Reklama

Mógłbym podejrzewać Matkę Kurkę o złośliwość, zajadłość a nawet podłość godzące w prospołeczną i antysystemową inicjatywę Pawła Kukiza. Mógłbym podejrzewać o realizowanie nie do końca czystego (eufemizm piękny) w swych intencjach zadania, mającego na celu dyskredytację Pawła Kukiza i jego Ruchu. Mógłbym podejrzewać, że za słowami tekstów Matki Kurki czają się nieciekawe figury z politycznej szachownicy, którym sen z powiek spędza pojawienie się na niej Pawła Kukiza – gońca, wieży czy nawet hetmana Nowej (antysystemowej) Idei.
Mógłbym, gdybym swego czasu nie poznał osobiście niektórych Bezpartyjnych Samorządowców. Ludzi przyzwyczajonych do bezczelnego okłamywania swoich nieraz bogobojnych prowincjuszy i trzymania porządku przy pomocy swoich ludzi umiejscowionych tam gdzie trzeba i mogących "dać pracę" przy okazji!
"Bezpartyjnych" – bo w wielu partiach się już było, PiS-u nie wyłączając. Ale ŻADNA partia nie pozwoli zapierdolić wszystkiego, co tylko się da bez otrzymania stosownej daniny. Poza wszystkim (pomijając kurewską wręcz bezczelność PO) ugrupowania partyjne muszą niekiedy zachować jakąś tam przyzwoitość. Pozory chociaż. Bezpartyjni Samorządowcy nie muszą, bo oni tam u siebie mogą wszystko! To i z partii się powyłaziło, by więcej ukraść tylko dla siebie. No i przede wszystkim rodziną, funflami i pozostałymi znajomymi królika obsadzić wszystko co się da, przyda i opłaca. Dolnośląscy "bezpartyjni samorządowcy" to w olbrzymiej większości banda prostaków – taka III liga polskiej polityki, której działanie wywodzi się z prostej, jakże chwytnej idei: –  Ekstraklasa kradnie w Warszawie (w całej Polsce znaczy), klasa niżej po województwach, to my zaJOWujemy powiaty. Powiatów w Polsce 314, coś tam Kukizem ugramy w województwach i Polska NASZA!
Kto powyższego nie widzi lub nie chce przyjąć do wiadomości, ma szanse na własnej skórze (znów ten Kukiz), a najczęściej na własnej dupie odczuć "antysystemowość" firmowaną przez Pana Pawła Kukiza.
Czego ani sobie, ani nikomu choć trochę myślącemu absolutnie nie życzę.

Reklama