Reklama

Wszyscy łącznie, z uczestnikami „Rewolucji 1000 kanapek”, otwarcie mówią, że nie chodzi o żadną wolność mediów i tym bardziej o głosowanie nad ustawą budżetową. Wszyscy też doskonale wiedzą o co chodzi. Widmo głodu i więziennej celi zajrzało w oczy niegdysiejszej kaście, która żyła w prywatnym państwie. Wystarczyło, żeby PiS zamiast regulaminu sejmowego dla mediów, co zresztą było kopią regulaminu PE i w dodatku tylko pozycją, wprowadził projekt ACTA, a Kaczyński z połową partii rzeczywiście zostaliby przez Polaków wywiezieni na taczkach. Największy problem twórcy operetkowego „Ciamajdanu” mają z tym, że żadne, ale to absolutnie żadne interesy społeczne przez PiS nie zostały naruszone. Gorzej! PiS po raz pierwszy od 27 lat zabrał złodziejom i dał Polakom.

Bez społecznego paliwa, bez społecznej emocji można sobie robić show w TVN24 i nic więcej. Z każdym dniem jest coraz mniejsza frekwencja, natomiast coraz większa determinacja wyjętych spod prawa. Dzieje się tak dlatego, że koczujący w sejmie, wraz z wynajętymi „Diduszkami”, ośrodkami medialnej propagandy i korporacjami, tracą realne pieniądze. Jakie? Gigantyczne! Już wiadomo, że po roku rządów PiS do kasy państwowej wpłynęło o 11 miliardów więcej niż planowano. Niemal pewne jest, że o 12 miliardów będzie mniejszy deficyt budżetowy od planowego, a przy tym wydano ponad 17 miliardów na 500+. Na tych liczbach widać zaledwie część fortuny, o którą toczy się gra i to pierwsza wiadomość. Druga jest taka, że PiS osiągając takie wyniki nie podniosło podatków, ale jeszcze obniżyło, głównie CIT do 15%. Cóż zatem się stało, ktoś odkrył nową regułę ekonomiczną? Tak, w RPIII to zupełnie nowa reguła – wystarczy nie kraść.

Reklama

W realnych warunkach gospodarki rynkowej uwłaszczeni po okrągłym stole złodzieje i ci, którzy sprzedawali srebra rodowe za flaszkę wódki i kiełbasę, nie są w stanie funkcjonować. Wszystkie wielkie fortuny wyrosły wyłącznie na lewych interesach budowanych za publiczne, czytaj, Polaków pieniądze. Flagowy jest tu oczywiście doktor Jan, który niczego nie wynalazł, niczego oryginalnego nie produkował, ale został najbogatszym Polakiem tylko dlatego, że przeprowadził szereg „genialnych” operacji giełdowych. Kasa to jedno i dotyczy to kliku grup, które wymieniłem, w kraju i za granicą. Drugie to więzienie. W trakcie budowania fortun złodziejstwo odchodziło w taki sposób, że złodzieje byli w pełni przekonani o swojej bezkarności. Czego się mieli bać, skoro w prokuraturze, sądach i w parlamencie mieli swoich ludzi drukujących odpowiednie papiery?

Złodzieje mogli robić, co im się żywnie podoba, czasami ktoś przesadził albo próbował odebrać innemu złodziejowi i wtedy wybuchały afery, które dla dobra wspólnego natychmiast były wyciszane przez media. W takim układzie nie oddychało, nie jadło i nie piło się normalnie, to było coś w rodzaju inkubatora patologii. Gdy cała ta konstrukcja zaczęła trzeszczeć, a teraz możemy już mówić o tym, że walą się ściany, w sposób naturalny dotychczasowi mieszkańcy inkubatora zaczynają się dusić, dławić i przymierać głodem. Fizjologiczne odruchy wywołane są nie tylko zmianą środowiska z patologicznego na normalne, ale paniczną i uzasadnioną obawą, że za złodziejstwo przyjdzie odpowiedzieć. Jest to zupełnie nowa sytuacja dla twórców „Rewolucji 1000 kanapek” i ich naturalną reakcją muszą być instynkty pierwotne, ponieważ rozumem nic nie są w stanie wskórać.

