Mateusz Kijowski, szef KOD, wyrzuca z organizacji za oficjalne poparcie WOŚP! Brawo!

Prześlij dalej:

Po Internecie poniosła się sensacja, że PiS chce zabić Fundację WOŚP, bo nie będzie wsparcia policji i wojska dla najbardziej szlachetnej organizacji. Gdyby to przełożyć na normalność, ludzie normalni, by się pogubili i spytali wprost. Wojsko i policja niezbędne do kwesty? Niestety ciągle żyjemy warunkach paranoi, czyli ludowej demokracji i takie „Społem”, jak WOŚP, rzeczywiście bez służb mundurowych, kasy samorządów i TVP nie istnieje. Uboju rytualnego na „świętej krowie” dokonał poseł PiS Stanisław Pięta, to ten sam, któremu pokojowo nastawieni lewicowi sympatycy życzyli, żeby „zdechł na raka”. Pięta powiedział tylko tyle, że każdy funkcjonariusz publiczny, który weźmie udział w hecy WOŚP powinien złożyć raport i ustąpić ze stanowiska. Słowa kompletnie niepotrzebne, nieprecyzyjne i dokładnie o takie prezenty codziennie modli się Jerzy O. Wyjaśnienie, że Pięcie chodziło o zaangażowanie środków publicznych i funkcjonariuszy na służbie, nie ma najmniejszego sensu. W amoku ideologicznym nic się nie przebije do opinii publicznej, co więcej przebiło się całkowicie coś innego. Po mediach już lecą komunikaty alarmujące, że to nie pojedynczy poseł wyraził swoją prywatną opinię, ale cały PiS wraz z rządem zajął oficjalne stanowisko – będą represje za wsparcie WOŚP. Jeszcze 5 lat temu Jerzy O. takiej okazji by nie przepuścił, obleciał by wszystkie media i krzyczał, że PiS chce dzieci w szpitalach pozabijać. A dziś co zrobi? Dziś ze strachu nie kiwnie palcem. Kto ma odrobinę zaufania do mojej wiedzy i przyjętej strategii względem Jerzego O., ten skorzysta z gotowych rozwiązań. Zalecam! Ciszej nad tą trumną i tym nieboszczykiem!

„Jurek” nie będzie pisał żadnych listów otwartych i uprawiał prowokacji w mediach, bo wtedy natychmiast wylazłyby wszystkie jego sądowe sprawy oraz postępowania prowadzone w prokuraturze. Ponadto sam Jerzy O. powiedział wyraźnie ministrowi Macierewiczowi z MON: „dość kurwa”, a dla innej działaczki PiS zorganizował konkurs pod tytułem Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos. Jak rozumiem te deklaracje się nie zmieniły i Jerzy O. nadal nie chce mięć nic wspólnego z „katolickim ciemnogrodem” zamachującym się na demokrację. Jeśli chodzi o radę dla rządu to komunikat powinien być jasny. WOŚP jest jedną z 80 tysięcy organizacji pozarządowych i jak sama nazwa wskazuje takie organizacje działają poza kompetencjami rządu. Trudno sobie też wyobrazić, aby przeprowadzenie zbiórki publicznej z udziałem dzieci niosło za sobą takie niebezpieczeństwa, aby impreza wymagała zabezpieczenia wojska, straży pożarnej, policji i służb ochrony pogranicza. Nigdy żadna organizacja pozarządowa z taką prośbą się do władz RP nie zwróciła i to po stronie organizatora spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników całej akcji. Koniec. Rada dla PiS. Panie i Panowie trzymajcie się jak najdalej od WOŚP i ani słowa o WOŚP nie wypowiadajcie, milczenie polityków jest dla fundacji bronią masowego rażenia.

