Reklama

Przemówił po tygodniach, wysze

Przemówił po tygodniach, wyszedł z plastikową gębą pimpongami między kartoflanym nosem, zacisnął ósemkowe usta i poświecił ryżą łysiną. On mi się już nie kojarzy z człowiekiem, tylko z lalką i proszę nie mylić z obsługą zwaną brzuchomówca, chodzi o takiego pajacyka co się mu wkłada rękę po łokieć nie powiem w którym miejscu, żeby mu poruszać drewniana gębą. Dobra powiem wprost, nienawidzę już tego rudego kutasa, nienawidzę z prostej przyczyny, zawsze nienawidziłem niedorobionych gnojków, którzy zostawali szefami samorządów uczniowskich. Zanim uzasadnię emocje powiem merytorycznie. Kukła z łapą wsadzoną od dołu po łokieć wyklepała taką oto frazę: „Jesteśmy jedynym krajem, który w zgodnej opinii ekspertów uratował się przed kryzysem, ponieważ obniżył podatki, w chwili gdy się kryzys zaczął”. Ładna fraza prawda? Ładna i nawet prawdziwa, ale w związku z tym: „Podnosimy VAT”. Zatem byliśmy jedynym rozsądnym krajem i to nas uratowało, ale teraz dołączamy do krajów pogrążonych, żeby nie wyjść na niezrównoważonych w sukcesie. Na tym koniec braku logiki, ale przecież drewniana kukła nie może podobnych idiotyzmów sprzedać w takiej skromnej oprawie. W związku z powyższym, poniższym i w środku padło jakieś 40 i 4 razy: „Kupujemy czas dla Polski”.

Reklama

 

Nic to jednak, jakby ktoś nie wiedział czym wykończyć oszołomów, to przecież uważny obserwator pamięta, że równie inteligentna i naturalna twarz łysego Boniego bez brody, ministra od regulacji rzek, wykopalisk katastrof lotniczych i przyszłości co najmniej na 30 lat uprzedzała że idzie kataklizm: CIT, PIT, składka rentowa. Niestety i na szczęście w ostatniej chwili premier bez alternatywy wyskoczył jak Filip z kapelusza i uspokoił nastroje. Spokojnie młodzi, wykształceni z miasta, uratuje was przed Michałem, tylko VAT dygniemy na punkt. Najwyższy na świecie podatek VAT w kwocie 23% jest przejawem odpowiedzialności, zrekompensowanej 15 minutowym okienkiem co trwa 3 tygodnie. Po drugie, przedsiębiorcy to układ, a najważniejszy jest biedny człowiek i dlatego na margarynę i polopirynę, na ciuchy z Lumpexu podwyżki nie będzie. Prawda panie Waldku? Naturalnie panie Donaldzie i rolnicy na tym nie stracą, głodne dzieci będą najedzone do obrzygania, ponieważ 3×15 to jest 23 i aż pluszakom z lodówki nie chce się strzelać kopytkami w polityczny kalendarz. Za to ruda kukła nadziana po łokieć nie omieszkała sprzedać właściwego komunikatu. Czy nieodpowiedzialni wyobrażają sobie, że na obniżce podatków i stawki rentowej autorstwa siostry Gilowskiej, do socjalistycznego budżetu wpłynęło o 40 miliardów mniej? Bez obaw, symulacji z 3×15 nie będzie, żadne Lewiatany i BCC Cluby się nie wychylą, nawet na procent VAT, dadzą się wydymać w dobrej sprawie i każde wyłażą pieniądze na zachowanie mitu o tych dzięki, którym ten kraj…  

 

