Reklama

Paweł Kukiz celebryta , piosenkarz ,agitator PO postanowił  zaistniec na scenie politycznej.
Razem z Dudą założyli  PO BIS czyli Partię Oburzonych.
Ostatnio Kukiz najbardziej oburzony jest na Kaczyńskiego za to że ten trafnie zdiagnozował główny postulat PO BIS dotyczący JOW czyli jednomandatowych okregów wyborczych.
Kaczor ma rację twierdząc ,że pomysł Kukiza spowoduje wybranie 460 klonów Stokłosy  ,którzy obietnicami i kiełbasą wyborczą ogłupią elektorat.
Aby w Polsce przeprowadzić  reformy polegające głównie  na zrównaniu z ziemią  III RP jej beneficjentów ,  układów potrzebna jest sprawna partia , wizja i  determinacja.
Jeśli nie przebijemy osinowym kołkiem upiora  okrągłego stołu nigdy powtarzam nigdy a co najwy żej za 100 lat  Polska odzyska niepodległość..
Kukiz chciałby podłączyć się do PiSu  na zasadzie  przyczepiło się g…..no do okrętu i krzyczy płyniemy. Nie mam wątpliwości ,że "współpraca " z Kukizewm skończyłaby się rozłamem ,rozwaleniem PiSu i powrotem PO.
Kukiz to inteligentny szczur który wyczuł ,że łajba PO tonie i jako pierwszy się ewakuował , choć jeszcze niedawno na antenie TVN24 wyznawał swoją miłość do Tuska mówiąc " ja Pana naprawde lubię".
POstepowanie Kukiza może mieć dwa powody: pierwszy zwykłe cwaniactwo czyli podczepianie się pod aktualanego zwyciężcę l drugi :  wykonywanie zleconego zadania.
Kukiz jak mało kto jest niewiarygodny. Ten facet krzyczy ,że jest oburzony?!!!!!!
To ja jestem oburzony na Kukiza ,że wspierał wraz z innymi idiotocelebrytami Tuska i przyczynił się do zwycięstwa tej szemranej ferajny.
To Kukiz ma się mi wyłumaczyc dlaczego to zrobił i dopiero może skamleć o  moje wybaczenie.
Ja nigdy nie miałem złudzeń co do Tuska i całej reszty kim są i po co przyszli do władzy.
Branie pod swoje skrzydła Kukiza to dla Kaczora  wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki bo nie mam wątpiwości ,że Kukiz prędzej czy później pożyczył by czerwony żakiet od Kluzik-Rostowskiej.

Reklama
Poprzedni artykułCo dalej z Unią?
Następny artykułSprawa Nowaka jest bardzo ciekawa, bo nie jest sprawą Nowaka