Poza emocją społeczną osamotnieni rewolucjoniści sami się skazują na pogłębioną panikę. Nie pociągną za sobą milionów Polaków, bo to nie miliony miały dostęp do inkubatora, ale miliony inkubator utrzymywały. Jest dokładnie przeciwnie niż się rewolucjonistom marzy. Spanikowani perspektywą utraty kasy i przerażeni wizją więziennej celi, działają wbrew oczekiwaniom społecznym, które są jednoznaczne – dość świętych krów, dość złodziejstwa. Choćby nie wiem jakich środków użyli operetkowi rewolucjoniści, nie przekonają narodu, że walczą o jego dobro, bo jak przekonać człowieka, że ma oddać pieniądze i stać na mrozie, żeby złodziejstwo i bezkarność dla wybranych mogło trwać nadal.

Ostatnią fazą paniki jest wywieszenie białej flagi i to nastąpi z całą pewnością, co bardziej nerwowi już się poddają, jak sędzia Wróbel, który usłyszał, że w TK trzeba będzie składać oświadczenia majątkowe. Mówiąc obrazowo, najgorszy sort dysponuje wielkim, nowoczesnym czołgiem ze wszystkim bajerami, który może robić wrażenie na gapiach, ale w tym czołgu nie ma ani paliwa, ani jednego pocisku, ten papierowy Tygrys, nigdzie nie pojedzie i nikogo nie zastrzeli.

Reklama

24 KOMENTARZE

 1. oczywiscie ze tak, oni sami

  oczywiscie ze tak, oni sami otym wiedza, pozwole sobie wkleic, warto poczytac:

  "Sami sobie to szambo…

  Należało wam się. Byłym funkcjonariuszom milicji, służby bezpieczeństwa, straży pożarnej i wojska. Należało się to szambo wylewane teraz na wasze życiorysy. Generalskie epolety zrywane przez teoretyków wojen partyzanckich i zakochanych w nich gówniarzy. Następnymi do degradacji będą pułkownicy, majorzy, a potem już każdy „sowiecki żołnierz”. Każdy, który nosił „orzełka bez korony”. Żywy, lub na potrzeby śledztwa ekshumowany.

  Należało wam się. Byłym członkom Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Kiedyś weteranom pracy, budowniczym Polski Ludowej. Dziś „sowieckim” ogniwom „zbrodniczego systemu”. Dość pobłażania. Od dziś wszystkie krzywdy wyrządzone prawdziwym Polakom przez „komunistyczną” PZPR nie będą już tuszowane i wybaczane. Zostaniecie przykładnie osądzani i ukarani. Módlcie się, może bóg wam wybaczy. „Dobra Zmiana” na pewno nie.

  Należy wam się to dzisiejsze szambo jak psu buda. Ciężko na nie zapracowaliście oddając pisanie historii i wychowanie młodzieży polskiej prawicy. I równie prawicowemu kościołowi katolickiemu. Oddaliście im też media, wyższe uczelnie i instytucje kultury. Naiwnie wierząc, że prawa strona zawartych umów dotrzyma. Podobnie jak kościół katolicki – notariusz narodowego porozumienia. Bezmyślnie licząc, że jakoś to będzie. Rozsadek w przyszłości zwycięży. Dopadła was ta przyszłość. Kościół prowizję skasował, umowy się wyparł. Po umiarkowanej, sytej prawicy władzę przejęli głodni mołojeckiej sławy, sfrustrowani ultrasi. Oprycznina Kaczyńskiego. Potrzebujący „komunistycznego” wroga niczym narkoman dopalacza. Kozła ofiarnego. Bezbronnego frajera do publicznego skopania. Zostaliście frajerami, bo wasi polityczni i środowiskowi liderzy politykę historyczną sobie odpuścili. I media.

  I koleżeńskie więzi. I wspólnoty ideowe. I wychowanie swych następców politycznych. Skupiali się na szorstkich przyjaźniach, roszadach, intrygach, rozwoju przez podział. Beznadziejnie szukali poparcia kleru, biznesu, mitycznej nowej klasy średniej. Zapominając o was. Za co wy zapomnieliście o nich przy urnach wyborczych. Walcząc ze sobą, wspólnymi siłami oddaliście władzę prawicowym ultrasom. Wychowankom Kaczyńskiego. Cały polski parlament w ręce polskiej prawicy. Radykalnie „antykomunistycznej”, tej rządzącej, i umiarkowanie „antykomunistycznej”, teraz w opozycji. Wrogiej wobec siebie, ale zawsze zgodnej w potępianiu „komuny” i wszystkich nieszczęść z Polski Ludowej płynących. Dzisiaj nie ma politycznej ani medialnej przeszkody żeby karne kolumny humbejwinów prezesa Kaczyńskiego dalej plugawiły wasz dorobek. Deptały wasze autorytety. Wysyłały was na śmietnik historii.

