Jerzy O. zszedł na samo dno! Próbuje zastraszyć moją rodzinę i zamknąć Internet!

Prześlij dalej:

Na wstępie mam informację dla mediów. Zgodnie z obowiązującym prawem wizerunek i nazwisko oskarżonego Jerzego O. podlegają ochronie. Oznacza to, że zarówno w chwalebnych publikacjach odnoszących się do "filantropa", jak i w artykułach krytycznych obowiązkiem prawnym autorów jest zakrycie oczu i nazwiska Jerzego O. Piszę o tym, bo mam wrażenie, że media od dawna nie interesują się Jerzym O., co może skutkować łatwą pomyłką, ale pociągającą za sobą konsekwencje prawne. Spełniłem swój obywatelski obowiązek, to teraz do rzeczy. W przypadku pewnych ludzi nigdy nie można powiedzieć, że przekroczyli wszelkie granice i zeszli na samo dno. Zdecydowanie do takich ludzi należy Jerzy O. Po serii kompromitacji w procesach sądowych z Matką Kurką, w bezsilności i ze strachu „Jurek” postanowił zaatakować moją Żonę, właścicielkę firmy, do której należy strona kontrowersje.net. Dziś odebrałem dwa pisma, pod którymi nie podpisałby się żaden przyzwoity prawnik, ale podpisał się pełnomocnik Jerzego O. i Fundacji WOŚP. Pisma mają charakter bezprawnych gróźb, co dyskwalifikuje nie tylko ich charakter prawny, ale i autora „prawnych” paszkwili. W treści pełnomocnik Jerzego O. domaga się 5 000 złotych, usunięcia jednego artykułu, zamieszczenia przeprosin i „uniemożliwienia dostępu”, cokolwiek to oznacza, do 150 artykułów na portalu kontrowersje.net. Słabo, trzeba było od razu dzwonić na policję, żeby zamknęła Internet. Dopełniając śmieszności pan mecenas wyznaczył siedmiodniowy termin na odpowiedź, ale już dziś, po 10 minutach, jako pełnomocnik notarialny firmy PHU Autodomena odpowiadam co następuje. Oskarżony Jerzy O., który dopuścił się pomówień i zniewag, również wobec mojej Żony, odpowie karnie za całą swoją działalność, która przez lata uchodziła mu bezkarnie. Dla pana mecenasa Jarosława Kowalewskiego mam dwie informacje, w tym jedną niezłą. Znacznie lepiej wyglądał pan mecenas w todze i butach na obcasie przed Sądem Okręgowym w Legnicy niż w trampkach przed Sądem Rejonowym w Złotoryi, jednak nadal śmiesznie. Informacja druga. Pisma pana mecenasa zostały odesłane do TVP2, na adres „Kabaretowy Klub Dwójki”.

Proszę dwa powyższe punkty traktować jako oficjalne stanowisko w sprawie, a niniejszy artykuł dołączyć do 150 innych, będzie pan mecenas, wraz z mocodawcami, miał bogatszą kolekcję własnej żałości. Tyle w kwestii formalnej, ale to nie koniec kwestii prawnych. Dopóki ze strony prezesa zarządu WOŚP i Złotego Melona będących rezerwuarem dla prywatnych biznesów rodziny Owsiak, padały chybione ciosy w moim kierunku, uznawałem te faule za dopuszczalne w męskich rozgrywkach. Z chwilą, gdy damski bokser zaatakował moją Żonę, konsekwencje tchórzostwa będą dla Jerzego O. wyjątkowo bolesne. Cały ten cyrk jest efektem lęków prezesa, bo w tej chwili przeciw prezesowi toczą się dwa procesy, karny przed Sądem Rejonowym w Złotoryi i cywilny przed Sądem Okręgowym w Legnicy. Dodatkowo ma na karku Jerzy O. kilka postępowań prokuratorskich i za chwilę dojdą mu kolejne postępowania plus kontrole odpowiednich instytucji. Trudno się dziwić, że w takich warunkach niegdysiejsza „święta krowa” traci orientację i próbuje udawać tygrysa. Groteskowość zachowań prezesa O. polega na tym, że kogucik „Jurek” udaje tygrysa. Warczy dziko na kobietę, ale gdy przyszło mu się zmierzyć z mężczyzną, to podkulił ogon jak Fafik i kwiląc uciekł z sali sądowej, gdzie miał obowiązek się stawić w roli oskarżonego. Jerzego O. znam na pamięć i jego zachowania również, on nie straszy, on traci rozum ze strachu.

