Reklama

Poniżej tekst popełniony przez panią Contessę w sprawie śmierci śp. generała Błasika
Własciwie mój komentarz jest zbędny. Podpisuję się pod nim dwoma rękami. 
Obawiam się, że nikt z "bohaterów" słowa nie powie czy nawet nie wyrazi ubolewania…osobiscie nie spodziewam się nawet cienia skruchy po tych,tych ludziach.
Panie Generale, niech Pan Spoczywa w Pokoju, Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie
a Światłość Wiekuista niechaj mu Świeci, na wieki, wieków Amen.
========================================================
14 miesięcy temu popełniłam notkę pod takim właśnie tytułem. Publikuję ją po raz drugi bo tak trzeba ! Nawet nic nie muszę poprawiać bo w "państwo polskie zdało egzamin" nic się nie zmieniło.

Zdementowane zostało jeszcze jedno kłamstwo smoleńskie, kolportowane przez kanalie III RP ! Instytut Sehna nie wykrył alkoholu w krwi gen. Błasika

Reklama

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4886

Hańba – kłamcom, zdrajcom i zaprzańcom !

Panie Generale Andrzeju Błasik – spoczywaj w pokoju ! Już nikt nie będzie hańbił Twego imienia, Twego munduru, Twojej pamięci !

******************************************************************************************************************************************************************'

29.01.2013

"Dwa tygodnie temu  prokuratura wojskowa dementowała medialne „rewelacje” I Kłamczuchy III RP, marszałki Ewy Kopacz, która  w wywiadzie dla zmarłej niedawno Teresy Torańskiej powiedziała, że „biegli technicy z polskiej prokuratury” fotografowali w moskiewskim Instytucie Ekspertyz Sądowych moment zamykania ciał ofiar w trumnach.

Niespełna po dwóch tygodniach prokuratura wojskowa znów dementuje – tym razem „rewelacje” autorstwa „ekspertów” rządowej komisji pod przewodnictwem Jerzego Millera, której nie udało się pomówić śp.Generała Andrzeja Błasika o kłótnię ze śp.Majorem Arkadiuszem Protasiukiem na płycie lotniska Okęcie, którą w/w  komisja wyczytała „z ruchu warg” na zapisie kamery, więc przypisała Generałowi  wywieranie na załodze Tupolewa presji w stanie nietrzeźwym. Dziś prokuratura wojskowa  informuje, że Generał Andrzej Błasik NIE MIAŁ żadnego wpływu na pracę załogi lotu do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku. Śledczy prowadzący śledztwo smoleńskie, jednoznacznie dementują spekulacje komisji Jerzego Millera.

KTO PRZEPROSI  ZA TE  ŚWIŃSTWA ???

Bronisław Komorowski ? Bo powinien ! Donald Tusk ? Bo powinien ! Jerzy Miller ze swymi „ekspertami” z Maciejem Laskiem na czele ? Bo powinni ! A może  ta szuja, która „słyszała” głos Generała na kopiach kopii taśm z czarnych skrzynek Tupolewa ? A może prokuratorzy wojskowi z Parulskim na czele bo przecież to on stał na czele „śledztwa” gdy jego podwładni doznawali „olśnienia” i słyszeli głos Generała  na zapisie z kokpitu ? 

Kto przeprosi śp. Generała za to, że został oczerniony w tak podły i perfidny sposób, a  ponieważ nie może się bronić, wykorzystały to kanalie wykonujące polecenia sprzedawcy śledztwa Rosjanom, Donalda  Tuska ?  

Kto przeprosi Panią Generałową Błasikową, wdowę po Generale, za upokorzenia, których doznawała za to, że „pijany generał Błasik wywierał presję na załodze Tupolewa”  ?

Kto przeprosi  Załogę Tupolewa za pomówienie, że będąc pod presją swego zwierzchnika, spowodowała wypadek w ruchu powietrznym ze skutkiem śmiertelnym dla siebie i wszystkich pasażerów lotu 10  kwietnia 2010 r.?

Kto przeprosi Rodziny i Bliskich załogi Tupolewa  za to, że zostali upokorzeni podłym pomówieniem ich Poległych  i  ciążyło ono na nich przez tyle miesięcy ?

Kto przeprosi miliony Polaków, którzy NIE WIERZYLI  w winę Generała, za co byli nazywani oszołomami, kretynami, idiotami, bydłem, faszystami, smoleńskimi sekciarzami itd.

Kto przeprosi miliony Polaków, które WIERZYŁY w winę Generała bo wierzyły w uczciwość i kompetencje organów  państwowych RP, prowadzących śledztwo smoleńskie ? Kto przeprosi ich za to, że byli przez prawie trzy lata przez nie okłamywani  ?

Bronisław Komorowski krótko po ceremoniach pogrzebowych ofiar tragedii smoleńskiej  powiedział publicznie – „Państwo polskie zdało egzamin”!

Tak, panie Komorowski ! Państwo polskie w osobie pana, w osobach premiera Tuska,  komisji „ekspertów” Jerzego Millera i innych instytucji państwowych badających przyczyny tragedii smoleńskiej, a wam podległych,  zdało egzamin na  DWÓJĘ  Z  SILNIĄ  !

Czy macie zdolność honorową by przeprosić za tak haniebnie zdany egzamin ???

Jako obywater Najjaśniejszej Rzeczpospolitej mam prawo domagać się przeprosin. W przeciwnym wypadku uważać was będę za osoby niegodne zajmowania najwyższych urzędów państwowych Rzeczpospolitej Polskiej.

Dość już Polski, w której prawo przestało być prawem i sprawiedliwość sprawiedliwością !"

 

 

http://niezalezna.pl/37851-prokuratura-gen-andrzej-blasik-nie-naciskal

http://niezalezna.pl/37247-smolensk-kopacz-znow-sklamala-prokuratura-dem…

…………….

http://niepoprawni.pl/blog/1830/kto-przeprosi-za-generala-blasika

Reklama