  Przy biernej postawie waszych dzieci, głosujących pewnie na PO, i wnuków głosujących na Kukiza lub Korwina. Przyznajcie sami, że należy wam się to szambo. I mnie też. Przecież przez naszą głupotę, krótkowzroczność polityczną, a przede wszystkim bezmyślną biernością, polska rozlazła lewica zapracowała sobie na władzę Jarosława Kaczyńskiego i jego kontrrewolucję kulturalną. Dała sobie narzucić ich wizję dziejów, ich wzorce osobowe, ich osąd. Sama sobie tego szamba naważyła. I jeszcze teraz dziwi się, że humbejwini „Dobrej Zmiany” jeńców brać nie chcą."

  Artykuł ukazał się w „Dzienniku Trybuna”

  • Ten tekst przekopiowany z

   Ten tekst przekopiowany z kolejnego klona czerwonego szmatlawca jest nie tylko ze lewacki (bo przeciez nie lewicowy) ale i klamliwy. Jakie to niby porozumienie prawica zawarla z komuna i kiedy, a ktorego nie ma zamiaru dotrzymac? Ktore to wszystkie media, uczelnie wyzsze i instytucje kultury"oddano" prawicy i kosciolowi i kiedy? I to okreslenie prosto z jadacych trupim jadem ust Lenina wyjete: "kontrrewolucja kulturalna" ktore slychac na manifach KODomitow: "Nie oddamy wam kultury." Komunista lze jak lgal. Tym ktorzy nie pamietaja nalezy przypominac: nie bylismy zadnym "najweselszym barakiem" w socjalistycznym obozie. Bylismy w sowieckim lagrze – ten oboz pracy nazywal sie PRL.

   Tekst ma wywolac panike wsrod wiernych czytelnikow = starych towarzyszy i utrwalaczy wladzy ludowej i zwarcie szeregow.

   Co do reszty prawie zgoda z tym ze to nie Dobra Zmiana nie bierze jencow ale Suweren.

  • max – Grudzień 20, 2016 18:24

   max – Grudzień 20, 2016 18:24, obudź się komuchu wklejajacy OGROMNE TEKSTY z "Trybyny Ludu"(czy „Dziennika Trybuna”, ŻADNA różnica)▉Tego zabytku PRL-owskiej indoktrynacji p.t. "Trybyna" NIKT NORMALNY nie użyje nawet wówczas, gdy MU BRAKNIE papieru toaletowego{w momencie, gdy właśnie dostał s*aczki}, ŻEBY NIE ZHAŃBIĆ SWOJEJ D*PY tą "Trybuną", tygodnikiem "Polityka", albo innym "LISweekiem"▉Żul chlejący i żebrzący pod sklepem ma więcej kultury OD GŁUPIEGO TROLLA WKLEJAJĄCEGO OGROMNE TEKSTY, że już nie wspomnę o źródle tych tekstów i o UPOŚLEDZENIU PSYCHICZNYM tych, którzy je w ogóle czytają

 2. oczywiscie ze tak, oni sami

  oczywiscie ze tak, oni sami otym wiedza, pozwole sobie wkleic, warto poczytac:

  "Sami sobie to szambo…

  Należało wam się. Byłym funkcjonariuszom milicji, służby bezpieczeństwa, straży pożarnej i wojska. Należało się to szambo wylewane teraz na wasze życiorysy. Generalskie epolety zrywane przez teoretyków wojen partyzanckich i zakochanych w nich gówniarzy. Następnymi do degradacji będą pułkownicy, majorzy, a potem już każdy „sowiecki żołnierz”. Każdy, który nosił „orzełka bez korony”. Żywy, lub na potrzeby śledztwa ekshumowany.

  Należało wam się. Byłym członkom Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Kiedyś weteranom pracy, budowniczym Polski Ludowej. Dziś „sowieckim” ogniwom „zbrodniczego systemu”. Dość pobłażania. Od dziś wszystkie krzywdy wyrządzone prawdziwym Polakom przez „komunistyczną” PZPR nie będą już tuszowane i wybaczane. Zostaniecie przykładnie osądzani i ukarani. Módlcie się, może bóg wam wybaczy. „Dobra Zmiana” na pewno nie.

