Lasek i Tusk przyklejają śliną „śmieszne karteczki” na plecach Biniendy i Macierewicza

Prześlij dalej:

Zastanawia mnie jedna rzecz. Ilu speców od technicznych aspektów prezentacji materiałów naukowych, przed konferencją smoleńską w agendzie umieściłoby następującą pozycję: „Zabezpieczenie Skypa przed gówniarzami?”. Jeśli mnie ktoś poprosi o odpowiedź, to szczerze napiszę, że w ogóle by mi do głowy taki punkt programu nie przyszedł. Myślałem i ciągle myślę o dziesiątkach, setkach i chyba już tysiącach rzeczy związanych z tą tragedią, ale o podobnych pierdołach do dziś nie myślałem. Łatwo usiąść i po fakcie rzucić worek dobrych rad, ale tak naprawdę wnioski z sabotażu telekonferencji można wyciągnąć jedynie post factum. Niestety przed następną prezentacją trzeba sprawdzić, czy ktoś nie podkłada pierdzących zabawek, nie wpuszcza robaka do komputera, nie zamieścił zdjęcia porno na pulpicie Biniendy, nie wlał denaturatu do modemu. Od dziś za takie rzeczy powinien odpowiadać zespół profesjonalistów zdolnych zabezpieczyć tyły, ponieważ prymitywne akcje sabotujące zawsze osiągają swój cel. Gówniarz przy pomocy komputera i innych gówniarzy jest w stanie zebrać milionową publikę umieszczając na YouTube „śmieszny filmik”, na którym prezentuje działo do wystrzeliwania ziemniaków. Kto by sądził, że trochę popłynąłem z porównaniem, niech sobie wejdzie na wymienioną stroną i wpisze „armata do ziemniaków”, a natychmiast zobaczy naukowe osiągnięcia na poziomie fanów i samego naukowca Tusko-Laskiego. Tyle tytułem biadolenia, że trzeba było, że należało, że dało się przewidzieć, że naukowcy powinni znać tricki Skypa. Nie, normalny dorosły człowiek podobnych rzeczy nie przewidzi i z gówniarzami szarpał się nie będzie, zwłaszcza gdy jest skupiony na zadaniach daleko bardziej poważnych. Okazało się, że smarkate trolle od Laska potrafią zjechać jeszcze niżej niż dotąd byli wyceniani i dopiero po tym przygnębiającym fakcie Macierewicz powinien zatrudnić trzech informatyków, myślących tylko i wyłącznie nad możliwymi próbami sabotażu albo nad zmianą narzędzia, bo obciążanie takimi pierdołami naukowców jest nieporozumieniem. Natomiast dla mnie, dorosłego człowieka, który wyrósł z wkładania zapałek do zamaka szkolnej sali, ważny jest temat i treść wykładu.

Strony

17334 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

27 (liczba komentarzy)

 1. "Nasz Dziennik" - Zmora bezpiecznika
  Od dwóch lat 17 członków komisji Macieja Laska, mającej do dyspozycji 57 specjalistów, bada w pocie czoła sprawę wybitego bezpiecznika za 2,5 dolara w samolocie Tadeusza Wrony
  . - http://naszdzie...

 2. - tate ktos sie ciebie klania
  - nie mowi sie 'ciebie' tylko 'tobie'
  - mi???
  - nie mowi sie 'mi' tylko 'mnie'
  - no to mowie, ze ciebieee!!!

 3. nie da się przewidzieć wszystkiego. W takim przypadku, to znaczy kiedy podejmujemy starania żeby przwidzieć wszystko i odpowiednio wcześnie temu zapobiec, moi znajomi mówią: nie róbmy tu psychiatryka.
  Mam nadzieję, że przy następnej konferencji PiS "odżałuje" kilka stówek i zakupi profesjonalny program do videokonferencji obługiwany przy pomocy przeglądarki IE.
  http://itenvelope.pl/product.php?id_product=567

  PS. Sie masz debeściak "you know how", wiem że tu siedzisz i domyślam się nawet z jakich powodów. Kij ci w ten parchaty czerwony dekiel. Już dziś można śmiało zawyrokować, że znajdziesz się w panteonie największych sowieckich kanalii, zaraz obok Łysenki, Wajdowicza i Olbrychskina.

