Reklama

W pojedynku Owsiaka z Matką Kurką jeden jest hejterem, drugi aniołkiem, bo taki jest system krzywych luster medialnych, które pokazują farsę zamiast rzeczywistości. Gdybyśmy żyli w normalniej rzeczywistości i uczestniczyli w normalnym życiu publicznym, gdzie jedną miarą mierzy się czyny, to Jerzy Owsiak byłyby uznany za pospolitego bandziora i wychowawcę bandziorów.

Niestety żyjemy w rzeczywistości, w której człowiek z wyrokiem karnym za zniesławienie i znieważenie, trzema wyrokami za naruszenie dóbr osobistych, wyrokiem za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym, dwoma kolejnymi procesami karnymi za znieważanie i 13 wyrokami stwierdzającymi naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, uchodzi za ofiarę hejtu. Żyjemy w rzeczywistości, która pospolitego bandziora atakującego fizycznie dziennikarzy i ludzi, uznaje za wychowawcę dzieci i młodzieży. Żyjemy w sali krzywych luster i tu Jerzy Owsiak z 18 wyrokami stwierdzającymi naruszenie prawa, jest kandydatem do Pokojowej Nagrody Nobla.

Reklama

Jest mi obojętne, czy Owsiak za kasę dzieci znów zapłaci swoim warszawskim kancelariom i pójdzie z FAKTAMI do sądu. W tej chwili nie walczę już o dokumenty finansowe i prawdę o WOŚP, nie licytuję się kto ma więcej wyroków za przezywanie. Walczę o swoją rodzinę, zaszczuwaną przez bandyckich wychowanków Owsiaka i walczę o to, aby Owsiak nie zaszczuł kolejnych ofiar. Co najmniej od 15 lat ten zawodowy hejter gnoi ludzi, używając do tego potężnej machiny medialnej i prawnej, sam zasłania się dziećmi, serduszkami, autorytetami i wyznawcami sekty.

Gdy przychodzi mu płacić za swoje czyny potrafi sprzedać własną żonę i przyjaciół, jak to zrobił w czasie procesu w Złotoryi. W obliczu gdańskiej prowadzi tragedii, prowadzi “zabawę” do końca, tańczy, opowiada dowcipy i podaje numer konta, by potem uciec od odpowiedzialności, przez rezygnację ze stołka prezesa. Ostatnią ofiarą Owsiaka jest Pani Barbara Piela, kobieta nieprawdopodobnie zaszczuwana publicznie, zostawiona samej sobie, bo i „niepokorni” nie mają odwagi Jej bronić. Plastelinową satyrę Owsiak uznał za “otwartą bramę Auschwitz”, niesłusznie, bo nie z plasteliny, ale z zupełnie innej substancji jest ulepiony. W jeszcze gorszymi metodami, między innymi promowaniem ścieku internetowego “Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”, Owsiak urządza nagonkę na Panią Krystynę Pawłowicz. Dość bandziorze!

Dość bandziorze, zanim twoje bandyckie szczucie wbije komuś nóż w serce. Taki jest Jerzy Owsiak i takim był OD LAT!

1. 30 lipca 2003 roku Jerzy Owsiak atakuje sprzedawcę, demoluje stoisko i niszczy 190 par okularów.

Prokuratura składa do sądu akt oskarżenia, Owsiak płaci pokrzywdzonemu i unika kary.

sad zary.png

2. Przełom lipca i sierpnia 2003 roku Jerzy Owsiak wraz z ochroniarzami wywożą uczestników imprezy „Przystanek Woodstock” do lasu i stosują wobec nich groźby karalne.

O sprawie niczego się nie można dowiedzieć, sąd odmawia udzielenia informacji publicznej.

pobicie żary.JPG

3. 1 sierpnia 2003 roku Pobity uczestnik „Przystanku Woodstock” i dziennikarz TVN.

Owsiak wyrzuca TVN z imprezy i szczuje uczestników na TVN.

Dziennikarz TVN 24 Artur Zakrzewski otrzymał cios w klatkę piersiową od ochroniarzy z “Przystanku Woodstock” w Żarach. Później z imprezy wyproszono całą ekipę telewizji TVN. Zdarzenie miało miejsce na niedostępnym dla publiczności miejscu za sceną. (…) “Część namiotu uchyliła się i zobaczyliśmy jak ochroniarze biją chłopaka. Uderzali go pałką i kopali po całym ciele” – opowiadał Zakrzewski.

Później do ekipy TVN 24 podbiegł Jurek Owsiak. “Zerwał nam akredytacje i powiedział, że złamaliśmy regulamin” – powiedział producent PAP TVN 24. Dodał, że Owsiak nie reagował na żadne próby porozumienia. “W końcu krzyknął do nas: ‘to mój teren. Ja tu rządzę'” – przyznał producent.