  Należy wam się to dzisiejsze szambo jak psu buda. Ciężko na nie zapracowaliście oddając pisanie historii i wychowanie młodzieży polskiej prawicy. I równie prawicowemu kościołowi katolickiemu. Oddaliście im też media, wyższe uczelnie i instytucje kultury. Naiwnie wierząc, że prawa strona zawartych umów dotrzyma. Podobnie jak kościół katolicki – notariusz narodowego porozumienia. Bezmyślnie licząc, że jakoś to będzie. Rozsadek w przyszłości zwycięży. Dopadła was ta przyszłość. Kościół prowizję skasował, umowy się wyparł. Po umiarkowanej, sytej prawicy władzę przejęli głodni mołojeckiej sławy, sfrustrowani ultrasi. Oprycznina Kaczyńskiego. Potrzebujący „komunistycznego” wroga niczym narkoman dopalacza. Kozła ofiarnego. Bezbronnego frajera do publicznego skopania. Zostaliście frajerami, bo wasi polityczni i środowiskowi liderzy politykę historyczną sobie odpuścili. I media.

  I koleżeńskie więzi. I wspólnoty ideowe. I wychowanie swych następców politycznych. Skupiali się na szorstkich przyjaźniach, roszadach, intrygach, rozwoju przez podział. Beznadziejnie szukali poparcia kleru, biznesu, mitycznej nowej klasy średniej. Zapominając o was. Za co wy zapomnieliście o nich przy urnach wyborczych. Walcząc ze sobą, wspólnymi siłami oddaliście władzę prawicowym ultrasom. Wychowankom Kaczyńskiego. Cały polski parlament w ręce polskiej prawicy. Radykalnie „antykomunistycznej”, tej rządzącej, i umiarkowanie „antykomunistycznej”, teraz w opozycji. Wrogiej wobec siebie, ale zawsze zgodnej w potępianiu „komuny” i wszystkich nieszczęść z Polski Ludowej płynących. Dzisiaj nie ma politycznej ani medialnej przeszkody żeby karne kolumny humbejwinów prezesa Kaczyńskiego dalej plugawiły wasz dorobek. Deptały wasze autorytety. Wysyłały was na śmietnik historii.

  Przy biernej postawie waszych dzieci, głosujących pewnie na PO, i wnuków głosujących na Kukiza lub Korwina. Przyznajcie sami, że należy wam się to szambo. I mnie też. Przecież przez naszą głupotę, krótkowzroczność polityczną, a przede wszystkim bezmyślną biernością, polska rozlazła lewica zapracowała sobie na władzę Jarosława Kaczyńskiego i jego kontrrewolucję kulturalną. Dała sobie narzucić ich wizję dziejów, ich wzorce osobowe, ich osąd. Sama sobie tego szamba naważyła. I jeszcze teraz dziwi się, że humbejwini „Dobrej Zmiany” jeńców brać nie chcą."

  Artykuł ukazał się w „Dzienniku Trybuna”

  • Ten tekst przekopiowany z

   Ten tekst przekopiowany z kolejnego klona czerwonego szmatlawca jest nie tylko ze lewacki (bo przeciez nie lewicowy) ale i klamliwy. Jakie to niby porozumienie prawica zawarla z komuna i kiedy, a ktorego nie ma zamiaru dotrzymac? Ktore to wszystkie media, uczelnie wyzsze i instytucje kultury"oddano" prawicy i kosciolowi i kiedy? I to okreslenie prosto z jadacych trupim jadem ust Lenina wyjete: "kontrrewolucja kulturalna" ktore slychac na manifach KODomitow: "Nie oddamy wam kultury." Komunista lze jak lgal. Tym ktorzy nie pamietaja nalezy przypominac: nie bylismy zadnym "najweselszym barakiem" w socjalistycznym obozie. Bylismy w sowieckim lagrze – ten oboz pracy nazywal sie PRL.

   Tekst ma wywolac panike wsrod wiernych czytelnikow = starych towarzyszy i utrwalaczy wladzy ludowej i zwarcie szeregow.

   Co do reszty prawie zgoda z tym ze to nie Dobra Zmiana nie bierze jencow ale Suweren.

