Lasek i Tusk przyklejają śliną „śmieszne karteczki” na plecach Biniendy i Macierewicza

Prześlij dalej:

Zastanawia mnie jedna rzecz. Ilu speców od technicznych aspektów prezentacji materiałów naukowych, przed konferencją smoleńską w agendzie umieściłoby następującą pozycję: „Zabezpieczenie Skypa przed gówniarzami?”. Jeśli mnie ktoś poprosi o odpowiedź, to szczerze napiszę, że w ogóle by mi do głowy taki punkt programu nie przyszedł. Myślałem i ciągle myślę o dziesiątkach, setkach i chyba już tysiącach rzeczy związanych z tą tragedią, ale o podobnych pierdołach do dziś nie myślałem. Łatwo usiąść i po fakcie rzucić worek dobrych rad, ale tak naprawdę wnioski z sabotażu telekonferencji można wyciągnąć jedynie post factum. Niestety przed następną prezentacją trzeba sprawdzić, czy ktoś nie podkłada pierdzących zabawek, nie wpuszcza robaka do komputera, nie zamieścił zdjęcia porno na pulpicie Biniendy, nie wlał denaturatu do modemu. Od dziś za takie rzeczy powinien odpowiadać zespół profesjonalistów zdolnych zabezpieczyć tyły, ponieważ prymitywne akcje sabotujące zawsze osiągają swój cel. Gówniarz przy pomocy komputera i innych gówniarzy jest w stanie zebrać milionową publikę umieszczając na YouTube „śmieszny filmik”, na którym prezentuje działo do wystrzeliwania ziemniaków. Kto by sądził, że trochę popłynąłem z porównaniem, niech sobie wejdzie na wymienioną stroną i wpisze „armata do ziemniaków”, a natychmiast zobaczy naukowe osiągnięcia na poziomie fanów i samego naukowca Tusko-Laskiego. Tyle tytułem biadolenia, że trzeba było, że należało, że dało się przewidzieć, że naukowcy powinni znać tricki Skypa. Nie, normalny dorosły człowiek podobnych rzeczy nie przewidzi i z gówniarzami szarpał się nie będzie, zwłaszcza gdy jest skupiony na zadaniach daleko bardziej poważnych. Okazało się, że smarkate trolle od Laska potrafią zjechać jeszcze niżej niż dotąd byli wyceniani i dopiero po tym przygnębiającym fakcie Macierewicz powinien zatrudnić trzech informatyków, myślących tylko i wyłącznie nad możliwymi próbami sabotażu albo nad zmianą narzędzia, bo obciążanie takimi pierdołami naukowców jest nieporozumieniem. Natomiast dla mnie, dorosłego człowieka, który wyrósł z wkładania zapałek do zamaka szkolnej sali, ważny jest temat i treść wykładu.

Strony

17122 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

27 (liczba komentarzy)

 1. "Nasz Dziennik" - Zmora bezpiecznika
  Od dwóch lat 17 członków komisji Macieja Laska, mającej do dyspozycji 57 specjalistów, bada w pocie czoła sprawę wybitego bezpiecznika za 2,5 dolara w samolocie Tadeusza Wrony
  . - http://naszdzie...

 2. - tate ktos sie ciebie klania
  - nie mowi sie 'ciebie' tylko 'tobie'
  - mi???
  - nie mowi sie 'mi' tylko 'mnie'
  - no to mowie, ze ciebieee!!!

 3. nie da się przewidzieć wszystkiego. W takim przypadku, to znaczy kiedy podejmujemy starania żeby przwidzieć wszystko i odpowiednio wcześnie temu zapobiec, moi znajomi mówią: nie róbmy tu psychiatryka.
  Mam nadzieję, że przy następnej konferencji PiS "odżałuje" kilka stówek i zakupi profesjonalny program do videokonferencji obługiwany przy pomocy przeglądarki IE.
  http://itenvelope.pl/product.php?id_product=567

  PS. Sie masz debeściak "you know how", wiem że tu siedzisz i domyślam się nawet z jakich powodów. Kij ci w ten parchaty czerwony dekiel. Już dziś można śmiało zawyrokować, że znajdziesz się w panteonie największych sowieckich kanalii, zaraz obok Łysenki, Wajdowicza i Olbrychskina.

 4. "you know how" (ty wiesz jak, jakim sposobem)
  a moze
  'you know who'? (ty wiesz kto)

 5. Masz rację. Ale ta kanalia wie, że to do niej:-P

 6. "you know how" (ty wiesz jak, jakim sposobem)
  a moze
  'you know who'? (ty wiesz kto)
  -----------------------------------------------------------------------------------

  Obstawiam tłumaczenie: Sam Wiesz Kto

  http://translat...

 7. namawiam do kupna wszytkich znajomych. ba! wręcz nakazuję kupno i przeczytanie Berka. napisałem wcześniej, że to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent, szczególnie dla zaprzyjaźnonego leminga. każdy z nas takiego ma.
  p.s. mógłbyś coś więcej nt niespodzianki w Republice?

 8. avatar

  Ma być jakiś materiał o WOŚP z powołaniem się na moje publikacje i być może coś jeszcze. Zaoponowano mi występ przed kamerą, ale to nie moje życie.

 9. na facebooku:

  http://www.yout...

 10. avatar

  Trochę inaczej miało to wyglądać, ale niech będzie i tak. No chyba, że mają robić jeszcze jakiś inny materiał, przynajmniej tak to zrozumiałem, a to była jedynie próba zbierania wypowiedzi.

 11. Strony