O ile jeszcze miesiąc temu miałem nadzieję, o tyle dziś powiem jedno i po tym się podpiszę: „pierdolnie, ale to tak, że nawet Lewiatan zobaczy, że jest baranem”. Pajac pozbawiony ramienia sflaczeje i pokaże się w pełnej marności, wszystkie telewizyjne programy wyjdą na ulicę, a ja się modlę tylko o to, żeby to się skończyło smakiem gulaszu, a nie rybą po grecku, co i Grecy nie wiedzą o co chodzi. Miałem wyjaśnić emocje, ale mam to w dupie, bo dojdzie kurs złotego i nikt sobie nie przypomni, że za rządów liberałów zatrudnienie w administracji wzrosło o 40 tysięcy, a to oznacza, że mamy jakieś 3 miliardy w plecy, zatem na 23% VAT „oszczędzamy” 2 miliardy, gdyby nie to, że na starcie zanim pojawiło się 40 tysięcy, 50 miało wylecieć na zbity pysk. Zasiłek pogrzebowy, to jest 5 miliardów rocznie i fenomen na całą Europę. Ale wiadomo Kaczyński nie zrobił implantów, Macierewicz jest katolickim Żydem, a Matkę Kurkę pojebało, bo kiedyś miał takie lekkie pióro.

 

Reklama

46 KOMENTARZE

 1. Ano właśnie
  Najnowszy wpis Migalskiego to właśnie mówi. Jakość opozycji miernikiem jakości rządu.

  A pro pos grup społecznych chetnych na reformy, ale nie własnym kosztem. Dorzuć jeszcze nauczycieli z ich Kartą (tradycyjny elektorat SLD).

  • Ano właśnie. Chuj z kartą
   Ano właśnie. Chuj z kartą nauczyciela, tylko niech ktoś w tym chorym kraju w końcu zauważy, że pani wychowawczyni co kształci liderów partii po dwóch latach dostaje 1200 i zarabia rocznie tyle co pomocnik murarza zarobi w pół roku, a potem ma wakacje i ferie. To samo dotyczy policjanta i złodzieja. Pierwszy ma 1400 na miesiąc, drugi w Tesco w dwa dni. Podpalacz i strażak, przedsiębiorca i urzędnik i tak można parzyć.

   • Przygotuje Ci merytorycznie
    ile nauczyciele zarabiają, bo właśnie moja gmina musi wziąć kredyt na spłacanie ich wynagrodzeń. A o pensum 18h w 40 godzinnym tygodniu pracy pamiętasz?
    Tylko nie wyjedź, że dodatkowe godziny ma na sprawdzanie zeszytów i klasówek.
    Zapytaj się dzieci, kiedy dostały sprawdzone klasówki na następnej lekcji.
    Chyba, że pani nauczycielka zamiast sporawdzać terminowo klasówki dorabia na budowie. Wtedy zgoda.

    Zapytaj co myśłą o Karcie dyrektorzy szkół. To samo co Ty, bo dzięki niej mamy taki poziom kształcenia, jaki występuje u pilityków właśnie, jak słusznie zauważyłeś.

    Porównanie policjanta i złodzieja wyjaśnia czemu mam sobie sam złodziei łapać.
    A w Tesco i tak kolejki do kas długie jak za komuny. Może dlatego, że tam tanio.

    • Już to pisałem 10 razy,
     Już to pisałem 10 razy, napiszę 11. Moja żona jest zatrudniona w MEN, na etacie logopedy, dojeżdża do 3 szkół za 1500 PLN. Koszty paliwa to 400, toner 80 miesięcznie, czasu nikt nie liczy. Nie oceniam jak pracuje, ale otworzyła prywatny gabinet, żebyśmy wyżyli i na zadupiu jeszcze żyjemy. Mądry jesteś? Pracuj za te pieniądze i ja się z tobą zgodzę, że połowie ciał pedagogicznych tę stawkę należy obciąć, ale połowie podnieść 4 razy, albo będzie jak jest.

     • No to absolutnie zgoda
      Temu właśnie przeszkadza ta chujowa kata, bo chroni miernoty, których dyrektor nie ma jak wziąć za dupę. Jedynie co im może zrobić, to zabrać ponadwymiarówki, ale to sobie na korkach odbiją. Wiesz jaki procent dzieciaków ma teraz korki?
      I to jest pytanie, jak zabrać tę chujową kartę, aby dać te 4 razy więcej tym, co zasługują.