  • max – Grudzień 20, 2016 18:24

   max – Grudzień 20, 2016 18:24, obudź się komuchu wklejajacy OGROMNE TEKSTY z "Trybyny Ludu"(czy „Dziennika Trybuna”, ŻADNA różnica)▉Tego zabytku PRL-owskiej indoktrynacji p.t. "Trybyna" NIKT NORMALNY nie użyje nawet wówczas, gdy MU BRAKNIE papieru toaletowego{w momencie, gdy właśnie dostał s*aczki}, ŻEBY NIE ZHAŃBIĆ SWOJEJ D*PY tą "Trybuną", tygodnikiem "Polityka", albo innym "LISweekiem"▉Żul chlejący i żebrzący pod sklepem ma więcej kultury OD GŁUPIEGO TROLLA WKLEJAJĄCEGO OGROMNE TEKSTY, że już nie wspomnę o źródle tych tekstów i o UPOŚLEDZENIU PSYCHICZNYM tych, którzy je w ogóle czytają

 3. Fascynujące, Schetyna zamknął

  Fascynujące, Schetyna zamknął parlament żeby bronić wolności słowa.

  Jedno tylko powiem  – w sejmie powinno być pomieszczenie gdzie marszałkowie i szefowie klubów mogą ze sobą porozmawiać. Bo wysyłanie wojska i policji żeby odgrodzić od siebie posłów w sejmie to droga impreza. I ja rozumiem że opozycja totalna i chyba sam to zdefiniował em, ale to chyba nie za dużo?

  Popierał em jak najszybsze wprowadzenie OT i jak widać tym razem się nie myliłem, ale podtrzymuję zdanie prawdziwą wartość ma zwiększenie o liczbę OT siły  wojsk lądowych z 50 do 100 tysięcy z pełnowartościowym sprzętem. Da się to zaplanować i zorganizować.

  I przede wszystkim OT musi być selekcją pozytywną, musi przyciągać wartościowych ludzi którzy będą stanowić wartość dodaną dla państwa. I to naprawdę nie jest trudne ani specjalnie kosztowne.

 4. Fascynujące, Schetyna zamknął

  Fascynujące, Schetyna zamknął parlament żeby bronić wolności słowa.

  Jedno tylko powiem  – w sejmie powinno być pomieszczenie gdzie marszałkowie i szefowie klubów mogą ze sobą porozmawiać. Bo wysyłanie wojska i policji żeby odgrodzić od siebie posłów w sejmie to droga impreza. I ja rozumiem że opozycja totalna i chyba sam to zdefiniował em, ale to chyba nie za dużo?

  Popierał em jak najszybsze wprowadzenie OT i jak widać tym razem się nie myliłem, ale podtrzymuję zdanie prawdziwą wartość ma zwiększenie o liczbę OT siły  wojsk lądowych z 50 do 100 tysięcy z pełnowartościowym sprzętem. Da się to zaplanować i zorganizować.

  I przede wszystkim OT musi być selekcją pozytywną, musi przyciągać wartościowych ludzi którzy będą stanowić wartość dodaną dla państwa. I to naprawdę nie jest trudne ani specjalnie kosztowne.

 5. Władze rzeczywiście
  Władze rzeczywiście wstrzymały się z gnębieniem prostego ludu z okazji zmiany rządu. Stąd wysiłek opozycji w uwalaniu planów ściągnięcia jakichś groszy z hulającego sobie po Polsce obcego kapitału. Chodzi o to by zmusić PiS do nałożenia solidnego katastru na biednych (pałace zamiejskie byłyby traktowane ulgowo, bo to przecie wieś, nic atrakcyjnego). Państwo nie ma prawie żadnych zysków z przemysłu i handlu, żyje z akcyzy, mandatów, i z pożyczek. Jeszcze jakiś czas będą dochody z rolnictwa, ale się skończą po opyleniu ziemi ornej zachodnim koncernom. Tak już jest w kapitalizmie, że dochód pobiera właściciel, a nie teren na którym stoi jego firma. Teren może sobie tylko wytargować jakiś marny podatek. Proste rezerwy, czyli ograniczenie kradzieży na długo nie starczą. Kraj bez własnego przemysłu, z obcym handlem i mediami, bez swoich banków. Jak długo może istnieć taki eksperyment?

 6. Władze rzeczywiście
  Władze rzeczywiście wstrzymały się z gnębieniem prostego ludu z okazji zmiany rządu. Stąd wysiłek opozycji w uwalaniu planów ściągnięcia jakichś groszy z hulającego sobie po Polsce obcego kapitału. Chodzi o to by zmusić PiS do nałożenia solidnego katastru na biednych (pałace zamiejskie byłyby traktowane ulgowo, bo to przecie wieś, nic atrakcyjnego). Państwo nie ma prawie żadnych zysków z przemysłu i handlu, żyje z akcyzy, mandatów, i z pożyczek. Jeszcze jakiś czas będą dochody z rolnictwa, ale się skończą po opyleniu ziemi ornej zachodnim koncernom. Tak już jest w kapitalizmie, że dochód pobiera właściciel, a nie teren na którym stoi jego firma. Teren może sobie tylko wytargować jakiś marny podatek. Proste rezerwy, czyli ograniczenie kradzieży na długo nie starczą. Kraj bez własnego przemysłu, z obcym handlem i mediami, bez swoich banków. Jak długo może istnieć taki eksperyment?