Następnie ze sceny Owsiak krzyknął do prawie 400 tys. tłumu, że TVN złamał regulamin i jest tu “niepożądany”. Po tym oświadczeniu do samochodów ekipy TVN 24 podbiegali młodzi ludzie i wulgarnie wyzywali stojące tam osoby.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/dziennikarz-uderzony-przez-ochroniarza-na-przystanku-woodstock-6036488455980161a

4. 17 listopada 2013 roku „Jurek” Owsiak na spotkaniu z blogerami szczuje i kieruje groźby karalne pod adresem Matki Kurki.

To jest ta siła, ta radość, która pozwala blogerowi Matce Kurce powiedzieć: pie…l się.

I wtedy ten bloger mówi: No tak, no przecież oni mają sądy kupione, no to ja już jestem skazany, już mam w dupę. Dobra, będziesz miał w dupę.”

Źródło: http://web.archive.org/web/20140122171110/http:/www.tokfm.pl/Tokfm/1,103088,14970087,Owsiak_o_internautach__Mamy_klopocik_w_postaci_chamowy_.html

Zapis wideo został usunięty, Sąd Rejonowy w Złotoryi, sygn. akt IIK 220/14 nie dopatrzył się w tych słowach znieważenia, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt I C 315/15 nie dostrzegł naruszenia dóbr osobistych, za to te same sądy uznały „króla żebraków” za złamanie prawa w wyżej wymienionym zakresie.

5. 7 lutego 2014 „Jurek” Owsiak nazywa Matkę Kurkę wariatem ze Złotoryi i porównuje do zapachu komór Auschwitz.

Może potrzeba, żebym się wyłączył na czas chociażby trwania procesu, żeby nikt nie kombinował i wymyślał, że gdzieś tam zbieram siły, żeby coś zamazać, żeby coś zrobić innego, żeby przygotować się z jakaś inną wielką mocą w sprawie wariata ze Złotoryi?

To, co się zakręciło wokół nas w ostatnim czasie, jest czymś nieprawdopodobnym. Jest czymś, co się w mojej głowie nie mierzy z niczym realnym. Ponieważ jeżeli chcę to do czegoś porównywać, to niestety muszę to porównać do zapachu komór gazowych, do języka komunistycznego, nazistowskiego, do słów, które mogły padać w Katyniu, mogły padać w Auschwitz.

Źródło: http://kreciola.tv/video/86115378

Sąd Rejonowy w Złotoryi, sygn. akt II K 220/14, nie dopatrzył się w tych treściach zniesławienia, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt I C 315/15, nie stwierdził naruszenia dóbr osobistych. Te same sądy uznały „króla żebraków” za znieważenie i naruszenie dóbr osobistych.

6. Od 7 do 9 lutego 2014 bandzior z serduszkiem WOŚP na swoim profilu FB kieruje groźby karalne.

1375022_483059641798956_140302245_n.jpg

Treści te wysłał dodatkowo na moją skrzynkę. Prokuratura umorzyła śledztwo.

katoliki.JPG

7. 14 października 2014 Jerzy Owsiak po tym jak zapomniał, że jest prezesem „Złotego Melona” i odmówił sądowi dostarczenia dokumentów, znieważa i zniesławia Matkę Kurkę za co zostaje skazany i przegrywa proces cywilny.

Owsiak zamieścił na swoim videoblogu nagranie (usunięte), w którym rzucał następującymi bluzgami i kłamstwami: „głęboko upośledzony nienawiścią człowiek”, „mamy do czynienia z bardzo chorym gościem”, „nierób”, „mur” (slangowe określenie napastliwego pijaka, synonim „menela”). Ponadto sugerował, że jestem utrzymankiem żony, którą traktuje jak sutener, „ukrywam dochody”, jest życiowym nieudacznikiem, żebrzącym pijakiem zaczepiającym ludzi. Za te słowa Owsiak został uznany przestępcą winnym znieważenia i zniesławienia Matki Kurki, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt IV Ka 52/17 oraz naruszania dóbr osobistych, Sąd Okręgowy w Warszawie, sygn. akt XXIV C 741/17.

8. Od 12 listopada do 9 grudnia 2014 niejaki Radosław I. vel „rineo”, administrator strony Owsiaka http://kreciola.tv, pomawia mnie i moją Żonę.

Za nieprawdopodobne brednie zarzucające mnie i mojej Żonie przestępstwa oraz przestępstwa karno-skarbowe, administrator Owsiaka Radosław I. vel „rineo” został prawomocnie uznany za winnego zniesławienia, Sąd Rejonowy Wrocław Fabryczna, sygn. akt XII K 234/17.

i.JPG

Administrator Owsiaka przegrywa także proces cywilny o naruszenie dóbr osobistych, Sąd Okręgowy we Wrocławiu, sygn. akt. I C 2018/17.