     • Odpowiedź jest prosta:
      1)

      Odpowiedź jest prosta:

      1) Wykształcenie, uniwersytet nie licencjat.
      2) Wyniki w nauce uczniów pani wychowawczyni.
      3) Opinia rodziców.
      4) Opinia uczniów

      Z tego złożyć pensję.

      Teraz jest tak:

      1) Znajoma wójtowej
      2) Fundusz socjalny
      3) Znamy najbogatszych rodziców i się dogadujemy
      4) Przepychamy debili, których rodzice sponsorują szkolę.

  • Niestety Grisza, ale miernikiem rzadu, sa wyborcy, ktorzy
   wybrali ten rzad, a trzy tygodnie temu dali nastepne thumbs up dla tej kliki, dajac temu rzadowi wiecej wladzy.Oczywiscie wielu tutaj mowi, ze wreszczie rzad bedzie mogl wypelnic swoje obietnice wyborcze. Kurka ma racje, ze to pieprznie, tylko przy Komorowskim ta maskarada potrwa dluzej i bedzie duzo wiecej do splacania, teraz to oni mysla jaki numer zrobic, aby wine z rzucic na wszystkich i to im sie uda. Na Kaczora mozna zwalic teraz wszystko, bo elektorat PO tego chce, elektorat tez nie chce wyjsc na tych co pomogli rozlozyc swoj kraj, tak jak komuna tego nawet nie dokonala. Jestesmy naiwni albo glupcy. Nic na to nie wskazuje, ze potrafimy wyciagac wnioski z historii i to nawet tej bliskiej. Moze dlatego, ze jej nie znamy, tak jak powinnismy ja znac. Nie wiem co sie musi wydarzyc, aby ta druga polowa narodu, ktora olewa wybory, poszla do urn i moze wreszczcie udowodnila, ze potrafimy dbac o swoj interes narodowy, a nie ukladow i partii politycznych. Jestem pewien jednego, jak to wreszcie jebnie, niech politycy dadza nogi za pas, bo Polacy na wyrok Trybunalu Stanu moze czekac nie beda, a latarni na ulicach duzo.

   • Jesień nadejdzie i wszystko stanie się jasne.
    I zagniewany lud nie będzie czekał na Trybunał Stanu. Pod wodzą osób reprezentujących różne grupy na facebooku, wyjdzie na ulice i na latarniach wieszać zacznie. I stanie Polak prawdziwy przeciw polactwu. I wielu złoży swe życie pro patria, how sweet and glorious, bo ten, co się z Carem Północy całował haniebnie, zamknąwszy się w kancelarii jak szczur, wojsko na nich pośle. I płacz się rozlegnie wielki nad męczennikami onymi za Wielką Wodą i Down Under. I będą czcili męczenników onych na herbatkach w domach parafialnych, pamięć o nich czcząc między 17.00 a 18.30, stanem substancji nieszczęsnego kraju zasmuceni, ach, jak zasmuceni. I przyjedzie do nich przewodniczący Janusz Józef Śniadek, w garnitury od Armaniego strojny, fundusze zbierać dla umęczonego ludu. A oni wielką żałością zdjęci ofiarują dar cenniejszy od wszystkich pieniędzy świata – ryngraf Matki Boskiej z Ojczyzny przywiezion przed wiekami, który osłoni tę sól ziemi ojczystej, prawdziwych patriotów, co wieszali na latarniach wężowe plemię zdrajców. I spełniwszy swój patriotyczny obowiązek wobec umęczonej Ojczyzny, jęczącej pod twardą pięścią polactwa, poczują się dobrze, bo choć za Wielką Wodą i Down Under nie układa się im tak, jakby chcieli, to tym, co w umiłowanej Ojczyźnie zostali, znacznie gorzej się dzieje.