 7. Prognozy Michalkiewicza nie

  Prognozy Michalkiewicza nie są optymistyczne i, co więcej o organizowaniu majdanu, jak ma miejsce to teraz oraz interwencji zewnętrznej mówi już od roku link -> Michalkiewicz: Dowiedziałem się, że z Ukrainy idzie do Polski duży przemyt broni. Ciekaw jestem, kto jest odbiorcą tej broni? http://telewizjarepublika.pl/michalkiewicz-dowiedzialem-sie-ze-z-ukrainy-idzie-do-polski-duzy-przemyt-broni-ciekaw-jestem-kto-jest-odbiorca-tej-broni,42232.html Jeżeli ktoś zaprzecza, to chciałbym się dowiedzieć, czemu służą takie enuncjacje?

  Dziś jest kolejna "awaria" teleinformatyczna Awaria dużej sieci komórkowej. "Mamy winowajcę" czyli kolejne ćwiczenia z wyłączania łączności.

  Tępy Rysiu rzucił już w eter hasło "abdykacji prezydenta". Kpimy z głupoty Ryśka, a potem się to sprawdzi, on powie "a nie mówiłem" i będzie mógł części społeczeństwa, po takim uwiarygodnieniu się, wciskać każdy kit – łykną bez oporu. Dziś, cała wierchuszka PiS-u jest na Jasnej Górze https://twitter.com/szefernaker/status/811302668014653440

  EDIT: jezeli ktoś uważa Michalkiewicza za niepoważnego, to niech przeczyta Michała Karnowskiego http://wpolityce.pl/polityka/320310-radzilbym-sie-nie-smiac-ta-proba-puczu-byla-smiertelnie-powazna-choc-wyraznie-slabnie-to-jeszcze-sie-nie-skonczyla

  Zgadzam się w kwestii, że na razie jest "taktyczne uspokojenie", żeby uśpić czujność i uderzyć znowu z zaskoczenia. I myślę, że nie ma co liczyć na Trumpa (jeszcze nie rządzi i wcale nei jest powiedziane, że cokolwiek coś dla nas zrobi z dobrego serca), czy USA – jeżeli przyjdą "ratować" to już tylko po to, by zająć teren.

  Rysiek organizuje ponoć Alternatywny Sejm – żeby się nie okazało, że KE, która się ma jutro zająć "kwestią przestrzegania praworządności w RP", nie uzna tego Alternatywnego Sejmu za praworządny – a co to szkodzi Wysokim Panom Komisarzom? https://dorzeczy.pl/kraj/17472/Petru-chce-alternatywnego-Sejmu.html

  EDIT: Wielu osobom tragedia w Berlinie skojarzyła się z prowokacją gliwicką? Trwa operacja medialna poddawania w wątpliwość, czy rzeczywiście to był islamski terrorysta za kierownicą – wypuscili tego Pakinstaczyka, który miał uciekac z szoferki. Nie śmiałbym się z tego – Niemcy są tak głupi i uprzedzeni do Polaków, że dadzą sobie wmówić absolutnie wszystko, że to może Polak ich rozjechał (może był drugi, skoro ten Pakistańczyk to niby nie on). Myślę, że plan minimum Niemców, to zostawić kwestię, kto prowadził ciężarówkę, otwartą i żeby nie było twardych dowodów, ze to "uchodźca" i zasiać podejrzenie co do "polskiego" sprawstwa.

 8. Prognozy Michalkiewicza nie

  Prognozy Michalkiewicza nie są optymistyczne i, co więcej o organizowaniu majdanu, jak ma miejsce to teraz oraz interwencji zewnętrznej mówi już od roku link -> Michalkiewicz: Dowiedziałem się, że z Ukrainy idzie do Polski duży przemyt broni. Ciekaw jestem, kto jest odbiorcą tej broni? http://telewizjarepublika.pl/michalkiewicz-dowiedzialem-sie-ze-z-ukrainy-idzie-do-polski-duzy-przemyt-broni-ciekaw-jestem-kto-jest-odbiorca-tej-broni,42232.html Jeżeli ktoś zaprzecza, to chciałbym się dowiedzieć, czemu służą takie enuncjacje?