9. 12 grudnia 2014 roku Owsiak pełniąc funkcję Prezesa Zarządu WOŚP wysyła do 1467 sztabów list z licznymi pomówieniami i znieważeniami Matki Kurki.

Owsiak unika odpowiedzialności karnej, bo przed Sądem Rejonowym w Złotoryi, sygn. akt II K 310/15, denuncjuje swoją żonę Lidię Niedźwiedzką-Owsiak oraz kolegów z zarządu: Piotra Burczyńskiego i Bohdana Maruszewskiego, wskazując ich jako oskarżonych:

Chciałem podkreślić, że pod tym listem głównym ja się nie podpisałem, był to list sporządzony przez zarząd fundacji. Słowa przetoczone w tym oskarżeniu powinny być zaadresowane do zarządu.

kapuś.JPG

10. 8 stycznia 2015 Jerzy Owsiak szczuje swoje karczki z „Pokojowego Patrolu” na Michała Rachonia i siłą usuwa dziennikarza z konferencji.

Według informacji przekazanych mi przez Michała Rachonia, prokuratura umorzyła postępowanie, bo nie była w stanie zidentyfikować sprawców.

11. 23 października 2017 Jerzy Owsiak zostaje uznany winnym używania wulgaryzmów w miejscu publicznym.

Po raz tysięczny Owsiak rzuca bluzgi ze sceny „Przystanku Woodstock” i krzyczy: „Pierdolić polityków, fałszywy kraj, fałszywa rzeczywistość (…) Chcę ich zapytać o jedno, czy wy macie kurwa serce do ludzi?”.

Gdy usłyszał wyrok nie odwołał się i obiecał zmienić język, potem przez wiele miesięcy chodził na spotkania, również z dziećmi i klął prowokacyjnie, powołując się na wyrok Sądu Rejonowego w Słubicach, sygn. akt IIW 598/17. W tej sprawie toczyło się i toczy co najmniej 5 kolejnych postępowań, notorycznie sądy i policja ratują tyłek Owsiakowi uznając, że galerie handlowe i domy kultury nie są miejscami publicznymi.

słubice.png

12. 29 października 2018 roku, Jerzy Owsiak przegrywa proces z Krystyną Pawłowicz o naruszenie dóbr osobistych za seksistowskie i wulgarne słowa wypowiedziane na “Akademii Sztuk Przepiekanych”.

Jest to jedyne szczucie w wykonaniu Owsiaka, które spotkało się z krytyką zwolenników Owsiaka, ale tylko na sekundę. „Dyrygent” orkiestry przegrał proces cywilny, Sąd Okręgowy w Warszawie, sygn. akt XXIV C 997/17. Zapłacił cywilnie i finansowo za słowa: „Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukłada”.

W tej samej sprawie Owsiak ma wytoczony proces karny, Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów, sygn. akt VIII K 486/17.

13. 29 listopada 2018 roku, Jerzy Owsiak przegrywa proces z Krystyną Pawłowicz o naruszenie dóbr osobistych w związku ze zorganizowaniem „konkursu” na rozszyfrowanie i promowanie rynsztoku fanów Owsiaka z FB: „Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”

Rynsztok wspierany przez Owsiaka wygląda tak

ruch.JPG

Strona zawiera „treści i formę” nie nadające się do cytowania, ale za to możemy tam spotkać setki serduszek i zdjęć Owsiaka: https://www.facebook.com/pg/Ruch-Wypierdolenia-Krystyny-Paw%C5%82owicz-w-Kosmos-485875641529398/photos/?ref=page_internal

W tej samej sprawie Owsiak ma wytoczony proces karny, Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów, sygn. akt VIII K 356/18.

14. Cała lista wyroków WSA Warszawa i NSA, stwierdzających naruszenie ustawy o dostępności do informacji publicznej, czego dopuścił się prezes zarządu WOŚP Jerzy Owsiak.

1. II SAB/Wa 987/15 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/0FD81D8826
2. II SO/Wa 43/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/356FA62393
3. II SAB/Wa 221/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/B92D8B8D5C
4. II SAB/Wa 557/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/CA74F9BF80
5. II SAB/Wa 722/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8919A76809
6. II SO/Wa 1/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/B70117E343
7. II SAB/Wa 76/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/A3A5E24A14
8. II SA/Wa 558/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/C65B8A917B
9. II SA/Wa 410/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/1D083EECBB
10. II SA/Wa 456/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/E2EE79A99C
11. I OZ 853/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9A50BBCFC2
12. I OZ 1647/16 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/6124E9CD67 kara
13. I OZ 1097/17 http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8A56D1526A kara