 2. Ano właśnie
  Najnowszy wpis Migalskiego to właśnie mówi. Jakość opozycji miernikiem jakości rządu.

  A pro pos grup społecznych chetnych na reformy, ale nie własnym kosztem. Dorzuć jeszcze nauczycieli z ich Kartą (tradycyjny elektorat SLD).

  • Ano właśnie. Chuj z kartą
   Ano właśnie. Chuj z kartą nauczyciela, tylko niech ktoś w tym chorym kraju w końcu zauważy, że pani wychowawczyni co kształci liderów partii po dwóch latach dostaje 1200 i zarabia rocznie tyle co pomocnik murarza zarobi w pół roku, a potem ma wakacje i ferie. To samo dotyczy policjanta i złodzieja. Pierwszy ma 1400 na miesiąc, drugi w Tesco w dwa dni. Podpalacz i strażak, przedsiębiorca i urzędnik i tak można parzyć.

   • Przygotuje Ci merytorycznie
    ile nauczyciele zarabiają, bo właśnie moja gmina musi wziąć kredyt na spłacanie ich wynagrodzeń. A o pensum 18h w 40 godzinnym tygodniu pracy pamiętasz?
    Tylko nie wyjedź, że dodatkowe godziny ma na sprawdzanie zeszytów i klasówek.
    Zapytaj się dzieci, kiedy dostały sprawdzone klasówki na następnej lekcji.
    Chyba, że pani nauczycielka zamiast sporawdzać terminowo klasówki dorabia na budowie. Wtedy zgoda.

    Zapytaj co myśłą o Karcie dyrektorzy szkół. To samo co Ty, bo dzięki niej mamy taki poziom kształcenia, jaki występuje u pilityków właśnie, jak słusznie zauważyłeś.

    Porównanie policjanta i złodzieja wyjaśnia czemu mam sobie sam złodziei łapać.
    A w Tesco i tak kolejki do kas długie jak za komuny. Może dlatego, że tam tanio.

    • Już to pisałem 10 razy,
     Już to pisałem 10 razy, napiszę 11. Moja żona jest zatrudniona w MEN, na etacie logopedy, dojeżdża do 3 szkół za 1500 PLN. Koszty paliwa to 400, toner 80 miesięcznie, czasu nikt nie liczy. Nie oceniam jak pracuje, ale otworzyła prywatny gabinet, żebyśmy wyżyli i na zadupiu jeszcze żyjemy. Mądry jesteś? Pracuj za te pieniądze i ja się z tobą zgodzę, że połowie ciał pedagogicznych tę stawkę należy obciąć, ale połowie podnieść 4 razy, albo będzie jak jest.

     • No to absolutnie zgoda
      Temu właśnie przeszkadza ta chujowa kata, bo chroni miernoty, których dyrektor nie ma jak wziąć za dupę. Jedynie co im może zrobić, to zabrać ponadwymiarówki, ale to sobie na korkach odbiją. Wiesz jaki procent dzieciaków ma teraz korki?
      I to jest pytanie, jak zabrać tę chujową kartę, aby dać te 4 razy więcej tym, co zasługują.

     • Odpowiedź jest prosta:
      1)

      Odpowiedź jest prosta:

      1) Wykształcenie, uniwersytet nie licencjat.
      2) Wyniki w nauce uczniów pani wychowawczyni.
      3) Opinia rodziców.
      4) Opinia uczniów

      Z tego złożyć pensję.

      Teraz jest tak:

      1) Znajoma wójtowej
      2) Fundusz socjalny
      3) Znamy najbogatszych rodziców i się dogadujemy
      4) Przepychamy debili, których rodzice sponsorują szkolę.

