Reklama

Obserwuje ciężko rannych po ostatniej akcji Kaczyńskiego, powt&oacu

Obserwuje ciężko rannych po ostatniej akcji Kaczyńskiego, powtórzę, że akcji genialnej i to genialnej nie incydentalnie, ale jako nowa śmiertelnie skuteczna formuła polityczna. To co robi Kaczyński w tej chwili jest przełomem na miarę dwudziestolecia, licząc dwudziestolecie od roku 1990. Ten lewicowy ruch najprawdopodobniej wyszedł Kaczyńskiemu przypadkiem, niemal na pewno przypadkiem, ale Kaczyński powinien zmienić portal z S24 na Kontrowersje i posłuchać może nie dobrej rady, ale solidnej, analitycznej opinii. Dyplomację zwykło się nazywać, taką sztuką, która ogrywa przeciwnika i pozostawia go w poczuciu zwycięstwa. Podobne rzeczy mogę robić tylko najwybitniejsi, tyle na zachętę, a teraz wrócę do ciężko rannych, jęki tychże słychać z trzech obozów. Obóz pierwszy to redaktor Urban, dawno już nie widziałem tak pogubionego, epatującego tania moralnością Jerzego Urbana. Jerzy Urban był bezradny wobec tego co usłyszał od Jarosława Kaczyńskiego, powiedział kilka sztubackich zdań o fałszu i śmieszności, ale to brzmiało tak jakby swój pogląd wygłosił Rydzyk, nie Urban. Urban ma swój język naszpikowany plugawością, ale też celnymi ripostami, teraz usłyszałem bezradnego sztubaka, który bluzga, bo jest zaskoczony, że ktoś wszedł do jego królestwa i napisał: „byłem tu”.

Reklama

Drugi obóz to szeroko pojęta michnikowszczyzna, nie chce mi się formułować nowego neologizmu, chociaż okazja właściwie zasługuję na taki wysiłek, ale ponieważ nie to jest teraz ważne jak co ponazywamy, tylko jak co się poprzestawiało, to zostanę przy michnikowszczyźnie. Michnikowszczyzna jest trafiona najcelniej i to zarówno w sferze politycznej, jak i publicystycznej. Jeśli Kaczyński mówi o końcu akcji pod tytułem postkomunizm, no to o czym Michnik ma pisać i czym Tusk ma straszyć? Proszę łaskawie zrozumieć, wszyscy sceptyczni i krytycznie nastawieni, że ten prosty ruch jest genialnym skutkiem perfekcyjnej dyplomacji. Kaczyński wytrąca broń swoim największym krytykom, w największym skrócie UKŁADOWI i pozostawia ich w poczuciu zwycięstwa, bo przecież to ich racje wygrywają, wygrywa racja, że trzeba patrzeć w przyszłość. Na tej opcji kolejno wygrywali: Mazowiecki, Kwaśniewski, Tusk. Żadna inna opcja jako zwycięska, nigdy się w Polsce nie sprawdziła, nawet zwycięstwo w 2005 roku, było oparte na POPiS, bez tego PiS nie miałby żadnych szans. Kaczyński jeśli przełamie swój wstręt do nowego języka jakim operuje, wygra. Wygra nie tylko wybory prezydenckie, bo te akurat może przegrać i wtedy podniosą się głosy, że to przez „lewicowość” i odejście od „wartości” co jest ewidentny absurdem. Kaczyński jeśli przegra to z czasem, nie z nowym kierunkiem, na nowy kierunek potrzeba czasu.

