Źródło foto: www.google.pl, zdjęcia wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl Art. 29. Prawo cytatu Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Jak masz inne zdanie niz Darski vel Targalski to jestes "agent ruski"

Prześlij dalej:

Agenturalnosc "Ruska" - tych co odmiennego zdania

 

 
  Prof.Legutko w swoim tekscie :

- Antypolskie sentymenty są tak głębokie, że nie ma łatwych sposobów ich usunięcia, a zbytnia gorliwość w tym kierunku może spowodować alienację części Polaków. (…) Zapominanie o ludobójstwie wołyńskim czy przymykanie oczu na kult Bandery – to cena zbyt wysoka, a jednocześnie niczego w razie jej zapłaty niegwarantująca.” -

Czy to aby nie wspolbrzmi z tym co mowi i pisze Ks.Isakowicz-Zaleski.No ale Legutko pewnie tez "ruski agent".
Szkoda tu pisac , cokolwiek komentowac . Nic co nie ustalone czy wytyczone przez gospodarza blogu sie tu nie ukazuje.To i poprzedni moj komentarz zapewne tez nie.Ponawiam to co pisalem na poczte priv. Jak sie Panstwo blogerzy czujecie.Wiem , wiem ... jeden taki (ktorego smialo by mozna nazwac "Jelen")  odpisal mi ze to nie "rykowisko". Druga - Dama tutaj piszaca , na wszystkim sie znajaca , odpisala mi - doslownie ... "spadaj stad". Swoim "sokolim okiem" wypalila pietno na mnie.
A dyskusja bylaby zapewne ciekawa - tylko , kto sie jej boi ?.

To byl tekst komentarza ktory internauta probowal zamiescic na NaszychBlogach ... niestety Darski vel Targalski byl czujny !!! 

=====================================================================================

To co wyzej - ba , wiecej - chcialem napisac , umiescic tu  pare dni temu ... niestety sprawy prywatne nie pozwolily mi dokonczyc  tego zamyslu.

Dzis juz stalo sie "wiecej" ... znamy oswiadczenie Ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego !!!.

To o czym pisalem na NaszychBlogach w komentarzach ... ostrzegajac przed "agentura" w srodowisku Gazety Polskiej -  te  komentarze byly z taka zajadloscia banowane przez Darskiego - dzis jakby mowilo sie wiecej ...

Wspominalem tez w moich komentarzach czy wpisach to co powiedzial O.T.Rydzyk. Jego slowa byly dosadnie skierowane do srodowisk , ludzi  skupionych wokol Klubow Gazety Polskiej. Jasno dziekowal , nie chcial tej pomocy , wyrazal swoja dezaprobate na dzialania tych srodowisk .  Chodzilo o protesty w sprawie miejsca na multiplexie dla TV-Trwam.

Zdaje sie ze wiedza Ks.Rydzyka jest o wiele wieksza niz ta oficjalna ,  dla mas.

Przytocze jeszcze Ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego :

„Gazeta Polska Codziennie kontruje wszelkie krytyczne głosy, a rzetelność i obiektywność tej gazety z miesiąca na miesiąc leciały na łeb na szyję, spadając prawie do poziomu Gazety Wyborczej….”

Na poczte priv. dostalem taka wiadomosc internauta wskazuje iz na NB - Niezaleznejpl  Darski vel Targalski dostal juz calkowitego "amoku" . Banuje juz wszystko co nie zostalo przez niego ocenzurowane.Straszy , szantazuje i wymusza... ale to nie pierwszy raz i nie tylko w tym przypadku . Pisalem o tej jego "parszywej" dzialalnosci na NaszychBlogach -  Darskiego  jako "Gospodarza" portalu. Tu link :

Strony

11961 liczba odsłon

Autor artykułu: BHKaczorowski

1 (liczba komentarzy)

  1. Odpowiedz Zgłoś nadużycie

    Dopiero po sprawie Ukrainy niektórzy się ocknęli, z lekka oprzytomnieli i zamiary i plany oraz zagrożenia niemiecko-ruskie widzieć zaczęli? Powiem tak. Są ludzie, którzy już dawno to przewidzieli. Mało tego. O tym wiedzieli. Dziękuję, że moja ocena została potwierdzona. Od wielu, wielu lat byłam w tej opinii prawie osamotniona. Niech przedmiotowi kompleksiarze, euro-entuzjaści i insi bajarze taki stan rzeczy akceptują i 'pod publikę' mu zaprzeczają. Niech się z euro-sceptyków, tych ponoć straszydeł i czarnowidzów, dalej wyśmiewają. A tacy jak ja swoje wiedzą. I co z tego? Nic dobrego. Obserwacja postępującego rozwaliska Państwa z woli narodu przy współudziale wrogów wewnętrznych i zewnętrznych to nic przyjemnego. Poznanie pewnych prawd to coś szczególnie przykrego. Ponoć "niewiedza to błogosławieństwo". Zwłaszcza dla tych, którzy dali na to wszystko pozwoleństwo.

    Ukryj odpowiedź

    Zgłoś nadużycie

    Mycha !!! - tak mysli bardzo duzo ludzi . Tylko nie ma jak tego czy moze gdzie tego napisac. Przykładem niech beda NaszeBlogi i działalnosc tam Darskiego vel Targalskiego. Wielokrotnie probowałem przeanalizowac temat cichej wspolpracy pomiedzy Niemcami i Rosja ... zawsze sie to konczyło banowaniem mojego konta przez Darskiego vel Targalskiego. Z prywatnej korespondencji od innych blogerow wiem iz Darski nawet poprzez poczte prywatna rozsyłał pogrozki ze zbanuje konto blogera jezeli bedzie pisał o tym tak jak ty widzisz te sprawy.Wszystkich co to dostrzegaja nazywa ruskimi agentami.Darski wiedzial wczesniej co sie wydarzy na Krymie . On sie przygotowywał do takich działan osłonowych by utrzymac oficjalna narracje co do tych wydarzen. To propaganda rozsiewana przez agenture wpływu.Prosze zauwazyc jak jednostronnie pogladowo zrobiły sie NB jezeli chodzi o wydarzenia na Ukrainie. Oni nawet Ks.Isakowiczowi-Zaleskiemu nie darowali jego pogladow tylko przepuscili niezwykle chamski atak na niego. Ksiadz odszedł - moze i dobrze bo to srodowisko G.P. coraz bardziej agentura ocieka.

  2. Strony