Jeszcze więcej Norwegii w Norwegii! Uwolnić Breivika!

Prześlij dalej:

W ostatnim czasie prowadzę intensywną korespondencję z wieloma prawnikami z różnych dziedzin prawa i jeszcze dodatkowo odwiedzam notariusza. Wnioski z tych doświadczeń są mało zaskakujące. Obojętnie z jakim problemem się zwracasz żaden prawnik nie powie ci jak udowodnić swoje racje, on od razu mówi jak uniknąć odpowiedzialności lub znaleźć odpowiedni paragraf na stronę przeciwną. Wstyd się przyznać, jednak dotąd byłem takim frajerem, że po prostu przychodziłem do sądu albo pisałem pisma, w których interesowała mnie wyłącznie prawda materialna. Tymi metodami doszedłem do stanu, w który znieważony, zniesławiony i zelżony razem z rodziną, otrzymałem wyrok karny za „króla żebraków”, jednocześnie lżący systematycznie zostaje uniewinniony za „pie…l się”, „głęboko upośledzony gość”, „wariat ze Złotoryi”. Mało tego, lżący i pomawiający mając do dyspozycji prawomocny wyrok karny może biegać do sądu cywilnego 127 razy i uzyskiwać z mocy prawa uznanie roszczeń finansowych i niematerialnych, co zresztą czyni. Nie, Szanowni Czytelnicy, proszę nie wyłączać odbiorników, nie będę się rozpisywał na wiadomy temat, po prostu sięgnąłem po własne doświadczenia, żebyście się pozbyli złudzeń. W moim przypadku podziałało, w chwili gdy lżący usiłuje doprowadzić do bankructwa moją rodzinę zacząłem słuchać prawników i natychmiast się pojawiły pierwsze efekty. Po kilku banalnych ruchach prawnych lżący stracił możliwość ścigania po sądach niewinnych członków rodziny, a za chwile będzie mógł wykonać egzekucję co najwyżej na moich starych gaciach, które i tak miałem wymienić na nowe, oczywiście z prawem własności scedowanym na prababcię.

Tak się przedstawia świat prawa i jest to odwieczna walka kasy, polityki i ludzi nietykalnych z frajerami. Nauczony doświadczeniem jestem chyba jedynym, który się kompletnie wyrokowi w sprawie nieludzkiego traktowania Breivika nie dziwi. Wiem, że to po fakcie brzmi buńczucznie, ale byłem przekonany, że dokładnie taki wyrok zapadnie. Bandyta ma za mało komfortu w 80 metrowej celi z telewizorem? No i słuszną linię ma norweska władza. Odkąd sądy pojawiły się na świecie były wyłącznie organem sprawowania władzy. Nigdy żaden król nie został skazany, o ile wcześniej nie doszło do przewrotu lub innej intrygi pałacowej, która zamieniła tyłki siedzące na tronie. Tak samo rzecz się ma współcześnie, Monteskiuszowski trójpodział władzy to głupi dowcip, klasyczny puder. Gdzie to niby działa? Mówi się o genialnym wymiarze sprawiedliwości w USA. Poważnie? A spróbujcie tam skazać znanego popowego białego Murzyna albo szychę z CIA, która dostarczyła fałszywych dowodów stanowiących podstawę do wymordowania 10 tysięcy ludzi, aby cena ropy poszła w górę. Popatrzcie na wyroki międzynarodowych trybunałów. Noszenie krzyża na piersi jest zamachem na przestrzeń publiczną, noszenie burek to wyraz swobody przekonań religijnych. W PRL sądy sądziły wprost po linii władzy, wręcz były odpowiednie zapisy, które za wszelką formę oporu wobec władzy wsadzały do więzienia. Obecnie nie ma najmniejszej szansy, żeby sąd uniewinnił Polaka krzyczącego do żydowskiego bandyty po imieniu, we Wrocławiu bodaj 30 wyroków zapadło. I w drugą stronę, „polskie obozy koncentracyjne” razem z „polskimi pijanymi świniami” i „Polską mordującą żydów” są w pełni legalne.

Strony

25525 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

21 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  nie wiem jak norweski sąd "najwyższy" wypowie sie w/s tego procesu..ale breivikowi zostanie jeszcze ETS w Hadze..tam to dopiero będą jaja...
  a znając  norwegów..bedzie taki nacisk spoleczenstwa ze "wyjdzie na przedterminowe zwolnienie-za DOBRE sprawowanie" i zostanie prezydentem?premierem?bo królem chyba juz nie....

  mały suplemencik;na szybko znaleziony:

  http://polskani...