Tak czy inaczej, moment werdyktu wyborczego będzie próbą dla Kaczyńskiego, jeśli wygra kierunek z oczywistych względów musi kontynuować, jeśli przegra minimalnie tym bardzie powinien kontynuować nowy kierunek, któremu zabrakło czasu. Kontynuacja oznacza wygrane wybory parlamentarne. Z prostego powodu, z bezbronnym Michnikiem i Tuskiem, będzie można wygrać jednym ciosem z liścia. Największe, teoretycznie, problemy zaczynają się z grupą trzecią i to też jest wróg Kaczyńskiego, chociaż po tym jak wroga zdefiniuję, pewnie wrócę do układu. Otóż trzecim rannym, jest ekstrema spod szyldu Rydzyka, Gazety Polskiej i tak dalej, no moher po prostu, bo też mi się nie chce szukać nowego określenia. Ta grupa jest kulą u nogi, upieranie się przy koncepcji „na prawo ode mnie pustka”, nie ma Kaczorze sensu. Tej grupie trzeba zapewnić taki poziom patriotycznej i religijnej adrenaliny, że nawet marek Jurek nie dał rady. Dostarczając adrenaliny Rydzykowi i Gazecie Polskiej, trzeba pamiętać, że widok tego zabiegu jest obrzydliwy i płoszy każdego normalnego człowieka, który boi się widoku krwi i brzydzi wymianą pampersów dla dorosłych. Poza wszystkim i tego już nie musze tłumaczyć, Rydzyk to esbecki wychowanek, on wcześniej czy później zdradzi, ten balast dziś jęczy od ran i na to nic się nie poradzi. Oni są jedynymi, którzy czuja się przegrani, ale ich można pokonać nie dyplomacją, tylko dowartościowaniem i nahajem, słowem kijem i marchewką.

Wyłowić ze trzech blogerów, taka Kataryna, czy inny Toyah, byliby idealni i ze dwóch dziennikarzy Pospieszalskich, dostarczyć im tajnego materiału o genialnym planie, który należy czytać miedzy wierszami, a wiersze pokazują gdzie są prowadzone lemingi i co najmniej połowa tego środowiska zostaje wierna po grób. Druga połowa krzyczy o zdradzie i układzie, ale to są ci co na S24 maja 14 kont i kłócą się z własnymi Nickami. To jest garstka zadymiarzy, która istnieć będzie zawsze. Kaczor musisz zrozumieć jeszcze jedno, musisz zrozumieć, że nie możesz jako pupilów traktować najgłupszych swoich zwolenników i na nich przesuwać wszystkie polityczne łakocie. Tę grupę po cichu, delikatnie trzeba marginalizować, tej grupie nie da się wytrącić broni, ponieważ to jest cep, a wytrącony cep można ludową technologią odtworzyć dwoma ruchami. Ich trzeba potraktować inaczej, ich trzeba podzielić na obóz patriotyczny „Naszość” i obóz patriotyczny „Nasza naszość” i niech się w ramach tych obozów okładają cepami. Po czasie zajmą się sobą, a na PiS i tak będą głosować, bo gdzie pójdą, najwyżej nie pójdą, ale w ich miejsce przyjdzie 4 razy więcej środka. Rydzyka paść nie ma już sensu, Rydzykowi trzeba zmniejszać rację, aż umrze z głodu.