15. Na koniec „życzenia” jakie dostaję na prywatną skrzynkę i wypowiedzi publiczne wyznawców sekty WOŚP, z oficjalnej i moderowanej strony pospolitego bandziora Jerzego Owsiaka, który nigdy przeciw temu nie zaprotestował, ale zawsze szczuł i podgrzewał do szczucia.

hejt.png

Dw0UfWGWsAE_acz.jpg

Dw2im40WkAIlL-D.jpg

sekta.JPG

sekta2.JPG

sekta 3.JPG

sekta 4.JPG

Reklama

50 KOMENTARZE

 1. Owsiak jest ewidentnym

  Owsiak jest ewidentnym przykładem kariery w III RP – folwarku komuchów, UBeków, służb ruskich niemieckich żydowskich, dzieci i wnuków resortowych. najbardziej tępy nieuk może tu zostać prezytętem, lekarzem, sędzio a nawet noblistom byleby był nasz. tekst MK jest jednym wielkim oskarżeniem POsowieckiej kasty również tej w "średniowiecznych szmatach" bo to ona umożliwia Owsiakowi działania sprzeczne z prawem. jest też w konsekwencji ośmieszeniem konstytutek, które niby walczą o demokrację. już my wiemy o jaką demokrację im chodzi – dla swoich. jak mówiła Janda czy jakaś tam Holland, walczymy oto, żeby było tak jak było; do ostatniej kropli krwi (chyba niejaki Żurek). No to macie pierwszą krew; choć zbrodnia nie ma podłoża politycznego (bo przeciwnikiem śp. ofiary była przecież cała wataha PO z Widelcem na czele). mord wyglądał na egzekucję podczas mafijnych porachunków. Vis a vis bezkarnej kasty chroniącej swojego, przypomniała mi się moja rozprawa w sądzie. zapłaciłem kancelarii za założenie teczki sprawy 400 zł (15 lat temu., dziś zapewne 4000 zeta). nic się nie dzieje, więc idę do mecenasa, a ten PRZY MNIE dzwoni do sędziego (pół roku przed rozprawą) i pyta: ty jak tam to i to. odpowiedź sędziego: przegrana sprawa (zanim weszła na wokandę). gdy wskazałem sądowi na ewidentnie sfałszowane wpisy (miał je akurat przed nosem) w dokumentacji medycznej, i w opinii biegłego (wypadek samochodowy) sędzia roześmiał się i rozbrojny moją naiwnością zaserwował super żart (w jego mniemaniu) – to niech pan ich (sprawców sfałszowanych wpisów i dokumentów) poda do sądu, ha ha ha ha. i skazał mnie na 3 lata w zawiasach na dwa na podsatwie sfałszowanej dokumentacji. ha ha haha.

 2. Owsiak jest ewidentnym

  Owsiak jest ewidentnym przykładem kariery w III RP – folwarku komuchów, UBeków, służb ruskich niemieckich żydowskich, dzieci i wnuków resortowych. najbardziej tępy nieuk może tu zostać prezytętem, lekarzem, sędzio a nawet noblistom byleby był nasz. tekst MK jest jednym wielkim oskarżeniem POsowieckiej kasty również tej w "średniowiecznych szmatach" bo to ona umożliwia Owsiakowi działania sprzeczne z prawem. jest też w konsekwencji ośmieszeniem konstytutek, które niby walczą o demokrację. już my wiemy o jaką demokrację im chodzi – dla swoich. jak mówiła Janda czy jakaś tam Holland, walczymy oto, żeby było tak jak było; do ostatniej kropli krwi (chyba niejaki Żurek). No to macie pierwszą krew; choć zbrodnia nie ma podłoża politycznego (bo przeciwnikiem śp. ofiary była przecież cała wataha PO z Widelcem na czele). mord wyglądał na egzekucję podczas mafijnych porachunków. Vis a vis bezkarnej kasty chroniącej swojego, przypomniała mi się moja rozprawa w sądzie. zapłaciłem kancelarii za założenie teczki sprawy 400 zł (15 lat temu., dziś zapewne 4000 zeta). nic się nie dzieje, więc idę do mecenasa, a ten PRZY MNIE dzwoni do sędziego (pół roku przed rozprawą) i pyta: ty jak tam to i to. odpowiedź sędziego: przegrana sprawa (zanim weszła na wokandę). gdy wskazałem sądowi na ewidentnie sfałszowane wpisy (miał je akurat przed nosem) w dokumentacji medycznej, i w opinii biegłego (wypadek samochodowy) sędzia roześmiał się i rozbrojny moją naiwnością zaserwował super żart (w jego mniemaniu) – to niech pan ich (sprawców sfałszowanych wpisów i dokumentów) poda do sądu, ha ha ha ha. i skazał mnie na 3 lata w zawiasach na dwa na podsatwie sfałszowanej dokumentacji. ha ha haha.