  Dziś jest kolejna "awaria" teleinformatyczna Awaria dużej sieci komórkowej. "Mamy winowajcę" czyli kolejne ćwiczenia z wyłączania łączności.

  Tępy Rysiu rzucił już w eter hasło "abdykacji prezydenta". Kpimy z głupoty Ryśka, a potem się to sprawdzi, on powie "a nie mówiłem" i będzie mógł części społeczeństwa, po takim uwiarygodnieniu się, wciskać każdy kit – łykną bez oporu. Dziś, cała wierchuszka PiS-u jest na Jasnej Górze https://twitter.com/szefernaker/status/811302668014653440

  EDIT: jezeli ktoś uważa Michalkiewicza za niepoważnego, to niech przeczyta Michała Karnowskiego http://wpolityce.pl/polityka/320310-radzilbym-sie-nie-smiac-ta-proba-puczu-byla-smiertelnie-powazna-choc-wyraznie-slabnie-to-jeszcze-sie-nie-skonczyla

  Zgadzam się w kwestii, że na razie jest "taktyczne uspokojenie", żeby uśpić czujność i uderzyć znowu z zaskoczenia. I myślę, że nie ma co liczyć na Trumpa (jeszcze nie rządzi i wcale nei jest powiedziane, że cokolwiek coś dla nas zrobi z dobrego serca), czy USA – jeżeli przyjdą "ratować" to już tylko po to, by zająć teren.

  Rysiek organizuje ponoć Alternatywny Sejm – żeby się nie okazało, że KE, która się ma jutro zająć "kwestią przestrzegania praworządności w RP", nie uzna tego Alternatywnego Sejmu za praworządny – a co to szkodzi Wysokim Panom Komisarzom? https://dorzeczy.pl/kraj/17472/Petru-chce-alternatywnego-Sejmu.html

  EDIT: Wielu osobom tragedia w Berlinie skojarzyła się z prowokacją gliwicką? Trwa operacja medialna poddawania w wątpliwość, czy rzeczywiście to był islamski terrorysta za kierownicą – wypuscili tego Pakinstaczyka, który miał uciekac z szoferki. Nie śmiałbym się z tego – Niemcy są tak głupi i uprzedzeni do Polaków, że dadzą sobie wmówić absolutnie wszystko, że to może Polak ich rozjechał (może był drugi, skoro ten Pakistańczyk to niby nie on). Myślę, że plan minimum Niemców, to zostawić kwestię, kto prowadził ciężarówkę, otwartą i żeby nie było twardych dowodów, ze to "uchodźca" i zasiać podejrzenie co do "polskiego" sprawstwa.

 9. W czasie I Wojny Światowej
  W czasie I Wojny Światowej jak się nie mylę Niemcy zbudowali czołg wielkości domu .Jechał bez przeszkód na teren wroga bo nikt go nie niepokoił . Tylko był jeden problem PALIWO!!
  Komentarz trafiony w 100% .Jak się czyta historie najbogatszych Polaków to SAMI FARCIARZE .Oni nawet jak Hindusce zdrapią znamię z czoła to wygrywają merca.
  Teraz bez kolegów w banku ,skarbówce ,urzędach ,SĄDACH !! zostanie im wypalanie węgla drzewnego w Bieszczadach albo …kawał sznura i na góra..!

 10. W czasie I Wojny Światowej
  W czasie I Wojny Światowej jak się nie mylę Niemcy zbudowali czołg wielkości domu .Jechał bez przeszkód na teren wroga bo nikt go nie niepokoił . Tylko był jeden problem PALIWO!!
  Komentarz trafiony w 100% .Jak się czyta historie najbogatszych Polaków to SAMI FARCIARZE .Oni nawet jak Hindusce zdrapią znamię z czoła to wygrywają merca.
  Teraz bez kolegów w banku ,skarbówce ,urzędach ,SĄDACH !! zostanie im wypalanie węgla drzewnego w Bieszczadach albo …kawał sznura i na góra..!

 11. W czasie I Wojny Światowej
  W czasie I Wojny Światowej jak się nie mylę Niemcy zbudowali czołg wielkości domu .Jechał bez przeszkód na teren wroga bo nikt go nie niepokoił . Tylko był jeden problem PALIWO!!
  Komentarz trafiony w 100% .Jak się czyta historie najbogatszych Polaków to SAMI FARCIARZE .Oni nawet jak Hindusce zdrapią znamię z czoła to wygrywają merca.
  Teraz bez kolegów w banku ,skarbówce ,urzędach ,SĄDACH !! zostanie im wypalanie węgla drzewnego w Bieszczadach albo …kawał sznura i na góra..!