Jęczący rani w trzech obozach, obozach największych wrogów PiS i Kaczora, to jest jednoznaczne potwierdzenie skuteczności nowego kierunku. Jeśli Kaczyński się nie przestraszy głupoty swojego źle pojmowanego najwierniejszego zaplecza, jeśli da sobie spokój ze słuchaniem dobrych rad od Tuska, Michnika i Urbana, jeśli zaprosi Staniszkis i dowartościuje ją jak Katarynę, ten nowy, przypadkowo i okazjonalnie obrany kierunek, może być zmianą, która otwiera wielki rozdział w polskiej polityce. Odcięcie życiodajnego źródełka Michnikowi, Tuskowi, Urbanowi i Rydzykowi, oznacza jedno. Oznacza Kaczorze to, że źródełko jest twoje i tylko, żebyś się nie zachłysnął, bo wszystko wróci do normy. Mówiąc krótko, stoisz Kaczor przed taką szansą, która z nieba spada, bo jak znam życie ten pomysł z lewicą był jakimś chwytem Bielana, czy Kamińskiego, na okoliczność elektoratu Napieralskiego, ale tak się właśnie rodzą najgenialniejsze pomysły. Nie wiem, czy dasz radę to pociągnąć, czy masz odwagę to ciągnąć i pierwszy sondaż cię nie załamie, by porażka w wyborach dobiła. Wiem, że od tego ciosu powaliłeś trzech największych swoich wrogów: komuszy beton firmowany przez Urbana i Jaruzelskiego, michnikowszczyznę z Tuskiem i głupka Rydzyka z jego słuchaczami. Takiego ciosu mogę tylko pogratulować, ale ja bym nie odpuścił i tłukł, aż po nokaut. Na razie to jest zaćmienie i łzy po rozkwaszonym nosie, ale z takiego stanu można się pozbierać. No i jeszcze jedno, pamiętaj Kaczor, że teraz Michnik i Tusk, będą popełniać twoje największe błędy, będą bluzgać, „pluć jadem”, ścigać złodzieja, węszyć spisek i tak dalej. Jeśli spieprzysz ten dar od nieba, dołączysz do polityków miałkich, jak twoi przeciwnicy. Właściwie od dziś bardziej mnie interesuje co zrobisz z tym potężnym darem, niż to czy wygrasz wybory, które nie są tak ważne jak te za pół roku, że o tych za rok nie wspomnę. Ukradłeś Kaczor złoty róg, tym co kradli ten instrument od 20 lat!

PS Jest tu paru mądrych z PiS i z loginem na S24, jeśli zależy wam na wygranej wklejcie ten link z kagankiem rozsądku.

Reklama

30 KOMENTARZE

 1. Puściłem linka na s24 pod dyskusje o tym.
  Matka wszystko fajnie, pięknie. Kaczor mąż stanu. Ponad Rydzykami i Michnikami. Myślę nadal, że ludki tego nie kupią. Jaro staje się niewiarygodny. Aby takie rzeczy zrozumieć to trza być dobrym szachistą. Ty przewidujesz kilka ruchów do przodu, a ludki w szachy nie umieją grać. Co dopiero przewidywać ruchy.

  • oby nie było to za mądre
   MatkaKurka faktycznie gra tutaj w szachy i jest w te klocki wymiataczem nieziemskim, i za to ukłony do samej ziemi. Ale obawiam się, że ciemny lud gra w zwykłego dupniaka, ewentualnie w karcianą “wojnę” i tak jak pisze sultan ciemny lud nie zrozumie tego gambitu królewskiego, no bo jak można tak odsłaniać króla.

   • Dlatego kataryna i
    Dlatego kataryna i Pospieszalski są konieczni, tak jak PO potrzebuje Palikota i antyklerykalizmu, tak Kaczor potrzebuje oszołomów, ale nie jako główny nurt, tylko jako Palikota PiS. Każdy ma prawo do wyrażania poglądów od części się odcinami, nie popieramy języka i tak dalej. Zerżnąć wszystko co robi PO z Palikotem, puszczać oko do ekstremy, w oficjalnym nurcie się odcinać. Każda partia ma takich. Poza tym ciemny lud wcale nie kocha Kaczora za antykomunizm, ciemny lud kocha Kaczora bo nie jest złodziejem, bo nie da ruszyć fabryk, bo jest Polakiem i się nie wstydzi, bo chodzi do kościoła i tak jak lud je rosół, dzieli się opłatkiem. Ciemny lud kocha Kaczyńskiego i Jaruzelskiego naraz. Ekstrema (5% góra) ma zajoba na punkcie języka, że komuch to komuch, dla nich nie warto zmieniać kierunku. Kaczor ma pięknie mówić o tym samym. Ma mówić, że stan wojenny był złem, jednak teraz Polsce potrzeba troski o słabszych i tu lewica Arułkowicza i Napieralskiego stanu wojennego nie wprowadzała i tu się Kaczor (z tą troską) identyfikuje. To jest prosty komunikat, każdy lud to zrozumie, najciemniejszy, a efekt to podwójne osłabianie PO. Osłabienie poprzez wytrącenie broni i osłabianie poprzez wsparcie SLD, która odbierze elektorat PO. Optymalny plan na zwycięstwo, jeśli Kaczor chce wygrać, bo jeśli chce mieć swoje stałe 20% to w każdej chwili może wrócić do starego Kaczora, ale wtedy PO ma ze trzy kadencje pod rząd. Wspieram ten projekt, ponieważ uważam, że największym pasożytem jest PO, partia sztuczna, burząca logiczny porządek demokracji, partia muł blokująca jakikolwiek ruch na scenie politycznej. W przypadku wygranej Kaczorowi może odbić i może wrócić do retoryki, ale wtedy PO pewnie już będzie podzielona, SLD odzyska pozycję i będzie szansa na tę wymarzoną nową siłę.

