Prześlij dalej:

W pojedynku Owsiaka z Matką Kurką jeden jest hejterem, drugi aniołkiem, bo taki jest system krzywych luster medialnych, które pokazują farsę zamiast rzeczywistości. Gdybyśmy żyli w normalniej rzeczywistości i uczestniczyli w normalnym życiu publicznym, gdzie jedną miarą mierzy się czyny, to Jerzy Owsiak byłyby uznany za pospolitego bandziora i wychowawcę bandziorów.

Niestety żyjemy w rzeczywistości, w której człowiek z wyrokiem karnym za zniesławienie i znieważenie, trzema wyrokami za naruszenie dóbr osobistych, wyrokiem za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym, dwoma kolejnymi procesami karnymi za znieważanie i 13 wyrokami stwierdzającymi naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, uchodzi za ofiarę hejtu. Żyjemy w rzeczywistości, która pospolitego bandziora atakującego fizycznie dziennikarzy i ludzi, uznaje za wychowawcę dzieci i młodzieży. Żyjemy w sali krzywych luster i tu Jerzy Owsiak z 18 wyrokami stwierdzającymi naruszenie prawa, jest kandydatem do Pokojowej Nagrody Nobla.

Jest mi obojętne, czy Owsiak za kasę dzieci znów zapłaci swoim warszawskim kancelariom i pójdzie z FAKTAMI do sądu. W tej chwili nie walczę już o dokumenty finansowe i prawdę o WOŚP, nie licytuję się kto ma więcej wyroków za przezywanie. Walczę o swoją rodzinę, zaszczuwaną przez bandyckich wychowanków Owsiaka i walczę o to, aby Owsiak nie zaszczuł kolejnych ofiar. Co najmniej od 15 lat ten zawodowy hejter gnoi ludzi, używając do tego potężnej machiny medialnej i prawnej, sam zasłania się dziećmi, serduszkami, autorytetami i wyznawcami sekty.

Gdy przychodzi mu płacić za swoje czyny potrafi sprzedać własną żonę i przyjaciół, jak to zrobił w czasie procesu w Złotoryi. W obliczu gdańskiej prowadzi tragedii, prowadzi "zabawę" do końca, tańczy, opowiada dowcipy i podaje numer konta, by potem uciec od odpowiedzialności, przez rezygnację ze stołka prezesa. Ostatnią ofiarą Owsiaka jest Pani Barbara Piela, kobieta nieprawdopodobnie zaszczuwana publicznie, zostawiona samej sobie, bo i „niepokorni” nie mają odwagi Jej bronić. Plastelinową satyrę Owsiak uznał za "otwartą bramę Auschwitz", niesłusznie, bo nie z plasteliny, ale z zupełnie innej substancji jest ulepiony. W jeszcze gorszymi metodami, między innymi promowaniem ścieku internetowego "Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos", Owsiak urządza nagonkę na Panią Krystynę Pawłowicz. Dość bandziorze!

Dość bandziorze, zanim twoje bandyckie szczucie wbije komuś nóż w serce. Taki jest Jerzy Owsiak i takim był OD LAT!

1. 30 lipca 2003 roku Jerzy Owsiak atakuje sprzedawcę, demoluje stoisko i niszczy 190 par okularów.

Prokuratura składa do sądu akt oskarżenia, Owsiak płaci pokrzywdzonemu i unika kary.

sad zary.png

2. Przełom lipca i sierpnia 2003 roku Jerzy Owsiak wraz z ochroniarzami wywożą uczestników imprezy „Przystanek Woodstock” do lasu i stosują wobec nich groźby karalne.

O sprawie niczego się nie można dowiedzieć, sąd odmawia udzielenia informacji publicznej.

pobicie żary.JPG

3. 1 sierpnia 2003 roku Pobity uczestnik „Przystanku Woodstock” i dziennikarz TVN.

Owsiak wyrzuca TVN z imprezy i szczuje uczestników na TVN.

Strony

Źródło foto: 
91018 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

25 (liczba komentarzy)

 1. ... typowa dla postkomuny bandyterka, ale co na to prawo i sprawiedliwość oraz Padzio? Ruki  pa szwam?

