Prześlij dalej:

Cudów nie ma, gdy tylko bezrobocie spada do 7.7% albo PKB rośnie do 4% musi o sobie przypomnieć jakiś lebiega, który chce zrobić Jarosławowi Kaczyńskiemu niechciany prezent. Jako zadeklarowany radykał jestem gorącym zwolennikiem odcięcia od koryta wszystkich przyrośniętych od lat. Mam na myśli nie tylko polityków i „biznesmenów”, ale autorytety, ekspertów i artystów. Ciąłbym bez żadnej litości i z wyraźnym sygnałem, że dobre czasy się skończyły, ale jednocześnie ciąłbym tak, żeby się samemu nie pokaleczyć, a wycinanym nie dać szansy pisnąć. Wydaje się, że taką techniką gardzi biegający na Nowogrodzką drugi i trzeci garnitur PiS, który czuje się w obowiązku dostarczyć Jarosławowi Kaczyńskiemu prezenty, których On wcale nie oczekuje i jednocześnie darczyńcy ogłaszają całemu światu, jak hojne dary zostały zaniesione.

W 2017 roku nijaki Jacek Kurski może się uznać za ojca chrzestnego sukcesu, który z okazji 25-lecia Fundacji WOŚP wręczył Jerzemu Owsiakowi kopertę, a w niej rekordowe 105 milionów złotych. Bez Jacka Kurskiego Owsiak walczyłby o przeżycie, modląc się o połowę tej kwoty. Co ciekawe Jacek Kurski dostał od „dyrygenta” wszystkie argumenty, aby pokazać, że to WOŚP pozostawiła matkę żywicielkę i poszła w komercję do TVN. Owsiak już w lipcu zapowiedział, że nie wyobraża sobie współpracy z szefem TVP2 Marcinem Wolskim i szuka telewizji, która go przygarnie. Wystarczyło dodać prosty komunikat – Owsiak po 24 latach zrywa współpracę z TVP, która dała mu wszystko. Tymczasem poszedł zupełnie inny komunikat – Kurski z powodów politycznych wyrzuca z TVP dzieci z puszkami i zamazuje „serduszka”. Ma talent kolega Jacek do takich akcji i jak wszystkim wiadomo akurat tę sprawę opisuję z wyjątkowej pozycji znawcy tematu i bynajmniej nie fana „Jurka” Owsiaka.

Strony

17837 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

4 (liczba komentarzy)

  1. Rzeczywiście K już się wycofał. A Nosowska jest w stajni Kayaxu, więc albo właścicielka w odwecie zabroniła, albo solidarność z "pokrzywdzoną" właścicielką.

  2. szacunek dla czołgistów za to zaryzykowali i pojechali walczyć, ale otoczka to chyba robienie jaj z pogrzebu. do 3 dnia spisywali się rewelacyjnie, ale 3 dnia wysiadł im czołg i dlatego przegrali, po tym jak wysiadł im czołg spisywali się jeszcze lepiej wręcz świetnie, i dlatego zajęli przedostatnie a właściwie ostatnie. dwa miejsca na podium dla US i Niemiec to nie przypadek. to że francuzi odstawali od US i Niemiec to nie przypadek. to że austriacy stanęli na rzesach i dostali 1 miejsce to nie przypadek - wystarczy sprawdzić w ily konurencjach zajęli I i II miejsce. To że nasza armia jest słabo wyszkolona i wyposażona to 25 lat ciężkiej pracy polityków.

    aha, kartka na której jest narysowany czołg PL-01 ma imponujące dane Taktyczno-techniczne. 

  3. Dzisiejsze Wiadomości były jak wiadomości, sporo informacji bez topornej propagandy, pani red. Paczuska lepiej rozumie mądrość etapu niż Kurski. W tvpinfo od jakiegoś czasu coś lekko drgnęlo chociaż nadal próbują udawać niezdarnie antytvn, dalej mam zastrzeżenia co do jakości treści i wykorzystania prime timu dla nawalanek polityków, zresztą imo "Minęła 20" jest to najbardziej głupio zmarnowany czas telewizyjny dla kilku procent co to lubią polityczne walki w kisielu a wiedzy z tego dla widza nie ma, większą oglądalność przynosi barwny Cejrowski czy Kolonko ze swoją MaxTV, więc tym bardziej jestem ciekawa  jak przejście red. E. Bugały przełoży się na tvpinfo. Pokazała swoimi felietonami, że jest niezła, konkretna, celna i ostra jak żyletka, może przebudzi te uśpione koty w tvpinfo.

  4. Długo miałem nadzieję, ale teraz widzę jasno, niczym Wernyhora: TVP nie da się naprawić. Tam chciałoby się wejść z miotaczem ognia, i wymieść motaczy.

     

  5. Strony