    • Mnie nie musisz przekonywać
     Mnie nie musisz przekonywać bo ja to kupuję w 100% i wielu rozumnych też. Pamiętam tylko że wg kryteriów prostego ludu geniusz Machiavelli to byłby zwykły chuj i w życiu wyborów powszechnych by nie wygrał. A usłużne telewizornie już urabiają masy i pokazują jaki ten Kaczor to szczwany lis farbowany. I jeszcze Staniszkis dosypała z tym przekombinowaniem, już kretyn Kutz przed chwilą w TVN24 na tym jechał.

     Apropo Kutza to powiedział właśnie, że Kaczyński z całą pewnością przegra obydwie debaty bo jest brzydki i niski i kamera to wszystko wychwyci a Kutz na kamerze się zna i wie że ludowi się to nie spodoba, a gajowy a i owszem. Nie żartuję, tak było u Rymanowskiego. A że siedział z nim pizda Hoffman to zamiast pojechać po nim jak po prostaku skończonym podkreślając bezdenną głupotę tego co właśnie wygenerował to ten najpierw się speszył, potem poczekał aż Kutz skończy i odklepał jakąś formułkę którą pewnie w SMS-ie dostał rano. Takich to “pyskaczy” ma Kaczor wokół siebie, już Karski by lepiej ripostował. HOFFMAN SIĘ NIE NADAJE! Sztabowcy schowajcie go bo wygląda jak pizda z przedziałkiem (zawsze się lało takich w podstawówce) ale co gorsza w potyczce słownej jest zwykłą cipą, dawajcie jakichś bystrych a pyskatych na szkło bo popłyniecie! Sorki za offtopik.

     Wracając, to mam nadzieję, że lud faktycznie skupi się na prostym przesłaniu Kaczora a nie na kontekście dorabianym. Mam też nadzieję że JarKacz utrzyma dobry kurs bo boję się że znowu zboczy w chaszcze, nie sądzę bowiem żeby ktoś o nicku typu JarekK_49 często tu zaglądał, a szkoda.

     • Herezje opowiadasz. Co by się
      Herezje opowiadasz. Co by się stało gdyby Hoffman “pojechał”? Nawalanka jak zawsze i już nie byłoby młodego, ładnie uczesanego, pięknie mówiącego chłopca, którego poniewiera zalany żółcią prymitywny staruch. A tak Hoffman wyluzował pięknie, odróżnił się od buraka Kutza cudownie i po europejsku, że aż miło. Porównaj sobie to z Bielanem i Nitrasem. Bielan dał dupy na całej linii wchodząc w standard POPiS i widz znów dostał porcję walki w kisielu PO z PiS, gdzie jeden wart drugiego. Hoffman zrobił zajebista robotę pokazał klasę na tle dupka.

     • Nie chodzi o nawalankę
      Nie no nie chodzi o nawalankę ale o grzeczną ripostę pokazującą marność teoryj Kutza, bo Kutz pieprzył takie bzdury że sam się podawał na tacy. Chyba się naczytałem tego bloga przez dwa dni i mam większe oczekiwania od dyskutujących z baranami.