  • Niestety Grisza, ale miernikiem rzadu, sa wyborcy, ktorzy
   wybrali ten rzad, a trzy tygodnie temu dali nastepne thumbs up dla tej kliki, dajac temu rzadowi wiecej wladzy.Oczywiscie wielu tutaj mowi, ze wreszczie rzad bedzie mogl wypelnic swoje obietnice wyborcze. Kurka ma racje, ze to pieprznie, tylko przy Komorowskim ta maskarada potrwa dluzej i bedzie duzo wiecej do splacania, teraz to oni mysla jaki numer zrobic, aby wine z rzucic na wszystkich i to im sie uda. Na Kaczora mozna zwalic teraz wszystko, bo elektorat PO tego chce, elektorat tez nie chce wyjsc na tych co pomogli rozlozyc swoj kraj, tak jak komuna tego nawet nie dokonala. Jestesmy naiwni albo glupcy. Nic na to nie wskazuje, ze potrafimy wyciagac wnioski z historii i to nawet tej bliskiej. Moze dlatego, ze jej nie znamy, tak jak powinnismy ja znac. Nie wiem co sie musi wydarzyc, aby ta druga polowa narodu, ktora olewa wybory, poszla do urn i moze wreszczcie udowodnila, ze potrafimy dbac o swoj interes narodowy, a nie ukladow i partii politycznych. Jestem pewien jednego, jak to wreszcie jebnie, niech politycy dadza nogi za pas, bo Polacy na wyrok Trybunalu Stanu moze czekac nie beda, a latarni na ulicach duzo.

   • Jesień nadejdzie i wszystko stanie się jasne.
    I zagniewany lud nie będzie czekał na Trybunał Stanu. Pod wodzą osób reprezentujących różne grupy na facebooku, wyjdzie na ulice i na latarniach wieszać zacznie. I stanie Polak prawdziwy przeciw polactwu. I wielu złoży swe życie pro patria, how sweet and glorious, bo ten, co się z Carem Północy całował haniebnie, zamknąwszy się w kancelarii jak szczur, wojsko na nich pośle. I płacz się rozlegnie wielki nad męczennikami onymi za Wielką Wodą i Down Under. I będą czcili męczenników onych na herbatkach w domach parafialnych, pamięć o nich czcząc między 17.00 a 18.30, stanem substancji nieszczęsnego kraju zasmuceni, ach, jak zasmuceni. I przyjedzie do nich przewodniczący Janusz Józef Śniadek, w garnitury od Armaniego strojny, fundusze zbierać dla umęczonego ludu. A oni wielką żałością zdjęci ofiarują dar cenniejszy od wszystkich pieniędzy świata – ryngraf Matki Boskiej z Ojczyzny przywiezion przed wiekami, który osłoni tę sól ziemi ojczystej, prawdziwych patriotów, co wieszali na latarniach wężowe plemię zdrajców. I spełniwszy swój patriotyczny obowiązek wobec umęczonej Ojczyzny, jęczącej pod twardą pięścią polactwa, poczują się dobrze, bo choć za Wielką Wodą i Down Under nie układa się im tak, jakby chcieli, to tym, co w umiłowanej Ojczyźnie zostali, znacznie gorzej się dzieje.

 3. Przypomina mi się takie spotkanie,
  na którym opozycja się obraziła, że Tusk sam nie przyszedł, tylko przysłał Kopaczową z gotowymi propozycjami reformy. Oni sobie chcieli tak ogólnie o służbie zdrowia porozmawiać, a ona tu z przepisami wyjeżdża.

 4. Przypomina mi się takie spotkanie,
  na którym opozycja się obraziła, że Tusk sam nie przyszedł, tylko przysłał Kopaczową z gotowymi propozycjami reformy. Oni sobie chcieli tak ogólnie o służbie zdrowia porozmawiać, a ona tu z przepisami wyjeżdża.

 5. Dobry wieczór Panie Rycerzu
  Pan mnie ma najwyraźniej za głupola kompletnego, zakochanego w Tusku Donaldu, podobnie jak ma mnie gospodarz. Posłuszne hlasim zatem, że swego czasu zdobyłam wykształcenie ekonomiczne, ciągle się dokształcam ze względów zawodowych obecnych i doskonale znam mechanizmy rozmaite, potrafię o nich rozmawiać nie tylko po polsku. Rozumiem również, co to znaczy, że liberał podnosi podatki. Lisnakury wspomniał coś o ewentualnym sprzeciwie UE na VAT 23% w Polsce, dlatego uznałam za stosowne sprostować, że w UE maksymalna stawka = 25%. Tylko tyle, nic więcej.

