Ideowe dzieci Michnika i Sierakowskiego wysadzają komisariaty

Prześlij dalej:

W przeciwieństwie do tych, którzy z definicji nie mogą zostać skazani, choćby nie wiem jak łgali, nie mogę rzucać słów na wiatr. Przypominam zatem kilku istotnych faktów, które zawsze zostają zakrzyczane przez „całą prawdę, całą dobę” i mowę miłości płynącą z innej znanej warszawskiej ulicy. Wszystkich nie dam rady, ale trzy fakty spróbuję krótko streścić, żeby nie daj Boże szczegółowym opisem nikogo nie urazić. Marsz Niepodległości w roku 2011 miał swoich głośnych „bohaterów”, była to niemiecka hołota zwieziona do Polski autobusami. Zwykłe bandziory biegające po ulicach z kijami bejsbolowymi, kastetami, łańcuchami itp. Wjechali do Warszawy bez najmniejszych problemów, nikt ich nie przeszukał nie pytał skąd i po co jadą z zaciśniętymi pięściami i w maskach na gębach. Zupełnie inaczej zostali potraktowani niż babcie z Torunia, które musiały wytłumaczyć się z różańców, czy aby nie służą do celów bojowych. Przyjechali niemieccy „antyfaszyści” i zaatakowali… grupy rekonstrukcyjne, prawdopodobnie narodowców nie mieli odwagi. Po akcji w lokalu „Nowy Wspaniały Świat” bandytów przechował niejaki Sławek Sierakowski i pozostali członkowie redakcji „Krytyka polityczna”. Mimo wszystko smród się rozlał po Internecie i w efekcie 92 Niemców zatrzymano. Po rutynowanych działaniach wypuszczono zbirów bez najmniejszych obciążeń prawnych i odesłano do ich mam i ojców z Wehrmachtu. W 2013 roku minister Sienkiewicz stawał na głowie, żeby doszło do zadymy jakiej dotąd nie było. W pierwszym rzędzie szef służb oświadczył, że Jarosław Kaczyński to tchórz, który uciekł do Krakowa, ale od odpowiedzialności za rozróby na warszawskim Marszu Niepodległości nie ucieknie. Początek zadymy miał miejsce „skłocie”, czyli w lewackiej melinie, za koniec robiła słynna ruska budka, która spłonęła, bo minister „taką miał koncepcję”.

Wreszcie trzeci fakt, hodowany przez wiele miesięcy Brunon K., który miał wysadzić cały sejm i jeszcze parę budynków. Jego niedoszłe plany na szczęście udaremniono, ale „polskim Breivikiem”, czyli prawicowym terrorystą, zostanie do końca życia. Na tle przytoczonych faktów ustawiam dzisiejsze sensacyjne wydarzenie. Trójka psychicznych lewaków w wieku od 17 do 35 lat zamierzała wysadzić komisariat. Nie udało się im i trzeba przyznać, że nawet media poświęciły tej sprawie trochę czasu, jednak czegoś mi zabrakło. Przede wszystkim głośnego i wielokrotnego powtarzania, że komisariat chcieli wysadzić skrajnie lewicowi fanatycy powiązani ze środowiskiem anarchistów. Po drugie w studiach telewizyjnych nie zauważyłem ani jednego zacnego profesora socjologii lub psychologii społecznej, który wytłumaczyłbym biednym Polakom, co jest powodem takich ekstremalnych zachowań. Przez to zaniedbanie obywatele nie poznali kontekstu i podłoża społecznego, nie wiedzą biedni, jakie błędy państwo popełniło i kto te postawy terrorystyczne ukształtował. W przypadku Marszu Niepodległości w Warszawie wszystko było jasne, za całość dopowiadał Jarosław Kaczyński, który spokojnie składał kwiaty w Krakowie na Wawelu. On wraz ze swoim ugrupowaniem podzielił Polaków, wykopał rowy, podsycał nienawiść i tak rozhuśtał nastroje społeczne, że doszło do tragedii, do której w rzeczywistości nie doszło.

Strony

30007 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

19 (liczba komentarzy)

 1. że w Polsce trwa wojna domowa. Wybuchające autobusy, komisariaty, wojna domowa. Mułłów podpalających Polskę dobrze by było ukarać.

  Minister Błaszczak do tej pory nie pojechał pogratulować policjantom z Gdańska, że potrafią się obronić przez ludźmi, którzy chcieli spuścić manto polskiej policji. I nagród nie było.

 2. Ale ponoć szajka liczyła 8 osób z czego 3 złapano, a 5 to ludzie ze służb.

 3. a woda na młyn propagandy to mały pikuś, bo propaganda to teraz opium dla zaczadzonej garstki.