 2. Puściłem linka na s24 pod dyskusje o tym.
  Matka wszystko fajnie, pięknie. Kaczor mąż stanu. Ponad Rydzykami i Michnikami. Myślę nadal, że ludki tego nie kupią. Jaro staje się niewiarygodny. Aby takie rzeczy zrozumieć to trza być dobrym szachistą. Ty przewidujesz kilka ruchów do przodu, a ludki w szachy nie umieją grać. Co dopiero przewidywać ruchy.

  • oby nie było to za mądre
   MatkaKurka faktycznie gra tutaj w szachy i jest w te klocki wymiataczem nieziemskim, i za to ukłony do samej ziemi. Ale obawiam się, że ciemny lud gra w zwykłego dupniaka, ewentualnie w karcianą “wojnę” i tak jak pisze sultan ciemny lud nie zrozumie tego gambitu królewskiego, no bo jak można tak odsłaniać króla.

   • Dlatego kataryna i
    Dlatego kataryna i Pospieszalski są konieczni, tak jak PO potrzebuje Palikota i antyklerykalizmu, tak Kaczor potrzebuje oszołomów, ale nie jako główny nurt, tylko jako Palikota PiS. Każdy ma prawo do wyrażania poglądów od części się odcinami, nie popieramy języka i tak dalej. Zerżnąć wszystko co robi PO z Palikotem, puszczać oko do ekstremy, w oficjalnym nurcie się odcinać. Każda partia ma takich. Poza tym ciemny lud wcale nie kocha Kaczora za antykomunizm, ciemny lud kocha Kaczora bo nie jest złodziejem, bo nie da ruszyć fabryk, bo jest Polakiem i się nie wstydzi, bo chodzi do kościoła i tak jak lud je rosół, dzieli się opłatkiem. Ciemny lud kocha Kaczyńskiego i Jaruzelskiego naraz. Ekstrema (5% góra) ma zajoba na punkcie języka, że komuch to komuch, dla nich nie warto zmieniać kierunku. Kaczor ma pięknie mówić o tym samym. Ma mówić, że stan wojenny był złem, jednak teraz Polsce potrzeba troski o słabszych i tu lewica Arułkowicza i Napieralskiego stanu wojennego nie wprowadzała i tu się Kaczor (z tą troską) identyfikuje. To jest prosty komunikat, każdy lud to zrozumie, najciemniejszy, a efekt to podwójne osłabianie PO. Osłabienie poprzez wytrącenie broni i osłabianie poprzez wsparcie SLD, która odbierze elektorat PO. Optymalny plan na zwycięstwo, jeśli Kaczor chce wygrać, bo jeśli chce mieć swoje stałe 20% to w każdej chwili może wrócić do starego Kaczora, ale wtedy PO ma ze trzy kadencje pod rząd. Wspieram ten projekt, ponieważ uważam, że największym pasożytem jest PO, partia sztuczna, burząca logiczny porządek demokracji, partia muł blokująca jakikolwiek ruch na scenie politycznej. W przypadku wygranej Kaczorowi może odbić i może wrócić do retoryki, ale wtedy PO pewnie już będzie podzielona, SLD odzyska pozycję i będzie szansa na tę wymarzoną nową siłę.

    • Mnie nie musisz przekonywać
     Mnie nie musisz przekonywać bo ja to kupuję w 100% i wielu rozumnych też. Pamiętam tylko że wg kryteriów prostego ludu geniusz Machiavelli to byłby zwykły chuj i w życiu wyborów powszechnych by nie wygrał. A usłużne telewizornie już urabiają masy i pokazują jaki ten Kaczor to szczwany lis farbowany. I jeszcze Staniszkis dosypała z tym przekombinowaniem, już kretyn Kutz przed chwilą w TVN24 na tym jechał.

