisaniem 2 ustaw PelO o ziemi i wysokich karach (5-50tysi) za sie nie szczepienie...

  http://coryllus...

  Co do reszty madrze prawicie Matulu.

 7. Nie jesteś pierwszy który się upomina o te szczepionki. Tu też już o tym było. 
  Będzie nowy rząd, nowy minister zdrowia i trochę świętego spokoju żeby do tych kwestii powrócić. 
  Nie wyobrażam sobie aby prezydent ryzykował nawet  jedną ofiarę tej ustawy, tym bardziej gdyby w jasny sposób był poinformowany o zagrożeniu.

 8. avatar

  Zacytowane z forum: 

  • Kłamstwo, wprowadzanie opinii w błąd trybeusie
   Wytłumacz wszystkim tu zainteresowanym dlaczego wprowadziłeś ich w błąd kierując oskarżenie na obecnego Prezydenta Andrzeja Dudę?
   Czy dlatego, że jesteś przeciwko PiS?
   Andrzej duda został Prezydentem dopiero 6 sierpnia 2015 roku i nie podpisywał tej ustawy! Nie był jeszcze Prezydentem.

   Tą ustawę podpisał twój kochany były Prezydent Bronisław Anna Komorowski 26 lipca 2015 roku i na pewno wiedziałeś o tym nie od dziś.

   Prezydent Bronisław Komorowski podpisał w czwartek (26 lipca) nowelę ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń oraz chorób zakaźnych. 

   Gniew słuszny tylko dotyczy byłego Prezydenta z Platformy Obywatelskiej.

   A to odnośnik do tego kto podpisał ustawę 
   http://www.gramzdrowia.pl/prof-maria-dorota-majewska/szczepienia/prezydent-podpisal-totalitarna-ustawe-o-przymusie-szczepien.html

 9. na tym neonie to jak nie pierdolnięty, to nawiedzony, albo ubek. Czasem, coraz rzadziej, zaglądam tam, żeby się pośmiać z Gienia od Hadacza. Tylko czytam, to wystarczy
  Ale informacja, którą wklejasz jest bardzo istotna, to dowód na to, że te kurduple nie spoczną, dopóki się ich wszystkich nie zamiecie.

 10. Strony