  Pozdrawiam serdecznie

  PS. Głupio się czuję trochę, przyznać muszę, jako że z innymi jest Pan na per ty…

 6. Dobry wieczór Panie Rycerzu
  Pan mnie ma najwyraźniej za głupola kompletnego, zakochanego w Tusku Donaldu, podobnie jak ma mnie gospodarz. Posłuszne hlasim zatem, że swego czasu zdobyłam wykształcenie ekonomiczne, ciągle się dokształcam ze względów zawodowych obecnych i doskonale znam mechanizmy rozmaite, potrafię o nich rozmawiać nie tylko po polsku. Rozumiem również, co to znaczy, że liberał podnosi podatki. Lisnakury wspomniał coś o ewentualnym sprzeciwie UE na VAT 23% w Polsce, dlatego uznałam za stosowne sprostować, że w UE maksymalna stawka = 25%. Tylko tyle, nic więcej.

  Pozdrawiam serdecznie

  PS. Głupio się czuję trochę, przyznać muszę, jako że z innymi jest Pan na per ty…

 7. Z TĄ MUZUŁMAŃSKĄ EUROPĄ TO PRAWDA.
  Francja będzie pierwszą republiką muzułmańską w Europe. To co się dzieje w dzielnicach francuskich miast, zamieszkałych przez arabskich emigrantów i czarnej Afryki, woła o pomstę do nieba.Demografowie obliczyli, że w 2050r. liczba muzułmanów we Francji, przekroczy liczbę rodowitych Francuzów. Szkopy się turczą na potęgę.

  Osobiście zdecydowanie wolę mieszkać w prowincji chińskiej niż w jakimś kalifacie europejskim. Chińczycy są bardzo pracowici, w przeciwieństwie do muzułmanów i Afrykańczyków (za tymi ostatnimi optują polskojęzyczne panienki).
  Na szczęście w Polsce na ulicach miast widzi się więcej Azjatów niż muzułmanów. Jak długo to będzie, nie wiadomo. Kaczyński i jemu podobni, sprowadzają na potęgę Czeczenów i innych “uchodźców” z Kaukazu, żeby zrobić na złość Rosji.

 8. Z TĄ MUZUŁMAŃSKĄ EUROPĄ TO PRAWDA.
  Francja będzie pierwszą republiką muzułmańską w Europe. To co się dzieje w dzielnicach francuskich miast, zamieszkałych przez arabskich emigrantów i czarnej Afryki, woła o pomstę do nieba.Demografowie obliczyli, że w 2050r. liczba muzułmanów we Francji, przekroczy liczbę rodowitych Francuzów. Szkopy się turczą na potęgę.

  Osobiście zdecydowanie wolę mieszkać w prowincji chińskiej niż w jakimś kalifacie europejskim. Chińczycy są bardzo pracowici, w przeciwieństwie do muzułmanów i Afrykańczyków (za tymi ostatnimi optują polskojęzyczne panienki).
  Na szczęście w Polsce na ulicach miast widzi się więcej Azjatów niż muzułmanów. Jak długo to będzie, nie wiadomo. Kaczyński i jemu podobni, sprowadzają na potęgę Czeczenów i innych “uchodźców” z Kaukazu, żeby zrobić na złość Rosji.

 9. Moje pytanie, jak zwykle, dotyczy głębokiego meritum
  Pytanie mam takie: skoro Grecy nie wiedzą, o co chodzi z rybą po grecku, to czy Węgrzy wiedzą, co to są śliwki węgierki?
  Tutaj to są śliwki włoskie i znajomy Włoch nie miał o tym pojęcia.
  A włoskie orzechy?

