Prześlij dalej:

W pojedynku Owsiaka z Matką Kurką jeden jest hejterem, drugi aniołkiem, bo taki jest system krzywych luster medialnych, które pokazują farsę zamiast rzeczywistości. Gdybyśmy żyli w normalniej rzeczywistości i uczestniczyli w normalnym życiu publicznym, gdzie jedną miarą mierzy się czyny, to Jerzy Owsiak byłyby uznany za pospolitego bandziora i wychowawcę bandziorów.

Niestety żyjemy w rzeczywistości, w której człowiek z wyrokiem karnym za zniesławienie i znieważenie, trzema wyrokami za naruszenie dóbr osobistych, wyrokiem za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym, dwoma kolejnymi procesami karnymi za znieważanie i 13 wyrokami stwierdzającymi naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, uchodzi za ofiarę hejtu. Żyjemy w rzeczywistości, która pospolitego bandziora atakującego fizycznie dziennikarzy i ludzi, uznaje za wychowawcę dzieci i młodzieży. Żyjemy w sali krzywych luster i tu Jerzy Owsiak z 18 wyrokami stwierdzającymi naruszenie prawa, jest kandydatem do Pokojowej Nagrody Nobla.

Jest mi obojętne, czy Owsiak za kasę dzieci znów zapłaci swoim warszawskim kancelariom i pójdzie z FAKTAMI do sądu. W tej chwili nie walczę już o dokumenty finansowe i prawdę o WOŚP, nie licytuję się kto ma więcej wyroków za przezywanie. Walczę o swoją rodzinę, zaszczuwaną przez bandyckich wychowanków Owsiaka i walczę o to, aby Owsiak nie zaszczuł kolejnych ofiar. Co najmniej od 15 lat ten zawodowy hejter gnoi ludzi, używając do tego potężnej machiny medialnej i prawnej, sam zasłania się dziećmi, serduszkami, autorytetami i wyznawcami sekty.

Gdy przychodzi mu płacić za swoje czyny potrafi sprzedać własną żonę i przyjaciół, jak to zrobił w czasie procesu w Złotoryi. W obliczu gdańskiej prowadzi tragedii, prowadzi "zabawę" do końca, tańczy, opowiada dowcipy i podaje numer konta, by potem uciec od odpowiedzialności, przez rezygnację ze stołka prezesa. Ostatnią ofiarą Owsiaka jest Pani Barbara Piela, kobieta nieprawdopodobnie zaszczuwana publicznie, zostawiona samej sobie, bo i „niepokorni” nie mają odwagi Jej bronić. Plastelinową satyrę Owsiak uznał za "otwartą bramę Auschwitz", niesłusznie, bo nie z plasteliny, ale z zupełnie innej substancji jest ulepiony. W jeszcze gorszymi metodami, między innymi promowaniem ścieku internetowego "Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos", Owsiak urządza nagonkę na Panią Krystynę Pawłowicz. Dość bandziorze!

Dość bandziorze, zanim twoje bandyckie szczucie wbije komuś nóż w serce. Taki jest Jerzy Owsiak i takim był OD LAT!

1. 30 lipca 2003 roku Jerzy Owsiak atakuje sprzedawcę, demoluje stoisko i niszczy 190 par okularów.

Prokuratura składa do sądu akt oskarżenia, Owsiak płaci pokrzywdzonemu i unika kary.

sad zary.png

2. Przełom lipca i sierpnia 2003 roku Jerzy Owsiak wraz z ochroniarzami wywożą uczestników imprezy „Przystanek Woodstock” do lasu i stosują wobec nich groźby karalne.

O sprawie niczego się nie można dowiedzieć, sąd odmawia udzielenia informacji publicznej.

pobicie żary.JPG

3. 1 sierpnia 2003 roku Pobity uczestnik „Przystanku Woodstock” i dziennikarz TVN.

Owsiak wyrzuca TVN z imprezy i szczuje uczestników na TVN.

Strony

Źródło foto: 
89780 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

25 (liczba komentarzy)

 1. ... typowa dla postkomuny bandyterka, ale co na to prawo i sprawiedliwość oraz Padzio? Ruki  pa szwam?

 2. O wiele łatwiej jest oszukać człowieka, niż przekonać go, że został oszukany.

 3. avatar

  Owsiak jest ewidentnym przykładem kariery w III RP - folwarku komuchów, UBeków, służb ruskich niemieckich żydowskich, dzieci i wnuków resortowych. najbardziej tępy nieuk może tu zostać prezytętem, lekarzem, sędzio a nawet noblistom byleby był nasz. tekst MK jest jednym wielkim oskarżeniem POsowieckiej kasty również tej w "średniowiecznych szmatach" bo to ona umożliwia Owsiakowi działania sprzeczne z prawem. jest też w konsekwencji ośmieszeniem konstytutek, które niby walczą o demokrację. już my wiemy o jaką demokrację im chodzi - dla swoich. jak mówiła Janda czy jakaś tam Holland, walczymy oto, żeby było tak jak było; do ostatniej kropli krwi (chyba niejaki Żurek). No to macie pierwszą krew; choć zbrodnia nie ma podłoża politycznego (bo przeciwnikiem śp. ofiary była przecież cała wataha PO z Widelcem na czele). mord wyglądał na egzekucję podczas mafijnych porachunków. Vis a vis bezkarnej kasty chroniącej swojego, przypomniała mi się moja rozprawa w sądzie. zapłaciłem kancelarii za założenie teczki sprawy 400 zł (15 lat temu., dziś zapewne 4000 zeta). nic się nie dzieje, więc idę do mecenasa, a ten PRZY MNIE dzwoni do sędziego (pół roku przed rozprawą) i pyta: ty jak tam to i to. odpowiedź sędziego: przegrana sprawa (zanim weszła na wokandę). gdy wskazałem sądowi na ewidentnie sfałszowane wpisy (miał je akurat przed nosem) w dokumentacji medycznej, i w opinii biegłego (wypadek samochodowy) sędzia roześmiał się i rozbrojny moją naiwnością zaserwował super żart (w jego mniemaniu) - to niech pan ich (sprawców sfałszowanych wpisów i dokumentów) poda do sądu, ha ha ha ha. i skazał mnie na 3 lata w zawiasach na dwa na podsatwie sfałszowanej dokumentacji. ha ha haha.