     Apropo Kutza to powiedział właśnie, że Kaczyński z całą pewnością przegra obydwie debaty bo jest brzydki i niski i kamera to wszystko wychwyci a Kutz na kamerze się zna i wie że ludowi się to nie spodoba, a gajowy a i owszem. Nie żartuję, tak było u Rymanowskiego. A że siedział z nim pizda Hoffman to zamiast pojechać po nim jak po prostaku skończonym podkreślając bezdenną głupotę tego co właśnie wygenerował to ten najpierw się speszył, potem poczekał aż Kutz skończy i odklepał jakąś formułkę którą pewnie w SMS-ie dostał rano. Takich to “pyskaczy” ma Kaczor wokół siebie, już Karski by lepiej ripostował. HOFFMAN SIĘ NIE NADAJE! Sztabowcy schowajcie go bo wygląda jak pizda z przedziałkiem (zawsze się lało takich w podstawówce) ale co gorsza w potyczce słownej jest zwykłą cipą, dawajcie jakichś bystrych a pyskatych na szkło bo popłyniecie! Sorki za offtopik.

     Wracając, to mam nadzieję, że lud faktycznie skupi się na prostym przesłaniu Kaczora a nie na kontekście dorabianym. Mam też nadzieję że JarKacz utrzyma dobry kurs bo boję się że znowu zboczy w chaszcze, nie sądzę bowiem żeby ktoś o nicku typu JarekK_49 często tu zaglądał, a szkoda.

     • Herezje opowiadasz. Co by się
      Herezje opowiadasz. Co by się stało gdyby Hoffman “pojechał”? Nawalanka jak zawsze i już nie byłoby młodego, ładnie uczesanego, pięknie mówiącego chłopca, którego poniewiera zalany żółcią prymitywny staruch. A tak Hoffman wyluzował pięknie, odróżnił się od buraka Kutza cudownie i po europejsku, że aż miło. Porównaj sobie to z Bielanem i Nitrasem. Bielan dał dupy na całej linii wchodząc w standard POPiS i widz znów dostał porcję walki w kisielu PO z PiS, gdzie jeden wart drugiego. Hoffman zrobił zajebista robotę pokazał klasę na tle dupka.

     • Nie chodzi o nawalankę
      Nie no nie chodzi o nawalankę ale o grzeczną ripostę pokazującą marność teoryj Kutza, bo Kutz pieprzył takie bzdury że sam się podawał na tacy. Chyba się naczytałem tego bloga przez dwa dni i mam większe oczekiwania od dyskutujących z baranami.

 3. :)^:)
  Ulicą idzie milicjant. Na balkonie w klatce siedzi papuga. Na widok Milicjanta krzyczy:
  – Ej ty w niebieskim!
  – Co? – odpowiada funkcjonariusz
  – Ty debilny kutasie!
  Milicjant wbiegł na piętro, wdarł się do mieszania i spałował właściciela papugi a jej powyrywał pióra z ogona.
  Na drogi dzień znowu Milicjant przechadza się ulicą a papuga siedzi na w klatce na balkonie.
  – Ej ty w niebieskim! – Woła papuga
  – Co? – odpowiada zaskoczony jej zuchwałością niebieski
  – Ty dobrze wiesz co! – odparła papuga.

  http://kolatka.blogspot.com/2010/06/ej-ty-w-niebieskim.html

 4. :)^:)
  Ulicą idzie milicjant. Na balkonie w klatce siedzi papuga. Na widok Milicjanta krzyczy:
  – Ej ty w niebieskim!
  – Co? – odpowiada funkcjonariusz
  – Ty debilny kutasie!
  Milicjant wbiegł na piętro, wdarł się do mieszania i spałował właściciela papugi a jej powyrywał pióra z ogona.
  Na drogi dzień znowu Milicjant przechadza się ulicą a papuga siedzi na w klatce na balkonie.
  – Ej ty w niebieskim! – Woła papuga
  – Co? – odpowiada zaskoczony jej zuchwałością niebieski
  – Ty dobrze wiesz co! – odparła papuga.

