Kłamstwa, półprawdy i nieścisłości prezesa RM Donalda Tuska

Prześlij dalej:

Z kilkudziesięciu godzin, które Donald Tusk obiecał przeznaczyć na raport poświęcony politykowi opozycji zrobiło się ponad setka godzin i spodziewać się można było, że powstanie dzieło co najmniej na miarę Michała Boniego "Raport Polska 2030" - wydanie drugie poprawione. W efekcie powstała rozprawka gimnazjalna, zawierająca akapity  o wielkości mniej więcej 1000 znaków ze spacjami na każdego ministra. Zgodnie z zasadą propagandową dopracowaną przez tę ekipę do perfekcji, każdy idiotyzm, złodziejstwo, nieróbstwo i brak kompetencji da się udowodnić odpowiednio zaprezentowanymi statystykami. Za majstersztyk blagi trzeba uznać próbę udowodnienia, że obecnie bezrobocie maleje, a PKP przynosi kilkuset milionowe zyski - prawdziwy helikoopter w ogniu nad autostradą. Poniżej przedstawiam 10 punktów odnoszących się do „sprostowań” prezesa RM Donalda Tuska, zawierających tylko fakty i liczby.

Strony

11418 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

5 (liczba komentarzy)

  1. poza lakoniczną informacją na pasku TVN, że rząd na "manipulacje Kaczora" w odpowiedzi zawiesił swoją odpowiedź na strona KPRM.
    Tylko kuźwa nie rozumiem co robią politycy z PiS-u i za co kuźwa biorą kasę. Idealny moment na rozmazanie Tuska na ścianie. Matka Kurka darmo odwalił za nich kawał dobrej roboty, nic tylko skopiować i zwołać konferencję prasową. A ci durnie zajmują się sam nie wiem czym.
    Tylko usiąść i płakać.

  2. Kto ma konto na twitterze? - może niech łaskawie podeśle linka np. rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanowi - https://twitter... - chociaż, kiedy widzę, że ostatni jego tłit jest z 8 marca, to też zaczynam wątpić, jak g@llux, więc może podesłać zestawienie Kurki jakiemuś publicyście od gospodarki (nie mam pomysłu, może https://twitter...).

  3. Pierd..ę, nie czytam nie chce mi się pisać i komentować. Mam nadzieję że te pierdolnik zakończy jakaś rewolujca. To nie może tak trwać q...a bez końca... ja tam na kolejne wybory już nie czekam, juz jest za późno. Tylko rewolucja.

  4. Kawał dobrej roboty, trza koniecznie gdzieś posłać żeby coś pożytecznego z tego wyszło.

  5. PiS od jutra do roboty, bo TVN znowu przykryje was matką Madzi!!

  6. Strony