 2. Ze do pracy z dziecmi pchaja sie zboczency (jak wszedzie)?

  Ze za zgwalcenie dzieci daja tyle samo co za zabicie kilkudziesieciu osob?

  Bo policja zrobila swoje: zlapala zboka.

  Grozi mu 21 lat.

  To jest najwyzsza kara w Norwegii i moim zdaniem jest zbyt lagodna.

 3. avatar

  to nie są zboczeńcy!!!oni tylko troszku innaczej całują i przytulają..
  21 lat wiezienia to nie jest zadna kara..

 4. Dziwne ze policja się tym w ogóle zajęła.
  W Skandynawii pracownicy szkol i przedszkoli to święte krowy.
  Zbok musiał mieć dużego pecha i trafił na dziecko jakiejś szychy wysoko postawionej w gminie.
  Inaczej z rodziców zrobili by wariatów i odebrali dziecko.

 5. avatar

  policja z reguly nie przyjmuje takich doniesien..z obawy o "pomówienie"..to kraj ktorego tez juz NIE MA...

 6. Generalnie to tzw Europa Zachodnia juz nie istnieje ! Zostala tylko infrastruktura + moralne dno ! Zreszta - USA , Kanada , Australia - wcale nie lepsze . Z tej perspektywy , Polska jawi sie jako ostoja normalności . Jak ktos nie wierzy , to niech sie przejdzie  pierwsza lepsza plaza na Florydzie , tylko koniecznie przed jedzeniem , bo widok igraszek "kochajacych inaczej" , moze doprowadzic do dlugotrwalych torsji !

 7. Zresztą, podobnie jak wiele innych sytuacji.

  Kiedy zwykły śmiertelnik idzie do dentysty, albo coś mu się przytrafi i trzeba założyć gips - za lepszą plombę czy lżejszy gips musi zapłacić z własnej kieszeni.
  A do dentysty czy ortopedy musi dotrzeć za własne pieniądze, zapisywać się do kolejki i swoje odczekać.
  Kiedy już się doczeka, dotrze do gabinetu lekarza, usiądzie grzecznie w kolejce - może akurat ząb zaboli kogoś takiego jak Breivik. Wówczas go  elegancko przywiozą pod eksortą, zostanie obsłużony bez kolejki i założą mu lepszą plombę. Za podatnicze pieniądze.

  Przy okazji: jak tam stoicie z chemii?

  Białystok właśnie został papierkiem lakmusowym.

  Lekcji chemii,
  co właśnie
  odbywa się
  w Białymstoku
  z pewnością będzie ciekawa.
  Przyglądajcie się z boku!

  Nic nas nie powinno dziwić.

  Tym bardziej, że przecież nie tak dawno zapłaciliśmy terrorystom odszkodowanie za amerykańskie więzienia CIA.

 8. avatar

  ja to widze tak..ten atak na xs.J.Międlara jest wstępnym "papierkiem" co do tego by w krótkiej perspektywie czasowej tak mu dopiec by albo sam odszedł z kapłaństwa;albo sami "chierarchowie" dadzą mu suspense i wydalą ze stanu duchownego.przy milczacej akceptacji wszelkich srodowisk!!.tak jak mowi stanisław krajski;grzegorz braun;xs Isakowicz zaleski..masoneria i ubecja rządzi nie tylko Kosciołem..
  (a jesli tak miała wyglądać "reforma mediów publicznych" ze takie ścierwo-szmatławiec dalej ingeruje nie tylko w naszą politykę zewn i wewn..a także w zycie Koscioła..to ja mam w du..ie taką reformę!!!!!..jak tak dalej pójdzie to nik za pisem tesknił nie bedzie..i skonczy sie na jednej..oby pełnej kadencji...

 9. Zwróćcie uwagę na to, w jaki sposób przedstawia się informacje.

  Jakich słów się używa, oczywiście w trosce o polski Kościół, w zależności od sytuacji i głównych bohaterów wydarzenia.

 10. Stałam z chemii dobrze. Na maturze 5 (przedmiot dodatkowy, rok 1971). Papierek lakmusowy to był cud. A w kwestii dzisiejszej: pięknie zestawiłaś te zdjęcia z obu kościołów. Niech każdy wyciągnie wnioski we własnym sumieniu.

 11. Strony