 4. "you know how" (ty wiesz jak, jakim sposobem)
  a moze
  'you know who'? (ty wiesz kto)

 5. Masz rację. Ale ta kanalia wie, że to do niej:-P

 6. "you know how" (ty wiesz jak, jakim sposobem)
  a moze
  'you know who'? (ty wiesz kto)
  -----------------------------------------------------------------------------------

  Obstawiam tłumaczenie: Sam Wiesz Kto

  http://translat...

 7. namawiam do kupna wszytkich znajomych. ba! wręcz nakazuję kupno i przeczytanie Berka. napisałem wcześniej, że to świetny pomysł na gwiazdkowy prezent, szczególnie dla zaprzyjaźnonego leminga. każdy z nas takiego ma.
  p.s. mógłbyś coś więcej nt niespodzianki w Republice?

 8. avatar

  Ma być jakiś materiał o WOŚP z powołaniem się na moje publikacje i być może coś jeszcze. Zaoponowano mi występ przed kamerą, ale to nie moje życie.

 9. na facebooku:

  http://www.yout...

 10. avatar

  Trochę inaczej miało to wyglądać, ale niech będzie i tak. No chyba, że mają robić jeszcze jakiś inny materiał, przynajmniej tak to zrozumiałem, a to była jedynie próba zbierania wypowiedzi.

 11. avatar

  Zalinkowałam  Twój  post  na  Salonie, gdzie  roi  się  od  pokrewnych  w  rozwoju  tych, którzy  z  rozmiłowaniem  godnym  idioty  wydzwaniali  na  skype' a. 
    W  pierwszym  momencie  też  dałam  'dobrą' radę, aby  na  przyszłość  lepiej  konferencję  zabezpieczyć,ale  problem polega  na  tym, że  gówniarz  zawsze  będzie  lepszy  w  podkladaniu  nogi  niż  dorosły, stateczny  człowiek. Smieszą  mnie  natomiast  wnioski, że  to  gimbusy się  tak  zabawiały. Nie  ten  przedział  wiekowy. Gimbusy  mają  w  nosie  Macierewiczów  i  Lasków, a  na  spędzanie  wolnego czasu  inne  pomysły.

 12. Młodzi Demokraci pod wodzą Olszewskiego.

 13. Dobra, może należy przejść do konkretów, bo bajka o brzozie, przenikaniu samolotu niczym duch przez szpaler potężnych drzew za brzozą, półbeczce ze skrzydłem ryjącym w ziemi a nie zostawiajacym bruzdy i rozwaleniu się samolotu niczym szklanka i to w miękkim gruncie bez zostawieniu leju/krateru/dołu to już wiemy.
  Czyli konkrety: po nitce do kłębka. Prok. Szeląg, Maksjan, Kopczyk, Rzepa, Parulski, Artymiak, Seremet wiedzą, że zainteresowana publika wie, że:
  1. Jest sprawa "apteczki technicznej" - w papierach lotniska MUSZĄ być papiery kto za to odpowiadał. Te papiery są w MON lub jednostce podległej MON, bo przypominam mówimy o lotnisku wojskowym.
  2. Kto odpowiada za sprawę monitoringu na wojskowym Okęciu 9/10 kwietnia 2010 - na to są wpisy, papiery w odpowiednich miejscach. Sprawdzamy delikwenta i delikwent albo siebie wsypie albo powie skąd przyszły prikazy (to w sytuacji gdyby papiery "wyparowały").
  3. Sprawa przepustek na lotnisku 9/10 kwietnia - odpowiedni sierżanci czy inni kaprale mieli to w gestii i to są ludzie do przesłuchania w charakterze świadków/podejrzanych.
  4. Edmund Klich - ten pan ma dwie możliwości:
  a) optymistyczną jako świadek koronny lub
  b) gorszą
  5. Wiele dróg prowadzi do BOR i gen. Janickiego.
  6. Po odwołaniu Arabskiego z ambasadora Hiszpanii realne wydają się dwa warianty: świadek koronny lub oskarżony.
  O rosyjskiej putinowskiej stronie nie trzeba wiele dodawać, bo jest to wiedza bardzo powszechna: Deripaska, Benediktow, Krasnokucki, zidentyfikowani (z twarzy)  żołnierze specnazu - to już bardzo dużo konkretów, ale oczywiście nikt ze strony rosyjskiej za zamach nie odpowie - bądźmy poważni.
  Na polskiej ziemi najwięcej kierunków prowadzi do ogólnie pojmowanego LWP, byłej esbecji i wsiostwa, sprawą tą zajmuje sie prokuratura wojskowa, która otrzymała zadanie krycia sprawy (nie piszę sprawców, bo w/w prokuratorzy mogą domyślać się mniej więcej kto pokierował w kwietniu 2010 zamachem, natomiast raczej nie wiedzą kto dokładnie).
  Polscy prokuratorzy raczej nie chcieli być w sytuacji w jakiej się znajdują, Szeląg wygląda na bardzo inteligentnego faceta, a jako prokurator wojskowy on i inni z ekipy "badającej zdarzenie lotnicze" znaleźli się w sytuacji TRAGICZNEJ. Wybrnąć z tego nie mogą, muszą do końca rżnąć głupa. Nawet ew. bardzo wysokie pieniądze jakie mają obiecane to rzecz nie warta strachu przed każdymi kolejnymi wyborami czy jeszcze przeżyjemy w spokoju między 2015 a 2019 rokiem. NPW dostała niewykonalne zadanie zamknięcia sprawy bez wraku, czarnych skrzynek, badań metalurgicznych, sekcji zwłok, zlekceważenia zapisów, które z ATM odkryli naukowcy, udawania, że film motolotniarza nie zabił wersji Anodiny - tego nie da się zrobić (może gdyby internetu na świecie nie było to może by było trochę im łatwiej). W grudniu Maksjan i NPW będą informować o wielokrotnej pomyłce spektrometrów w Smoleńsku - tu mamy CLK i kolejny ślad w akcji po nitce do kłębka (MSW - CLK jest ich instytutem). NPW poza tym marzy, aby skrzynka z Jaka spaliła się czy przepadła, a z USA oby nie dotarła ekspertyza dotycząca TAWS.