 4. avatar

  pana red. Żakowskiego;Sierakowskiego jak do dzisiaj ŻADNA  krzywda??(wtf??!!??) nie spotkała.NIE BYŁO zadnego aresztowania i przesłuchania...dalej przez nikogo nie niepokojony chodzi po wszelkichmozliwych jeszcze dla niego studiach radiowo-telewizyjnych i mowi o DEMOKRACJI..a ja rzuce w czeluscie internetu..ze "se sam" logistycznie z czyms takim wtedy nie mógł POradzic..zwlaszcza ze to wtedy ocierało sie o wywolanie krwawych zamieszek ulicznych w dniu Świeta Narodowego w innym kraju..ciekawe co by powiedzieli obywatele innego kraju?rosji;niemiec;czy jakiegokolwiek innego kraju gdyby ekipa narodowcow-kibiców pojechała tam manifestowac..na pasie granicznym wyladowali by wszyscy paszerowie autobusów i pociagów spalowani;podtruci gazem i z polamanymi zebrami od chwytu unieruchamiająco-stabilizujacego..tzw."rece skute;twarza do ziemi" i z kolanem na plecach od odpowiedniego funkcjonariusza danych służb danego kraju..to bylby dopiero smród na cały swiat..zwlaszcza ze tego typu evencik moglaby wlasnie relacjonowac w trybie na wyłącznośc wlasnie GW+TVN24..
  a moglo byc tak pieknie..gdyby tak w 2-3 dni po wyborach PAD-a i parlamentarnych PIS-u RAZ NA ZAWSZE w obu redakcjach zgasło swiatlo..albo by zabraklo "prądu"..strasznie dlugo..niepotrzebnie długo to wszytsko trwa..
  a co do teorii spiskowych??kto owych "anarchistów"..POinstruował..i wyPOsażył?w niezbedne materiały i "wiedzę" co i jak??

 5. Niemieckie gazety pisały:
  o "wojnie kultur" w polskim państwie.
  O "burdach w imię Polski"
  i "otwartym na świat mieszczaństwie".

  Ale nikt nie napisał
  Nic. W żadnej gazecie:

  W czyje imię były
  burdy niemieckich anarchistów,
  pałki, kastety, gaz łzawiący
  i barykada
  w "Nowym Wspaniałym Świecie".

  Pan... socjolog wyjaśnia
  skąd polska poglądów płycizna,
  cytując "rasistowskie hasła
  typu: "Bóg, Honor, Ojczyzna"...

  "prawicowi ekstremiści uważają się za 'prawdziwych Polaków'. Hasła typu 'Bóg, Honor, Ojczyzna' czy 'Polska dla Polaków' są typowe i rasistowskie, bo mają one wykluczyć mniejszości, uznawane za wrogów narodu".

  "Rzeczpospolita" ...

 6. avatar

  wnukowie gestapowców i ssmanów zapomnieli o napisach..na warszawskich tramwajach bylo "nur fur deutsche"..jak ta historia pokrętna jest....
  cała okupowana polska wtedy byla pelna takich i innych rasistowskich hasełek..zapomnieli?czy NIE CHCĄ pamietać???

 7. wszyscy są tacy sami, bez jakichkolwiek wartości tylko z wpojonymi hasłami przez państwo. Mniejszość to też faszyzm, bo mniejszość to budowanie murów. Nie ma kobiet ani mężczyzn, młodych ani starych, chrześcijan ani muzułmanów.

 8. Dzisiejszy news o ładunkach wybuchowych,to wynik dalszego ciągu wczorajszej umowy Timmermans-Szydło.
  Wcześniej był autobus we Wrocławiu.Lewactwo wzięło się za zamachy bombowe.
  Kiedyś Żakowski wygadał się:KOD to taki polski Hamas,a więc wygląda na to,że planowali i zadecydowali o tym wcześniej.

  Jednak sprawa TK i wczorajsza umowa premier Szydło z Timmermansem nie jest jasna.Tu diabeł tkwi w szczegółach w tym porozumieniu i wszystko owiane jest wielką tajemnicą.
  Wczoraj Timmermans stwierdził,że to wewnętrzna sprawa Polski,jednak po powrocie do Brukseli mówi,że "Jeśli dialog z polskimi władzami przyniesie rezultaty, KE nie będzie przyjmować opinii nt. praworządności w Polsce" i " Z polskim rządem prowadzony jest dialog, ale nie osiągnięto postępu."
  Jedno już jest pewne:Ten lewak i ta cała Unia Lewacka nie popuszczą.Targowica będzie donosić,eskalować,a lewacka unia będzie atakować non stop.
  W międzyczasie będą w Polsce zamachy bombowe,terroryzm,aż do skutku.
  Nie należy wierzyć i brać poważnie każdą rozmowę z nimi.Ten rok w Polsce może okazać się przełomowym.Wiele zależy od wyborów w USA.
  W każdym bądź razie przed Polską lata walki o wolność i suwerenność

 9. Kim są Michnik, Żakowski, Timmermans, Stępień, Kijowski i pozostali?
  Oni są NIKIM!
  Nie ma sensu bełtać w gównie i żyć w oparach jego smrodu. Wystarczy gówno pozostawić w spokoju, a samo wyschnie.

  Prawdziwe zagrożenia są gdzie indziej.
  Rząd BSz powinien być konsekwentny i robić swoje, a społeczeństwa demokratyczne muszą przepędzić liberlewactwo by uniknąć samozagłady.

 10. Rzeczywiście, dobór argumentów w ocenie tej draki używanych przez tradycyjnych bolszewików, sugeruje że sprawcy pochodzą z czerwonego jądra naszej tutejszej opozycji.

 11. Strony