 3. Obawiam się, że nasi obecnie

  Obawiam się, że nasi obecnie miłościwie nam panujący będą mieli zbyt pełno w gaciach żeby Owsiaka dojechać. A to wybory do UE, a to prezydenckie, potem znowu parlamentarne…
  Pozwolą temu typowi pluć i smarować łajnem po swoim szyldzie, po Polsce i naszej godności.
  A potem pojawi się ktoś, kto uzna że to już za dużo, i dorobimy się nowego, świeckiego męczennika.

 4. Obawiam się, że nasi obecnie

  Obawiam się, że nasi obecnie miłościwie nam panujący będą mieli zbyt pełno w gaciach żeby Owsiaka dojechać. A to wybory do UE, a to prezydenckie, potem znowu parlamentarne…
  Pozwolą temu typowi pluć i smarować łajnem po swoim szyldzie, po Polsce i naszej godności.
  A potem pojawi się ktoś, kto uzna że to już za dużo, i dorobimy się nowego, świeckiego męczennika.

 5. Tego pospolitego bandziora w

  Tego pospolitego bandziora w mediach popiera między innymi Anna Dymna.

  Gdy Adamowicz walczył o życie, bandzior Owsiak mówił: "A teraz wracamy do scenariusza". Z Adamowiczem bandzior Owsiak był mocno zaprzyjaźniony, ale na żywo na wizji bandzior Owsiak pokazał, że w dupie ma konanie dobrego znajomego.

  Bandzior Owsiak właściwie nie powinien mieć interesu w grożeniu rodzinie MK, ale spirala nienawiści, którą Owsiak rozpętał, przerosła nawet jego oczekiwania.

  Gdyby służby interesowały się tym, o czym pisał MK latem (zabezpieczenie wielkiego chlania, ćpania i bzykania na Woodstock) to impreza gdańska nie byłaby "imprezą ruchu drogowego". Wyszło tragicznie, ale i niestety także śmiesznie: jeden z najbardziej znanych zwolenników Owsiaka został zaszlachtowany, ponieważ tradycyjna w wośp chęć ograniczania wydatków na bezpieczeństwo doprowadziła do tego, że stefan wilant czy tam wilmont wlazł se na scenę jak chciał i z łatwością zabił. Wyszło na to, że gdyby rozedrgany Brudziński (i prokuratura) nie bał się w lipcu burdelu na Woodstock to Adamowicz dziś by żył.

  • Adamowicz dziś by żył, gdyby
   Adamowicz dziś by żył, gdyby jego zabójca w 2014 r. dostał sprawiedliwy wyrok za cztery rozboje z użyciem broni. Za jeden taki rozbój kara, którą wtedy zasądzono, wydaje się nazbyt pobłażliwa. Jakim cudem on dostał tak niski wyrok ? Należałoby wrócić do 2014 r. i prześledzić całą procedurę postępowania karnego wobec niego. Czy sąd/prokurator wystąpił wtedy o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec oskarżonego ?

 6. Tego pospolitego bandziora w

  Tego pospolitego bandziora w mediach popiera między innymi Anna Dymna.

  Gdy Adamowicz walczył o życie, bandzior Owsiak mówił: "A teraz wracamy do scenariusza". Z Adamowiczem bandzior Owsiak był mocno zaprzyjaźniony, ale na żywo na wizji bandzior Owsiak pokazał, że w dupie ma konanie dobrego znajomego.

  Bandzior Owsiak właściwie nie powinien mieć interesu w grożeniu rodzinie MK, ale spirala nienawiści, którą Owsiak rozpętał, przerosła nawet jego oczekiwania.

  Gdyby służby interesowały się tym, o czym pisał MK latem (zabezpieczenie wielkiego chlania, ćpania i bzykania na Woodstock) to impreza gdańska nie byłaby "imprezą ruchu drogowego". Wyszło tragicznie, ale i niestety także śmiesznie: jeden z najbardziej znanych zwolenników Owsiaka został zaszlachtowany, ponieważ tradycyjna w wośp chęć ograniczania wydatków na bezpieczeństwo doprowadziła do tego, że stefan wilant czy tam wilmont wlazł se na scenę jak chciał i z łatwością zabił. Wyszło na to, że gdyby rozedrgany Brudziński (i prokuratura) nie bał się w lipcu burdelu na Woodstock to Adamowicz dziś by żył.

  • Adamowicz dziś by żył, gdyby
   Adamowicz dziś by żył, gdyby jego zabójca w 2014 r. dostał sprawiedliwy wyrok za cztery rozboje z użyciem broni. Za jeden taki rozbój kara, którą wtedy zasądzono, wydaje się nazbyt pobłażliwa. Jakim cudem on dostał tak niski wyrok ? Należałoby wrócić do 2014 r. i prześledzić całą procedurę postępowania karnego wobec niego. Czy sąd/prokurator wystąpił wtedy o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec oskarżonego ?