  Za dziś ogromne pochwały dla znakomitego Pszczółkowskiego, bardzo dobrego Gajewskiego, świetnego Rońdy, b. pewnego Nowaczyka, rewelacyjnego Stanisława Zagrodzkiego, niestety Binienda ze swoimi yyy eee nie wypada dobrze. Skype nie działał? Szwagier - totalny leming, po obejrzeniu powiedział, że coś mu tu śmierdzi ze służbami w tle. Zaskoczony jestem, że tvn24 i polsat news półtorej godziny to pokazywali nim przeszli do omawiania kolejnej polskiej klęski - czyli repry w kopanej.

 14. Nie znam się, ale dałbym sobie spokój z takimi wyliczeniami - dotyczą one naprężeń statycznych, itd., itp. Jak ktoś się bardzo przywiązał do brzozy przecinającej skrzydło (ja tam sprawy nie przesądzam i przecięcie skrzydła przez brzozę też niczego nie przesądza), to raczej poszedłbym tropem mgr inż. Waldemara Pawlaka - przeprowadził ekperyment, niekoniecznie od razu "całościowy". Można po prostu znaleźć brzozę które ma przekrój zbliżonym do tego, jaki zmierzył(?) albo podaje(?) Lasek czy tam Anodina, NPW i zderzyć ją z samym skrzydłem (jak pokazywali zdjęcia z Samary, to tutka stała bez skrzydeł, jakieś się może by znalazło, co zostało Ruskim nie do pary) przy zachowaniu prędkości i miejsca uderzenia - jakiś rozpędzony wózek z brzozą (albo tylko interesującym jej wycinkiem) walący w skrzydło. Na pewno fizycznie da się zrobić wiele tego typu rzeczy - wiadomo, co stoi na przeszkodzie.

  I dla porządku:
  1. "Macierewicz: "Przyczyną tragedii nie było uderzenie o grunt, ale rozwarcie i zniszczenie maszyny przez eksplozję w powietrzu". NASZ WYWIAD" - http://wpolityc...

  2. "Oświadczenie zespołu Macierewicza: przyczyną katastrofy, była eksplozja w powietrzu" - http://niezalez...

  3. Pięć ciosów w smoleńskie kłamstwa rządu. A to dopiero rozgrzewka przed kolejną konferencją naukowców. Co zrobią zachwyceni sobą eksperci władzy? - http://wpolityc...

 15. avatar

  Ja bym sugerował "całościowy", w oczywistym sensie tego słowa :)^:)

  Jest temat/pytanie do zbadania i, prędzej czy póżniej, wspólnym wysiłkiem znajdzie się, otrzymana zgodnie z zasadami nauki, odpowiedż. YKW chyba wdepnął, imo.

 16. avatar

  Ciekawe gdzie kupili te zawiasy do szafy które tkwią w brzozie.
  Chyba, że piloci lecieli na drzwiach od stodoły i stąd te zawiasy...