 2. O wiele łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

 3. avatar

  Owsiak jest ewidentnym przykładem kariery w III RP - folwarku komuchów, UBeków, służb ruskich niemieckich żydowskich, dzieci i wnuków resortowych. najbardziej tępy nieuk może tu zostać prezytętem, lekarzem, sędzio a nawet noblistom byleby był nasz. tekst MK jest jednym wielkim oskarżeniem POsowieckiej kasty również tej w "średniowiecznych szmatach" bo to ona umożliwia Owsiakowi działania sprzeczne z prawem. jest też w konsekwencji ośmieszeniem konstytutek, które niby walczą o demokrację. już my wiemy o jaką demokrację im chodzi - dla swoich. jak mówiła Janda czy jakaś tam Holland, walczymy oto, żeby było tak jak było; do ostatniej kropli krwi (chyba niejaki Żurek). No to macie pierwszą krew; choć zbrodnia nie ma podłoża politycznego (bo przeciwnikiem śp. ofiary była przecież cała wataha PO z Widelcem na czele). mord wyglądał na egzekucję podczas mafijnych porachunków. Vis a vis bezkarnej kasty chroniącej swojego, przypomniała mi się moja rozprawa w sądzie. zapłaciłem kancelarii za założenie teczki sprawy 400 zł (15 lat temu., dziś zapewne 4000 zeta). nic się nie dzieje, więc idę do mecenasa, a ten PRZY MNIE dzwoni do sędziego (pół roku przed rozprawą) i pyta: ty jak tam to i to. odpowiedź sędziego: przegrana sprawa (zanim weszła na wokandę). gdy wskazałem sądowi na ewidentnie sfałszowane wpisy (miał je akurat przed nosem) w dokumentacji medycznej, i w opinii biegłego (wypadek samochodowy) sędzia roześmiał się i rozbrojny moją naiwnością zaserwował super żart (w jego mniemaniu) - to niech pan ich (sprawców sfałszowanych wpisów i dokumentów) poda do sądu, ha ha ha ha. i skazał mnie na 3 lata w zawiasach na dwa na podsatwie sfałszowanej dokumentacji. ha ha haha.

 4. Obawiam się, że nasi obecnie miłościwie nam panujący będą mieli zbyt pełno w gaciach żeby Owsiaka dojechać. A to wybory do UE, a to prezydenckie, potem znowu parlamentarne...
  Pozwolą temu typowi pluć i smarować łajnem po swoim szyldzie, po Polsce i naszej godności.
  A potem pojawi się ktoś, kto uzna że to już za dużo, i dorobimy się nowego, świeckiego męczennika.

 5. Nasi miłościwie nam panujący mają istotnie pełno w gaciach. Od czasu morderstwa Adamowicza zachowują się tak przepraszająco, jakby to oni je popełnili a nie jakiś zbir.

 6. Tego pospolitego bandziora w mediach popiera między innymi Anna Dymna.

  Gdy Adamowicz walczył o życie, bandzior Owsiak mówił: "A teraz wracamy do scenariusza". Z Adamowiczem bandzior Owsiak był mocno zaprzyjaźniony, ale na żywo na wizji bandzior Owsiak pokazał, że w dupie ma konanie dobrego znajomego.

  Bandzior Owsiak właściwie nie powinien mieć interesu w grożeniu rodzinie MK, ale spirala nienawiści, którą Owsiak rozpętał, przerosła nawet jego oczekiwania.

  Gdyby służby interesowały się tym, o czym pisał MK latem (zabezpieczenie wielkiego chlania, ćpania i bzykania na Woodstock) to impreza gdańska nie byłaby "imprezą ruchu drogowego". Wyszło tragicznie, ale i niestety także śmiesznie: jeden z najbardziej znanych zwolenników Owsiaka został zaszlachtowany, ponieważ tradycyjna w wośp chęć ograniczania wydatków na bezpieczeństwo doprowadziła do tego, że stefan wilant czy tam wilmont wlazł se na scenę jak chciał i z łatwością zabił. Wyszło na to, że gdyby rozedrgany Brudziński (i prokuratura) nie bał się w lipcu burdelu na Woodstock to Adamowicz dziś by żył.

 7. Adamowicz dziś by żył, gdyby jego zabójca w 2014 r. dostał sprawiedliwy wyrok za cztery rozboje z użyciem broni. Za jeden taki rozbój kara, którą wtedy zasądzono, wydaje się nazbyt pobłażliwa. Jakim cudem on dostał tak niski wyrok ? Należałoby wrócić do 2014 r. i prześledzić całą procedurę postępowania karnego wobec niego. Czy sąd/prokurator wystąpił wtedy o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec oskarżonego ?

