Reklama

Namnożyło się nam ostatnio ekspertów od rodzimego futbolu, pyskuje jeden przez drugiego, jak to możliwe , że w końcu ktoś wziął za łeb całą tę mafię i powiedział stop. Ola boga co to teraz będzie? Co z tym kulejącym futbolem, tymi bożyszczami z bożej łaski, co to kompromitują nas na wszystkich mistrzostwach, rozpalając nadzieję a potem udają, że nic się nie stało.
Wielka szkoda, że nikt wcześniej nie odważył się na takie posunięcie, może zamiast świecić oczami na Euro, świecilibyśmy pucharem?
Szczytem bezczelności uważam groźby FIFA i UEFA. Kolesie Listkiewicza ujmują się za nim i tą całą bandą bo zapewne zdają sobie sprawę z tego, że przekręty i kręcenie lodów się skończyło. Jeżeli mają w tym interes to niech zabierają nam i Euro i eliminacje do Mundialu. Lepsze to niż dalszy rozkwit korupcji i kontynuacja tego bałaganu jaki zaprowadził Listkiewicz . Polski futbol to jedna wielka kpina, blamaż i kompromitacja. Najpierw należy zabrać się za uleczenie tej dyscypliny sportu, a potem dyskutować o Euro i Mundialu. Pochwalam decyzje ministra Drzewieckiego i mam nadzieje , że nie ulegnie presji pieskom Listkiewicza czy groźbom Platiniego i Blattera.
Jestem absolutnie przeciwna rozbudowie stadionu Legii Warszawa, która to rozbudowa ma pochłonąć prawie pół miliarda złotych. Czyżby Warszawa nie miała innych większych problemów z inwestowaniem tak ogromnej sumy? Po co rozbudowywać stadion Legii, skoro buduje się Stadion Narodowy? Czy aby po to aby hordy kiboli, łysoli, narodowców mieli większy teren do wywoływania burd? Nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na cele wymagające natychmiastowej inwestycji? Przez cały okres rządów Lecha Kaczyńskiego w Warszawie nie zrobiona absolutnie nic, poza budową Muzeum Powstania, oczka w głowie pisdenta. Warszawa wymaga rewitalizacji wielu kamienic, cała starówka wymaga odnowienia, bo woła o pomstę, nie wspomnę już o stanie ulic, torowisk, dworców itp. To są sprawy , które należy załatwić zaraz, a nie wydawać pieniądze na stadion i wspierać tym samym obumierający futbol i mafię nim zarządzającą. Należy przeprowadzić reformę PZPNu, wyplenić bandytów ze stadionów a potem inwestować i rozbudowywać obiekty sportowe.

Reklama