 17. jest bardzo pracochłonne i prowadzi na bagna.

 18. Powtórka z prof. Rońdą w Trwam rano bodaj o 8:15.
  Profesor niemal zastosował się do apelu Kurki (tego samgo dnia Karnowscy wzięli się za Lisa na poważnie), Jacek Rońda po nazwiskach, konkretnie, kto co jak dlaczego. Z nazwiska podał gościa z NATO, szycha a nie byle kto, który wyśmiewa się z teorii MAK (PiS cienkim głosem piszczał o pomocy NATO? - Rońda daje wskazówkę z kim gadać na początek). Profesor poza tym robi sobie jaja z Tuska mówiąc że to malarz kominów. To jest proszę Państwa to - pewność, ton, itd. 
  8:15

 19. Gość stracił jakąkolwiek wiarygodnaość...
  Co ciekawe facet pracował dla SLD i rządu Millera, no i ciekawi mnie czy ten list to faktycznie jego dzieło:

  "Tradycje głupoty polskiej.

  Po kolejnej porcji lektury Pańskiego wspaniałego tygodnika "NIE" z przerażeniem stwierdziłem, że głupota leaderów polskiej prawicy jest wieczna i nie podlega modyfikacji od 75 lat. Nawet tytuły gazecin, jakie są wydawane dla zwolenników tej opcji widzenia Świata, są podobne jak te przedwojenne, np. "Nasz Dziennik" teraz i "Mały Dziennik" przed wojną. Zmieniły się wszak programy nauczania w szkołach, lektury szkolne, zależności od "Starszych Braci", stosunki sąsiedzkie w Europie, a frazeologia i język prawicy pozostały te same.

  Ekonomia również zatoczyła krąg i nic a nic nie wpłynęła na procesy myślowe w ciasnych łebkach polskich prawiczków. Czy jedyną przyczyną jest wieczne przymierze prawicy z nacjonal-katolicyzmem? Czy też może ślepe naśladownictwo przodków-prawicowców, tych co to bili konia na widok kobyły Pana Marszałka Piłsudskiego i uczyli wnuki głupawych piosenek ku czci tego wielkiego demokraty-zamachowca majowego. Może tak działa na słabszych umysłowo literatura pisana ku pokrzepieniu serc i pognębieniu sąsiadów? A może jest to wynik tradycji polsko-mocarstwowych z szesnastego i siedemnastego wieku?

  Co ma większy wpływ na głupotę polską: edukacja, tradycja, religia, czy też brak znajomości historii Europy? W związku z powyższymi wątpliwościami uprzejmie pragnę zachęcić "NIE" do podjęcia inicjatywy zorganizowania "Wszech-Polskiej" konferencji naukowej na temat "Przyczyny Nieśmiertelności Głupoty Polskiej Prawicy". Sądzę, że rządy AWS, prasa prawicowa i radyjo M dostarczą nam wielu wspaniałych przykładów kontynuacji dzieła przodków-prawicowców w kształtowaniu kolejnego odcinka Wolnej Polski. Jacek Ronda, Cape Town, South Africa"

 20. Zalozylem konto zeby zapytac kiedy planowane wydanie ksiazki w wersji elektronicznej? Chetnie polece powiesc ale moi znajomi korzystaja w wiekszosci z czytnikow stad moje pytanie.
  Pozdrawiam

 21. Dzieki. Zaraz nabywam :)

 22. avatar

  Proszę nie zamawiać ebooka "Berka", ponieważ taka wersja jeszcze nie istnieje. Ten link odnosi się do zupełnie innej "dystrybucji", która miała miejsce po utracie nadziei na wydanie powieści. Tamta wersja nie miała redakcji i w tej chwili zgodnie z umową wydawniczą nie mogę jej oferować. Książka przez pół roku będzie dostępna w wersji papierowej i dopiero potem pojawi się ebook, to jest niemal standard wydawniczy.

 23. Owsiak Wyrzuca TV Republika Za Niewygodne Pytania (16.10.2013)

  http://www.youtube.com/watch?v=hx1C4ZimwbQ&feature=youtu.be

 24. Dostępny bez zakłóceń na "niezależna"

 25. No widać że z naszymi politykami to jak z dziećmi w przedszkolu zamiast się zając sytuacją naszego kraju to ci się bawią a może jeszcze im zafundować lekcje arabskiego na skypa z Preply http://preply.com/pl/arabski-przez-skype

 26. Strony