 8. Drogi Gospodarzu. Porzuć wszelką nadzieję. Owsiak w plastikowym państwie Dudy, Kaczyńskiego i Brudzińskiego jest nietykalny. Nieważne że są jakieś dokumenty, dowody i świadkowie. Nie ma to żadnego znaczenia. Dalsza walka zostanie uznana za mowę nienawiści. Teraz trwa akcyjna nagonka na jej siewców. Nie dotyczy to oczywiście lewactwa. W spektaklu "Klątwa" postać sceniczna nadal zbiera kasę na wynajęcie mordercy Kaczyńskiego. Im wolno, a nam nie i tak ma pozostać.

  PS. Ciekawe jest czy policja zajmie się groźbami wobec rodziny MK z choćby ułamkiem takiej gorliwości jak tropi ludzi, którzy grożą prezydentom miast.

 9. Owsiak z Matczakiem powinni wygrać przetarg na prowadzenie zajęć z mowy nienawiści w warszawskich szkołach.... 

  Tata z Mamą: owszem, w roku 2020 wciąż będzie obowiązywała zasada, że wojna jest wygrana kiedy piechotą zajmie terytorium przeciwnika albo kiedy piechota uzbrojona w tankietki Gepard i amfibie Borsuk odeprze atak piechoty na swoje terytorium. Dowód? USA, Niemcy, Rosja, Iran i Chiny, między którymi rozegra się III wojna światowa, znacząco wzmacniają swój potencjał wojsk lądowych oraz zajmują terytoria na których będą prowadzić działania, bo nie planuja u siebie zrobićafganistanu.   Polska wyda kupę kasy na imitacje czołgów i bewupów.

 10. Znamienne jest to, że po ponad trzech latach rządów "dobrej zmiany" bandyterka trwa nadal i ma się całkiem dobrze. Dzisiaj chwalą ją rządzący i Kościół. 

 11. Zauważ, że "dobra zmiana" nie jest władzą sądowniczą. Tę można ucywilizować, ale nie w rok, dwa czy pięć. To tak nie działa i nie może zadziałać w tak krótkim czasie, bo to prawdziwa mafia antypolska. Zobacz co robi TSUE. Mówią, że białe to czarne i na odwrót, wbrew traktatom, wbrew faktom, wbrew prawu. Czy możesz sobie wyobrazić, że np. taki Gawłowski z Parady Oszustów, pomimo twardego materiału dowodowego, mógłby być uniewinniony przez najwyższą kastę ? No to przyjmij do wiadomości, że byłby. Wbrew dowodom, faktom i prawu. I co im zrobisz, że "nie mają twojego płaszcza" ?

 12. Zabawne, jeśli nie mogą i nie potrafią, to po co obiecują? Tysiące ludzi oczekuje sprawiedliwości.

 13. Nie możesz mówić, że nie ruszyli tego łajna, czyli sądów. Póki co skutek jest mało satysfakcjonujący. Bo taki jest. Nie mniej nie jest już tak jak było. Wyobrażasz sobie dowolną inną władzę w naszej rzeczywistości politycznej, która poważyła by się na to ?

 14. Kurtyna opadła, do wielu osób dociera smutna prawda. Nie pomaga już propaganda, zaklinanie rzeczywistości i wyzywanie, niestety także tutaj, inaczej myślących od ruskich onuc (to już tylko śmieszy). 

  https://www.you...

  P.s. Czyżby POKO miało zamiar odwołać dzisiaj J. Kurskiego?

   

   

 15. Orkiestra ma się dobrze bo częściowo wyręcza państwo w zakupie sprzętu. Nie wiem jak teraz,ale kilka dobrych lat temu połowa inkubatorów dla niemowlaków została zakupiona przez orkiestrę i nikomu za to wstyd nie było.

  Jak czytam, że na dole ekranu telewizyjnego w pewnej polskojęzycznej stacji, że "murem za Owskiakiem" to się zastanawiam, kto jest rzeczywistą ofiarą tragedii?  Czy przypadkiem ktoś niczym Czerapach nie planuje odwrócić sytuacji tak aby przekonać opinię, że  tragedią jest to, że "prawdziwy polski bohater narodowy" jest gnojony i odwrócić uwagę od faktów, które miały miejsce kilka dni temu i dlaczego do nich doszło.