Co innego „społecznicy” z KOD, oni niech się o Jerzego O. biją i to właśnie, ku mojej radości, robią. Mateusz Kijowski, szef Komitetu Obrony Demokracji Ludowej wszedł w ostry publiczny spór ze swoim delegatem na Mazowsze Andrzejem Miszkiem. Nawiasem mówiąc chyba nikt nie sprawdził jaka to ciekawa postać ten Miszk, najkrócej mówiąc to wyklęty diakon (świecki ksiądz) i do niedawna prawicowy radykał, należący do Solidarności Walczącej. Ważniejsze jest jednak coś innego, mianowicie przyczyna konfliktu między panami z KOD i aby lepiej zrozumieć o co poszło podam cytaty.

1. Jerzy O. ze swojego FB:

Strony

54469 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

25 (liczba komentarzy)

 1. Jeszcze będziemy dziękować temu niepozornemu Jarosławowi bo jeszcze kilka lat i bylibyśmy niewolnikami-my uczciwi.

  Roman Potocki Znalezione w sieci:

  Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO.

  W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito. PrzejętoPKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymiana PKW namieszała a KKW patrzyła na ręce. Podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza. Było źle i zmieniono ustawę o TS o odwołanie Prezydenta i podstawiono 5 sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić końcowe. Petru to twór GTW i ich kasa - żaden kredyt Petru. Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to twór GTW). Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO i Petru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. Odjęto Kukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji. GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją, Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w posiadaniu informacji o nich i nie dopuści by Ziobro przejął prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o giga przekręty z udziałem pierwszych osób. Odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo wie. Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu. Duda ma podsłuch wszędzie - była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest plan skasowania Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Dudy, Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i Kamińskiego przed TS i rozwiązania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji.
  Dlatego PIS powinien wymienić PKW, zrobić nowy program i powołać nowy tryb wyborów bez nieważności głosów i wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma do stracenia giga finanse. Wyprowadzą ludzi na ulice i będą prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych „kiboli”. … CZY WSI - GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ - POSUNIE SIĘ DO PRZEMOCY I WINĄ OBARCZYĆ PIS....

 2. avatar

  mam watpliwosć odnosnie Kukiza. Przeciez on tez jest przez kogos ustawiony tam gdzie jest. Dzisiaj okazało sie że nastepny poseł opuszcza szeregi z tej "piaskownicy" 

 3. avatar

  @--->jancio
  @---> wojo
  w ubieglym tygodniu PK w tvp1 "polityka przy kawie" powiedzial ze nie jest pewien czy kadencja tego sejmu nie zostanie wygaszona do czerwca TEGO roku...??????ZNAMIENNE??psipadek??(parafrazujac znany skecz kabaretowy sprzed lat...???)...
  dla mnie sprawdzianem kim jest sam PK i jego ugrupowanie bedzie glosowanie w/s odebrania immunitetu doktorowej1metrodszpadla...ZA??PRZECIW??WSTRZYMAJĄ SIE OD GŁOSU???
  albo .....w przypadku jakowegos kryzysu..jak zaglosuja za gabinetem PBSz...dadzą votum zaufania??czy moze dadz a votum separatum???chyba ze podobnie jak PO i ZSL wyjda na czas glosowania z sali obrad...
  czas PO-każe!!!

 4. Posłuchaj, może i masz rację, pewnie ten cały proces odbijania Polski z rąk ruskich skończy się na ulicy. Ale to my teraz mamy słuchawki a oni już tylko mikrofony. I to jakby nie patrzeć jest dosyć istotne. Przez 15 lat dokonał się tak gigantyczny skok w technologiach podsłuchu że ten kto ma słuchawki ten ma władzę. Pewnie, Sąd Najwyższy może się skusić i ogłosić nieważność wyborów ale to Antoni ma wojsko a wojsko to patriotyczna formacja więc pójdzie za Polską jak w dym. Kibole natrzaskają po pyskach kodojebcom i mimo wielkiej zawieruchy w Europie, dla świętego spokoju żaden obcy żołnierz tu nie wejdzie. Dlaczego? Dlatego , że NATO nie było zainteresowane do tej pory instalowaniem czegokolwiek co mozna nazwać wysoką technologią bo na drugi dzień jej plany byłyby w Moskwie. Teraz już nie ma takiej opcji a w sytuacji gdy będą mieli do wyboru Antoniego lub WSI postawią na tego pierwszego. I Kaczyński o tym wie i z tej wiedzy korzysta idąc częściowo po bandzie. Wie o tym również Jerzy O. jako jeden z " tamtych" i siedzi z podtulonym ogonem trzęsąc dupą i to całkiem słusznie bo może się okazać że z zarobioną w tym roku kasą po prostu zniknie....i Matka Kurka zamieni się wtedy w Matkę Gończą a wtedy Jerzemu nie zazdroszczę tak jak i dziś jestem daleki od tego typu reakcji:).