  Wolę te lingwisty ponad arytmety, 3 x 15 jest 23, zgaduj zgadula.

 10. Moje pytanie, jak zwykle, dotyczy głębokiego meritum
  Pytanie mam takie: skoro Grecy nie wiedzą, o co chodzi z rybą po grecku, to czy Węgrzy wiedzą, co to są śliwki węgierki?
  Tutaj to są śliwki włoskie i znajomy Włoch nie miał o tym pojęcia.
  A włoskie orzechy?

  Wolę te lingwisty ponad arytmety, 3 x 15 jest 23, zgaduj zgadula.

 11. To może ja swoje 2 grosze.
  To może ja swoje 2 grosze. “Najsamprzód” kopia mojego wpisu u Lukrecji.
  Na granicy polsko-chińskiej cisza, niepokoje w islamskiej republice niemiec 🙂 Kto wie:), to jak w dowcipie. Koło Berlina patrol policji zatrzymuje kierowcę do kontroli. Policjant długo wertuje dokumenty, po czym woła do kolegi – Ahmed, zobacz, co za dziwne nazwisko, Muller:)
  Teraz już na serio 🙂 Jakby tak zebrał to w całość, to każdy ma rację. Pytam kiedyś znajomego nauczyciela, dlaczego walczycie o tę Kartę, dlaczego tolerujecie miernoty w swoim środowisku, dlaczego nie ma poparcia dla bonu oświatowego? Przecież wtedy dobre szkoły dadzą zarobić dobrym nauczycielom ? Odpowiedź była taka, no a co z resztą, każdy chce pracować, nawet Ci gorsi. To ja się go pytam, a ze swoim samochodem, to jedziesz do kiepskiego mechanika, czy wybierasz według Ciebie najlepszego ? No pewnie, ze najlepszego. To dlaczego kuźwa mać, chcesz, aby moje dzieci uczył mierny nauczyciel? I to się odnosi do każdej grupy zawodowej. Narzekamy na tym forum na PIS, PO, SLD, a i tak pewnie większość z nas głosuje na mniejsze zło. Co to kurde jest mniejsze zło? Zło, to zło. Nie ukrywam, że często czytuję MIchalkiewicza, Gwiazdowskiego, Korwina. W większości zgadzam się z nimi. Dlaczego nie głosujemy na takich ludzi ? Bo co, oszołomy, bo tak w TVN powiedzieli ? A teraz, to co mamy? Szmaciarz Tusk, który wyciera Sejmowe korytarze od 20 lat, cynicznie kłamie w oczy w TV, ma dupie każdego z nas, bo ważniejszy jest Miro, Rycho i cała ta glajdowata mieszanka. Kaczyński? facet z pogranicza realnego socjalizmu, całkowicie wyobcowany z codzienności, a ta jego obleśna świta, typu Kamiński, Kurski, itp. Zapomnieliśmy już o SLD, o czerwonych pająkach, pijanym niby magistrze Olku i całej tej miernocie? Może to my powinniśmy ruszyć dupy i coś zmienić. Inni więcej nie zepsują, może zrobią coś lepszego, a na pewno obecnym “elitom” uświadomią, że nic nie jest wieczne, nawet wysokie słupki w sondażach. Można było konia zrobić senatorem, można się pozbyć tego elementu, co to zwany jest elitą.

