Reklama

Niestety zaczyna się lament pt. " Wyp………ć Hoffmana i Błaszczaka" bo to oni są przyczyną klęsk PiSu.

Mówię niestety bo diagnoza jest mocno naciągana , stawiam dolary przeciw  orzechom ,że jeśli nawet postawimy obok Kaczora bystrzaków medialnych to i tak niewiele to da.

Media i tylko media decydują czy ktoś jest głupi ,ciemny ,chamowaty i do dupy. Pierwszy przykład to prowokacja Kopacz , która próbowała sprowokować Kaczora do agresji wzywając go do  " zaniechania nienawiści".

Kaczor się nie dał , ale czy to coś zmieniło ?  TVN i GW ogłosiły cud Kopacz ktora zmusiła Kaczora do skruchy gdy tak naprawdę Kaczor powiedział Tuskowi ,że Kopacz po prostu kłamie.

Na drugi dzień mieliśmy już festiwal oskarżeń ,że Kaczor jest pełen obłudy bo rękę Tuskowi podał ale dalej go atakuje.

Jaki z tego wniosek? Nieważne co Kaczor zrobi , ważny jest przekaz na ten temat.

TVN  , GW i cała reszta pomniejszych szakalików medialnych to wrogowie  PiSu i Kaczyńskiego osobiście i w celu równoważenia ich wpływów po drugiej stronie muszą stanąć media równie potężne i zdecydowane w atakowaniu poniżej pasa POlszewików.

Nic nie pomoże zastąpienie Błaszczaka i Hofmana choć zgadzam się ,że obydwaj powinni wylecieć w kosmos albo choć do dziesiątego szeregu.

Fakt ,że swoimi debilnymi wypowiedziami  Hofman pomaga propagandzie antypisowskiej ale nie to jest przyczyną przewagi medialnej PO.

Wyliczcie sami ile afer ma za sobą PO? Hazardowa , komputerowa ,taśmowa ,odprawowa wszak Wasiak to tylko jedna z wielu z milionową odprawą i co? I nic bo w mediach w pewnym momencie następuje cisza lub argument : wszyscy kradną PiS też. Nikt tematu nie ciągnie  , zaproszonych gości nie pyta o sprawy dla POlszewii niewygodne.

To nie cudowny Ostachowicz i jego geniusz  prowadził TUska przez pole minowe pełne afer , to  decydenci mediów  przestawiali wajchę tak jak było trzeba.

Zapomnijcie o zwycięstwach jeśli nie zdobędziecie mediów lub ich nie stworzycie od podstaw.

Internet to za mało szczególnie na głębokiej prowincji gdzie na okrągło ogląda się telenowelę z TVN a zarazem wiadomości. Tam jest wszystko czyli debilna telenowela i wiadomości skrojone na potrzeby i możliwości intelektualne widowni.

Ktoś kiedyś powiedział ,że gdyby Kaczyński wyniósł dziecko z płonacego domu  to i tak zamiast mu podziękować  oskarżono by go o pedofilię.

Cała sztuka polega bowiem na tym ,że gdyby TVN i GW chciały to w jeden dzień Kaczyński byłby ostatnią nadzieją Polski a Tusk jej podpalaczem i nic do tego nie ma  głupi Hofman i  beznadziejny Błaszczak.

Jeśli będą chcieli to zrobią z Kopaczowej matke narodu i tylko od nich zależy czy to się uda , jak popełnią błąd i źle dobiorą proporcję to może wyjść z tego "chytra baba z Radomia" a jak trafią to będzie matka narodu. Możemy  tylko liczyc na ich błędy.

Rok 2005 w którym medialna sfora popełniła błędy umożliwiając wygrana PiSu już się nie powtórzy.

Albo PiS zbuduje swoje media wchodząc w układy z ludźmi z kasą którym nie po drodze z PO albo nic z tego nie będzie.

A Hofmana i Błaszczaka należy wypie……ć tu pełna zgoda.


Reklama