 5. avatar

  ja czekam czy bedzie swiatełko do nieba...to jest dla mnie miernik zaangazowania sie władzuni w dzialalnosc..ale to nie ten sam poziom juz chyba..
  a'propos..
  PO-dwładni "bufetowej" PO-dobno nie chca odpowiadac na majle i telefony od ludzi odpowiedzialnych za erygowanie projektu "Łuku Tryumfalnego"...skad taka cisza jak na pogrzebie organisty..naprawde umarł ktos?????

 6. "Ubój rytualny na świętej krowie"

  "Niech się wzajemnie siebie wstydzą, bo i jest czego i wzajemnie wycinają, bo jest kogo".

  I cóż więcej można powiedzieć?

 7. taka klapa  na lata.....

  i zakonczy sie era filantropa w czerwonych spodniach...

  wierze w sprawiedliwosc..

  po tym co ostatnio stalo sie w sprawie W. Sumlinskiego, Piotrze,  jest zielone swiatlo dla sprawiedliwosci...
  na koncu  triumf wszystkich ktorzy wierza w sprawiedliwosc, szanuja Twoja walke!
  Pamietam jak bylo naprawde trudno..

  Bo jesli nie teraz to kiedy.......

 8. W felietonie pan Piotr napisał: "Miszk, najkrócej mówiąc to wyklęty diakon (świecki ksiądz)". Brzmi to jak podwójna sprzeczność, więc poczytałam w Internecie i niniejszym wyjaśniam: Miszk jest diakonem - święcenia diakonatu otrzymał w zakonie jezuitów w Irlandii. Diakon to nie jest "świecki ksiądz", diakon to diakon, niższe święcenia, może sprawować wiele funkcji liturgicznych, ale nie odprawia mszy świętej, nie sprawuje sakramentu pokuty (spowiadanie) i in.

  Określenie "świecki ksiądz" stosuje się popularnie do księży diecezjalnych, aby ich odróżnić od księży-zakonników (franciszkanów, dominikanów etc. etc.).

  Miszk nie jest wyklętym diakonem. Został usunięty z zakonu jezuitów (jak sam twierdzi z powodu domagania się lustracji) i niedopuszczony do święceń kapłańskich, a więc nie został księdzem. Nie sprawuje jednak też funkcji diakona, ponieważ przez władze kościelne nie został włączony do żadnej diecezji ani zakonu.

  Tyle w kwestii diakona Miszka.

  Co mnie natomiast zaskoczyło w jego CV, to dramatyczne zwroty w jego życiu co kilka lat, związane zazwyczaj z totalnym skłóceniem się z dotychczasowym środowiskiem (abstrahuję od przyczyn tych konfliktów). Takich ludzi nam teraz w opozycji baaardzo potrzeba... ;-)

 9. Może dostał telefon, by na razie stulił paszcze i poczekał trochę na delegalizację Pis, obalenie Dudy, i powrót legalnej władzy.

 10. "UMYJ WŁOSY" Kijowski jest tak Nowoczesny ,że dupe urywa !Cała ta "elita" spłynie jak ścieki do morza .Fala kulminacyjna już minęła Warszawę .
  Jeszcze liczą na wyrok SN o ważności wyborów ,i na pewno będą grzać emocje .Ale to co było TO SE NE WRATI .Do  przygaszenia emocji trzeba TVP zawrócić w dobrym kierunku najpóźniej od 11 01 2916r

 11. Strony