Prześlij dalej:

Wczoraj na portalu Twitter Joachim Brudziński, nawiasem mówiąc kiepski i pogubiony minister, opublikował zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego na tle Beskidu Sądeckiego. Zdjęcie, jak zdjęcie chciałoby się rzec, ale po pierwsze nie ma takiego zdjęcia Kaczyńskiego, które nie byłoby szeroko komentowane, po drugie tak idiotycznych i kompromitujących komentarzy w wykonaniu „opozycji” i jej wyznawców jeszcze świat nie widział. Sceptycy mają prawo powątpiewać w moje kategoryczne stwierdzenia, wszak wiadomo, że ze strony tego towarzystwa można się spodziewać wszystkiego i wszystko już widzieliśmy. Nie tym razem.

Zdjęcie Kaczyńskiego odsłoniło następne dno intelektualne i moralne „totalnej opozycji” i żeby było zabawniej ta kompromitacja odbyła się w stylu „prawicowych oszołomów”. Postępowe środowiska lewicowe szczycą się odpornością na teorie spiskowe, które przypisują prawicy, wręcz jest to ulubiona prześmiewczość i ukochany zarzut podparty oceną „prawacka paranoja”. W każdej plotce jest ziarnko prawdy i sam często uprzedzałem prawicowych „analityków” przed stawianiem głupich tez, które na starcie nie trzymają się logiki i zwykłego rozumu. Tak dla przestrogi przypomnę jedną z podlejszych teorii spiskowych, czyli słynną „maskirowkę”. Niestety wielu niemądrych i co gorsze rozsądnych ludzi dało się tej głupocie ponieść i powtarzali bezrefleksyjnie brednie o dwóch samolotach lecących do Smoleńska. Uprzedzałem na samym starcie, że to jest robota człowieka niezrównoważonego psychicznie albo robota kogoś, komu zależy na ośmieszeniu tragedii. Nie pomagało nic, kto połknął haczyk był gotów szamotać się na żyłce do końca swoich dni i wbrew oczywistym faktom szukać na siłę potwierdzenia „tezy”.

Zawsze to działa, jak się człowiek na coś uprze, to potem tkwi w głupocie, bo przyznanie się do głupoty jest bolesne. No, ale podobne zachowania miały dotyczyć wyłącznie prawicowych analityków, a lewicowi to racjonaliści i albo sami sobie radzą z analizą albo powołują się na ekspertów. Z definicji ta systematyka nie ma racji bytu, ludzka głupota nie zna granic, tym bardziej kryterium politycznej preferencji. Zdjęcie Kaczyńskiego w górach zostało przez gigantów lewicowych przeanalizowane piksel po pikselu i cały proces zaczął się od „ekspertów”. Lewicowa dzicz żyjąca nadzieją i własną teorią spiskową, że Jarosław Kaczyński w mękach umiera na raka trzustki, wpadła w szał, gdy zobaczyła Kaczyńskiego spacerującego po górach. Amok był tak wielki, że najprostsze argumenty nie docierały i od razu zaczęła się ostra jazda. „Jestem grafikiem od 30 lat i dla mnie to ewidentny fotomontaż, zero profesjonalizmu, żenada”. Takich i jeszcze głupszych wypowiedzi eksperckich po lewicowej stronie pojawiło się setki. Za nimi poszły analizy widma, histogramy i całe to badziewie, które zawsze można znaleźć w Google i w Wikipedii, gdy się chce przejść przyśpieszony kurs internetowego fachowca.

Strony

Źródło foto: 
22180 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

8 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  I na tym forum jest paru takich, co te brednie głosiło. 

 2. Czego można spodziewać sie po ludziach, którzy dewiacje seksualne nazywają preferencją seksualną. Którzy faceta przebranego w sukienkę nazywaja kobietą. Albo sprowadzanych w milionach uchodzców traktują, jak wysłaników pokoju, którzy niosą dobro, życzliwość i otwartość na inne kultury. To są ludzie, którzy są sterowani jak bydło przez celebrytów i inne "autorytety". Myślenie u nich już dawno zastąpiło naśladownictwo wybranych jednostek, guru lewackich.

  A mnie się kiedyś wydawało, ze ciemnota to była w średniowieczu, a tu się okazuje, ze nic się od tamtych czasów nie zmieniło. Jak była bezmózga tłuszcza, która szła za tłumem, tak dalej ta sama tłuszcza trwa. Zmieniła się tylko socjotechnika, żeby jeszcze bardziej ogłupiać i prowadzić na smyczy głupoty.

 3. Frustracja czerwonej hołoty ma swoje źródło - moment, kiedy okazało się, że nie udało się zestrzelić dwóch Kaczorów za jednym zamachem. Człekokształtne Lisy i fachowcy z Czerskiej dostali wtedy pierdolca i to wciąż trwa. Dzisiaj wbijają szpileczki w zdjęcia Kaczyńskiego .Woodooboodoo.

 4. Ewentualna śmierć Kaczyńskiego w niczym nie pomoże opozycji. Są beznadzjnie słabi, bez większych szans na poprawę. Niedobra wiadomość jest taka że kondycja opozycji pogorszy się, gdy osłabną jej protektorzy, a wszystko na to wskazuje że nastąpi to niedługo.

 5. avatar

  Imo, chyba nie doceniasz sytuacji. Nie ma mowy o żadnej 'polityce' czy 'programach', bez względu na stronę. Jesteśmy jak 'szczur' w 'labiryncie', całe to 38M homo(?).
  Ci faceci od PR i w ogóle od NLP są straszni, podejrzewam że nas wszystkich już dawno rozpracowali i - za naszą forsę oczywiście -  traktują w stylu: zakład,  akcja-reakcja(?) next dyskusja kto komu płaci. Sportowo znaczy się. Poniżej fragment, który można potraktować jako  "reverse engineering" zdarzeń w realu:
  #######
  "... upieram sie przy tym malajskim amoku, bo on ma taką właściwość, że w toku akcji usuwa wszelki strach, ale także i skrupuły, kulturę, słowem usuwa wszelkie rozeznanie czynów i skutków działania w amoku.

  No proszę Ciebie bardzo! Czy np. dorosła kobieta nie powinna odczuwać jakiegoś dyskomfortu kładąc się na plecach na ulicy, zadzierając obie nogi w górę i tupiąc nimi do policjantów za płotem?"

  "Powinna i własnie chodzi o to, że ponieważ ów dyskomfort byłby dla niej nie do zniesienia, ona zrobi wszystko, by go nie poczuć."

  " No to jak? Chodzi o wyparcie?
  To taki Kramek mówi do niej: "pani się położy i prze, aż wyprze?"

  ########

 6. avatar

 7. Gdy tak się rzeczy mają
  chyba są powody,
  żeby uznać Prezesa

  za dyktatora…

                             …mody…

  A ortalion pamiętacie?

  http://fraszki-ulotki.info/2017/08/peleryna-okiem-seniora.html

 8. avatar

  Chyba czas nieco odpocząć bo się całkiem mózg przekręci.

 9. Strony