Strony

64828 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

63 (liczba komentarzy)

 1. Srogo!

 2. Poczytajcie co piszą czerwoni psychole

  1. Musi powstać silna, wiarygodna i mówiąca jednym głosem opozycja. Siły parlamentarne i pozaparlamentarne powinny niezwłocznie powołać do życia Komitet Ocalenia Narodowego (KON). Na jej czele powinien stanąć komitet koordynacyjny, złożony z liderów opozycyjnych partii politycznych i komitetów obywatelskich w rodzaju Komitetu Obrony Demokracji, Akcji Demokratycznej itp. Na honorowego przewodniczącego KON powołać Lecha Wałęsę*[i].
  2. GABINET CIENI. KON powinien niezwłocznie powołać do życia gabinet cieni. Zadaniem każdego „alternatywnego” szefa resortu jest natychmiastowa, punktualna i rzeczowa krytyka działań ministra z PiS-u oraz prezentacja profesjonalnej alternatywy. Jest niezwykle istotne, by członkowie gabinetu cieni byli ludźmi kompetentnymi i powszechnie szanowanymi. Żaden zamach na demokrację, gospodarność, zdrowy rozsądek, bezpieczeństwo państwa nie może przejść niezauważony, nie może pozostać bez reakcji. W szczególnych wypadkach głos powinny zabierać kolektywnie władze KON.
  3. Należy użyć wszystkich dostępnych środków do przekonania społeczeństwa, jak wielkie zagrożenie dla kraju i dla jego obywateli płynie z pozostawania PiS przy władzy. Media społecznościowe sprawdziły się znakomicie w innych krajach, znajdujących się w trudnej sytuacji politycznej. Trzeba się liczyć z próbami zakłócenia działania internetu, telefonii komórkowej itp., opracować alternatywne środki komunikacji społecznej.
  4. AKCJE PROTESTACYJNE. Komitet koordynacyjny KON zwołuje manifestacje protestacyjne na szczeblu lokalnym i krajowym ilekroć uzna to za konieczne. Manifestacje wyłącznie pokojowe. Powołać grupy obrony przed prowokacjami, dokumentować filmowo każdą prowokację, każdego prowokatora: każdy uczestnik manifestacji powinien być do tego zobowiązany. Denuncjować ataki we wszystkich możliwych mediach. Jest niezwykle istotne, by na ulice wyszło za każdym razem jak najwięcej ludzi. Nie brnąć w akcje nie gwarantujące dużej obecności w proteście. Nie dać znajdującej się u władzy grupie oddechu.
  5. PETYCJE INTERNETOWE. Komitet koordynacyjny KON organizuje akcje zbierania petycji internetowych w najistotniejszych sprawach dotyczących spraw społecznych i państwowych. Miliony podpisów mogą zmienić sytuację w kraju, są tego dowody w innych częściach świata.
  6. WSPARCIE MIĘDZYNARODOWE. Jedyna jak dotąd wiarygodna siła opozycyjna w polskim Sejmie nie ma reprezentacji w PE ani w KE. Jest kluczowe, by eurodeputowani i funkcjonariusze unijni związani z opozycją brali możliwie najbardziej czynny udział w działaniach KON, propagując jego idee za granicą, uzyskując wszelkie formy pomocy i dezawuując wszelkie niedemokratyczne poczynania sekty, dążącej do totalitarnego zawładnięcia polskim państwem i społeczeństw
  Jak ja kocham ten skowyt czerwonego bydła

 3. Europejskiej Miedzynarodowki.

  Mnie ten skowyt nie cieszy.

  Te srodowiska ZAWLASZCZYLY sobie pojecie "demokracja". Kiedys (jeszcze nie tak dawno) byla to DEMOKRACJA LUDOWA a dzis DEMOKRACJA.

  W tym Manifescie nie ma slowa o tym, ze dzialamy szerokim frontem tylko wtedy, kiedy sa powody do sprzeciwu. To jest deklaracja ciaglych atakow a wiec wypowiedzenie wojny. Opozycja wypowiada wojne partii rzadzacej ktora wygrala PIERWSZE DEMOKRATYCZNE WYBORY W POLSCE!

  Jak ich nazwac? Opozycja? Pies drapal taka opozycje ktora dziala na szkode ogolu!

  Oni maja srodki zeby  przekuc to w czyn i wlasnie to robia!

  Kiedys w ten sposob dochodzilo do zaborow: w obronie wlasnych interesow proszono o interwencje z zewnatrz.

  Przypominam ze mamy ustawe: 1066.

  http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=940958AFB595B60DC1257B03004D95B3

 4. Srogo to będzie miał jakiś Wielkicki.

  Świętości szarga i działa na szkodę Rzeczypospolitej każden, kto złe słowo na orkiestrę powie.
  Sami zobaczcie:
  Niszczenie WOŚP to działanie na szkodę kraju. Po prostu.

 5. pojawiaja sie takie glosy:

  Jak znam od ponad 20 lat charakter Owsiaka, który też się nieco zmienia z czasem, to coś czuję, że zbliża się moment w którym wycofa się z fundacji. Oczywiście strasznie mi będzie szkoda bo cenię go ale z drugiej strony jak ktoś prowadzi fundację gdzie ludzi wpłacają ciężko zarobione pieniądze na pomoc słabszym to MUSI być przezroczysty i zawsze być w stanie to udowodnić. Bez tego cała fundacja jest gówno warta.

 6. Konsekwencją i determinacją żeby dopaść szmaciarza.
  wiem jak skończy się ta sprawa...
  językiem moich dzieci:
  będzie ZAORANE....

 7. to męski wpierdol mu się należy...
  pozdrawiam

 8. a dzisiaj postanowiłem się zarejestrować. Dzięki Panu byłem w stanie zauważyć prawdziwe oblicze Jerzego O.

  trzymam kciuki za Pana i proszę nie odpuszczać!

  Witam i pozdrawiam pozostałych użytkowników.

 9. avatar

  _

 10. Strony