Reklama

Doniesienia prasowe na temat zachowania Lecha Kaczyńskiego wobec dziennikarki TVN, Moniki Olejnik, w trakcie wydania specjalnego programu ?Kropka nad i?, a szczególnie po nim – nie są dla mnie zaskocz

Doniesienia prasowe na temat zachowania Lecha Kaczyńskiego wobec dziennikarki TVN, Moniki Olejnik, w trakcie wydania specjalnego programu ?Kropka nad i?, a szczególnie po nim – nie są dla mnie zaskoczeniem. Nic w zachowaniu tego pana nie jest wstanie mnie zaskoczyć, jego ?styl? i zachowanie wobec kobiet jest przysłowiowe. Jednak to, czego się dopuścił wobec Olejnik, wykracza poza sferę kultury, czy raczej jej braku.
?stokrotko, stokrotko, wykończę Cię? – takie padły słowa. Liczni świadkowie, nie tylko ekipa TVN, ale również obsługa techniczna i dziennikarze belgijscy byli świadkami chamskiego krzyku i gróźb. Kaczyński wykrzyczał, że ją wykończy i umieści na jego krótkiej liście.

Janusz Palikot tuż po poniedziałkowym programie znów pragnął się dowiedzieć, czy Lech Kaczyński był po spożyciu alkoholu, czy jeszcze przed. Wieczorny krótki wywiad po kolacji, jaki emitowała telewizja, świadczy, że raczej był cały czas, od samego rana ?pod wpływem?.

Reklama

Od samego początku jego tak zwanej prezydentury twierdzę, że ten człowiek nie nadaje się do sprawowanej funkcji. Jego ponowny wybór byłby tragedią dla Polski.
Napisałem w tytule, że nie jestem zdziwiony. Jednak jestem tym, że w dlaszym ciągu ten pan cieszy się poparciem około 30% wyborców, a jeszcze bardziej tym, że mogą na niego głosować kobiety..

Paweł Wimmer dwa lata temu zainicjował akcję sprzeciwu wobec Samoobrony. Dziś nawołuje do społecznego bojkotu przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu. Popieram go, i stawiam do dyspozycji stworzony przeze mnie, ale uśpiony trochę blog pod nazwą http://lkwatch.wordpress.com/ Warto znów podjąć sensowną akcję.

Kaczyńskiego należy ZMUSIĆ społecznym sprzeciwem do rezygnacji z ponownego kandydowania na fotel prezydenta RP. Nie jest godny, aby reprezentować Polskę, aby być jej twarzą. Nie chodzi tylko o jego, jak kolejne afery pokazują, wrodzone chamstwo, lecz również o jego nędzne walory intelektualne.

LECH ALEKSANDER KACZYŃSKI NIE JEST GODNY STANOWISKA PREZYDENTA RP!

Azrael

Reklama

8 KOMENTARZE

  • Do „stokrotko,

   Do „stokrotko, stokrotko, wykończę cię”, trzeba dodać wcześniejsze kwiatki z samego programu:

    

   1. Przedstawienie Tuska jako gbura, poprzez wyjawienie treści prywatnej rozmowy w cztery oczy i zacytowanie zwrotu „ prosić to se możesz ”. Oczywiście nie omieszkując w międzyczasie z przekąsem wypowiedzieć się o klasie i kulturze innych.

    

   2. Obsmarowanie na oczach milionów widzów – Wałęsy, który dla wolnej Polski zrobił sto razy więcej niż dwaj Kaczyńscy razem do kupy. Prezydent Polski nawet do śmieciarza winien mieć szacunek, choćby za wykonywanie pożytecznej pracy. Nie powinien publicznie poniewierać choćby jednym swoim rodakiem.

    

   3. Zwrócenie się do Moniki Olejnik – Pani też reprezentuje określone interesy, było nie poparte żadnym argumentem, bezczelne i podłe.

   • Są dowody?
    Czy prezydent przedstawił “twarde” dowody w postaci nagrania na “gwoździu” wypowiedzi Tuska, czy zadowolił się zwykłym pomówieniem? Wcześniej z tą rewelacją wyskoczył “Misio” Kamiński. Ciekawe, który z nich był autorem, a kto puszczał famę w obieg.

    Nawet zakładając, że to była prawda, wywalenie prywatnej informacji na forum publiczne deprecjonuje przede wszystkim wywalających. A ja jeszcze pamiętam nagraną na jednej z konferencji prasowych miłościwie nam panującego “małpę w czerwonym”. Dlatego też podejrzewam go o autorstwo. Jaki majster, takie dzieło.

 1. a gdyby tak było, to byłoby
  ?I na odwrót – podchwycił Tirli Bim. – Jeżeli tak było, to by mogło tak być; a gdyby tak było, to byłoby; ale że tak nie ma, więc nie jest. To się nazywa logika!?
  ?Zastanawiałam się – przemówiła bardzo grzecznie Alicja – którędy najlepiej wyjść z tego lasu: bo już robi się ciemno. Czy zechcielibyście mi to powiedzieć??

  PiS i PO były, są i prawdopodobnie będą. Wysłanie “ferajny” do kibla (gdzie ich miejsce) jest prawie niewykonalne.

  Jeżeli w wyborach Ziobro mając poparcie PiS wystąpi przeciwko Tuskowi to IMHO powinien wygrać.
  Jeżeli w wyborach Kaczyński wystąpi przeciwko Tuskowi to wynik nie jest jasny.

  Z powyższego wynika pytanie:
  Czy tercet kaczek egzotycznych zawarł DEAL odnośnie Ziobry?

 2. ODCHODZĄCEMU
  Mam gotowca z 2007, wprawdzie pisany z dedykacja dla jego brata, ale pasuje, jak to na blizniaka 🙂

  ODCHODZĄCEMU

  Czy odchodząc, znów okaże się miernotą,
  czy choć wyjść potrafi z klasą – mniejsza o to.
  Byle poszedł i nie wracał.
  A nas – czeka ciężka praca:
  Trzeba wietrzyć po nim smród i sprzątać błoto.

 3. Od razu tam, nie jest godny
  A Prezydent po prostu chciał w ramach ocieplenia wizerunku zacytować klasyków pop-anarchii i tak naprawdę nie powiedział, ale zaśpiewał:

  Kiedyś coś na pewno obiecałaś mi,
  Kiedyś coś na pewno, pamiętam jak dziś,
  Łąkę pełną maków, zabierzesz mnie tam.
  Stokrotka, stokrotka, stokrotka.

  Ref: Poddaję się, nie mówię więcej już nic.
  Poddaję się, nie mówię więcej już nic.
  Poddaję się, nie mówię więcej już nic.
  Poddaję się, nie mówię.