 12. To może ja swoje 2 grosze.
  To może ja swoje 2 grosze. “Najsamprzód” kopia mojego wpisu u Lukrecji.
  Na granicy polsko-chińskiej cisza, niepokoje w islamskiej republice niemiec 🙂 Kto wie:), to jak w dowcipie. Koło Berlina patrol policji zatrzymuje kierowcę do kontroli. Policjant długo wertuje dokumenty, po czym woła do kolegi – Ahmed, zobacz, co za dziwne nazwisko, Muller:)
  Teraz już na serio 🙂 Jakby tak zebrał to w całość, to każdy ma rację. Pytam kiedyś znajomego nauczyciela, dlaczego walczycie o tę Kartę, dlaczego tolerujecie miernoty w swoim środowisku, dlaczego nie ma poparcia dla bonu oświatowego? Przecież wtedy dobre szkoły dadzą zarobić dobrym nauczycielom ? Odpowiedź była taka, no a co z resztą, każdy chce pracować, nawet Ci gorsi. To ja się go pytam, a ze swoim samochodem, to jedziesz do kiepskiego mechanika, czy wybierasz według Ciebie najlepszego ? No pewnie, ze najlepszego. To dlaczego kuźwa mać, chcesz, aby moje dzieci uczył mierny nauczyciel? I to się odnosi do każdej grupy zawodowej. Narzekamy na tym forum na PIS, PO, SLD, a i tak pewnie większość z nas głosuje na mniejsze zło. Co to kurde jest mniejsze zło? Zło, to zło. Nie ukrywam, że często czytuję MIchalkiewicza, Gwiazdowskiego, Korwina. W większości zgadzam się z nimi. Dlaczego nie głosujemy na takich ludzi ? Bo co, oszołomy, bo tak w TVN powiedzieli ? A teraz, to co mamy? Szmaciarz Tusk, który wyciera Sejmowe korytarze od 20 lat, cynicznie kłamie w oczy w TV, ma dupie każdego z nas, bo ważniejszy jest Miro, Rycho i cała ta glajdowata mieszanka. Kaczyński? facet z pogranicza realnego socjalizmu, całkowicie wyobcowany z codzienności, a ta jego obleśna świta, typu Kamiński, Kurski, itp. Zapomnieliśmy już o SLD, o czerwonych pająkach, pijanym niby magistrze Olku i całej tej miernocie? Może to my powinniśmy ruszyć dupy i coś zmienić. Inni więcej nie zepsują, może zrobią coś lepszego, a na pewno obecnym “elitom” uświadomią, że nic nie jest wieczne, nawet wysokie słupki w sondażach. Można było konia zrobić senatorem, można się pozbyć tego elementu, co to zwany jest elitą.

 13. rząd nas żywi, bawi, wychowuje i leczy
  Nic nie będzie z reform dopóki kolejne pokolenia będą czytać w gazetach następujące zwroty: “państwo sfinansuje”, “rząd pomoże spłacić kredyty”, “rząd zbudował drogę”, “rząd kupi samoloty” itp.
  Niby każdy wie, że rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy, ale widać nie całkiem to dociera.
  Trzeba zatem konsekwentnie pisać: “podatnicy uratują stocznię”. Po jakimś czasie nastąpiła by niechybnie zmiana mentalna.

 14. rząd nas żywi, bawi, wychowuje i leczy
  Nic nie będzie z reform dopóki kolejne pokolenia będą czytać w gazetach następujące zwroty: “państwo sfinansuje”, “rząd pomoże spłacić kredyty”, “rząd zbudował drogę”, “rząd kupi samoloty” itp.
  Niby każdy wie, że rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy, ale widać nie całkiem to dociera.
  Trzeba zatem konsekwentnie pisać: “podatnicy uratują stocznię”. Po jakimś czasie nastąpiła by niechybnie zmiana mentalna.

 15. Nie tylko Wam wyliczyłem prawdziwe 3×15% ale również
  przypomniałem,że mamy najwyższe na świecie koszty ściągania podatków /sześć razy wyższe niż w USA a tylko cztery razy od Szwajcarów/. Tusk z Grześ /plus Rysiek/ zatrudnili 60 tysięcy urzędników extra/. To się nazywa tanie państwo.

 16. Nie tylko Wam wyliczyłem prawdziwe 3×15% ale również
  przypomniałem,że mamy najwyższe na świecie koszty ściągania podatków /sześć razy wyższe niż w USA a tylko cztery razy od Szwajcarów/. Tusk z Grześ /plus Rysiek/ zatrudnili 60 tysięcy urzędników extra/. To się nazywa tanie państwo.