 7. Drogi Gospodarzu. Porzuć

  Drogi Gospodarzu. Porzuć wszelką nadzieję. Owsiak w plastikowym państwie Dudy, Kaczyńskiego i Brudzińskiego jest nietykalny. Nieważne że są jakieś dokumenty, dowody i świadkowie. Nie ma to żadnego znaczenia. Dalsza walka zostanie uznana za mowę nienawiści. Teraz trwa akcyjna nagonka na jej siewców. Nie dotyczy to oczywiście lewactwa. W spektaklu "Klątwa" postać sceniczna nadal zbiera kasę na wynajęcie mordercy Kaczyńskiego. Im wolno, a nam nie i tak ma pozostać.

  PS. Ciekawe jest czy policja zajmie się groźbami wobec rodziny MK z choćby ułamkiem takiej gorliwości jak tropi ludzi, którzy grożą prezydentom miast.

 8. Drogi Gospodarzu. Porzuć

  Drogi Gospodarzu. Porzuć wszelką nadzieję. Owsiak w plastikowym państwie Dudy, Kaczyńskiego i Brudzińskiego jest nietykalny. Nieważne że są jakieś dokumenty, dowody i świadkowie. Nie ma to żadnego znaczenia. Dalsza walka zostanie uznana za mowę nienawiści. Teraz trwa akcyjna nagonka na jej siewców. Nie dotyczy to oczywiście lewactwa. W spektaklu "Klątwa" postać sceniczna nadal zbiera kasę na wynajęcie mordercy Kaczyńskiego. Im wolno, a nam nie i tak ma pozostać.

  PS. Ciekawe jest czy policja zajmie się groźbami wobec rodziny MK z choćby ułamkiem takiej gorliwości jak tropi ludzi, którzy grożą prezydentom miast.

 9. Owsiak z Matczakiem powinni

  Owsiak z Matczakiem powinni wygrać przetarg na prowadzenie zajęć z mowy nienawiści w warszawskich szkołach…. 

  Tata z Mamą: owszem, w roku 2020 wciąż będzie obowiązywała zasada, że wojna jest wygrana kiedy piechotą zajmie terytorium przeciwnika albo kiedy piechota uzbrojona w tankietki Gepard i amfibie Borsuk odeprze atak piechoty na swoje terytorium. Dowód? USA, Niemcy, Rosja, Iran i Chiny, między którymi rozegra się III wojna światowa, znacząco wzmacniają swój potencjał wojsk lądowych oraz zajmują terytoria na których będą prowadzić działania, bo nie planuja u siebie zrobićafganistanu.   Polska wyda kupę kasy na imitacje czołgów i bewupów.

 10. Owsiak z Matczakiem powinni

  Owsiak z Matczakiem powinni wygrać przetarg na prowadzenie zajęć z mowy nienawiści w warszawskich szkołach…. 

  Tata z Mamą: owszem, w roku 2020 wciąż będzie obowiązywała zasada, że wojna jest wygrana kiedy piechotą zajmie terytorium przeciwnika albo kiedy piechota uzbrojona w tankietki Gepard i amfibie Borsuk odeprze atak piechoty na swoje terytorium. Dowód? USA, Niemcy, Rosja, Iran i Chiny, między którymi rozegra się III wojna światowa, znacząco wzmacniają swój potencjał wojsk lądowych oraz zajmują terytoria na których będą prowadzić działania, bo nie planuja u siebie zrobićafganistanu.   Polska wyda kupę kasy na imitacje czołgów i bewupów.

  • Zauważ, że “dobra zmiana” nie

   Zauważ, że "dobra zmiana" nie jest władzą sądowniczą. Tę można ucywilizować, ale nie w rok, dwa czy pięć. To tak nie działa i nie może zadziałać w tak krótkim czasie, bo to prawdziwa mafia antypolska. Zobacz co robi TSUE. Mówią, że białe to czarne i na odwrót, wbrew traktatom, wbrew faktom, wbrew prawu. Czy możesz sobie wyobrazić, że np. taki Gawłowski z Parady Oszustów, pomimo twardego materiału dowodowego, mógłby być uniewinniony przez najwyższą kastę ? No to przyjmij do wiadomości, że byłby. Wbrew dowodom, faktom i prawu. I co im zrobisz, że "nie mają twojego płaszcza" ?

  • Orkiestra ma się dobrze bo

   Orkiestra ma się dobrze bo częściowo wyręcza państwo w zakupie sprzętu. Nie wiem jak teraz,ale kilka dobrych lat temu połowa inkubatorów dla niemowlaków została zakupiona przez orkiestrę i nikomu za to wstyd nie było.