 16. Co by było gdyby ten felieton był pokazany po wiadomościach w TVP? Boję się ,że nic bo sekta wyprała mózgi na maksa .
  Za ochronę w Gdańsku ,PIS miałby okazję uderzyć w czuły punkt WOŚP ,ale nie skorzysta .W TVP w wiadomościach podali fakty o Owsiku ,że nie przerwał imprezy w niedzielą .To się zaczęło ..szable w dłoń ..Dymna, Ochojska i wszyscy święci ...

 17. Zrobią to, ale po pogrzebie. Bądź pewien, że to zrobią. 

  WOŚP/Owsiak NIE OCHRANIA finałów ściepy na Owsiaka. Robią to prezydenci miast/wójtowie, czyli samorząd gratis dla Owsiaka, czyli za nasze pieniądze.

 18. Zrobili, ale w gacie. Po każdym, najmniejszym ataku na Owsiaka zacznie się darcie mordy że to taniec na grobie Adamowicza, szarganie dobrego imienia zmarłego, wykożystywanie tragedii do walki politycznej, że psychopatyczny Kaczyński się mści....
  Jakby go po cichu dziobali- oskarżać powoli księgowych, dyrektorów, organizatorów poszczególnych imprez. Może to by podziałało.

  ALE. Myślę, że teraz "włodarze" poszczególnych miast nie pójdą już tak orkiestrantom na ręce. Nie pozwolą na imprezy bez obstawy, karetki, licencjonowanej ochrony, czy innych prawnych wydmuszek, typu "blokada pasa ruchu". KASA MISIU. Przestanie się opłacać jak się doda koszty, i złoty melon mrówka poniesie w siną dal.
   

 19. Panie Piotrze. Rzadko zabieram tutaj głos, bo nie lubię pisać jeśli nie ma po temu sensownego powodu. Dzisiaj chciałbym, żeby Pan wiedział, że bardzo wielu ludzi patrzy na to, co Pan robi i bardzo wielu ludzi Pana za to niezwykle szanuje i podziwia. Pańska praca i Pańskie ryzyko mają sens!!! Niestety niewiele mogę Panu pomóc bezpośrednio, bo mieszkam daleko, w Krakowie (może przy okazji podeślę jakieś wsparcie na konto?). NIE JEST PAN SAM. Popieramy zarówno Pana, jak i Pańską Rodzinę. Pozdrawiam.

 20. Piotrek, popieram to co robisz. Trzymaj się! Jestem z Tobą!

 21. avatar

  Na głównych portalach zablokowane są komentarze to falę gnoju spuścili na twitter MK. Wytrwałości!

  Mała Sycylia a duże porachunki. Schizofrenik słyszy głosy, a "Jurek" wie, że został użyty.

  MK, spokoju i wytrwałości!

 22. avatar

  @Matka Kurka twitter! A @K_Stanowski wygrywa konkurs na Elizę Michalkiewicz 1000-lecia.

  nie uzywam twittera ale chyba TO trzeba szybko poprawić! Eliza Michalkiewicz nie istnieje, istnieje za to niejaka Eliza MICHALIK, cos jak moskalik

 23. avatar

  nagle przebudził się portal wPolityce!!! 

  https://wpolity...

 24. Panie Piotrze!

  Jestem przekonany, ze prokuratura wszczela sledztwo i ta sprawa nabierze odpowiedniego tempa!

  Cala Polska, wszyscy Polacy musza sie o tym dowiedziec, musza to przeczytac!

  Ja i moja Zona pozdrawiamy Pana i Panska rodzine bardzo serdecznie.

  Ps. Jesli Pan bedzie potrzebowal finansowego wsparcia, to bedziemy sklonni, w ramach naszych skromnych mozliwosci, wesprzec Pana finansowo.

 25. Ten obwieś zdemoralizował i nadal demoralizuje setki tysięcy dzieciaków,którzy dziś są lewackim mięsem armatnim,zmanierował ich do tego stopnia,że potrafią być niebezpieczni w obronie swego guru,ten pajac wpoił im sekciarski system myślenia co zawęża im obiektywne postrzeganie.Owsiak to mega-szkodnik i każdy,najgorszy nawet epitet pasuje do niego jak ulał.

 26. Strony