 4. Obawiam się, że nasi obecnie miłościwie nam panujący będą mieli zbyt pełno w gaciach żeby Owsiaka dojechać. A to wybory do UE, a to prezydenckie, potem znowu parlamentarne...
  Pozwolą temu typowi pluć i smarować łajnem po swoim szyldzie, po Polsce i naszej godności.
  A potem pojawi się ktoś, kto uzna że to już za dużo, i dorobimy się nowego, świeckiego męczennika.

 5. Nasi miłościwie nam panujący mają istotnie pełno w gaciach. Od czasu morderstwa Adamowicza zachowują się tak przepraszająco, jakby to oni je popełnili a nie jakiś zbir.

 6. Tego pospolitego bandziora w mediach popiera między innymi Anna Dymna.

  Gdy Adamowicz walczył o życie, bandzior Owsiak mówił: "A teraz wracamy do scenariusza". Z Adamowiczem bandzior Owsiak był mocno zaprzyjaźniony, ale na żywo na wizji bandzior Owsiak pokazał, że w dupie ma konanie dobrego znajomego.

  Bandzior Owsiak właściwie nie powinien mieć interesu w grożeniu rodzinie MK, ale spirala nienawiści, którą Owsiak rozpętał, przerosła nawet jego oczekiwania.

  Gdyby służby interesowały się tym, o czym pisał MK latem (zabezpieczenie wielkiego chlania, ćpania i bzykania na Woodstock) to impreza gdańska nie byłaby "imprezą ruchu drogowego". Wyszło tragicznie, ale i niestety także śmiesznie: jeden z najbardziej znanych zwolenników Owsiaka został zaszlachtowany, ponieważ tradycyjna w wośp chęć ograniczania wydatków na bezpieczeństwo doprowadziła do tego, że stefan wilant czy tam wilmont wlazł se na scenę jak chciał i z łatwością zabił. Wyszło na to, że gdyby rozedrgany Brudziński (i prokuratura) nie bał się w lipcu burdelu na Woodstock to Adamowicz dziś by żył.

 7. Adamowicz dziś by żył, gdyby jego zabójca w 2014 r. dostał sprawiedliwy wyrok za cztery rozboje z użyciem broni. Za jeden taki rozbój kara, którą wtedy zasądzono, wydaje się nazbyt pobłażliwa. Jakim cudem on dostał tak niski wyrok ? Należałoby wrócić do 2014 r. i prześledzić całą procedurę postępowania karnego wobec niego. Czy sąd/prokurator wystąpił wtedy o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec oskarżonego ?

 8. Drogi Gospodarzu. Porzuć wszelką nadzieję. Owsiak w plastikowym państwie Dudy, Kaczyńskiego i Brudzińskiego jest nietykalny. Nieważne że są jakieś dokumenty, dowody i świadkowie. Nie ma to żadnego znaczenia. Dalsza walka zostanie uznana za mowę nienawiści. Teraz trwa akcyjna nagonka na jej siewców. Nie dotyczy to oczywiście lewactwa. W spektaklu "Klątwa" postać sceniczna nadal zbiera kasę na wynajęcie mordercy Kaczyńskiego. Im wolno, a nam nie i tak ma pozostać.

  PS. Ciekawe jest czy policja zajmie się groźbami wobec rodziny MK z choćby ułamkiem takiej gorliwości jak tropi ludzi, którzy grożą prezydentom miast.

 9. Owsiak z Matczakiem powinni wygrać przetarg na prowadzenie zajęć z mowy nienawiści w warszawskich szkołach.... 

  Tata z Mamą: owszem, w roku 2020 wciąż będzie obowiązywała zasada, że wojna jest wygrana kiedy piechotą zajmie terytorium przeciwnika albo kiedy piechota uzbrojona w tankietki Gepard i amfibie Borsuk odeprze atak piechoty na swoje terytorium. Dowód? USA, Niemcy, Rosja, Iran i Chiny, między którymi rozegra się III wojna światowa, znacząco wzmacniają swój potencjał wojsk lądowych oraz zajmują terytoria na których będą prowadzić działania, bo nie planuja u siebie zrobićafganistanu.   Polska wyda kupę kasy na imitacje czołgów i bewupów.

 10. Znamienne jest to, że po ponad trzech latach rządów "dobrej zmiany" bandyterka trwa nadal i ma się całkiem dobrze. Dzisiaj chwalą ją rządzący i Kościół. 

 11. Strony