   Jak czytam, że na dole ekranu telewizyjnego w pewnej polskojęzycznej stacji, że "murem za Owskiakiem" to się zastanawiam, kto jest rzeczywistą ofiarą tragedii?  Czy przypadkiem ktoś niczym Czerapach nie planuje odwrócić sytuacji tak aby przekonać opinię, że  tragedią jest to, że "prawdziwy polski bohater narodowy" jest gnojony i odwrócić uwagę od faktów, które miały miejsce kilka dni temu i dlaczego do nich doszło.

  • Zauważ, że “dobra zmiana” nie

   Zauważ, że "dobra zmiana" nie jest władzą sądowniczą. Tę można ucywilizować, ale nie w rok, dwa czy pięć. To tak nie działa i nie może zadziałać w tak krótkim czasie, bo to prawdziwa mafia antypolska. Zobacz co robi TSUE. Mówią, że białe to czarne i na odwrót, wbrew traktatom, wbrew faktom, wbrew prawu. Czy możesz sobie wyobrazić, że np. taki Gawłowski z Parady Oszustów, pomimo twardego materiału dowodowego, mógłby być uniewinniony przez najwyższą kastę ? No to przyjmij do wiadomości, że byłby. Wbrew dowodom, faktom i prawu. I co im zrobisz, że "nie mają twojego płaszcza" ?

  • Orkiestra ma się dobrze bo

   Orkiestra ma się dobrze bo częściowo wyręcza państwo w zakupie sprzętu. Nie wiem jak teraz,ale kilka dobrych lat temu połowa inkubatorów dla niemowlaków została zakupiona przez orkiestrę i nikomu za to wstyd nie było.

   Jak czytam, że na dole ekranu telewizyjnego w pewnej polskojęzycznej stacji, że "murem za Owskiakiem" to się zastanawiam, kto jest rzeczywistą ofiarą tragedii?  Czy przypadkiem ktoś niczym Czerapach nie planuje odwrócić sytuacji tak aby przekonać opinię, że  tragedią jest to, że "prawdziwy polski bohater narodowy" jest gnojony i odwrócić uwagę od faktów, które miały miejsce kilka dni temu i dlaczego do nich doszło.

 11. Co by było gdyby ten felieton
  Co by było gdyby ten felieton był pokazany po wiadomościach w TVP? Boję się ,że nic bo sekta wyprała mózgi na maksa .
  Za ochronę w Gdańsku ,PIS miałby okazję uderzyć w czuły punkt WOŚP ,ale nie skorzysta .W TVP w wiadomościach podali fakty o Owsiku ,że nie przerwał imprezy w niedzielą .To się zaczęło ..szable w dłoń ..Dymna, Ochojska i wszyscy święci …

  • Zrobią to, ale po pogrzebie.

   Zrobią to, ale po pogrzebie. Bądź pewien, że to zrobią. 

   WOŚP/Owsiak NIE OCHRANIA finałów ściepy na Owsiaka. Robią to prezydenci miast/wójtowie, czyli samorząd gratis dla Owsiaka, czyli za nasze pieniądze.

   • Zrobili, ale w gacie. Po

    Zrobili, ale w gacie. Po każdym, najmniejszym ataku na Owsiaka zacznie się darcie mordy że to taniec na grobie Adamowicza, szarganie dobrego imienia zmarłego, wykożystywanie tragedii do walki politycznej, że psychopatyczny Kaczyński się mści….
    Jakby go po cichu dziobali- oskarżać powoli księgowych, dyrektorów, organizatorów poszczególnych imprez. Może to by podziałało.

    ALE. Myślę, że teraz "włodarze" poszczególnych miast nie pójdą już tak orkiestrantom na ręce. Nie pozwolą na imprezy bez obstawy, karetki, licencjonowanej ochrony, czy innych prawnych wydmuszek, typu "blokada pasa ruchu". KASA MISIU. Przestanie się opłacać jak się doda koszty, i złoty melon mrówka poniesie w siną dal.
     

 12. Co by było gdyby ten felieton
  Co by było gdyby ten felieton był pokazany po wiadomościach w TVP? Boję się ,że nic bo sekta wyprała mózgi na maksa .
  Za ochronę w Gdańsku ,PIS miałby okazję uderzyć w czuły punkt WOŚP ,ale nie skorzysta .W TVP w wiadomościach podali fakty o Owsiku ,że nie przerwał imprezy w niedzielą .To się zaczęło ..szable w dłoń ..Dymna, Ochojska i wszyscy święci …

  • Zrobią to, ale po pogrzebie.

   Zrobią to, ale po pogrzebie. Bądź pewien, że to zrobią. 