 12. W czasie I Wojny Światowej
  W czasie I Wojny Światowej jak się nie mylę Niemcy zbudowali czołg wielkości domu .Jechał bez przeszkód na teren wroga bo nikt go nie niepokoił . Tylko był jeden problem PALIWO!!
  Komentarz trafiony w 100% .Jak się czyta historie najbogatszych Polaków to SAMI FARCIARZE .Oni nawet jak Hindusce zdrapią znamię z czoła to wygrywają merca.
  Teraz bez kolegów w banku ,skarbówce ,urzędach ,SĄDACH !! zostanie im wypalanie węgla drzewnego w Bieszczadach albo …kawał sznura i na góra..!

 13. Przypomniało mi się na wesoło

  Przypomniało mi się na wesoło, jak to było u Tuwima z wyrywaniem rzepki, co wyrosła jędrna i krzepka. Dziadek sam nie pojmował, co wyhodował. Rzeplińskiego wyrywało pół Polski. Proces odkomuszania zajmie jeszcze dużo rąk i głów, ale się uda.

 14. Przypomniało mi się na wesoło

  Przypomniało mi się na wesoło, jak to było u Tuwima z wyrywaniem rzepki, co wyrosła jędrna i krzepka. Dziadek sam nie pojmował, co wyhodował. Rzeplińskiego wyrywało pół Polski. Proces odkomuszania zajmie jeszcze dużo rąk i głów, ale się uda.

 15. Eurofuhrer twierdzi, że

  Eurofuhrer twierdzi, że europejskie wartości są ponad wszystko. Lud europejski wyrósł na wartościach chrześcijańskich, więc te "europejskie" to chyba jakieś novum. Tradycją europejską jest, by stado pawianów trzymać za ogrodzeniem i pokazywać wyłącznie jako ciekawostkę. Gruppensex i czerwone dupy nie rajcują przecież każdego. Dobrze, że część posłów skorzystało z tego zwyczaju i zamknęło się, na okres świąteczny, za szczelnymi murami parlamentu.

 16. Eurofuhrer twierdzi, że

  Eurofuhrer twierdzi, że europejskie wartości są ponad wszystko. Lud europejski wyrósł na wartościach chrześcijańskich, więc te "europejskie" to chyba jakieś novum. Tradycją europejską jest, by stado pawianów trzymać za ogrodzeniem i pokazywać wyłącznie jako ciekawostkę. Gruppensex i czerwone dupy nie rajcują przecież każdego. Dobrze, że część posłów skorzystało z tego zwyczaju i zamknęło się, na okres świąteczny, za szczelnymi murami parlamentu.

 17. Napewno nie bedzie latwo i

  Napewno nie bedzie latwo i nie ma tu mowy o zadnych przypadkach bo jest to caly ciag wydarzen. Smiem twierdzic ,ze nawet wykorzystanie polskiej ciezarowki bylo celowe.Od kilku dni ciamajdanu ujawniaja sie wszystkie krety ,jak Ujazdowski czy Kukiz icala kukizowa banda ktora skacze Kaczynskiemu i PIS do gardla ,jawnie negujac ostatnie ustawy, Uruchamiane sa konsekwentnie rozne akcje dezinformacyjne i blokujace dostep do informacji co juz przypadkem nie jest. Pojawiaja sie inf. ze Kukiz spotkal sie z Tuskiem we Wroclawiu ,czy ktos zwas ma wiecej inf. zeby to zweryfikowac i potwierdzic.

 18. Napewno nie bedzie latwo i

  Napewno nie bedzie latwo i nie ma tu mowy o zadnych przypadkach bo jest to caly ciag wydarzen. Smiem twierdzic ,ze nawet wykorzystanie polskiej ciezarowki bylo celowe.Od kilku dni ciamajdanu ujawniaja sie wszystkie krety ,jak Ujazdowski czy Kukiz icala kukizowa banda ktora skacze Kaczynskiemu i PIS do gardla ,jawnie negujac ostatnie ustawy, Uruchamiane sa konsekwentnie rozne akcje dezinformacyjne i blokujace dostep do informacji co juz przypadkem nie jest. Pojawiaja sie inf. ze Kukiz spotkal sie z Tuskiem we Wroclawiu ,czy ktos zwas ma wiecej inf. zeby to zweryfikowac i potwierdzic.