  http://kolatka.blogspot.com/2010/06/ej-ty-w-niebieskim.html

 5. Ktoś przytomnie zauważył, że
  Ktoś przytomnie zauważył, że Twoje analizy polityczne są podobne rozważaniom Kasparowa o szachach a przecież głosująca większość nie umie grać nawet w warcaby. Do tej masy trafia celny, prosty i jasny w przekazie strzał. To co zrobił Urban, mówiąc, że Kaczor dla paru głosów i władzy skumał by się z partią faszystowską – gdyby taka w Polsce istniała – było takim strzałem.

  Określenie postkomunisty Oleksego mianem średnio-starszego lewicowca jest żenujące i nieszczere. Wystarczy zadać pytanie, czy także zmienił zdanie wobec Jaruzelskiego i Urbana. Widzę oczami wyobraźni jak odpowiadając pląta się i mataczy.

  • Pytanie o Jaruzelskiego i
   Pytanie o Jaruzelskiego i Urbana padlo we wtorek lub srode (nie pamietam dokladnie) u Rymanowskiego. Cymanski krecil jak mogl, w swoim stylu. Dokladnie tak jak ‘zobaczyles to oczami wyobrazni’. Skonczyl na tym ze Urban to ‘bardzo inteligentny czlowiek’ . Nie padlo ani jedno slowo o tym ze Jarek z ekipa odcinaja sie od nich. W zamian byla gadka o inteligencji Urbana i o tym ze oni juz nie maja wplywu na biezace wydarzenia.

 6. Ktoś przytomnie zauważył, że
  Ktoś przytomnie zauważył, że Twoje analizy polityczne są podobne rozważaniom Kasparowa o szachach a przecież głosująca większość nie umie grać nawet w warcaby. Do tej masy trafia celny, prosty i jasny w przekazie strzał. To co zrobił Urban, mówiąc, że Kaczor dla paru głosów i władzy skumał by się z partią faszystowską – gdyby taka w Polsce istniała – było takim strzałem.

  Określenie postkomunisty Oleksego mianem średnio-starszego lewicowca jest żenujące i nieszczere. Wystarczy zadać pytanie, czy także zmienił zdanie wobec Jaruzelskiego i Urbana. Widzę oczami wyobraźni jak odpowiadając pląta się i mataczy.

  • Pytanie o Jaruzelskiego i
   Pytanie o Jaruzelskiego i Urbana padlo we wtorek lub srode (nie pamietam dokladnie) u Rymanowskiego. Cymanski krecil jak mogl, w swoim stylu. Dokladnie tak jak ‘zobaczyles to oczami wyobrazni’. Skonczyl na tym ze Urban to ‘bardzo inteligentny czlowiek’ . Nie padlo ani jedno slowo o tym ze Jarek z ekipa odcinaja sie od nich. W zamian byla gadka o inteligencji Urbana i o tym ze oni juz nie maja wplywu na biezace wydarzenia.

 7. Propozycja dla MK.
  Twoje analizy sa bardzo trafne, czasem nawet sie zastanawiam czy te ‘wirtualne 120 tysiecy’ nie jest tylko sciema dla komentujacych tutaj. Moze Ty jednak faktycznie doradzasz sztabowi Jarka?
  Koniec zartow.
  Teraz pisze jak najbardziej powaznie, mimo ze zapewne wszystkim wyda sie to glupotami lub zartem.
  MK moze czas sprobowac swoich sil w tej branzy na powaznie?
  Wybory samorzadowe za kilka miesiecy, nie zastanawiales sie zeby sprobowac wypromowac jakiegos lokalnego kandydata ? Bo gdzie indziej jak nie w swojej lokalnej spolecznosci ? Tylko tam ‘ktos z zewnatrz’ moze zaistniec w tej branzy, a wydaje mi sie ze mialbys bardzo dobre predyspozycje do przebicia sie jako sztabowiec.