   WOŚP/Owsiak NIE OCHRANIA finałów ściepy na Owsiaka. Robią to prezydenci miast/wójtowie, czyli samorząd gratis dla Owsiaka, czyli za nasze pieniądze.

   • Zrobili, ale w gacie. Po

    Zrobili, ale w gacie. Po każdym, najmniejszym ataku na Owsiaka zacznie się darcie mordy że to taniec na grobie Adamowicza, szarganie dobrego imienia zmarłego, wykożystywanie tragedii do walki politycznej, że psychopatyczny Kaczyński się mści….
    Jakby go po cichu dziobali- oskarżać powoli księgowych, dyrektorów, organizatorów poszczególnych imprez. Może to by podziałało.

    ALE. Myślę, że teraz "włodarze" poszczególnych miast nie pójdą już tak orkiestrantom na ręce. Nie pozwolą na imprezy bez obstawy, karetki, licencjonowanej ochrony, czy innych prawnych wydmuszek, typu "blokada pasa ruchu". KASA MISIU. Przestanie się opłacać jak się doda koszty, i złoty melon mrówka poniesie w siną dal.
     

 13. Panie Piotrze. Rzadko

  Panie Piotrze. Rzadko zabieram tutaj głos, bo nie lubię pisać jeśli nie ma po temu sensownego powodu. Dzisiaj chciałbym, żeby Pan wiedział, że bardzo wielu ludzi patrzy na to, co Pan robi i bardzo wielu ludzi Pana za to niezwykle szanuje i podziwia. Pańska praca i Pańskie ryzyko mają sens!!! Niestety niewiele mogę Panu pomóc bezpośrednio, bo mieszkam daleko, w Krakowie (może przy okazji podeślę jakieś wsparcie na konto?). NIE JEST PAN SAM. Popieramy zarówno Pana, jak i Pańską Rodzinę. Pozdrawiam.

 14. Panie Piotrze. Rzadko

  Panie Piotrze. Rzadko zabieram tutaj głos, bo nie lubię pisać jeśli nie ma po temu sensownego powodu. Dzisiaj chciałbym, żeby Pan wiedział, że bardzo wielu ludzi patrzy na to, co Pan robi i bardzo wielu ludzi Pana za to niezwykle szanuje i podziwia. Pańska praca i Pańskie ryzyko mają sens!!! Niestety niewiele mogę Panu pomóc bezpośrednio, bo mieszkam daleko, w Krakowie (może przy okazji podeślę jakieś wsparcie na konto?). NIE JEST PAN SAM. Popieramy zarówno Pana, jak i Pańską Rodzinę. Pozdrawiam.

 15. Panie Piotrze!

  Panie Piotrze!

  Jestem przekonany, ze prokuratura wszczela sledztwo i ta sprawa nabierze odpowiedniego tempa!

  Cala Polska, wszyscy Polacy musza sie o tym dowiedziec, musza to przeczytac!

  Ja i moja Zona pozdrawiamy Pana i Panska rodzine bardzo serdecznie.

  Ps. Jesli Pan bedzie potrzebowal finansowego wsparcia, to bedziemy sklonni, w ramach naszych skromnych mozliwosci, wesprzec Pana finansowo.

 16. Panie Piotrze!

  Panie Piotrze!

  Jestem przekonany, ze prokuratura wszczela sledztwo i ta sprawa nabierze odpowiedniego tempa!

  Cala Polska, wszyscy Polacy musza sie o tym dowiedziec, musza to przeczytac!

  Ja i moja Zona pozdrawiamy Pana i Panska rodzine bardzo serdecznie.

  Ps. Jesli Pan bedzie potrzebowal finansowego wsparcia, to bedziemy sklonni, w ramach naszych skromnych mozliwosci, wesprzec Pana finansowo.

 17. Ten obwieś zdemoralizował i

  Ten obwieś zdemoralizował i nadal demoralizuje setki tysięcy dzieciaków,którzy dziś są lewackim mięsem armatnim,zmanierował ich do tego stopnia,że potrafią być niebezpieczni w obronie swego guru,ten pajac wpoił im sekciarski system myślenia co zawęża im obiektywne postrzeganie.Owsiak to mega-szkodnik i każdy,najgorszy nawet epitet pasuje do niego jak ulał.

 18. Ten obwieś zdemoralizował i

  Ten obwieś zdemoralizował i nadal demoralizuje setki tysięcy dzieciaków,którzy dziś są lewackim mięsem armatnim,zmanierował ich do tego stopnia,że potrafią być niebezpieczni w obronie swego guru,ten pajac wpoił im sekciarski system myślenia co zawęża im obiektywne postrzeganie.Owsiak to mega-szkodnik i każdy,najgorszy nawet epitet pasuje do niego jak ulał.