 8. Propozycja dla MK.
  Twoje analizy sa bardzo trafne, czasem nawet sie zastanawiam czy te ‘wirtualne 120 tysiecy’ nie jest tylko sciema dla komentujacych tutaj. Moze Ty jednak faktycznie doradzasz sztabowi Jarka?
  Koniec zartow.
  Teraz pisze jak najbardziej powaznie, mimo ze zapewne wszystkim wyda sie to glupotami lub zartem.
  MK moze czas sprobowac swoich sil w tej branzy na powaznie?
  Wybory samorzadowe za kilka miesiecy, nie zastanawiales sie zeby sprobowac wypromowac jakiegos lokalnego kandydata ? Bo gdzie indziej jak nie w swojej lokalnej spolecznosci ? Tylko tam ‘ktos z zewnatrz’ moze zaistniec w tej branzy, a wydaje mi sie ze mialbys bardzo dobre predyspozycje do przebicia sie jako sztabowiec.

 9. A statystyki jakieś masz?
  W tym momencie chciałbym Ciebie zapytać na których policyjnych statystykach się opierasz? Bo jeśli nie masz żadnych statystyk, albo oficjalne statystyki nie pokazują, że za Kaczora było 2x więcej podsłuchów, aresztowań i wjazdów Ziobry na chatę o 6 rano, to znaczy że twoje gadanie to zwykłe słodkie pierdzenie ze środka ciemnej dupy. Nie znam statystyk, więc jeśli mi je pokażesz to przyznam ci rację. Ale jestem wstanie się założyć, że teraz wjazdów o poranku i pluskw jest nawet więcej, biorąc pod uwagę to że odzyskane CBA właśnie dostaje takie uprawnienia, że nawet Ziobro krzyczy “faszyzm!” a w mediach o tym cisza jak makiem zasiał, bo teraz władza jest słuszna, ładna i umie grać w piłkę.

 10. A statystyki jakieś masz?
  W tym momencie chciałbym Ciebie zapytać na których policyjnych statystykach się opierasz? Bo jeśli nie masz żadnych statystyk, albo oficjalne statystyki nie pokazują, że za Kaczora było 2x więcej podsłuchów, aresztowań i wjazdów Ziobry na chatę o 6 rano, to znaczy że twoje gadanie to zwykłe słodkie pierdzenie ze środka ciemnej dupy. Nie znam statystyk, więc jeśli mi je pokażesz to przyznam ci rację. Ale jestem wstanie się założyć, że teraz wjazdów o poranku i pluskw jest nawet więcej, biorąc pod uwagę to że odzyskane CBA właśnie dostaje takie uprawnienia, że nawet Ziobro krzyczy “faszyzm!” a w mediach o tym cisza jak makiem zasiał, bo teraz władza jest słuszna, ładna i umie grać w piłkę.

 11. a trochę kumpli po świecie by się chłopacy ze mnie śmieli.
  Obejrzą i posłuchają na żywo Twojego Pana Prezydenta a i Pierwszą Damę także i masz przechlapane, jak i reszta narodu.
  Poruta na to mówią także.

  Trochę cytatów, dla relaksu.
  ludzie o wiele częściej waliliby się młotkiem w palec, gdyby ból występował dopiero po roku

  Wszyscy tak pogłupieli, że jesteśmy jak bydło, z którym można zrobić wszystko.

 12. a trochę kumpli po świecie by się chłopacy ze mnie śmieli.
  Obejrzą i posłuchają na żywo Twojego Pana Prezydenta a i Pierwszą Damę także i masz przechlapane, jak i reszta narodu.
  Poruta na to mówią także.

  Trochę cytatów, dla relaksu.
  ludzie o wiele częściej waliliby się młotkiem w palec, gdyby ból występował dopiero po roku

  Wszyscy tak pogłupieli, że jesteśmy jak bydło, z którym można zrobić wszystko.